ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
blackjudge
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 21:53:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους blackjudge  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΘΛΙΨΗ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΜΕ ΚΑΙ ΜΥΣΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ,ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΠΟΡΙΑ:ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΩΝ ΚΟΡΑΚΙΩΝ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ,ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ,ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ 'ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ'ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΑΣ ΣΑΠΙΛΑΣ? ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ,ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ?
ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ,ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ.
ΠΟΣΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ 'Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΔΙΚΑΣΤΩΝ'? ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ,ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΜΙΑ ΑΝΑΛΟΓΗ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ?
Ερυθρός Αστέρας
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Fed Rep Yugoslavia
72 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2005, 04:21:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ερυθρός Αστέρας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΩστοόςςςςς.

Κι εγώ μαζί σου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Typhwnas
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Israel
128 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2005, 02:51:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Typhwnas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ετσι....



HOME SWEET HOMEΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2005, 11:39:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΘΛΙΨΗ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΜΕ ΚΑΙ ΜΥΣΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ,ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΠΟΡΙΑ:ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΩΝ ΚΟΡΑΚΙΩΝ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ,ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ,ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ 'ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ'ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΑΣ ΣΑΠΙΛΑΣ? ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ,ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ?
ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ,ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ.
ΠΟΣΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ 'Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΔΙΚΑΣΤΩΝ'? ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ,ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΜΙΑ ΑΝΑΛΟΓΗ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ?


ΚΟΡΑΚΙΑ ΦΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΡΠΑΧΤΙΚΑ.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
***
Πολύ τα μέλη εκτιμώ μα απ΄όλους υπεράνω,η λογική διαλέγει εσάς,μα η καρδιά τον Μάνο...
***
Μ.Β.σε ευχαριστώ,όντως τα εμπόδια είναι χάρτινα. Σοφότατο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

osiris_myth
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
229 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2005, 08:07:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους osiris_myth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΑ "ΝΕΑ ΚΟΡΑΚΙΑ" ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗΣ ΜΑΣ ΖΩΗΣ......ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΟΠΟΥ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΠΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΖΗΤΑΕΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ, ΗΘΩΝ, ΘΕΣΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ. ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΕΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΑΜΕΣΑ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ. . . .
ΜΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ΤΟ "Ο ΣΩΖΩΝ ΕΑΥΤΟΝ ΣΩΘΕΙΤΟ" ΤΕΛΙΚΑ?

"ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy