ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 "Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη? Νο1
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dimitris_87
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2008, 04:33:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dimitris_87
Καλημερα- καλησπερα σε ολους σας . Ψάχνω εδώ και πάρα πολύ καιρό για το συγκεκριμένο θέμα , παρακολουθώ τους ψεκασμούς , ανήμπορος να κάνω το παραμικρό . Σε όσους το λέω , για τους ψεκασμούς , με περνάν για τρελό ή
ότι αυτά τα λέει ο Λιακόπουλος . Σκουδάζω στην Αθήνα εδώ και τρία χρόνια . Το τελευταίο χρόνο όμως άρχισα να ασχολούμαι με το θέμα .Πλέον το πρώτο πράμα που κάνω όταν ξυπνήσω ειναι να τσεκάρω αν έχει κεμτρεηλς έξω. Βγάζω γωτογραφίες κτλ ... Μάταιο , κανείς δε με καταλαβαίνει . Δηλαδή μόνο εγώ και η κοπελιά μου είμαστε οι χαζοί που διαβάζουμε βλακείεσ στο inet ή τα λέει ο Λιακόπουλος στη TV . Δυστυχώσ δεν προλαβαίνω τώρα να διαβάσω όλες τις σελίδες του θέματος , παρά μόνο τη πρώτη . Μου δίνει όμωσ να καταλάβω το εξήσ : Πάντα θα υπαρχουν άνθρωποι που << ψάχνονται >> και πάντα θα υπάρχουν άνθρωποι που << κοιμούνται>> , και κοιμούνται καλαάαάάάάά , ... το ύπνο του δικαίου .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dimitris_87
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2008, 04:53:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dimitris_87
Και φυσικά δεν παρατηρώ το << φαινόμενο >> μόνο στην αθήνα , αλλά και στη Λάρισα , από όπου και κατάγομαι . Μάλιστα θυμάμαι εδώ και χρόνια τουσ ψεκασμούς ( τότε πίστευα ότι ειναι κανονικα αεροπλάνα , άλλοι το πιστέυουν ακόμη ) . Τότε ήμουν 10 χρονών , τώρα άλλοι τριγύρω μου ειναι 20 , 30 , 40 ... Αλλά έχουν τι λογική του δεκάχρονου δημήτράκη....
ΑΑΑ και το πιο σοκαριστικό , τουλάχοστον για μένα . Όταν ήμουν μικρός , τότε , 12 χρόνων περίπου , ( πρίν 8+ χρόνια , υπολογίστε ), έκανα παρέα στο χωριό με παιδί που με περνούσε κανά 2 χρονάκια . Του λέω τότε ( το θυμάμαι τώρα και ανατριχιάζω ) : τι είναι αυτές οι άσπρες γραμμέσ Γιάννη ? Εκεί πάνω , στον ουρανο ; Και η απάντηση του : Έτσι δημιουργούνται σύννεφα .... Τραγική ειρωνεία....

Προτείνω μαζικά να γίνει ενημέρωση απο εμάς τους ψαγμένους εντός εισαγαγωγικών και μή , σε αυτούς που έχουν τα μάτια κλειστά . Πραγματικά πόσες φορές σκέφτηκα να πάρω ένα χαρτόι στο χερι και να κάτσω έξω απο γνωστό πολυκατάστημα στα βόρεια προάστια της αθήνας , που να λέει : Σηκώστε το βλέμμα σας στο ουρανό ? Τι βλέπετε ? Ξέρετε τι ειναι αυτές οι γραμμές ? Αλλά πλάκα πλάκα φοβάμαι ακόμη και για τη ζωη μου , άν κάνω κάτι τέτοιο . Κάπου είδα ότι έγινε μια μικ΄ρη διαδήλωση στο σύνταγμα για το θέμα . Πάντωσ τις 3 τελευταίες μέρες δεν έχουμε καθόλου chemtrails στην αθήνα , ενώ πριν 4-5 μέρες μας γα....σαν κυριολεκτικά ( συγγνώμη για την έφραση ) .

ΑΑ επίσης έχω ψάξει σχετικά με τις ίνες που έχουν βρεθεί απο chemtrails , με διάφορα βιολογικά << πράγματα >> , ακόμη και κύτταρα αίματος . Μπλιάχ... Τι αναπνέουμε ,,, αλουμίνιο με γαρνίρισμα από λευκά αιμοσφαίρια .
Ούφ , πρώτη μου εμφάνηση στο φορουμ , ας μην σας κουράσω και άλλο .Έχουμε κσιρό μπροστά μας για συζήτηση ή μηπως όχι
....

Μέ εκτίμηση , Δημήτρης ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dimitris_87
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2008, 04:55:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dimitris_87
τι 12 χρονών λέω , μάλλον μικρότερος ... Καλό βράδυ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dimitris_87
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2008, 05:06:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dimitris_87
ΠΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ , ΑΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ , ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΝΙΚΟΝ ΚΑΙ ΤΟΞΟΤΗ . ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΒΡΟΧΗ ΣΤΙΣ 19 ΜΑΙΟΥ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ , ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΣΚΟΝΗ , ΧΩΡΙΣ ΝΟΤΙΑ , ΚΑΙ Η ΣΚΟΝΗ ΣΤΑ ΑΜΑΞΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΟΧΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΑΛΛΑ ΑΣΚΟ-ΚΑΤΙ , ΕΛΕΟΣ . ΑΜΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΩ , ΟΛΟ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ , ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ . ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΑΣ , ΓΕΙΑ ΣΑΣ...

ΠΙΣΤΕΥΕ ... ΑΛΛΑ ΕΡΕΥΝΑ . ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ , ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ , ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2008, 15:31:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON
ΦΙΛΕ Dimitris_87 .ΩΣ ΠΟΙΟ ΝΕΟΣ ΣΕ ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΩ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ....ΧΑΙΡΩΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΥΤΑΣ..... ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΔΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ..ΟΠΩΣ Η ΤΟΞΟΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΧΑΛΒΑ..ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ.... ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dimitris_87
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2008, 11:41:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dimitris_87
Ευχαριστώ... Θα διαβασω με μεγάλο ενδιαφέρον όσα υπόθηκαν στις προηγουμενες σελίδες , όταν βέβαια βρω το χρόνο , γιατί ειναι και πολλές 45+ σελίδες...
Φίλε ΝΙΚΟΝ , μιας που ειναι απο Αίγινα , έχεις παρατηρήσει στο διαστημα 5-11 ιουνιου να ψεκαζουν στην αθηνα - αιγινα ? γιατι εδώ δεν παρατηρησα τιποτα τέτοιο !!! και μου φαινεται πιο παράξενο απο το να ψεκάζουν!!! και να πεις ... εχω και πανοραμική θέα του λεκανοπεδίου !! παράξενο!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2008, 21:52:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Φίλε μου Δημήτρη, καλωσόρισες και από εμένα.

Όπως σου πρότεινε και ο ΝΙΚΟΝ έχεις αρκετό υλικό εδώ μέσα για να διαβάσεις στα όσα ειπώθηκαν τα τελευταία χρόνια.

Επίσης θα σου πρότεινα να διαβάσεις τη σελίδα στο enouranois.gr που έχει λίγο πολύ ειδικευτεί σε αυτό το ζήτημα.

Το "νέο" που έχω να σημειώσω είναι το εξής:
σε βιβλίο εσωτερικής φύσεως που διαβάζω σχετικά με τη συνειδησιακή άνοδο της ανθρωπότητας στο άμεσο μέλλον -με πιθανότερη ημερομηνία κορύφσης το Δεκέμβριο του 2012-

αναφέρονται σε τρία τουλάχιστον σημεία τα γνωστά μας chmetrails.

Βέβαια και παλαιότερα είχα αναφέρει την προφητεία των ινδιάνων HOPPI με τα "λευκά φίδια στον ουρανό", ως σημάδι των "καιρών, αλλά ειληκρινά δεν περίμενα να τα βρω μπροστά μου και σε τέτοιου περιεχομένου βιβλίο...

Αναφέρονται φυσικά ως "τεχνική μόλυνσης της ατμόσφαιρας και συστηματικής μείωσης του ανθρώπινου πληθυσμού στη Γη,καθώς αυτοί που δεν επιθυμούν να χάσουν τη δύναμη και την εξουσία πάνω στους πληθυσμούς παραπαίοντας όσο αυξάνουν οι νέες κοσμικές ενέργειες και δεν θα μπορούν να συνεχίσουν το αρνητικό έργο τους προβαίνουν σε κάθε διαθέσιμο μέσο-τεχνολογία προκειμένου να εμποδίσουν την συνειδησιακή άνοδο της ανθρωπότητας..."

Εν συντομία βέβαια. Ωστόσο και επειδή εδώ και αρκετά χρόνια ερευνώ το θέμα ων chemtrails, του HAARP και γενικότερα της περιβαλλοντικης-ατμοσφαιρικής μόλυνσης θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας το εξης:

Έπαψα να "φοβάμαι". Έπαψα να νιώθω μόνη και αβοήθητη. Έπαψα να νιώθω αδύναμη στο να αντιμετωπίσω αυτό το κτηνώδες τερατούργημα που σκαρφήστηκαν για να μας "πληγώσουν" σωματικά. Αντίθετα μάλιστα αισθάνομαι πως είμαι τόσο δυνατή που δεν μπορούν να επηρεάσουν ούτε ακόμη και τον υλικό μου φορέα γιατί οι "συχνότητες τους" δεν με αφορούν...

Μοιάζει ιδιαίτερα "εσωτεριστικό" αυτό που γράφω, αλλά στο esoterica είμαστε...
ας μην ξεχνάμε πως "ΟΛΑ είναι ΕΝΑ". Οι διασπάσεις σε επιστημονικές ειδηκότητες, βαθμίδες και θεωρίες εξηπηρετούν μόνο την περιορισμένη γίηνη ανθρώπινη διάνοια μας.

Δεν λέω να μην προσπαθούμε να τους "ξεμπροστιάσουμε" και αν είναι δυνατόν να τους σταματήσουμε, αλλά προτείνω να μην βάζουμε την ψυχή μας σε αυτό και να μην γίνεται στόχος μας απόλυτος, γιατί ακόμη και αυτά αποτελούν περισπασμο από το βασικό για την οντότητα μας: τη συνειδησιακή μας άνοδο και εξέλιξη.

Είμαι πεπισμένη πως ήδη συμβαίνει και είμαι πεποισμένη πως θα ολοκληρωθεί σύντομοα αυτό το άλμα της ανθρωπότητας...

Όμως όσο ανεβαίνουν οι συχνότητες της Γης και του ηλιακού μας συστήματος και όσο "ξυπνούν" όλοένα και περισσότεροι άνθρωποι, τόσο φουντώνει και δυναμώνει και ο αντίθετος πόλος το "αρνητικό".

Ας μην το τροφοδοτούμε και εμείς εστιάζοντας σε αυτό. Μην το πολεμάμε ψυχή τε και σώματι...

Γενικά μην εστιάζετε σε ότι προκαλεί άγχος, φόβο, πανικό και αβεβαιότητα για το μέλλον. Το τροφοδοτείτε ακόμη περισσότερο και το γιγαντώνεται.

ΕΣΩ-ΣΤΡΑΦΕΙΤΑΙ

Δοκιμάστε το και θα δείτε πως δεν θα μπορεί να σας αγγίξει καμία αρνητική επιρροή. Όλοι μας έχουμε μέσα μας τη δύναμη και τις απαντήσεις...

Με εκτίμηση
Τοξότης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2008, 10:28:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON
ΦΙΛΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙΣ ΟΥΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΕΤΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Ο ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΝ ΝΟΤΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Η ΑΙΓΙΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΠΕΤΑΝΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΣ...ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΠΕΤΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ ΟΙ ΟΥΡΕΣ ΑΠΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΥΝΝΕΦΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ..ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΑΝ ΨΕΚΑΖΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΠΛΕΓΜΑ ΘΑ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΤΑΝ ΑΛΛΟΥ...ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ...ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΕΡΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ 2 ΜΕ 3 ΗΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΤΕΙ Η ΝΕΦΩΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΠΕΤΑΝΕ ΑΠΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΝΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΤΟΥΝ ΣΥΝΝΕΦΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dimitris_87
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2008, 03:24:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dimitris_87
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙΣ ΟΥΡΕΣ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΟΥΡΑΝΟ , ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΥΣΗ . ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΨΕΚΑΖΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ . ΜΙΑ ΜΕΡΑ ,ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ, ΕΙΔΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΤΗΣΗ, ΑΠΟ ΔΥΤΙΚΑ ΟΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΝΑ ΨΕΚΑΖΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝ ΠΡΟΣ ΝΟΤΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΔΛΔ ΠΡΟΣ ΤΟ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ. ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ < ΦΑΣΗ > , ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΟ ΨΕΚΑΣΤΙΚΟ ΠΗΓΑΙΝΕ Κ ΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ Κ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΚΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ CONTRAIL KAI CHEMTRAIL .

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ , ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ , ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ CHEMTRAILS ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ . ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΟΥΝΤΑΔΑ - ΣΑΝ ΟΜΙΧΛΗ , ΛΕΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ CHEMTRAIL ?? ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ . ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΡΘΩ ,ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΑΥΤΟ Η' ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ :-)

ΕΠΙΣΗΣ , ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΙΝΕΣ Κ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΙΣΤΟΥΣ ΑΛΗΘΕΥΕΙ, Ε ? :-( ΤΑ ΛΕΜΕ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2008, 15:26:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Δυστυχώς φίλε μου Δημήτρη οι μέχρι τώρα έρευνες σε Καναδά, ΗΠΑ και Γερμανία, που έγιναν γνωστές δείχνουν πως πράγματι ισχύουν αυτά τα σενάρια και πως το βιολογικό υλικό μαζί με παθογόνο υλικό και νανοβακτηρίδια "στολίζουν" το πολυμερές που κάποια στιγμή πέφτει στο έδαφος. Στη σελ. 13 του τόπικ -αν δεν κάνω λάθος- υπάρχουν οι φωτο από τέτοιο υλικό της έρευνας στη Γερμανία.

Το ότι ο στόχος δεν είναι η "χειραγώγηση" του κλίματος -τουλάχιστον όχι μόνο- αλλά και η ταυτόχρονη μείωση του πληθισμού μοιάζει να ταιριάζει στα ευρήματα.

Παρ' όλ' αυτά δεν είμαστε ανήμποροι και απροστάτευτοι: υπάρχουν λύσεις όπως π.χ. αναφέρονται στη γερμανική σελίδα www.chemtrails-info.de για να προστατεύσουμε την υγεία μας από τα βαρέα μέταλλα. Γενικότερα να φροντίζουμε για δυνατό ανοσοποιητικό σύστημα και να περιορίσουμε την "οικοθελή" καταπόνηση του π.χ. από το κάπνισμα...

Φιλικά
Τοξότης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dimitris_87
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2008, 15:04:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dimitris_87
Φιλη Τοξοτης, κοιταξα τις σελιδες που με παρεπεμψες,ειδα τις φωτογραφιες...σαν αυτες που εχω και σε αλλα sites . Οσον αφορα το γερμανικο site , δυστυχως δεν μπορω να το διαβασω, αφου δεν γνωριζω γερμανικα . Δοκίμασα με το office , αλλα θα μου επερνε αιωνες... Επίσης , μου την εσπασαν μερικοι οπως καποιος opsimos αν θυμαμαι καλά , που μαλιστα του εχω κ μια απαντηση , σχετικα μ'αυτο που λεει , να ψεκάζουν νύχτα αν θελουν να μην τους δουμε. Μα καλά δεν μπορούν να καταλάβουν τη διαφορά chemtrail - contrail ? Και ο σκύλος μου ίσως να το εχει καταλάβει αλλά δεν μπορεί να το πει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Λοιπον , χθες γυρνώντας απο διπλανο εμπορικο κεντρο , σηκωσαμε το κεφαλι μας στον ουρανο ( μιλάμε για 1.00 πμ ) και με μεγάλη μασ εκπληξη ειδαμε ενα chemtrail ( φαινοταν ξεκαθαρα !!!! ) . Και το πρωι στον αθηναικο ουρανο , ειχε κατι παραξενα ,λευκα συννεφα ( τα γνωστά δηλαδη ) .

Edited by - Dimitris_87 on 15/06/2008 15:07:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dimitris_87
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2008, 04:09:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dimitris_87
Γεια σας και παλι . Μια ερωτηση , που δεν μπορεσα να την απαντησω ακομη , μετά απο ποση ώρα τα διαφορα υλικα που περιέχονται στα chemtrails, οπώς πχ τα βαρεα μεταλλα και οι βιολογικοι ιστοί .Μπας και αποφυγουμε , εστω και λιγο το ψεκασμο . Μηπως γνωρίζεται ? Κάπου σε ενα site ειχα διαβασει οτι ειναι επικινδυνο κατά τη διαρκεια των ψεκασμών . αν και δε το πιστευω αυτό , αμέσως δεν γινεται να κατακάτσουν στο επιπεδο μας ... τι λετε ?

τα λεμε...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2008, 06:25:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Φίλε μου Δημήτρη,

δεν μπορώ -και νομίζω πως και κανείς άλλος- να σου πω σε πόση ώρα θα πέσει το υλικό που ψεκάζεται.

Αυτό που λέγεται πως προσπαθούν είναι να μένει όσο το δυνατόν περισσόετερο στον αέρα, όμως αυτό εξαρτάτε από πάρα πολλές ατμοσφαιρικές συνθήκες, οπότε...

Λέγεται βέβαια να μην μένουμε έξω κατά τη διάρκεια ψεκασμών...

Με ποιό σκεπτικό? Άγνωστο...

Σίγουρα όπως λες δεν πέφτουν την ώρα που ψεκάζονται...

Αλλά δεν χρειάζεται πανικός...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2008, 04:32:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Ένα πολύ καλό slide show που δίνει σύντομα μια γεύση για τα chemtrails και τα πειράματα-παρεμβολές στο κλίμα και τις καιρικές συνθήκες...

http://www.nemesi.gr/wp-content/uploads/2007/11/peiramata-gia-to-klima.pps


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dimitris_87
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2008, 03:23:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dimitris_87
Γεια σας ... Θα ηθελα να πω , πως για άλλη μια φορά , έχω παρατηρήσει ότι δεν ψεκάζουν πάνω από την Αθήνα . Σήμερα , η αδερφή μου στη Λάρισα παρουσίασε συμπτώματα όπως βήχας , πονόλαιμος και υψηλός πυρετός ( πράγμα που έχει να της συμβεί εδώ και 15 χρόνια!!!!! ) . Εντελώς τυχαία, τη ρώτησα για τη <<ψαρώσω>> αν έχει παρατηρήσει αεροπλάνα , και μου απάντησε οτι παρατήρησε αεροπλάνα , πολλά αεροπλάνα να πετούν και να δημιουργείτε μια ασπλίλα στον ουρανό. Λέτε να ειναι τυχαίο ? Η μήπως όχι. Πρίν κάποιουν μήνες , ένας γιατρός της είπε ότι έχουν αυξηθεί οι εισαγωγές παιδιών λόγω αναπνευστικού προβλήματος , και η αιτία που αυτός δίνει τα χημικά που χεκάζουν από την αεροπορία .( Στη Λάρισα το έχουμε συχνά το φαινόμενο αυτό λόγω του Αρχηγείου Τακτικής Αεροπορίας ) . Ξέρουμε όλη στην περιοχή ότι ο καιρός ειναι ελεγχόμενος . Αν διαρεύση απο το Α.Τ.Α ότι θα χιονίσει , χιονίζει , αλλίως , μπορεί να κάνει να χιονίσει χρόνια....
Ωραίο το pps τοξοτης.

Αυτά, τα λέμε...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2008, 17:17:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON
ΒΗΧΑΣ ΦΛΕΜΑΤΑ ΥΨΗΛΟΣ ΠΥΡΕΤΟΣ ΡΙΓΗ ΒΡΑΣΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΙΛΙΓΓΟΙ ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΚΟΠΩΣΗ ΧΑΣΙΜΟ ΜΝΗΜΗΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΡΑΤΑΝΕ ...ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΨΕΚΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΥΧΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΠΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΜΜΗ ΧΗΜΙΚΗ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΑΠΛΑ ΠΕΤΑΝΕ ΠΑΡΡΑΛΗΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΝΕΦΩΣΕΙΣ....................Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΤΛ ΚΤΛ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 04:19:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Παρατηρήσατε στον τόπο διαμονής σας κάτι περίεργο στην ατμόσφαιρα την Πέμπτη που μας πέρασε?

Πολλοί κάτοικοι παραπονέθηκαν εδώ πως δεν μπορούσαν να κοιμηθούν την Πέμπτη το βράδυ...
υποστήριζαν πως, πολύ πιθανόν να ευθηνόταν το "νεφος" που σχηματίστηκε χαμηλά και έκρυβε τον ουρανό, δίχος ίχνος γαλάζιου, ενώ τα λίγα σύννεφα φαινόταν λίγο πιο "έντονα" μέσα στη "θαμπή" ατμόσφαιρα...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2008, 07:45:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON
ΤΟΞΟΤΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΠΕΡΣΥ ΕΙΧΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΨΕΚΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΗΤΑΝ ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΕΦΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ..ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΧΤΕΣΙΝΗ ΣΥΝΝΕΦΙΑ...ΠΟΥ ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΜΟΥ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΜΙΚΡΗ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΚΑΤΑ 2/3 ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Η ΒΟΛΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΓΥΡΙΣΜΟ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ 4 ΕΠΕΣΑΝ ΚΑΤΩ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΜΥΟΧΑΛΑΡΩΤΙΚΗ ΕΝΕΣΗ ΟΥΤΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ Κ ΣΕ ΜΕΝΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΥΝΙΣΩ ΟΥΤΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΤΥΠΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟ ΒΑΡΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΟΥΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΙΣ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΟΥΣ ΤΗ ΖΩΗ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Yiannakas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
218 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2008, 22:32:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Yiannakas
για προστασία μπορούμε να παίρνουμε κλορέλλα, ένα φύκι σαν την σπιρουλίνα που έχει την ιδιότητα να κατεβάζει τα βαριά μέταλλα απο τον οργανισμό μαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2008, 21:35:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Ευχαριστούμε Yannaka για την πολύ χρήσιμη πληροφορία.


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

halva
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
271 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2008, 17:29:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους halva
Chemtrails Timeline

1962-2001
http://www.willthomasonline.net/willthomasonline/Chemtrails_Timeline_1.html
2001-2004
http://www.willthomasonline.net/willthomasonline/Chemtrails_Timeline_2.html
2005-2008
http://www.willthomasonline.net/willthomasonline/Chemtrails_Timeline_2.htmlΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2008, 16:30:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Πολύ καλή περίληψη της διαδρομής. Καλά θα ήταν να τα μεταφράζαμε halva



http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/08/2008, 17:47:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Κι άλλα άσχημα νέα σχετικά με τη δράση των chemtrails...

Γιατροί και ερευνητές πλέον συνδέουν άμεσα τη νόσο "morgellons" και την εξάπλωση της με το fallout των χημικών αεροψεκασμών.

(Περισσότερα σχετικά με τη νόσο θα σας δώσω σύντομα: για αρχή να πω, πως αφορά μια περίεργη δερματοπάθεια όπου εμφανίζεται έντονη φαγούρα και η αίσθηση, πως έντομα κυκλοφορούν κάτω από το δέρμα. Στη συναίχεια εμφανίζονται πληγές που ματώνουν, ενώ περίεργες "τρίχες" (λευκές κόκκινες ή μπλε)σαν πλαστικό τρυπούν το δέρμα με πόνο.

Δεν γνωρίζω αν και σε αυτή την περίπτωση βοηθά η spirulina ή η κλορέλα, καθώς γίνετε λόγος και για νανοβακτηρίδια ή "νανο-ρομποτ"....

Οι ερευνητές του φαινομένου προχωρούν λίγο πολύ ακόμη στα τυφλά, όμως προκαλεί αίσθηση το γεγονός, πως ο αμερικανικός οργανισμός Υγείας προχωράει τις σχετικές έρευνες σε "συνεργασία" με το στρατό...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dimitris_87
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/08/2008, 02:40:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dimitris_87
Γεια σας αγαπητοι μου φίλοι . Καιρό ειχα να μπω στο φορουμ....
Δε ξέρω τι συμβαινει στην Αθηνα - Αίγινα και Θεσσαλονικη , αλλά εδώ στη Λάρισα έχω να παρατηρησω χημική ουρά εδώ και 2 δβομαδες περίπου , πανω απο τα παράλια του Νομού . Μου κανει εντύπωση , τωρα το καλοκαιρι φαινεται πως ελλατώνουν τους ψεκασμούς .
Επίσης έχω παλι το ίδιο προβλημα , με περνούν για τρελό όταν τους λέω για τα chemtrals και υποστηρίζουν ότι ειναι φυσιολογικά αεροπλάνα !!!! ΕΛεος δηλαδή .
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2008, 22:03:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON
εντυπωση μου κανει οτι εδω και δυο μηνες δεν εχουν ψεκασει καθολου εκτος απο 2 ημερες......και εκτος αυτου δεν υπαρχει συννεφο ουτε ζωγραφιστο πανω απο την αιγινα.........εκτος απο τα συννεφα που σχηματιζωνται καμια φορα οταν δυει ο ηλιος.............μου κανει εντυπωση .....δεν ξερω τι ειναι αλλα θα το μαθουμε εν καιρω και αυτο γιατι δεν ψεκαζουν το καλοκαιρι......ισως γιατι ολοι το καλοκαιρι κυτανε τον ουρανο? πολυ πιθανο αυτο.....σε αναμονη με κλειστα παραθυρα και πορτες σε λιγο καιρο.......θα τα ξαναπουμε...πολυ με τριγυριζει αυτο που λες τοξοτη οτι θα ριξουν και αλλα παραλληλα ποιο δυνατα και ποιο αποτελεσματικα..........ετσι μου λεει το σωμα μου...θα δειξει και αυτο.......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2008, 21:08:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON
σημερα εβρεξε οπως γινεται στη φυση..με ολα τα γνωρισματα της φυσης....καμια σχεση..με το τροπο της χημειας........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2008, 23:17:03  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε toxotis,

Καλό θα ήταν να δημιουργηθεί ένα ξεχωριστό topic για τα morgellons τα οποία δεν καίγονται ούτε με βουτάνιο!!!
Ανατριχιαστικές λεπτομέρειες για άτομα με γερό στομάχι και εικόνες στο: http://www.morgellons.org/

Το Σελήνιο βοηθάει πολύ στην δέσμευση των βαρέων μετάλλων και στην αποβολή τους απ΄τον οργανισμό αλλά σε μεγάλες δόσεις...
Στις χημικές ουρές περιλαμβάνονται πολλά από δαύτα!
Εξού και η μεταλλική χροιά τους.
Αν περιλαμβάνουν και morgellons, κοινώς τη γ....ε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2008, 02:15:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Καλώς τα δεχτήκαμε...!

Σήμερα, μετά από την "κλασική" πλέον δίμηνη απουσία τους ξανάρχισαν οι χημικοί αεροψεκασμοί...

Μα τι τέλειο timing με το Δελτίο Καιρού

Προς το Νότο τι γίνεται?


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2008, 15:06:14  Εμφάνιση Προφίλ
Με πρόλαβες χρυσή μου Βίκυ,

Χθές είχε απ'όλα ο μπαχτσές!

Με διπλές, τετραπλές, μακριές και κοντές ουρές και άλλα που είχαν ''ξεφορτώσει'' και ήταν άδεια!

Και μιας και μιλάμε για ουρές και μάλιστα ''κοντές'' ας επεκταθούμε και στα morgellons...

Τί λές toxotis???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2008, 16:34:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Καμία αντίρηση, μπορεί να γίνει και εδώ μέσα νομίζω...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.234375
Maintained by Digital Alchemy