ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 "Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη? Νο1
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 00:41:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis


[Αγαπητοί φίλοι του esoterica, αγαπητοί συνομιλητές
επειδή
*θεωρώ πως ο πλανήτης μας δεν ανήκει σε κανέναν
*θεωρώ διπλό έγκλημα να μας αποκρύβουν την αλήθεια και
*ανυσηχώ πραγματικά,
θα ήθελα, χωρίς ίχνος διάθεσης για συνομωσιολογίες,(!!!)
να κουβεντιάσουμε, αλλά και να ανταλλάξουμε πληροφορίες
προσπαθώντας να πλησιάσουμε την αλήθεια σχετικά με τα chemtrails=χημικές ουρές,
που προέρχονται από ψεκασμούς.

-Εδώ και τρία χρόνια ψεκάζουν και την Ελλάδα με αεροπλάνα!
Έχετε προσέξει στον ουρανό περίεργες γραμμές που αφήνουν αεροπλάνα, οι οποίες δεν εξαφανίζονται όπως αυτές των απλών καυσαερίων τους, αλλά σταδιακά απλώνονται και δημιουργούν περίεργα σύννεφα στον ουρανό?

Ε, λοιπόν αυτές ούτε λίγο ούτε πολύ οφείλονται στον ψεκασμό του πλανήτη μας με μικροσωματίδια αλουμινίου, σε μια προσπάθεια τεχνητής ψύξης του και αντανάκλασης των υπεριωδών ακτινών του ήλιου!

Μόνο που αυτά τα σωματίδια είναι τρομερά βλαβερά για την υγεία μας αλλά και για όλο το οικοσύστημα του πλανήτη-ας μην ξεχναμε πως ότι ψεκάζουν κάποια στιγμή καταλλήγει στο έδαφος και στο νερό!

'Ολα ξεκίνησαν φυσικά από την άρνηση των αμερικάνων να συμβιβαστούν με όσα όριζε η συνθήκη του Κιότο-μείωση της εκπομπής ρύπων από την κάυση πετρελαίου και κάρβουνου-
Άντι για την απαραίτητη για την επιβίωση του πλανήτη μας μείωση ρύπων ήρθε ο Κος Teller-πατέρας της βόμβας υδρογόνου- και αντιπρότεινε τον ψεκασμό του πλανήτη με φωτοδιασκορπιστικά σωματίδια και τέθηκε το σχέδιο του -σιωπηλα- σε εφαρμογή από το 1998.

Απώλεια βραχυπρόθεσμης μνήμης, έντονοι πονοκέφαλοι, ζαλάδες, ξαφνική έντονη κούραση, πόνοι στις κληδώσεις, κρίσεις άσθματος και συμπτώματα όμοια με αυτά της γρίπης -χωρίς πυρετό- είναι μόνο μερικά από τα ευεργετικά για τους κατοίκους των περιοχών που ψεκάζονται, συμπτώματα.

Ακούγετε σαν σενάριο ταινίας επιστημονικής φαντασίας?
Το έχει ξεπεράσει η πραγματικότητα.

Διάβασα για πρώτη φορά τον περασμένο Σεπτέμβριο σχετικά και ειληκρινά ανυσήχησα.
Άρχισα να ψάχνω άλλες σχετικές αναφορές, site και να παρακολουθώ συχνά τον ουρανό.
Οι ψεκασμοί γίνονται ιδιαίτερα συχνά –τουλάχιστον 1-2 φορές την εβδομάδα.
Την περασμένη εβομάδα -4/5/05- ειδικά όλη την ημέρα ψέκαζαν πάνω από τη Δυτική Θεσσαλονίκη. Έβγαλα κι εγώ φωτογραφίες με κινητό. -Τουλάχιστον 4 αεροπλάνα ψέκαζαν από τις 13:00, που τα πρόσεξα, έως τις 16:00. Φίλοι μου είπαν πως ήδη από τις 6:00 το πρωί είχαν αρχίσει οι ψεκασμοί! Ακόμη και σήμεα που γράφω επαναλήφθηκαν οι ψεκασμοί!
Τα αεροπλάνα διέγραφαν μια πορεία από τη Θεσσαλονίκη μέχρι το Δήμο Αγίου Αθανασίου και πάλι προς Θεσσαλονίκη.
Πετούσαν ταυτόχρονα και πολλές φορές διασταυρώνονταν οι πορείες τους σχηματίζοντας τετράγωνα, σταυρούς, χι και πολλές παράλληλες άσπρες παχιές γραμμές, οι οποίες δεν εξαφανίζονταν όπως τα contrails, που είναι "απλά" καυσαέρια αεροπλάνου, αλλά με το πέρασμα της ώρας φάρδεναν, ενώνονταν και τελικά σχημάτιζαν επίπεδα σύννεφα.
Ki ενώ το πρωί είχαμε καταγάλανο ουρανό δίχως ούτε ένα σύννεφο-καιρού, μέχρι το απόγευμα ο ουρανός είχε γίνει κάτασπρος από τα chemtrails.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε και στο site του Will Thomas-www.willthomas.net –στην αγγλική – ο οποίος νομίζω πως είναι και ο πρώτος που έκανε σχετικές έρευνες και αποκάλιψε το θέμα.

Σίγουρα ΔΕΝ είναι ακίνδυνο αυτό που ψεκάζουν!


Πρόκειται για πείραμα (?), με αμφίβολα "θετικά" αποτελέσματα, με σίγουρα προβλήματα για την υγεία μας και σίγουρα κανείς από τους υπεύθυνους-ανεύθυνους στην χώρα μας, δεν τολμά να ενημερώσει τον κόσμο.
Είναι τόση η έλλειψη ενημέρωσης που πολλοί στην περιοχή μου νομίζουν πως πρόκειται για ψεκασμούς για την καταπολέμιση κουνουπιών, επειδή υπάρχει μεγάλο πρόβλημα στην περιοχή.

ΕΜΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ!

Oι θεωρίες που εντόπισα σχετικά:
Πρόκειτε για ψεκασμούς με σκοπό
1. τον έλεγχο του καιρού και την μέιωση του φαινομένου του θερμοκηπίου
2. τον μαζικό εμβολιασμό πληθησμών για να είναι "έτοιμοι" σε περίπτωση επίθεσης με βιοχημικά όπλα
3. την μέιωση της αντίδρασης και των εξεγέρσεων των πληθισμών -με χρήση ψυχοφαρμάκων στους ψεκασμούς-
4. την δημιουργία ανακλαστικών επιφανειών για τα μικροκύματα που στέλνει το σύστημα H.A.A.R.P., ΏΣΤΕ ΜΈΣΩ ΑΥΤΏΝ να ελέγχουν τις συννειδήσεις ολόκληρων πόλεων!

Κατά τη γνώμη μου η πρώτη θεωρία δείχνει πιο κοντά στην αλήθεια, αλλά τίποτε δεν αποκλείεται....


Και το ωραίο είναι πως εν αγνοία μας, μας ψεκάζουν, με χρήματα από τη δική μας φορολόγηση! Τι ειρωνία! Μήπως πρέπει να ενημερωθούμε? Μήπως πρέπει να κινητοποιηθούμε? Μήπως πρέπει να κάνουμε ότι είναι δυνατόν για να σταματήσουν να μας δηλητηριάζουν μαζικά?

Περιμένω τις απόψεις σας
Φιλικά
Τοξότης
[center]

Edited by - toxotis on 10/05/2005 01:07:40

_________________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ "Χημικές ουρές" -
Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη?

ΣΕ "Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν
τον πλανήτη? Νο1

Επισκεφτείτε επίσης το:
Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη? Νο2

11/09/2008
_________________________________________________________

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 00:58:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Σας παραθέτω σχετικό κείμενο ενός επιστήμονα -2003









* Το βιογραφικό του Νίκου Κατσαρού

Ο κ. Νίκος Κατσαρός γεννήθηκε το 1938. Σπούδασε Χημεία στο Πανεπιστήμιο Αθηνών, με μεταπτυχιακές σπουδές στο Κέντρο Πυρηνικών Ερευνών ”Δημόκριτος”. Ακόμη, είναι κάτοχος Master of Science του Πανεπιστημίου της Μασαχουσέτης, και Ph.D Φιλοσοφίας από το Πανεπιστήμιο της Μασαχουσέτης.

Διετέλεσε Επίκουρος Καθηγητής στο University System of Georgia στις ΗΠΑ (1968-1970), επισκέπτης Καθηγητής στο University of Maryland (European Division) (1986-89), στο ΕΚΕΦΕ ”Δημόκριτος”, μεταπτυχιακά μαθήματα Χημείας (1980-2004), στο Πανεπιστήμιο Αθηνών, μεταπτυχιακά τμήματα Χημείας (1998-2002), και στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, μεταπτυχιακά τμήματα Χημείας (1997-2004).

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 02:21:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis

Χρήσιμα και ενημερωτικά sites - δυστυχώς τίποτε από την Ελλάδα

http://www.carnicom.com/contrails.htm
http://www.educate-yourself.org/ct/
http://www.ufos-aliens.co.uk/cosmicchems.html
http://www.skyhighway.com/~chemtrails/archives/videos/videos.html
http://vitaswing.com/chemtrails/

και κάποιο φωτογραφικό υλικό από τα site, που αν και πρόκειται για άλλη χώρα, είναι πανομοιότυπες οι εικόνες στον ελληνικό ουρανό!!!

Δείτε την εικόνα σε εξέλιξη, όπως ακριβώς την βλέπω και εγω συχνά στον ουρανό της Θεσσαλονίκης:



Φιλικά Τοξότης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hantok
Μέλος 1ης Βαθμίδας


58 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 03:26:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hantok
ma psekazonte kai i idioi auti pou to kanoun ,diladi politiki stratiotikiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 04:40:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Aυτό είναι το λιγότερο! Όλους μας ψεκάζουν! Ανθρώπους, ζώα, φυτά, γή, νερό...Δεν μένει τίποτε!
Μάλιστα πριν λίγο διάβαζα σε γερμανικό site και άλλες προεκτάσεις:
1. Αναφέρουν πως το "Φαινόμενο του Θερμοκηπίου" και ό,τι αυτό συνεπάγεται ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΔΙΑΚΑΙΟΛΟΓΙΑ-ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ώστε να κατευθύνουν τόσο τη σκέψη του κόσμού, όσο και αυτή των επιστημόνων σε λάθος κατεύθυνση και να αποσιωπίσουν τη ζημιά που οι ίδιοι (Ρώσοι από το 1976, Αμερικάνοι αρκετά αργότερα) τη ζημιά που προκάλεσαν με τα πειράματα πάνω στην τεχνολογία μυκροκυμάτων (ELF) και τα συστήματα HAARP!
2. Ακόμη και τα "ακραία" καιρικά φαινόμενα είναι αποτέλεσμα αυτών των πειραμάτων
3. Ο ίδιος ο Γκορμπατσώφ φαίνετε να είπε πως το σύστήμα ΗΑΑΡΠ είναι ο ακρογωνιαίος λίθος "Παγκόσμιας Τάξης"(?!?)
4. Οι ψεκασμοί επιφέρουν μείωση της Θερμοκρασίας κατά
τουλάχιστον 7ο βαθμούς Κελσίου, ξηρασία και 20% πτώση της υγρασίας
5. Ανάμεσα σε άλλα γίνετε αναφορά και σε πιθανές απαντήσεις για το ποιοί οφελούντε από τους ψεκασμούς και τα αποτελέσματα τους:
- Κάποιοι φαίμεταινα θέλουν την εμπορευματοποίηση του νερού
-Στο παιχνίδι φαίνετε να είναι και η MONSANO, μεγάλη εταιρία χημικών ή οποία τελευταία δραστηριοποιήται στον τομέα των τροφίμων(?!?)
-Τα μεγαλύτερα κέρδη απολαμβάνουν ειδικευμένες (?)αεροπορικές εταιρίες (20.000$ για έναν ψεκασμό -μία ημέρα)και οι εταιρίες κατασκευής και εμπορίας των χημικών δυαλυμάτων.
- Κέρδη έχουν και οι εταιρίες φαρμακων (μας ψεκάζουν=μας αρρωσταίνουν=πληρώνουμε για αντιμετώπιση και θεραπεία)
- Μάλιστα θεωρούν πως αυτή είναι και η κύρια αιτία που έχουν νοσίσει τόσες χιλιάδες άνθρωποι απο ασθένιες που μοιάζουν στη γρίπη, αλλά δεν εμφανίζονται στις εργ. εξετάσεις ΙΟΙ !

ΣΥΝΙΣΤΟΥΝ: *NA MHN MENOYME ΕΞΩ ΕΚΤΕΘΙΜΕΝΟΙ ΟΤΑΝ ΕΚΤΕΛΟΥΝΤΑΙ ΨΕΚΑΣΜΟΙ
*ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕς ΒΙΤΑΜΙΝΕς
* ΠΡΟΤΙΝΟΥΝ ΤΟ SIVER-WATER***, το οποίο δεν γνωρίζω στα ελληνικά τι ακριβώς είναι, ως το πιο αποτελεσματικό για την πρόληψη μέσο, γιατί βοηθά το ανοσοποιητικό σύστημα του οργανισμού. -Για όποιον ενδιαφέρεται για λεπτομέριες μπορεί να δεί τη σελίδα chemtrails-info.de/chemtrails...

***Kolloidales Silver-germ.

Με εκτίμηση
Τοξότης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 04:48:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Επίσης βλέπω πως σε όλα τα ξένα site, ελληνικό δεν έχω βρεί -εστιάζουν στη μεγάλη σημασία της κινητοποίησης των πολιτών για να σταματίσουν οι ψεκασμοί.
Καμία κυβέρνηση δεν παραδέχετε επίσημα τίποτε ή δεν δίνει σαφείς απαντήσεις.
Τα δε ΜΜΕ κρατούν σιωπή ιχθύως -εκτός από μικές αναλαμπές
Ακόμη και η Greenpeache δεν κινητοποιήται. (???!!!)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 07:35:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
για δες κι αυτο και ψυχραιμια

http://www.mystery.gr/Previous%20Articles/009-Chemtrails.htm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tpt
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 08:37:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tpt
ΦΙΛΤΑΤΕ ΤΟΞΟΤΗ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΣΑ ΙΣΧΥΡΙΖΕΣΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ,ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ,ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ?ΟΥΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΥΤΕ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ ΕΧΟΥΜΕ.ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΥΝΟΜΩΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΓΙΟΣ....ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ).ΕΓΩ ΔΛΔ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΔΛΔ ΚΡΑΤΑΩ ΟΜΠΡΕΛΑ....?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 08:48:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
quote:

Ακόμη και η Greenpeache δεν κινητοποιήται. (???!!!)

Αν του πάρψ τηλέφωνο και τους μιλήσω για την μυστική συνομοσία της Κεφαλογραβιέρας, λές να κινητοποιηθούν ?



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 11:08:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
quote:

ΦΙΛΤΑΤΕ ΤΟΞΟΤΗ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΣΑ ΙΣΧΥΡΙΖΕΣΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ,ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ,ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ?ΟΥΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΥΤΕ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ ΕΧΟΥΜΕ.ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΥΝΟΜΩΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΓΙΟΣ....ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ).ΕΓΩ ΔΛΔ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΔΛΔ ΚΡΑΤΑΩ ΟΜΠΡΕΛΑ....?

Αγαπητέ tpt, αν είχες διαβάσει τις 7 πρώτες σειρές της εισαγωγής, δεν νομίζω να μου έλεγες πως εγώ ειδικά "ισχυρίζομαι".
Εγώ προσπαθώ να βρώ εδώ και 8 μήνες πληροφορίες για να καταλήξω στο συμπέρασμα αν είναι θεωρίες "συνομωσίας" όπως εσύ λες πχ. ή αν πραγματικά συμβαίνει κάτι. Μακάρι να συμβαίνει το πρώτο, το βρίσκω πιο ακίνδυνο...
Αλήθεια εσύ που βασίζεσε και λες το αβασάνιστα. Αποκλείεις να είναι κάτι άλλο?

Οσο για το "Άγιος Αθανάσιος" είναι απλά ο Δήμος όπου εγώ κατοικώ, αυτό το κομμάτι ουρανού βλαπω, γι'αυτό μπορώ να μιλήσω. Εσύ έκανες τον κόπο να σηκώσεις το κεφάλι σου να δεις αν πραγματικά ψεκάζουν? Κι αν ναι τι θεωρείς οτι μπορεί να είναι αυτό?

Και οι τόσες χιλιάδες ανθρώπων που έχουν κινητοποιηθεί παγκοσμίως? Όλοι συνομωσιολόγοι είναι?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 11:18:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
quote:

ΦΙΛΤΑΤΕ ΤΟΞΟΤΗ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΣΑ ΙΣΧΥΡΙΖΕΣΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ,ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ,ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ?ΟΥΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΥΤΕ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ ΕΧΟΥΜΕ.

Αλήθεια το κείμενο του κ. Κατσαρού (γραμμένο το 2003)το διάβασες? -Υπάρχει το βιογραφικό του ακριβώς από κάτω- φωτογραφία του δεν βρήκα.
Λες κι αυτός να είναι συνομωσιολόγος?

....κεφαλογραβιέρα πάντως δεν νομίζω να είναι ο άνθρωπος και να έκατσε ως ςπιστήμονας να γράψει τόσες σελίδες για ένα θέμα που δεν υπάρχει.

Ο λαός μας λέει "όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά" δείτε το παρακαλώ κάπως έτσι και όχι σαν μια διάθεση να προβάλω συνομωσίες

Φιλικά πάντα
ΤοξότηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 11:34:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
quote:

για δες κι αυτο και ψυχραιμια

http://www.mystery.gr/Previous%20Articles/009-Chemtrails.htm


Αγαπητέ μου wolfowitz, διάβασα και αυτό που λες όμως κάπου έχω την εντύπωση πως ο mysterious έχει μπερδέψει τα chemtrails με τα contrails.

λέει:

"Υπάρχουν αρκετές συγκεκριμένες πηγές πληροφόρησης που μπορούμε να στείλουμε με e-mail σε όσους ενδιαφέρονται. Προτείνουμε όμως, σε όποιους στ’ αλήθεια αγαπούν την αναζήτηση και την ελευθερία του πνεύματος, να κάνουν οι ίδιοι μια μικρή, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ από εμάς, έρευνα πάνω στο θέμα."

Αυτές τις πηγές που ΔΕΝ μιλούν για κίνδυνο ψάχνω κι εγώ. Αν θα ήθελε ας μου τις έστελνε κι εμένα, γιατί εγώ "βαρέθηκα" να βρίσκω το αντίθετο! Κι επειδή ακριβώς έρευνα κάνω κι εγώ κι αγαπώ την αναζήτηση δεν θέλω να παρεξηγούμε πως ασπάζομαι τις θεωρίες περί κινδύνου, να μάθω θέλω τι είναι αυτό που ψεκάζουν, γιατί ότι ψεκάζουν είναι γεγονός. Το βλέπω εδώ και μήνες.

Φιλικά Τοξότης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 11:51:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
quote:

Και οι τόσες χιλιάδες ανθρώπων που έχουν κινητοποιηθεί παγκοσμίως? Όλοι συνομωσιολόγοι είναι?

όχι. Lemmings


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 13:37:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Όχι καλέ μου Vril, βριλάκια είναι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2005, 18:50:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
...Και μια σκέψη που έκανα πριν λίγο:
ακόμη και να μην είναι κακό αυτό που ψεκάζουν...
είναι μήπως δικαίωμά τους να μας στερούν τον ήλιο?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 02:29:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ
Καλησπέρα Τοξότη!
Δε γνωρίζω αν ισχύουν ή όχι οι διάφορες θεωρίες σχετικά με το
περιεχόμενο των ψεκασμών, αλλά σίγουρα δε νιώθω άνετα όταν
γνωρίζοντας το επίπεδο της σύγχρονης τεχνολογίας και το αδίστακτο
κάποιων ανθρώπων / φορέων κλπ., συνειδητοποιώ το πόσο εκτεθημένη
βρίσκομαι...

Θα μπορούσε να είναι παραμύθι η επικινδυνότητα των ψεκασμών,
ή να είναι και αλήθεια... Αυτό που με ανησηχεί είναι ότι σε
κάθε περίπτωση, "Εγώ" θα είμαι:

η τελευταία που θα ερωτηθώ
η τελευταία που θα ενημερωθώ
η τελευταία που θα έχω δικαίωμα αντίδρασης
(αν όχι δικαίωμα, τότε δυνατότητα...)

Όλα τελικά καταλήγουν σε μια μεγάλη ερώτηση:

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΡΟΥΝ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΑΣ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 03:18:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Aγαπητή Λίλιθ!
θα συμφωνίσω απόλυτα μαζί σου. Έτσι είναι δυστυχώς η πραγματικότητα.
Ίσως μετά από χρόνια μάθουμε ένα κομμάτι της αλήθειας, όπως γίνετε συνήθως...ίσως και να μην μάθουμε ποτέ.
Τα συμφέροντα κάποιων δεν υπολογίζουν ανθρώπινες ζωές, όλα μεταφράζονται σε χρήματα.
Όπως πολύ σωστά το τοποθετείς:
ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΡΟΥΝ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΑΣ;

Και θα συμπληρώσω: ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?

Για να επανέλθω στο θέμα μας...
έχει δεί κανείς από εσάς, έχει προσέξει τις συγκεκριμμένες άσπρες-γραμμές που σταδιακά μετατρέπονται σε άσπρα επίπεδα σύννεφα?
Φιλικά Τοξότης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 10:35:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
quote:

Όχι καλέ μου Vril, βριλάκια είναι...

Είμαι σίγουρος οτι

-δεν κατάλαβες τι έγραψα

- δεν ξέρεις τι είναι τα lemmings

- δεν ξέρεις οτι τα lemmings ακολουθούν όλα το πρώτο, και άν αυτό πάει και πέσει στον γκρεμό, τα άλλα δεν το αμφισβητούν καθόλου



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tpt
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 13:57:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tpt
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟΞΟΤΗ ΣΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΨΕΚΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΠΤ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ,ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΕΙΜΑΙ(ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΟΝΤΑ ΕΚΕΙ).ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ SEARCH ΠΡΙΝ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΛΥΘΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΨΕΚΑΣΜΩΝ(ΥΔΡΑΤΜΩΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΥΣΑΕΡΙΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΩΝ)ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ "ΣΥΝΟΜΩΣΙΩΝ"....ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΨΕΚΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΣΕΣΝΑ ΜΙΑ ΚΑΙ Η ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΒΑΛΤΟΤΟΠΟΣ ΜΕ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΒΛΑΣΤΗΣΗ.
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ(COPY-PASTE) ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΥΣΑΕΡΙΑ ΤΩΝ ΑΕΡΟΠΛΑΝΩΝ ΚΑΙ ΤΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟ ΥΨΟΜΕΤΡΟ.
ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 14:21:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Αγαπητέ μου tpt, ξέρω πολύ καλά πως υπάρχει αντίσοτιχο θέμα, μόνο που απ' ότι φαίνεται είναι "νεκρό"-θα δεις πως είχα γράψει κάποια απάντηση εκεί. Επίσης γνωρίχω από πρώτο χέρι-από το Δήμαρχο-πως δεν υπάρχει κανένα πρόγραμμα ψεκασμού για κουνούπια στην περιοχή. -Λες άραγε να είναι παγκόσμιο το πρόβλημα των κουνουπιών και να ψεκάζουν ευρώπη, αμερικά, αυστραλία κ.τ.λ.? Δε νομίζω-
Ακόμη θα σου πω πως τα αεροπλάνα που ψεκάζουν είναι τόσο ψηλά που εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να διακρίνω τι είδους είναι. Ας μην ξεχνάμε πως υπάρχει άποψη πως τα υλικά ψεκασμού θα έμενα και στα απλά επιβατικά. -ας πούμε"μ΄΄ενα σμπάρο-δυό τριγώνια"-
Τέλος θα επαναλάβω και πάλι πως υπάρχει εμφανής διαφορά ανάμεσα στα απλά καυσαέρια αεροπλάνων (contrails) και τις χημικές ουρές(chemtrails). Τα πρώτα εξαφανίζονται μέσα σε λίγα λεπτά και σίγουρα δεν διατηρούνται.
Αλλά αν είναι έτσι, γιατί κανείς αρμόδιος δεν λέει πως είναι contrails για να υσηχάσει ο κόσμος, παρά σιωπούν? Γιατί δεν πέρνουν θέση?
Φιλικά ΤοξότηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 14:51:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
quote:

- δεν ξέρεις οτι τα lemmings ακολουθούν όλα το πρώτο, και άν αυτό πάει και πέσει στον γκρεμό, τα άλλα δεν το αμφισβητούν καθόλου

Εγώ δεν βλέπω ανθρώπους που θέλουν να πέσουν στο γκρεμό-ίσως να θέλουν να γλιτώσουν απο μια πτώση σε γκρεμό-
Βλέπω ανθώπους που αναζητούν μια ικανοποιητική απάντηση, ανθρώπους που αναζητούν τι μπορεί να συμβαίνει, ανθρώπους που ανυσηχούν και επιστήμονες που επισημαίνουν τον κίδυνο ενός τέτοιου προγράμματος ψεκασμών, και σίγουρα δεν νομίζω να είναι lemmings, που δίχως δεύτεερη σκέψη, δίχως αμφισβήτηση ακολουθούν έναν. Εδώ άλλωστε αυτό δεν κάνουμε? Δεν αμφισβητούμε?
Φιλικά ΤοξότηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

STERM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 20:35:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους STERM
quote:
Ακόμη θα σου πω πως τα αεροπλάνα που ψεκάζουν είναι τόσο ψηλά που εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να διακρίνω τι είδους είναι. Ας μην ξεχνάμε πως υπάρχει άποψη πως τα υλικά ψεκασμού θα έμενα και στα απλά επιβατικά. -ας πούμε"μ΄΄ενα σμπάρο-δυό τριγώνια"-

Φίλε toxotis αυτήν την άποψη την είχα ακούσει από τον Νίκο Κατσαρό του Δημόκριτου σε μία εκπομπή στο Μακεδονία TV.

Είχε πει πως το υλικό αυτό το βάζουν στα καύσιμα των εμπορικών αεροπλάνων, βέβαια αυτή η άποψη είναι κάπως τραβηγμένη (κατ'εμέ) γιατί αυτό σημαίνει πως τα αεροδρόμια έχουν ειδικές δεξαμενές για αυτό το σκοπό και κατ' επέκταση είναι αρκετοί που γνωρίζουν (από τους υπεύθηνους εκεί) αλλά δεν μιλάνε.
Γιατί πιο το όφελος για αυτούς;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2005, 23:40:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos

τοποθετώ και εδώ το παρακάτω λίνκ ,μιάς και πιστευω πως "δένει" περισσότερο με την θεματολογία.
http://www.680news.com/news/international/article.jsp?content=w050949A
Any hint of rain had been banished by Russian air force planes, which took to the skies Monday morning to disperse threatening clouds with a cocktail of special chemicals.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2005, 00:23:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Αγαπητέ sterm,
μου θύμισες μια μαρτυρία ένος μηχανικού αεροπλάνων από την αμερική, ο οποίος ισχυρίζεται πως ανακάλυψε τυχαία περίεργες δεξαμενές σε αεροσκάφος και η περιέργεια του για το τι πρόκειται κόντεψε να του στοιχίσει τη θέση του. Θα προσπαθίσω να ξαναβρώ το
συγκεκριμένο site.
Φιλικά ΤοξότηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2005, 00:33:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
LΛοιπόν το βρήκα ταν από το chemtrailcentral.com

http://www.chemtrailcentral.com/forum/viewtopic.php?t=8367&sid=352e2c2cea48a1cebdf00b52a36de4c5

η αρχική μαρτυρία του μηχανικού με ημερομηνία 17 Μαϊου 2000, είναι στο
http://www.sipl.addr.com/chemtrailmech.html

απ' ότι όμως έχω δεί υπάρχει σχετική αναφορά και σε άλλα forum στη γερμανία.

Φιλικά Τοξότης
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2005, 00:43:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
quote:

Any hint of rain had been banished by Russian air force planes, which took to the skies Monday morning to disperse threatening clouds with a cocktail of special chemicals.

Αγαπητέ mano,
διάβασα το άρθρο του site, που μας πρότεινες.
Στην προκειμένη περίπτωση, χρησιμοποιήθηκαν χημικά για να δυαλίσουν σύννεφα βροχής. Έχω ξανακούσει για έλεγχο του καιρού με τέτοια μέσα.
Αν και νομίζω πως η περίπτωση των chemtrails, δεν είναι η ίδια.
Εδώ το παράδοξο είναι πως με τους ψεκασμούς μετατρέπουν καταγάλανο ουρανό με λιακάδα σε λευκό και συννεφιασμένο, χωρίς όωμς να προκαλείται βροχή.
Φιλικά ΤοξότηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2005, 04:33:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Λοιπόν, βρήκα μια πολύ ενδιαφέρουσα έρευνα την οποία υπογράφει ο Mark Steadham.
Ο εν λόγο κύριος έκανε τον κόπο να παρακολουθήσει για 105 συναιχείς ημέρες τον ουρανό στο Houston, TX στα τέλη του 2000 αρχές του 2001.
Η μέθοδος του ακολουθεί τον επιστημονικό τρόπο σκέψης.

Ξεκινώντας από το ερώτημα εάν υπάρχουν πραγματικά Chemtrails, όπως ισχυρίζονται πολλοί, κάνει την εξής υπόθεση:
Υπάρχει ένας νέος τύπος trails, που δεν μοιάζει με τα φυσιολογικά contrails, όσων αφορά την διάρκεια διατήρησης του και δεν ακολουθεί τους ίδιους φυσικούς νόμους σχηματισμού.
Για το σκοπό αυτό κάνει ανάλυση και συγκρίσεις ανάμεσα σε όλα τα trails που καταγράφει.
Ως βοηθήματα για την έρευνα του χρησιμοποιεί:
1. To Flight Explorer Personal Edition (πρόγραμμα που χρησιμοποιείται σαν εργαλείο στο intrernet,όπου φαίνονται όλες οι πτήσεις που γίνονται πάνω από γεωγραφικές περιοχές)
2. GOES Atmospheric Soundings όπου υπάρχουν τα χαρακτηριστικά της ατμόσφαιράς, όπως ατμοσφαιρική πίεση, θερμοκρασία κτλ΄
Στη συναίχεια κάνει τις παρατηρήσεις του καταγράφοντας ημερομηνία, διάρκεια που ήταν εμφανής κάποια trails, ύψος πτήσης, θερμοκρασία στο συγκεκριμμένο ύψος, ονομασία της πτήσης και τύπο αεροπλάνου.
Aκόμη καταγράφει με πίνακες τα αποτελέσματα του και τέλος σημειώνει τα συμπεράσματα του.
Ανάμεσα σε άλλα παρατηρεί:
“However during this time period none of the 46 Flight Explorer confirmed contrails observed persisted for over 30 minutes and most contrails were under 30 seconds of persistence. Additionally it was discovered that the jets that were responsible for leaving highly persistent trails that last for hours did not ever appear on Flight Explorer and were documented for 8 separate instances, including one instance with two jets in formation”

Δηλαδή όλως τυχαίως ΚΑΝΕΝΑ απο τα αεροπλάνα που άφηναν chemtrails δεν εμφανιζόταν στον Flight Explorer!!!!

Επίσης σχεδόν όλα τα contrails-σήνηθη ουρές από καυσαέρια αεροπλάνων- διαρκούσαν ΜΟΝΟ μερικά δευτερόλεπτα (5-25) ,
όλα φαίνονταν στον Flight Explorer,
και ποτέ δεν επρόκειτο για πτήση σε σχηματισμό.
Αντίθετα ΚΑΜΙΑ πτήση από αυτές που άφηναν μεγάλης διάρκειας «ουρές»,
δεν φαινόταν FEr,
όλες παρέμεναν εμφανής για διάρκεια 4-8ωρών(!!!) κατά προσέγγιση
Και επιπλέον μια ήταν πτήση σε σχηματισμό 2 αεροπλάνων.

Μάλιστα κλείνει με την ελπίδα να κάνουν και άλλοι τέτοιες αναλύσεις-παρατηρήσεις και να δημοσιέυσουν τα αποτελέσματα τους.

Για όποιον ενδιαφέρεται να δεί ολόκληρη την έρευνα, πίνακες και φωτογραφίες που παραθέτει http://www.chemtrailcentral.com/report.shtml

Φιλικά Τοξότης
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Buffer
Μέλος 1ης Βαθμίδας


87 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2005, 05:08:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Buffer
Με συγχωρείς που θα σε ρίξω από τα ... σύννεφα... αλλά η μέθοδος που ακολούθησε ο φίλος κάθε άλλο παρα επιστημονική ήταν....

Ρωτάω απλά:

μήπως κατά τύχη χρησιμοποίησε κανενά μοντέλο για την μελέτη κίνησης των σωματιδίων στην ατμόσφαιρα;;

μήπως εψαξε να βρεί τι ήταν αυτό που ψεκάζε το αεροπλάνο και κατα πόσο ήταν αναμενόμενη η κίνηση των σωματιδιων αυτων σύμφωνα με το μοντελό που χρησιομοποίησε;;

χρησιμοποιησε δεδομενα απο γνωστα στοιχεια για να δει αν καποιο απο αυτα τα στοιχεια μπορει να αφησει τετοια ιχνη σε συγκεκριμένο ύψος με συγκεκριμένη αρχική ταχύτητα;

Αν ναι, ποιο στοιχείο είναι αυτο που ανταποκρίνεται στην παρατήρησή του; Είναι βλαβερό;; Κατω από ποιες προυποθέσεις;;;

Χρησιμοποιήσε περισσοτερα από ένα μοντέλα για να δει αν το στοιχειο ανταποκρινεται στην κινηση των σωματιδίων;;

Εκανε ενα σωρο μετρήσεις και ούτε ανεφέρε κατι απο τα παραπανω το οποιο θα μπορουσε να δωσει και απάντηση θετική ή αρνητική στην υπόθεσή του.

Αλλά μάλλον εγώ είμαι ο συμβατικός και ο υποστηρικτής των 'κακών'

Κατά τα άλλα, μετρούσε αεροπλάνα....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tpt
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2005, 09:12:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tpt
TI ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ BUFFER.....!ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΜΠΕΡΙΣΤΑΤΩΜΕΝΗ ΜΕΛΕΤΗ...!ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΑΜΑ Ο "ΑΝΘΡΩΠΟΣ-ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ" ΞΕΡΕΙ "ΓΡΙ" ΑΠΟ ΧΗΜΕΙΑ Η ΦΥΣΙΚΗ.ΒΡΗΚΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ!!!! ΗΜΑΡΤΟΝ !
Ο ΚΑΘΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ....ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΟΙ ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ(ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ME TΑ ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΤΙΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕ ΟΛΕΣ!),ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΦΡΟΥΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΟΥΜΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΝ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tpt
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2005, 09:17:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tpt
KATA T'ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΥΞΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ.
ΒΡΕ ΑΙΝΤΕ ΑΠΟ ΔΩ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2005, 09:34:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
toxotis, το Flight Explorer Personal Edition δειχνει και τα στρατιωτικα αεροπλανα? (τα οποια πετανε κι αυτα σε σχηματισμο?)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.21875
Maintained by Digital Alchemy