ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΤΑ ΛΑΘΗ ...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2002, 21:15:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ,ΕΙΜΑΙ Η ΑΤΜΑ!
ΑΝΑΡΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΚΑΘΩΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ,ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ!
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΗΣ
ΛΕΞΗΣ-ΦΡΑΣΗΣ, ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΠΕΔΑ...
ΟΥΔΗΣ ΑΛΑΘΗΤΟΣ(+ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΟΞΥΝΘΕΙ ΚΙ'ΑΛΛΟ ΜΗΠΩΣ +ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ+ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΦΥΛΑΕΙ!...)
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ,ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΣΗ ΑΡΧΑΙΟΕΛΛΗΝΙΚΩΝ,-ΑΛΛΑ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΧΤΥΠΗΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ...
ΤΟ ΠΙΟ ΜΑΓΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΓΡΑΠΤΟ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΜΟΖΕΙ.....
ΦΩΣ,
ΑΤΜΑ

Edited by - ΑΤΜΑ on 25/11/2002 21:53:26

REDJUPITER
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2002, 00:27:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους REDJUPITER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΟΤΙ Η ΣΩΣΤΗ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΔΙΝΕΙ ΑΛΛΗ ΑΙΓΛΗ ΣΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΑΠΟΙΟΥ, ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΓΡΑΠΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ.
ΑΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΟΝ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ. Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟΥ ΕΜΑΘΕ ΓΡΑΦΗ. ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΠΛΟΥΣΙΟ ΣΕ ΛΕΞΕΙΣ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΑΡΕΠΙΠΤΩΝΤΟΣ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΓΡΑΠΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΛΟΓΟΤΕΧΝΩΝ, ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΟ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΥ ΤΟ ΑΠΕΡΡΙΠΤΕ ΛΟΓΩ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΛΑΘΩΝ, Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΕΣ ΠΗΓΕΣ ΤΗΣ.
ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Ο ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΑΝΑΚΕΙΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΕΝΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΑΔΕΧΤΟΥΝ.
ΑΦΤΙ ΛΕΙΠΩΝ ΟΙΝΕ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙ ΜΟΥ :-) ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

saman
Νέο Μέλος

Greece
49 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2002, 00:36:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους saman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γΙα σοΥ Ατμα
ομολογώ οτι μου έκανε εντύπωση αυτό που λες ,οτι τρελαίνεσαι με τα ορθογραφικά λάθη.
Ενταξη δεν ειναι και τόσο περίεργο αλλά όταν βλέπεις ολόκληρα κειμενα γραμμένα με λατινικούς χαρακτήρες εσύ κόλας σε λάθη;
Λες 'ένα λάθος στα ελληνικά σκοτώνει την ερμηνεία της λεξης-φρασης'.εδω μιλάμε για γενοκτονία ολόκληρη .Λιπών μη τρελαίνεσαι με τα λαθάκια δες τα σαν αστείο, η ζημία ειναι μικρή.
άντε γειαααα


.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2002, 01:09:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια!
δεν παιρνω πολλα πραγματα στα σοβαρα γιαυτο +δεν εχω ασχημη σχεση με το χρονο!ομως γιατι ενοιωσα επιθεση ?δεν επιτεθηκα σε κανεναν !
εχω λοιπον την εντυπωση πως μερικοι απο μας ψαχνουμε να τσακωθουμε...
το μονο που εννοουν τα λογια μου ειναι
δωστε λιγο παραπανω σημασια σ'ο,τι γραφετε
ολοι θαμαστε πιο ικανοποιημενοι βγαινοντας απο το φορουμ!
φιλικα,ΑΤΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

saman
Νέο Μέλος

Greece
49 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2002, 13:59:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους saman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο εμενα τουλάχιστον δεν υπάρχει καμία διάθεση επίθεσης. Αν είχα όρεξη για κόντρες θα έγραφα σε κάποιο απο τα θέματα που γίνονται πραγματικές μάχες.

.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

REDJUPITER
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2002, 13:06:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους REDJUPITER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειλικρινα ουτε απο εμενα δεν υπηρχε προθεση για καποια αντιπαραθεση. Αν νομιζεις οτι εγραψα κατι το οποιο σε προσεβαλε η' γενικα ειχε "αρνητικη αυρα" σου ζητω συγνωμη!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2002, 14:57:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ!
ΙΣΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΩΝ ΠΡΟΣ ΤΗ ΛΕΥΚΗ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ,ΙΣΩΣ ΤΡΟΜΑΞΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΛΕΩ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΔΥΝΑΤΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ...
ΦΩΣ ,ΑΤΜΑ


ΥΓ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΦΑ ΑΡΧΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ
ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΙΝ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ!... (ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ,REDJUPITER )

Edited by - ΑΤΜΑ on 30/11/2002 01:00:14

Edited by - ΑΤΜΑ on 30/11/2002 21:52:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2002, 09:18:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΙΣΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΩΝ ΠΡΟΣ ΤΗ ΛΕΥΚΗ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ,ΙΣΩΣ ΤΡΟΜΑΞΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΕΠΙΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΩ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΔΥΝΑΤΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ...
ΦΩΣ ,ΑΤΜΑ

Φυσικά και έχεις δίκο ΑΤΜΑ, αλλά απο την άλλη όπως και εσύ αναφέρεις πολλοί δυστάζουν να γράψουν την γνώμη τους, φαντάσου να έχουν και το άγχος της ορθογραφίας.........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy