ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Ο ΔΙΣΚΟΣ ΤΗΣ ΦΑΙΣΤΟΥ ΤΗΣ ΛΕΥΚΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑΣ!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2002, 13:49:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
Δεν είμαι σίγουρος αν κάνω καλά που γράφω γι' αυτό το θέμα, αλλά να με συγχωρέσετε, δεν έχω γελάσει περισσότερο ούτε και στο humor.gr!!!
Παιδιά είναι απίστευτο παράδειγμα προς αποφυγείν!!!
Μόλις σήμερα "ανακάλυψα" και τα άλλα θέματα που υπήρχαν αλλά δεν τα "εβλεπα" γιατί δεν είχα πατήσει την κατάλληλη εντολή (ευχαριστώ φίλη Darkangel κι ας μην το ξέρεις, καλά σε λέει απαραίτητη ο Admin!), και λοιπόν μπήκα στο θέμα Η ΓΝΩΣΗ/Ο ΔΙΣΚΟΣ ΤΗΣ ΦΑΙΣΤΟΥ... Καμιά σχέση!!!

Ενδεικτικά αντιγράφω μια απάντηση του (απίστευτου!!!) thoth προς την (αχαρακτίριστη...) Λευκή Κουκουβάγια (ευτυχώς έχει και δικό της απόσπασμα μέσα...):

quote:

Ο φίλος μου ο "Κέλσος" νομίζω χάνει τα λόγια του. Αν μελετήσει το τελευταίο μήνυμα της Λ.Κ., θα καταλάβει ότι αυτός έχει άδικο. Είναι δυνατόν να μην καταλαβαίνει το αυτονόητο;


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΘΥΡΑ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ είναι από τους βασικότερους ενεργειακούς διαύλους μεταγωγικότητας που ενώνει τους γαιωδετικούς συμπλεκτικούς βιορυθμικούς μαριναρισμένους δημιουργικούς διακύκλους ασφαλείας. Οι γαιωδετικοί κώδικες είναι οι ρυθμιστές των διαμέτρων της βοηματικής ενέργειας που διαφαίνεται στην ΓΑΛΑΖΟΑΙΜΑΤΗ ΣΦΑΙΡΑ ΤΩΝ ΟΥΡΑΝΙΩΝ ΑΓΩΓΩΝ. ΙΩΑΝΝΑ
--------------------------------------------------------------------------------


Απλά πρέπει, ο φίλος μου ο "Κέλσος" να προσέξει μην ανοίξει απότομα την κεντρική θύρα του Αμαζονίου γιατί θα πλημμυρίσει ο δίαυλος μεταγωγικότητας και θα κολλήσει ο μαριναρισμένος του συμπλέκτης. Μετά πρέπει να προσέξει ώστε οι ενέργειες να είναι από κρύσταλλο βοημίας, δηλαδή βοηματικής ενέργειας. Το κρύσταλλο βοημίας θα πρέπει να το προμηθευτεί αφού ρίξει από ψηλά, από τον Ουρανό, μέσα από κάποιο αγωγό, κάποια σφαίρα σε κάποιον Γαλαζοαίματο.

Έτσι δεν είναι Λ.Κ.; Δεν έχω δίκιο;

Και εσύ φίλε "Κέλσο" μπορείς να καταλάβεις αυτά τα απλά λόγια. Απλά θα χρειαστείς έναν τρίποδα, ένα μαγγάλι και λίγα φύλλα δάφνης. Αν αλλάξεις και το όνομα σου σε "Πυθία", σου δίνω πολλές πιθανότητες να συλλάβεις αυτές τις έννοιες.

Μία τελευταία σοβαρή συμβουλή που έδωσα σε όλους τους φίλους πριν λίγες ημέρες όταν "συζητούν" με την Λ.Κ.


Πετάει ο γάιδαρος; Πετάει;;;;;
Ναι, πετάει, πετάει, πετάειιιιιιι!!!!!!


Και μη χειρότερα!!!

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2002, 10:39:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
Φίλες, φίλοι,
βλέποντας και τα μηνήματα στης amaliaς,
συγγνώμη αν "επανέφερα" το θέμα της Λ.Κ. στο forum, αλλά επειδή είδα ότι υπάρχει συγκεκριμένη κατηγορία με τον τίλτο "Απόψεις, Προτάσεις κ.α.", φαντάστικα πως δεν θα ήταν περιοριστικός ο χώρος σε τέτοιου είδους απόψεις.
Λειτούργησα μάλιστα τελείως ...παρορμητικά (και ενθουσιωδώς), αφού μπήκα να διαβάσω κάποια πράγματα σχετικά με τον Δίσκο της Φαιστού και βρέθηκα προ εκπλήξεων!
Λυπάμαι αν δεν έπρεπε να γίνει κάτι τέτοιο, νομίζω πως δεν θίγω εγώ την Λ.Κ. αλλά τα ίδια τα γραφόμενά της, και παρακαλώ κι εγώ αν θέλουν οι διαχειριστές να απανεργοποιήσουν το συγκεκριμένο θεμα, ώστε να μη δοθεί συνέχεια.

Ευχαριστώ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2002, 13:20:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Εντάξει αγαπητέ ananasss, πραγματικά δεν χρειάζεται να απολογείσαι για το ζήτημα.
Ο σχετικός "παρορμητισμός" σου είναι αρκετά κατανοητός!

Το θέμα αυτό αρχειοθετείται...

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy