ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet
 photoreading
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
whitewize
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2005, 22:05:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους whitewize  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος whitewize  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχετε ακούσει για το photoreading?
http://www.photoreading.com/

Greece, Athens
• contact for schedule
Evangelia Chatzivasiliou
Kapodistriou 3 Filothei
Athens 15237
Greece
30-210-6892917
Mobile: 30-6932403503
Fax: 30-210-6892917
Email: eviaxizo@hotmail.com

Greece, Athens
• contact for schedule
Nefeli Fassouli
77 Vas. Sofias
Ilissia
Athens 11521
Greece
30-210-7254082
Cell: 0030-6978-136405
Fax: 0030-210-7254082
Email: nfassouli@yahoo.com

Greece, Athens
• call for schedule
Nicos Paschali
Paschalis Consulting
Infotronics Ltd
35722454547
Fax: 35722454548
Email: npaschali@PhotoReading.com.cy
www.photoreading.gr

ΩΣ ΕΜΨΥΧΩ ΘΕΟΥ ΚΙΒΩΤΩ, ΨΑΥΕΤΩ ΜΗΔΑΜΩΣ ΧΕΙΡ ΑΜΥΗΤΩΝ...

HEROnlysIN
Νέο Μέλος

Greece
32 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2005, 06:55:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους HEROnlysIN  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος HEROnlysIN  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ή απόλυτα καλύτερη φάση φίλε μου όπως και το [URL=http://skepdic.com/ehf.html]extraordinary human function (EHF)[/URL]


Your Only, My Only, HER Only sINΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Conqueror
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Germany
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2005, 13:34:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Conqueror  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Conqueror  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχω κατεβασει ολο το πακετο, και οντος κατι κανεις με αυτα.. ειναι εντυποσιακο

..Learn to listen and you will learn to learn...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2005, 08:04:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εχω κατεβασει ολο το πακετο, και οντος κατι κανεις με αυτα.. ειναι εντυποσιακο

..Learn to listen and you will learn to learn...


Πες μας περισσότερα, τι κατάφερες μέχρι στιγμής ????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Conqueror
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Germany
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2005, 03:47:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Conqueror  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Conqueror  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
να σου δωσω παραδειγμα.. Εχει διαφορετικες μεθοδους.

Εκανα το πρωτο Τεστ το οπιο ειναι να "κιτας" με καπιον δικο του τροπο απλα καπιες σελιδες σε ενα λεξηλογιο. 1 δευτερολπτο την καθε σελιδα. Το κανεις αυτο επι 1 λεπτο π.χ. και το κλινεις μετα το βιβλιο. Πρεπει να εισαι απολιτα χαλαρως πριν και μετα. Επιτα κλινεις τα ματια σου και περνεις μια λεξη.. οπια θελεις απο αυτες που "διαβασες" και προσπαθης να φερης στο νου σου που περιπου βρισκεται αυτη η Λεξη. Π.Χ. στιν αριστερη σελιδα στο πανω μερος. Και κιτας μετα και βλεπεις οτι ΟΝΤΟΣ εκει ειναι. Η αν μπορεις και την ακριβες Θεση της. Πετιχα 6 στις 10!!

Με λιγα λογια μαθενεις σιγα σιγα να βγαζεις φωτογραφιες με το μιαλο σου απο αυτα που ειδες και να τα επαναφερεις και να τα καταλαβεις. Εγω ακομα στην αρχη ειμαι αλλα βλεπω οτι γινεται!

..Learn to listen and you will learn to learn...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy