ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 EXETE ΓΕΙΑ ΡΑΧΟΥΛΕΣ...!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 01:30:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου μετά από παρουσία αρκετού χρόνου ήρθε το πλήρωμα του χρόνου, να αποχωρήσω και να αφοσιωθώ στις μπύρες και στην κραιπάλη. Αφού το φιλοσόφησα αρκετά και άσκησα το πνεύμα μου, είναι καιρός πια να ασκήσω και τις αντοχές μου στην κραιπάλη, μιας και ο καιρός περνάει.
Πρόσφατα έσβησα κάτι κεράκια., και θυμήθηκα ένα ευφυολόγημα που λέει "Ξέρεις πότε έχεις γεράσει; Όταν τα κεράκια που σβήνεις κοστίζουν πιο πολλά από την τούρτα"…
Σε αυτή την σκέψη τα κεράκια μου χαμογελούσαν πονηρά…, χώρια που κόστισαν και ακριβά…
Για αυτό λοιπόν σας χαιρετώ, κάνοντας την χάρη και στον «Λαμπόγιαλο» ίσως και σε άλλους, και ίσως τα πούμε στην Μύκονο ή στην Ibiza….


«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 01:38:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αποκλείεται!

μόνο πάνω απ' το πτώμα μου!!!


G.

1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 01:50:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Are you serious or is it a bad joke for April fool's day??

You give me a chance not to keep my promises...

It 's a promise.

Zadok in English version after blowing many candles... (Happy Birthday to me!)

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 01/04/2005 03:16:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 02:04:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κυρίες μου μην σπρώχνεστε…Έχω δώσει και ένα άρθρο για την κεντρικής σελίδα αλλά αργεί, ρε παιδί μου…Για να δούμε
quote:
1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

quote:
Happy Bithday to YOU!!!

«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 03:19:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κυρίες μου μην σπρώχνεστε…

Είδες, είδες...

Lucky man (κατά το Lucky Luck - θυμάσαι μοναχικέ καουμπόι;)!

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Peter Gore
Νέο Μέλος

Argentina
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 03:32:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Peter Gore  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε ΠΛΩΤΙΝΕ εχω ηδη περασει ενα ελαφρυ εμφραγμα στη ζωη μου και παραλιγο να περναγα και δευτερο.

Ευτυχως η εγκαιρη επισημανση της ZADOK διευκολυνε τα πραγματα γιατι ειχα το salospire στο χερι.


«Λαμπόγιαλο» οταν λες, φανταζομαι εννοεις τον γνωστο και μη εξαιρετεο πιτσιρικα με το εμπνευσμενο απο τη Goetia ψευδωνυμο Labolas Glasya η Caacrinolas. Προσφατα τον ειδα να προσπαθει να ξαναμπει με παραλλαγες. Ομολογω οτι δεν κατανοω την εμμονη σας - μιας και εισαι στην ηγετικη ομαδα της αγορας - να τον κρατατε μακρια. Δε νομιζω οτι ειναι περισσοτερο ενοχλητικος απο αλλους γιατι διαβασα τελευταια οτι θα προσπαθησει να ειναι κοσμιος. Εκτος αυτου θα μπορουσε αυτο το παιδι να καθοδηγηθει και να λειτουργησει αλλιως. Τελος παντων, καλη πρωταπριλιαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 04:12:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
$##@***&&%$$##@

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 06:36:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πλωτίνε χρόνια πολλά, να τα εκατό πενηνταρίσεις.

Αφού το φιλοσόφησα αρκετά και άσκησα το πνεύμα μου, είναι καιρός πια να ασκήσω και τις αντοχές μου στην κραιπάλη, μιας και ο καιρός περνάει.

Άξιος Φιλόσοφος!!!

Πρόσφατα έσβησα κάτι κεράκια., και θυμήθηκα ένα ευφυολόγημα που λέει "Ξέρεις πότε έχεις γεράσει; Όταν τα κεράκια που σβήνεις κοστίζουν πιο πολλά από την τούρτα"…

Να σου πω ένα άλλο… φιλοσοφημένο?

Έχεις γεράσει, όταν συναντάς θηλυκα, και η ατμόσφαιρα γύρω σου… δεν μεταβάλλεται.

Και επειδή στο εσωτερικά είναι εύκολο να μας παρεξηγήσουν, περί ορμονο/αιθερικων μεταβολών, εκτός από τον παππού μου, μιλάει και ο δικός σου!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 09:00:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
επιτέλους κι ένας άνθρωπος που κατάλαβε την υπογραφή μου!

εύγε πλωτίνε μας!


μόνο αυτή την μανία με τις μπύρες να κόψεις βρε παιδί μου...

δεν θα σου βγει σε καλό .....

G.


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 14:02:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πλωτίνε χρόνια πολλά, να τα εκατό πενηνταρίσεις.

Αφού το φιλοσόφησα αρκετά και άσκησα το πνεύμα μου, είναι καιρός πια να ασκήσω και τις αντοχές μου στην κραιπάλη, μιας και ο καιρός περνάει.

Άξιος Φιλόσοφος!!!

Πρόσφατα έσβησα κάτι κεράκια., και θυμήθηκα ένα ευφυολόγημα που λέει "Ξέρεις πότε έχεις γεράσει; Όταν τα κεράκια που σβήνεις κοστίζουν πιο πολλά από την τούρτα"…

Να σου πω ένα άλλο… φιλοσοφημένο?

Έχεις γεράσει, όταν συναντάς θηλυκα, και η ατμόσφαιρα γύρω σου… δεν μεταβάλλεται.


με καλυψε πληρως ο Πλατωνας!!!


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

osiris_myth
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
229 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 15:35:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους osiris_myth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πλωτίνε χρόνια πολλά, να τα εκατό πενηνταρίσεις.

Αφού το φιλοσόφησα αρκετά και άσκησα το πνεύμα μου, είναι καιρός πια να ασκήσω και τις αντοχές μου στην κραιπάλη, μιας και ο καιρός περνάει.

Άξιος Φιλόσοφος!!!



ΤΟ ΖΕΙΝ ΕΣΤΙ ΦΙΛΟΣΟΦΕΙΝ ΦΙΛΕ ΠΛΑΤΩΝΑ....ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..........
ΦΙΛΕ ΠΛΩΤΙΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΣΕ "ΤΡΕΛΗ" ΩΡΑ.......ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΜΕΣΑ.....
ΤΙ ΑΝΤΟΧΕΣ ΣΟΥ ΣΤΗ ΚΡΑΙΠΑΛΗ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΔΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΖΗΣΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ......

"ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ"

Edited by - osiris_myth on 01/04/2005 15:36:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 17:52:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
'Cause they always play lovesongs
When you're far away


NEW MODEL ARMY
Lovesongs

Don't judge a book just by the cover
Unless you cover just another
And blind acceptance is a sign
Of stupid fools who stand in line.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 23:02:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ ελπίζω,

η ανακοίνωση περί αποχωρήσεως να μην είναι στο πνεύμα του εσωτερισμού,

αλλά της πρωταπριλιάς ....

ο κακός και άγνωστος Βρίλ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 23:23:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΣΚΑΣΕΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΠΛΩΤΙΝΕ....

ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ......

ΟΤΑΝ ΕΙΔΕΣ ΤΑ ΚΕΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΣΑΝ ΠΟΝΗΡΑ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΤΟ ΦΙΛΟΣΟΦΗΣΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ??????

ΚΑΘΕ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 23:48:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

...και που θα βρεις χειρότερα?

Άσε που θα χάσω το ενδιαφέρον μου για τα νέα από το το διαδύκτιο...


...στα επόμενα γεννέθλια θα σου ανάψω μια λαμπάδα στο μπόϊ σου...
.
.
.
The She Mantis... in action...

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2005, 13:43:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ήταν φανερό νομίζω φίλοι πως αστειεύτηκα. Μιας και δεν είχαμε φέτος κανένα ψέμα, είπα να αστειευτώ, παράλληλα με μια μικρή ιστορική αναφορά που έκανα, και που δημοσιεύτηκε στην κεντρική σελίδα.

quote:
Άσε που θα χάσω το ενδιαφέρον μου για τα νέα από το το διαδύκτιο...

ΜANTIS Μην ανησυχείς ξέρω τι σου αρέσουν…CHECK THIS OUT...


http://gesteland.genetics.utah.edu/members/john/beer.jpg


Κλείνω με μερικά αποφθέγματα σχετικά με τα κεράκια...

Ωριμότητα: η ηλικία που ο άνθρωπος αρχίζει να χάνει τα μαλλιά, τα δόντια και… τις αυταπάτες.
Μ. Λάρνι

Γηρατειά: όταν γνωρίζεις όλες τις απαντήσεις, όμως κανένας δε σε ρωτάει.!!!
Λ. Πίτερ

Ξέρω ότι είμαι νέος και άπειρος, είναι όμως ένα μειονέκτημα που επιδιορθώνεται καθημερινά...
Αγνώστου

«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2005, 14:02:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ήταν φανερό νομίζω φίλοι πως αστειεύτηκα.

Και τώρα μπορώ να σου ευχηθώ για τα κεράκια που έσβησες.


ο κακός Βρίλ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2005, 14:23:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΣΑ ΚΕΡΑΚΙΑ ΚΙ ΑΝ ΣΒΗΣΕΙΣ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΓΕΜΑΤΗ ΛΑΜΠΡΟΤΗΤΑ.
ΠΟΥ ΠΑΣ;
ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΟΛΟΓΛΥΚΟ -ΚΟΜΜΑΤΙ- ΜΑΣ ΕΔΩ.
-ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ-.
ΜΗΝ ΦΥΓΕΙΣ.
ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 08:25:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Thank you boys & Girls..!!! Ορίστε η και η τούρτα.
Λοπόν σημειώστε 17/3..., ένα έτος πρίν την πίο sexy χρονιά...


Αντε και του χρόνου..!!!


«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 13:06:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύχρονος ΠΛΩΤΙΝΕ!

Και να θυμάσαι:
Γερνάει όποιος αρχίσει να κοιτάζει πίσω του, αντί να κοιτάζει μπροστά του.

Αυτό είναι δικό μου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 20:25:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χρόνια καλά (αν και όπως πάντα αργοπορημένος) και από εμένα φίλε Bασίλη για εσένα και την οικογένειά σου.

quote:

Λοιπόν σημειώστε 17/3..., ένα έτος πρίν την πίο sexy χρονιά...

17/3;; Kάτι μου θυμίζει!!

--Je^3--

Listening to ~Bloodhound Gang~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 23:11:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΛΩΤΙΝΕ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ


MANTIS αυτό το δούλεμα να έκοβες λίγο και κάποια πράματα να τα

έπαιρνες πιο σοβαρά δεν είναι όλοι για δούλεμα!!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya 1
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 04:19:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya 1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΛΩΤΙΝΟΦΟΥΡΑΚΗ εσυ δεν έχεις ανάγκη απο 1πριλιες.

Με τόσα ψέμματα που γραφεις για σενα ειναι καθε μερα 1πριλιά. *Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 05:34:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Thank you boys & Girls..!!! Ορίστε η και η τούρτα.
Λοπόν σημειώστε 17/3..., ένα έτος πρίν την πίο sexy χρονιά...

Αντε και του χρόνου..!!!


Συγγνώμη, αγαπητέ, αλλά την πιο sexy χρονιά γεννήθηκα εγώ. Μόνο έναν χρόνο με περνάς

Τς τς τσ...

Χρόνια μας πολλά και δημιουργικά, με υγεία και έμπνευση!

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 06/04/2005 05:35:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 09:14:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ΠΛΩΤΙΝΕ Χρόνια Πολλά
Χρειάζονται και τα Πρωταπριλιάτικα ψέματα, είναι και αυτά μέσα στο πρόγραμμα μιά φορά τον χρόνο

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 00:11:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΜANTIS Μην ανησυχείς ξέρω τι σου αρέσουν…CHECK THIS OUT...


http://gesteland.genetics.utah.edu/members/john/beer.jpg


Χμμμ... περίμενα κάτι πιο "πιπεράτο" από εσένα φίλτατε Πλωτίνε...

...ότι επιθυμείς να το παθαίνεις πάντα...

.
.
.
The She Mantis... in full color...


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 16:33:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμ... περίμενα κάτι πιο "πιπεράτο" από εσένα φίλτατε Πλωτίνε...

Πρέπει βέβαια να το δείς πιο "εσωτερικά" το θέμα..!!!


«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 16:48:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πρέπει βέβαια να το δείς πιο "εσωτερικά" το θέμα..!!!

Μιας και το θέμα είναι "εσωτερικής" χρήσης... μήπως παίζει κάτι πιο δυνατό από το κιτρινόζουμο που προωθεί η χλωμότριχη δεσποσύνη?... για να προκληθεί καύση και να έρθουμε σε "πνευματική" μέθη...
.
.
.
The She Mantis... in (the) spirit...


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2005, 11:32:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Don't judge a book just by the cover
Unless you cover just another
And blind acceptance is a sign
Of stupid fools who stand in line.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy