ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 - Κινηματογράφος -
 Touching the Void (Film)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Χείρων
Μέλος 2ης Βαθμίδας


175 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 00:09:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χείρων  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Touching the Void" --Βραβείο BAFTA 2004 Καλύτερης Ταινίας--

Στα video clubs θα το βρείτε με τον Ελληνικό τίτλο "Αγγίζοντας το Κενό". Πρόκειται για την πραγματική ιστορία που συνέβη το 1985 στην κορυφή "Σιούλα Γκράντε" των Περουβιανών Άνδεων και έχει γυριστεί σαν ντοκυμανταιρ-ταινία, με τις πραγματικές αφηγήσεις των πραγματικών προσώπων.

Οι Βρετανοί αναρριχητές Τζο Σίμσον και Σάιμον Γέιτς ήταν οι πρώτοι που αποπειράθηκαν να φτάσουν σε αυτήν την κορυφή, στα 21.000 πόδια (περίπου 7.000μέτρα).
Η ιστορία είναι ασύλληπτη , για το τι τους επιφύλασε η ... κατάβαση.

Απολαύστε την!

-Χείρων-

Χείρων
Μέλος 2ης Βαθμίδας


175 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 00:14:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χείρων  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...Ναι, ναι , καλά, "Περιοδικά-Βιβλία"...
Αν μπορέσει ο admin, ή κάποιος διαχειριστής να μεταφέρει το θέμα στον "Κινηματογράφο", εκεί όπου ανήκει φυσικά, και όχι "εδώ" που το άνοιξα από λάθος...
thanks
-Χείρων-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Timetrapped
Μέλος 1ης Βαθμίδας


125 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 16:47:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Timetrapped  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είχα πάει πριν 2 μήνες να την νοικιάσω αλλά μου είπαν πως δεν έχει βγει ακόμα...(τότε) και μετά το ψιλοξέχασα.

Thanks για την υπενθύμιση, έφυγα για το video-club!

If the truth hurts prepare for pain.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2005, 11:06:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχώς ανήκω στους άτυχους...

Είχα διαβάσει και γω πριν από μήνες στην εφημερίδα για την ταινία και επειδή την έχασα στον κινηματογράφο πήγα πριν από 1 μήνα να τη νοικιάσω στο videoclub της περιοχής μου.

Μα τι ατυχία!
Μόλις είχαν σταματήσει να φέρνουν κασσέτες γιατί λέει δεν είχαν ζήτηση... (μα καλά μόνο εγώ έχω ξεμείνει με βίντεο σε αυτή την περιοχή??)
Μάλλον θα πρέπει να περιμένω την αγορά του DVD ή να τη δω στο σπίτι κάποιου φίλου...

Δύσκολοι καιροί για τους βιντεοιδιοκτήτες!


"H Γνώση είναι δύναμη...1234 + γω ξέρω να μετρώ μόνο ως το 4"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2005, 17:43:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δύσκολοι καιροί για τους βιντεοιδιοκτήτες!


ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ DVD Η ΒΙΝΤΕΟΚΑΣΣΕΤΑ ΠΕΘΑΝΕ
ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΨΙΛΟΣΤΡΑΒΩΣΑ ΠΟΥ ΤΗΝ
ΔΙΗΓΟΥΝΤΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΑΝΑΡΡΙΧΗΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΖΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Η ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΣΟ
ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΕΧΕΙ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΘΕΛΗΣΗΣ
ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑΙΝΙΕΣ ΒΑΣΙΣΜΕΝΕΣ ΣΕ ΑΛΗΘΙΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΑΙΝΙΑ ΑΓΡΙΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ .
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 08:37:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ DVD Η ΒΙΝΤΕΟΚΑΣΣΕΤΑ ΠΕΘΑΝΕ

To ξέρω απλά το καθυστερώ γιατί θέλω να πάρω ένα καλό...

quote:
ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑΙΝΙΕΣ ΒΑΣΙΣΜΕΝΕΣ ΣΕ ΑΛΗΘΙΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΑΙΝΙΑ ΑΓΡΙΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ

Mπορείς να μας πεις δυο λόγια για τον Αγριο οκεανό?
Δε νομίζω ο συγγραφέας να μας "μαλώσει" για αυτή την μικρή παρένθεση...


"H Γνώση είναι δύναμη...1234 + γω ξέρω να μετρώ μόνο ως το 4"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stemix
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 12:12:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stemix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Avallon, για τον Άγριο Ωκεανό θα σου πω εγώ.
Πρώτα από όλα να πω ότι η κατάσταση του να βρεθώ σε σημείο της θάλασσας, από το οποίο να μην μπορώ να δω ξηρά, είναι ο απόλυτος τρόμος μου. Μιλάμε ότι δεν θα προλάβαινα να πνιγώ. Έμφραγμα ή εγκεφαλικό με την μία. Πρόκειται για την ιστορία ενός ζευγαριού (υποτίθεται ότι είναι αληθινή ιστορία) που την κάνει για διακοπές και αντί για κανά ωραίο βουναλάκι, προτιμάνε την θάλασσα. Σε μία φάση έχουν την φαεινή ιδέα να πάνε με γκρουπ στην μέση του ωκεανού για κατάδυση. Εκεί αντί για το τζόκερ, τους κάθεται να γίνει λάθος και να τους αφήσουν μόνους τους σε αυτή την ειδυλλιακή τοποθεσία. Πως λέμε επιτέλους μόνοι, κάτι τέτοιο.
Και μένουν που λες έτσι, αντιμέτωποι με την φύση, την πείνα, δίψα και τα ωραία ψαράκια (καρχαρίες) που αν είχαν πάει στην Ιαπωνία θα τα γνώριζαν ψητά, αλλά τώρα...
Δες την, αλλά θα σου προκαλέσει πολύ άγχος. Ξέρεις, η φάση του να είσαι εντελώς ανήμπορος να κάνεις οτιδήποτε. Μετά πήγαινε τσιπουράδικο και παράγγειλε μεζέ καρχαρία.

Για DVD θα σου πρότεινα, να μην περιμένεις για καλό, αλλά να πάρεις κανένα των 50 ευρώ από το supermarket. Τα παίζουν όλα (και τα clopywright).
Τέλος, στο VIDEO CLUB..."ESOTERICA" σου έχω προτείνει ακόμα μία ταινία. Nightwatch λέγεται και είναι Ρώσικη, αν και τώρα που το σκέφτομαι, δεν έχω κάνει review. Ουφ, αυτά...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 19:31:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Mπορείς να μας πεις δυο λόγια για τον Αγριο οκεανό?
Δε νομίζω ο συγγραφέας να μας "μαλώσει" για αυτή την μικρή παρένθεση...

ΤΑ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΦΙΛΟΣ STEMIX EXOYME KAI ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΟΒΙΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΝΩ ΑΜΑΝ ΝΑ ΦΤΑΣΩ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ DVD ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΦΤΗΝΟ ΜΕ 50 ΕΥΡΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 20:54:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελικά με πείσατε guys!
Το Σάββατο με βλέπω να τρέχω στο Carfour...
Eχω δει ένα PHILIPS μούρλια με 70 γιουρόπουλα...
Οσο για το καλό ... μόλις χαλάσει αυτό...

Και φυσικά η πρώτη ταινία που θα διαλέξω θα είναι ο Αγριος Ωκεανός γιατί εγώ λατρεύω τη θάλασσα!


"H Γνώση είναι δύναμη...1234 + γω ξέρω να μετρώ μόνο ως το 4"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χείρων
Μέλος 2ης Βαθμίδας


175 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 23:59:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χείρων  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες: Το VHS πέθανε, αν και το βρίσκω ακόμα χρήσιμο, για καμμιά εγγραφή από TV.

Open Mind & Stemix

Ρε παιδιά, μήν κάνετε έτσι. Σκεφτείτε τί πιθανότητες έχετε να βρεθείτε σε μια τόσο απειλητική κατάσταση που περιγράφετε.
Αλλά και αν ακόμα δεν σας αρκεί μια τέτοια σκέψη, θυμηθείτε ότι η υπάρχει και η ... ομοιοπαθητική.
Υψοφοβία,Κλειστοφοβία,αγοραφοβία,θαλασσο-φοβία και για όλα τα σε "-φοβία" υπάρχει το κατάλληλο αντίδοτο... αιωροπτερισμός-αναρρίχηση,σπηλαιολογία,ψάρεμα-κατάδυση και... και..

Λοιπόν το σενάριο του Άγριου Ωκεανού μου αρέσει, Θα το πάρω.

Τώρα, κατά τη γνώμη μου και αν αφαιρέσουμε τα σε -φοβία δεν μπορεί να υπάρχει τρελλή αγάπη κάποιου για το βουνό, και μίσος για τη θάλασσα ή το αντίστροφο και όλοι αυτού του τύπου οι περιορισμοί.
Συνήθεια στη "χρήση" μπορεί να υπάρχει, π.χ. αν εγώ έχω μεγαλώσει και γαλουχηθεί σε νησί, λογικό είναι να πω ότι δεν μου αρέσει το βουνο, γιατί απλά μπορεί να μην έτυχε ποτέ να περάσω καλά σε βουνο, και το ανάποδο.
Εντέλει όλα είναι φύση, όλα αυτά γύρω μας είναι Ο ΚΟΣΜΟΣ ,ξέρετε με την ελληνική ,αρχική σημασία της λέξεως. Και εμείς είμαστε μέρος του!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stemix
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 10:11:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stemix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Avallon, εγώ θα έλεγα να πάρεις BlueSky. 1 χρόνο το έχω και του έχω βγάλει τα έντερα. Δουλεύει ακόμα..
Open Mind, χθες το βράδυ προσπάθησα να δω το touching the void. Αν είχα διαβάσει καλά το μήνυμά σου, δεν θα έκανα τον κόπο. Από τις ελάχιστες ταινίες που με ξενέρωσαν στα πρώτα 30΄΄. Για τον λόγο ότι ήδη ξέραμε το τέλος. Έπειτα από ειρηνικές διαπραγματεύσεις (@%*!!$@) με τους υπόλοιπους που την βλέπαμε μαζί, αφήσαμε την ταινία να παίζει και πάνω που έγινε ενδιαφέρον, στο 1΄28 κόλλησε το DVD (το δισκάκι έφταιγε Avallon, όχι το μηχάνημα) και μείναμε με την αγωνία. Γκαντεμιά.
Χείρων, έχω καταφέρει να τραβήξω στον Σείριο (όχι τον πλανήτη καταγωγής μας, τον άλλο), 7 συνεχόμενα χαλασμένα καλαμάκια, άρα μη μου μιλάς για πιθανότητες. Αν έκανα κατάδυση, το πιθανότερο θα ήταν να είχα Επαφή Πέμπτου Τύπου, με κανά 12μετρο Λευκό…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Timetrapped
Μέλος 1ης Βαθμίδας


125 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 11:56:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Timetrapped  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το έργο δυστυχώς ήταν νοικιασμένο και στα 2 video clubs που είμαι γραμμένος οπότε δεν το έχω δει ακόμα...

Ενδιαφέρον ακούγεται και το Άγριος Ωκεανός, θα το τιμήσω και αυτό...

quote:

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες: Το VHS πέθανε, αν και το βρίσκω ακόμα χρήσιμο, για καμμιά εγγραφή από TV.

Υπάρχει και η TV-Card για εγγραφή κατευθείαν στο σκληρό (και από εκεί σε CD ή DVD). Κολλημένος με το PC...

quote:

Εντέλει όλα είναι φύση, όλα αυτά γύρω μας είναι Ο ΚΟΣΜΟΣ ,ξέρετε με την ελληνική ,αρχική σημασία της λέξεως. Και εμείς είμαστε μέρος του!

Ακριβώς!

If the truth hurts prepare for pain.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Domina.Lilith
Μέλος 1ης Βαθμίδας


121 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 14:18:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Domina.Lilith  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το Αγγίζοντας το κενό το είχα δεί πριν αρκετό καιρό και η αλήθεια είναι πως με είχε αφήσει με ανάμικτα συναισθήματα, αφού απο τη μία είχα συμφωνήσει πως ναι μεν έπρεπε να κόψει το σκοινί ο ένας, αλλιώς θα πέθαιναν και οι δύο, απο την άλλη όμως και με τον άλλο ο οποίος έκανε το ανέλπιστο και σώθηκε απο μόνος του με υπεράνθρωπη προσπάθεια.


Όσο για την άλλη ταινία με τους δύτες που αφήνονται στο έλεος του ωκεανού ήταν και για εμένα ο απόλυτος τρόμος . Μιλάμε τρέμω καρχαρίες κ.λ.π και πανικοβάλλομαι στο να βλέπω κάτω μου μαυρίλα και το απύθμενο τέλος.

Πολύ ρεαλιστικές ταινίες και οι δύο.

Νo time to run, no place to hide, when your life is just a lonely ride as the lord of fire and ice. And all your dreams behind your eyes turned out to be just...lies...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Timetrapped
Μέλος 1ης Βαθμίδας


125 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2005, 11:51:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Timetrapped  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τις είδα επιτέλους και τις 2!
Το "Touching the void" ήταν πραγματικά εκπληκτικό,
μια ιστορία που αποδεικνύει ότι αν υπάρχει θέληση
όλα είναι δυνατά - ακόμα και αυτά που μοιάζουν αδύνατα...

Το "Open Water" δε μπορώ να πω ότι με συγκλόνισε κιόλας,
τουλάχιστον σαν ταινία...

If the truth hurts prepare for pain.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2005, 12:21:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mια μικρή "τρύπα" στο πορτοφόλι μου με απέτρεψε να αγοράσω το πολυπόθητο DVD και τουλάχιστον για 2 μήνες θα μείνω χωρίς αυτό!

Μέχρι τότε μπορεί να σταθώ τυχερή και να με καλέσει κανένας φίλος να το δω στο δικό του (τι στο καλό ... τόσο ψηστήρι τους έκανα για την ταινία αυτή...)


"H Γνώση είναι δύναμη...1234 + γω ξέρω να μετρώ μόνο ως το 4"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2005, 17:44:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Open Mind & Stemix

Ρε παιδιά, μήν κάνετε έτσι. Σκεφτείτε τί πιθανότητες έχετε να βρεθείτε σε μια τόσο απειλητική κατάσταση που περιγράφετε.



ΓΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ
ΔΕΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΤΑΔΥΣΗ ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΦΑΙΡΕΣ
quote:
Open Mind, χθες το βράδυ προσπάθησα να δω το touching the void. Αν είχα διαβάσει καλά το μήνυμά σου, δεν θα έκανα τον κόπο. Από τις ελάχιστες ταινίες που με ξενέρωσαν στα πρώτα 30΄΄. Για τον λόγο ότι ήδη ξέραμε το τέλος. Έπειτα από ειρηνικές διαπραγματεύσεις (@%*!!$@) με τους υπόλοιπους που την βλέπαμε μαζί

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ 30 ΛΕΠΤΩΝ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η ΤΑΙΝΙΑ
quote:
Mια μικρή "τρύπα" στο πορτοφόλι μου με απέτρεψε να αγοράσω το πολυπόθητο DVD και τουλάχιστον για 2 μήνες θα μείνω χωρίς αυτό!


ΤΟ BLUESKY ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ Ο STEMIX ΕΧΕΙ 35 ΕΥΡΩ ΤΟΣΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΤΟ MAKRO ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΣΕ ΔΙΠΛΟ ΤΑΜΠΛΟ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ DVD ROM
ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΚΕΙ ΤΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΑ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΑΠΟ 30 ΕΥΡΩ
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΠΑΛΩΘΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χείρων
Μέλος 2ης Βαθμίδας


175 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2005, 00:17:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χείρων  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aγαπητή Avallon, εγώ το έκανα και μια copia,αν ενδιαφέρεσαι.

Edited by - Χείρων on 18/05/2005 00:21:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2005, 09:57:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ Χείρωνα!
Θα το έχω υπόψη μου...


"H Γνώση είναι δύναμη...1234 + γω ξέρω να μετρώ μόνο ως το 4"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy