ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 ΑΝΤΡΑΣ ΠΑΡΘΕΝΟΣ... και η γυναικα κατω απο το γαιδουρι ..
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/03/2005, 15:22:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορεί ένας ανθρωπος να σε ψάχνει τρία ολόκληρα χρόνια... γιατί φοβάται ότι κάπου πρεπει να έχεις κάτι στραβό?
Μπορεί ένας άνθρωπος να σε βλέπει μία φορά την εβδομάδα .. από φόβο μην το βαρεθείς και τον αφήσεις? (ενώ ο ίδιος μπορεί να χτυπιέται που του λείπεις?)
Να σε χωρίζει έτσι απλά γιατί τον είπες κολοπαιδο..
Και να μην μπορεί να το καταπιει 3 βδομάδες μέτά??
Γιατί τοση καταπίεση ... πια??

Παρόλ'αυτά . . Είμαι αντρας και το κέφι μου θα κάνω ...
Και οι γυναίκες δεν πρέπει να μιλάνε και πολύ!

Αυτά τα ολίγα .. απλά δίνω ένα έναυσμα ,
και όσοι πιστοί προσέλθετε να χαρτογραφήσουμε
έναν Αντρα Παρθένο!!

Γυναικα Διδυμος καλέι S.O.S ....

Ό,τι δε γράφει η μοίρα δεν μπορεί να το φτάσει το χέρι σου
και ό,τι είναι γραμμένο θα σ'εύρει όπου κι αν είσαι..

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/03/2005, 15:36:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΑΚΑΤΑΛΗΠΤΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ.
ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΡΘΕΝΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΥΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ VIRGO ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΝΟΙΓΕΤΑΙ.ΖΩΔΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ. ΜΕΤΑΒΛΗΤΟ. ΘΗΛΥΚΟ ΠΑΘΗΤΙΚΟ. ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΡΜΗΣ ΣΥΝΘΕΣΗ ΕΓΩ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.
ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΙΚΟΙ.ΑΚΡΙΒΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΙ.
ΣΧΟΛΑΣΤΙΚΟΙ.
Ο ΕΡΩΤΑΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΣΚΙΝΟ ΤΗΣ ΕΞΥΠΝΑΔΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΕΠΑΡΚΕΣ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2005, 16:55:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aγαπητή cassiopeia, δεν αρκεί μόνο ο Ήλιος στην Παρθένο, για τη χαρτογράφηση της προσωπικότητας.

Χρειάζονται και οι άλλες θέσεις πλανητών, οι όψεις μεταξύ τους, για να κάνεις μια αρχή.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2005, 17:33:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το γνωριζω καλά .. dear Στεφανος.. προσπαθώ όμως να ξετρυπώσω τα κοινά χαρακτηριστικά!

Η μάλλον προσπαθώ να δώσω παρηγοριά στον εαυτό μου .. θα δούμε!

Ό,τι δε γράφει η μοίρα δεν μπορεί να το φτάσει το χέρι σου
και ό,τι είναι γραμμένο θα σ'εύρει όπου κι αν είσαι..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2005, 08:14:06  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΙΚΟΙ.ΑΚΡΙΒΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΙ.
ΣΧΟΛΑΣΤΙΚΟΙ.
Ο ΕΡΩΤΑΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΣΚΙΝΟ ΤΗΣ ΕΞΥΠΝΑΔΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΕΠΑΡΚΕΣ

Αφροδίτη.. με συμπλήρωσες.....

φιλικά!!!!!!!!

Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ

Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2005, 08:45:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΨΥΧΟΣΥΝΘΕΣΗ.
ΑΛΛΑ ΩΣΤΟΣΟ Η ΓΟΗΤΕΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

meteor
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
111 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/03/2005, 15:32:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους meteor  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας.
Μια και ανήκω στο ζώδιο της Παρθένου,και δεν γνωρίζω από αστρολογία,μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου βρεί τον ωροσκόπο,και ότι άλλο χρειάζεται ώστε να αναλυθούν τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά,και όχι μόνο τα γενικά;

Σας ευχαριστώ
ΝίκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 01:37:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απλά δώσε μου ακριβής ωρα και ημερομηνια γεννησης και θα σου απαντήσω σε email.
Γιατί θα είναι και πολλά...

Ό,τι δε γράφει η μοίρα δεν μπορεί να το φτάσει το χέρι σου
και ό,τι είναι γραμμένο θα σ'εύρει όπου κι αν είσαι..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

3ADA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


301 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/03/2005, 14:37:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 3ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΡΘΕΝΟΣ.... ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΑΣ, ΑΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΕΣΗ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ, ΕΞΥΠΝΟΣ Η΄ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΝΗΡΟΣ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΗ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ, ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΙΞΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΤΡΟΠΗ! ΚΡΑΤΑ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΔΡΙΜΗΤΕΡΟΣ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΑΓΝΟΕΙ, ΑΠΛΑ ΔΙΧΝΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΦΡΟΝΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.. ΑΥΤΑ ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ "ΔΙΑΒΑΣΕΙ" ΕΝΑΝ ΠΑΡΘΕΝΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΕΛΛΑΔΙΚΟ Η ΚΑΜΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ!

ΥΠΟΜΟΝΗ (ΓΑΪΔΟΥΡΙΝΗ!) ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΑΝΕΤΟΣ ΝΑ ΞΕΔΙΠΛΩΣΕΙ ΠΡΩΤΑ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΜΑΧΙ ΓΕΡΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΠΡΟΧΩΡΑ, ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ Ο ΔΥΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ!!!!

Edited by - 3ADA on 29/03/2005 14:39:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2005, 20:45:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΑΡΘΕΝΟΙ!
ΕΥΦΥΕΙΣ ΣΕΜΝΟΙ ΑΛΛΑ ΓΚΡΙΝΙΑΡΙΔΕΣ ΚΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ.
ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΣΗΜΕΡΑ.
ΤΟΝ ΕΣΤΡΩΣΑ ΟΜΩΣ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

3ADA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


301 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 07:58:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 3ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΑΡΘΕΝΟΙ!
ΕΥΦΥΕΙΣ ΣΕΜΝΟΙ ΑΛΛΑ ΓΚΡΙΝΙΑΡΙΔΕΣ ΚΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ.
ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΣΗΜΕΡΑ.
ΤΟΝ ΕΣΤΡΩΣΑ ΟΜΩΣ...

ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΑΦΡΟΔΙΤΗ!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗ!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΔΥΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ "ΣΤΡΩΣΙΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥΣ"!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 14:55:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΟΥΛΑ ΤΟΥΣ.
ΑΛΛΑ ΑΣΕ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΤΟΝΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ.
ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ, ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

osiris_myth
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
229 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 15:52:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους osiris_myth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΑΦΡΟΔΙΤΗ!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗ!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΔΥΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ "ΣΤΡΩΣΙΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥΣ"!



quote:
ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΟΥΛΑ ΤΟΥΣ.

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΣΟ ΜΙΣΟΣ........?

"ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

3ADA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


301 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 13:46:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 3ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΣΟ ΜΙΣΟΣ........?

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΟΣ ΚΑΛΕ! ΣΠΑΣΜΕΝΟΣ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
osiris_myth
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
229 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 14:32:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους osiris_myth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΙΑΝΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΓΑΠΗΤΗ 3ΑDA ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ?ΧΕΧΕΧΕ

ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΟΣΑ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΠΑΡΘΕΝΟΣ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΩ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ, ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ, ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΑ 80% ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΔΑΗΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΗΝΗΣ "ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ", ,ΙΛΑΩ ΚΡΙΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ

ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ

"ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2005, 22:08:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οχι κατω, διπλα στο γαιδουρι θες να πεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

3ADA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


301 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2005, 09:00:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 3ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΟΙΑΝΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΓΑΠΗΤΗ 3ΑDA ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ?ΧΕΧΕΧΕ

.... ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ...!!!

ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΟΜΩΣ! ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΞΕΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΝΤΡΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΝΤΕΧΑ!!!!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΖΩΔΙΟΥ.

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΦΙΛΟ ΣΤΟ ΖΩΔΙΟ ΑΥΤΟ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ! ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑΝ "ΚΑΚΟ" ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ osiris_myth.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2005, 11:43:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ ΤΑ [ΠΑΡΘΕΝΑΚΙΑ] ΑΛΛΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΤΙΜΑ.
ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΡΩΣΙΜΟ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ.
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ, ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΝΕΙΣ.
ΔΥΣΚΟΛΟΙ. ΠΟΛΛΟΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ. ΚΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ.
ΟΙ ΔΕ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.
ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.
ΣΑΣ ΦΙΛΩ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
***
Πολύ τα μέλη εκτιμώ μα απ΄όλους υπεράνω,η λογική διαλέγει εσάς,μα η καρδιά τον Μάνο...
***
Μ.Β.σε ευχαριστώ,όντως τα εμπόδια είναι χάρτινα. Σοφότατο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2005, 18:40:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ.
ΟΙ ΔΕ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.

Στο πρώτο με βρίσκεις σύμφωνο ΑΦΡΟΔΙΤΗ...

όσο για το δεύτερο: είναι αποδεδειγμένο και επιστημονικά ότι οι γυναίκες είναι πιο "εξελιγμένα" όντα από τους άντρες. Ως εκ τούτου, ακόμα και την ίδια κακία να διαθέτουν,είναι φανερό πως οι γυναίκες μπορούν να κάνουν μεγαλύτερο κακό από ότι οι άνδρες, και όταν τους δίνεται η ευκαιρία το αποδεικνύουν, άρα...οι γυναίκες είναι χειρότερες από τους άντρες (εκ του αποτελέσματος)...

ΠΥΡ, ΓΥΝΗ και ΘΑΛΑΣΣΑ λέγανε οι αρχαίοι....

.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2005, 20:32:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΥΠΕΡΕΧΟΥΝ.
ΚΥΡΙΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ.


ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
***
Πολύ τα μέλη εκτιμώ μα απ΄όλους υπεράνω,η λογική διαλέγει εσάς,μα η καρδιά τον Μάνο...
***
Μ.Β.σε ευχαριστώ,όντως τα εμπόδια είναι χάρτινα. Σοφότατο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2005, 11:17:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι τα παρθενακια ειναι καλα παιδια.


το μονο που χρειαζεσαι ειναι να χεις πλατυ μετωπο (ηπειρωτικο σαν το δικο μου) για να φυτρωνουν τα κερατακια και να φορας γυαλια για να μην σου βγαλει κανα ματι η μυτη του πινοκιο....


ειπε η μονοφθαλμη αστερω....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

osiris_myth
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
229 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2005, 11:44:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους osiris_myth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΣΕ ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΥΠΕΡΕΧΟΥΝ.
ΚΥΡΙΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ.



ΣΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΑΠΗΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΑΥΤΟ...

"ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2005, 16:58:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Φίλοι μου εδώ θα τα χαλάσουμε!

Λέτε ότι "Είναι αποδεδειγμένο και επιστημονικά ότι οι γυναίκες είναι πιο εξελιγμένα όντα από τους άντρες"!!!


Ποιά επιστημονική έρευνα το απέδειξε αυτό?????


Και ως προς τί είναι πιο εξελιγμένες οι γυναίκες?


Ως προς την κακία?????Από πότε είναι η κακία δείγμα ανωτερότητας?????

Δηλαδή το γεγονός ότι μία γυναίκα θα σκάσει άμα δεν πει (ή δεν κάνει) την κακία της αποτελεί δείγμα εξελιγμένου όντος???


Πάντως μη με παρεξηγήσετε,δεν είμαι φαλλοκράτης.


Η ουσία είναι το κάθε φύλο έχει κάποια πλεονεκτήματα (και κάποια μειονεκτήματα) που το άλλο δεν τα έχει.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Attis
Μέλος 1ης Βαθμίδας


118 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2005, 20:33:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Attis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Φίλε kost, παρεκτρέπεσαι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2005, 20:43:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΠΑΡΕΚΤΡΕΠΕΤΑΙ. ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.
ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΙΔΑ ΑΤΟΜΩΝ ΛΟΙΠΟΝ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΚΕΝΤΡΕΧΕΙΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ ΚΑΚΙΑ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΚΙΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ. ΣΚΑΩ ΜΥΤΗ ΜΕ ΑΣΠΙΔΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ.
ΕΝΤΑΣΗ ΚΑΙ ΖΗΛΕΙΑ. ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ. ΧΑΝΕΤΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΨΥΧΙΚΗ ΗΡΕΜΙΑ.
ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΙΩΠΩ.
ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΘΕΣΗ. ΤΙΣ ΚΟΝΤΡΟΛΑΡΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ.ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ. ΤΡΩΓΟΜΑΣΤΕ ΕΝΙΟΤΕ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΑΣ. ΒΑΖΩ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕΣΑ.
ΑΛΛΟΤΕ ΔΕΝ ΜΙΛΩ.
ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΣΤΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
ΟΤΑΝ ΘΥΜΩΝΩ, ΑΓΡΙΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΡΘΑΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΤΣΑΧΠΙΝΗ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΑΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΟΛΩΝ ΒΟΗΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΜΕΡΗ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΝΑ ΔΕΧΘΟΥΝ ΑΓΑΠΗ.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣΓΕΙΩΜΕΝΟΙ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ,ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΦΑΝΕΡΩΝΟΝΤΑΣ ΘΕΙΚΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΣΟΦΙΕΣ.
ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΕΝΟΙΩΘΑ ΜΙΣΟΣ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΑΝΑΛΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΙΝΟΥΛΕΣ.
ΤΩΡΑ ΓΥΡΝΑΩ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ.
ΘΑΡΡΕΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΓΚΙΑ.
ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΟΝ.
ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ ESOTERICA ΕΡΓΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ.
ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ. ΤΟΝ [ΡΟΜΠΕΡΤΟ]. ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΣΟ ΑΝΤΙΠΑΘΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΤΗΝΟΧΑΖΟΚΑΤΙΝΙΕΣ, ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΣΥΜΦΩΝΗ. ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΘΑΒΟΥΝ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΖΗΛΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΟΔΟ,ΤΗ ΓΝΩΣΗ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΙΣΩΣ ΣΧΕΣΗ Η ΚΑΙ ΤΗ ΣΙΩΠΗ.
ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΕ ΜΙΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙΣ.
ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΑΨΙΜΟ ΜΟΝΟ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ.
ΑΠΛΑ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΦΑΓΕΣ.
ΚΑΘΕ ΤΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΟ ΔΙΑΛΥΩ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ.
ΑΛΛΟΙΜΟΝΟ ΑΝ ΕΝΟΧΛΗΘΩ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
***
Πολύ τα μέλη εκτιμώ μα απ΄όλους υπεράνω,η λογική διαλέγει εσάς,μα η καρδιά τον Μάνο...
***
Μ.Β.σε ευχαριστώ,όντως τα εμπόδια είναι χάρτινα. Σοφότατο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2005, 22:06:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε kost, αυτά είναι γνωστά πράγματα...Αν δεν έχουν πέσει στην αντίληψή σου θα ψάξω να βρω συγκεκριμένες παραπομπές στο ιντερνετ να στις στείλω...

Οι βασικές γραμμές είναι ότι έχουν δύο χρωοσώματα ΧΧ, ότι χρησιμοποιούν και τα δυο ημισφαίρια του εγκεφάλου στο λόγο, ότι το βασικό "μοντέλο" της φύσης είναι θηλυκό, ότι οι περισσότερες γενετικές ασθένειες αφορούν το ανδρικό φύλο (-ασθενές φύλο κατ'ουσίαν), κλπ, κλπ. [Δεν θέλω να τα αναλύσω όλα αυτά εδώ, τώρα]

Οι άνδρες υπερέχουν μόνο στη μυική δύναμη, και στη χωροταξική-γεωγραφική-στερεομετρική αντίληψη. Και φυσικά σκέφτονται πολύ πιο απλά, ρεαλιστικά, μη-συνομωσιολογικά,κλπ.
Γι'αυτό και η "κατινιά" είναι συνήθως προνόμιο των γυναικών. Επίσης είναι γνωστό ότι γυναικείες φιλίες σπανίζουν, ενώ αντίθετα οι ανδρικές επειδή βασίζονται στην απλότητα και στη ντομπροσύνη ή δεν θα ξεκινήσουν καν ή αν υφίστανται θα είναι πολύ συμπαγείς.

Έτσι η ΑΦΡΟΔΙΤΗ κάλυψε πολύ καλά το θέμα όσον αφορά τις γυναικείες συμπεριφορές και δεν νομίζω να υπάρχει σοβαρή διαφωνία επ'αυτού.

.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/04/2005, 00:36:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΥΘΑΓΟΡΑΚΟ.
΄Η [ΠΥΡΑ]ΓΟΡΑΚΟ!!!

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
***
Πολύ τα μέλη εκτιμώ μα απ΄όλους υπεράνω,η λογική διαλέγει εσάς,μα η καρδιά τον Μάνο...
***
Μ.Β.σε ευχαριστώ,όντως τα εμπόδια είναι χάρτινα. Σοφότατο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

3ADA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


301 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/04/2005, 08:32:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 3ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΣΕ ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΥΠΕΡΕΧΟΥΝ.
ΚΥΡΙΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ.


--------------------------------------------------------------------------------


ΣΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΑΠΗΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΑΥΤΟ...


ΜΕΤΡΑΕΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ. ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΣΤΑΜΠΑ ΤΟΥ ΒΛΑΚΑ?? ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΟΤΙΜΟ, ΔΙΝΕΙΣ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ, ΔΕΝ ΑΝΑΛΩΝΕΣΑΙ ΣΕ ΜΙΚΡΑ (!) ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ......

ΚΑΛΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΣΥΓΝΩΜΗ ΧΑΘΗΚΕ ΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ. ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΒΡΗΚΕ ΒΕΒΑΙΑ... ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/04/2005, 23:49:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Πυθαγόρα γράφεις ότι "οι γυναίκες χρησιμοποιούν και τα δύο ημισφαίρια στο λόγο".

Και εγώ που νόμιζα ότι δεν χρησιμοποιούν κανένα από τα δύο ημισφαίρια στο λόγο!!!

Εντάξει αστειεύομαι,η γυναικεία επιδεξιότητα και πονηριά είναι παροιμιώδης και η αλήθεια είναι ότι σε αρκετές περιπτώσεις οι γυναίκες καταλαβαίνουν εύκολα κάποια πράγματα που εμείς οι άντρες-ως βόδια που είμαστε-μας διαφεύγουν.Με την ίδια ευκολία όμως οι γυναίκες πέφτουν και σε αρκετές πλάνες!

Εμείς από την άλλη έχουμε πιο αναλυτική ευφυία,πιο ταξινομημένη σκέψη και γενικά πιο σταθερό και ανεπηρέαστο χαρακτήρα.Έχουμε πιο εξελιγμένο το "λογιστικό" στοιχείο ενώ εκείνες το "επιθυμητικό"-συναισθηματικό στοιχείο.

Έκαστος στο είδος του!

Όσο για τα χρωμοσώματα και τα λοιπά έχω πλήρη άγνοια.Πιθανότατα οι επιστήμονες να έχουν δίκιο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy