ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Το "μυστηριο" του κρεμασμενου.-Μηνυμα εληφθει-
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2005, 23:11:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Το παρόν θέμα δημιουργήθηκε, λόγω της ανάγκης να μεταφερθούν κάποια μηνύματα από το θέμα:
To "μυστήριο" του Κρεμασμένου...
τα οποία αποτέλεσαν την συνέχιση ενός αντίλογου, που αφορούσε το εάν το θέμα αυτό είναι διπλό, και αν θα έπρεπε να απενεργοποιηθεί. Παρά τις συστάσεις των συντονιστών για διακοπή της διαμάχης, αυτή συνεχίστηκε, έτσι προέκυψε η ανάγκη της δημιουργίας του παρόντος θέματος, το οποίο φιλοξενεί όλα τα μηνύματα τα οποία δεν σχετίζονται με το "μυστήριο του κρεμασμένου" αλλά με την προαναφερθείσα διαμάχη.

Παρακάτω, θα τοποθετηθούν όλα τα σχετικά μηνύματα σε χρονολογική σειρά αποστολής.

Το παρόν θέμα, θα παραμείνει ενεργό μόνο για ανάγνωση.
Περισσότερα σχετικά με την απόφασή μας αυτή, μπορείτε να διαβάσετε στο μήνυμά μου, στο τόπικ για το "μυστήριο του κρεμασμένου".


Αμαλια καλησπερα.
Ειμαι σιγουρος οτι δεν το περιμενες αυτο να συμβει τωρα.
Νομιζες οτι θα περναγε απαρατηρητο και οτι θα σε δικαιωνε ο τροπος που χειριστηκες την ολη υποθεση.Στο τοπικ της Αvallon εγραψες:

quote:
Πιστεύω πως γίνεται έτσι φανερό, πως ο σκοπός μας δεν είναι να θίξουμε κάποιον προσωπικά, παρά μόνον να βοηθήσουμε στο να επενέλθει η συζήτηση στην αρχική θεματική της γραμμή.

Χρησιμοποιησες την υποθεση αυτη για παραδειγματισμο!Αυτη ειναι η ουσια.
Αυτο δεν εκανες με το τοπικ που ανοιξες και αμεσως εκλεισες;
Δεν θελω απαντηση.Απλα θελω να σε φερω σε δυσκολη θεση οπως και εσυ εκανες σε μενα.Εκδικητικος;Ναι αλλα ειλικρινης.

Θεωρω οσο το δυνατον πιο αντικειμενικα οτι η σταση σου ειναι υποκριτικη (οχι την τεχνη,το αλλο.)
Και πανω εδω εχω μια προταση να σου κανω.Γι αυτο το θεμα εχει ανοιχτει στις αποψεις προτασεις σε αντιθεση με σενα που ποτε δεν αιτιολογησες γιατι τα μυνηματα μας μεταφερθηκαν εδω but I think I know...περισσοτερη πελατεια απο την ΣΟΦΙΑ σωστα;

Η προταση μου ειναι πολυ απλη.Πηγαινε στο μυθος και θρησκεια μετα στο αχλαδοτυρο και στο παραξενο και ανοιξε εδω στο Αποψεις-Προτασεις παραλληλες συζητησεις και μεταφερε ολα τα μυνηματα με Πραγματικα ασχημους χαρακτηρισμους,χυδαια συμπεριφορα,σεξουαλικα υπονοουμενα,ρατσιστικες επιθεσεις κτλ και μετα ισως αποκτησετε τα μουτρα να μας χρησιμοποιεισετε ως Παραδειγμα για αναρμοστη συμπεριφορα και διαμαχες που διαιωνιζονται και χαλουν την ροη των τοπικ.Βλεπεις το θεμα της avallon δεν χρειαζονταν επεμβαση...επεμβαση θελει ολο το φορουμ να ξαναγυρισει στην αρχικη του ροη...Αλλα γνωριζω πολυ καλα οτι δεν θα κανεις τετοια εκκαθαριση γιατι θα πρεπει να τα κλειδωσεις ολα.Αλλα ετσι θα διωξετε την πελατεια.Ποιος αραγε να τα βαλει με τα παιδακια στο παραξενο;Μα αυτα ειναι που μας φερνουν κι αλλους.Aλλα ας δειξουμε οτι επιθυμουμε καθαρση χρησιμοποιωντας αλλους και προστατευοντας αλλους σωστα;.

Και αλλη μια προταση-συμβουλη.Mην τα βαζετε με την βαση και την Πηγη του εσωτερικα.Ειναι κριμα να πολεματε τον εαυτο σας.

Δεν ειμαι θυμωμενος.
Απογοητευμενος και ντροπιασμενος ειμαι.
Οχι με μενα αλλα με την υποκρισια σας.
Αλλα σας συγχωρω οπως κανω και με μενα.

Δεν θελω καμμια απαντηση σε οτι εγραψα.
Δεν θελω κανενα σχολιο απο κανεναν και πολυ θα εκτιμουσα τους φιλους
του εσωτερικα για μια φορα να μην γραψουν την γνωμη τους.
Θα ηθελα το θεμα να ληξει εδω οπως ακριβως εγινε και με το τοπικ που
ανοιγοκλεισε η Αμαλια.Ελπιζω στην κατανοηση σας.
Μιλω μοναχα στους συντονιστες.
Δεν εχω κατι με τους υπολοιπους.
Ευχαριστω εκ των προτερων.

Αμαλια τωρα κλειδωσε το.Ειναι ρητη η επιθυμια μου να μην απαντησεις ουτε εσυ ουτε καποιος αλλος.

Το τοπικ ειναι μονο για αναγνωση

Να στε ολοι καλα.


ειμαι το πτωμα του χθεσινου μου εαυτου...
ειμαι η νεκρη γνωμη που ειχα χθες και αλλαξε...

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy