ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΚΟΣΜΟΣΚΑΦΟΣ-ΣΤΑΓΥΡΟΝ-ΕΨΙΛΟΝ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
HELEKTRON
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2002, 11:15:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους HELEKTRON
Σχετικά με το βιβλίο αυτό (του Λευκοφρίδη)τιέχετε αν μου πείτε ....μιας και εγώ δεν είχα τον χρόνο να καταλάβω και πολά;;


don't cross the borders
HELEKTRON

HELEKTRON
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2002, 11:26:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους HELEKTRON
(καλά απο ορθογραφία σχήζω....αλλα απο οτι βλέπω και τα τυπογραφικάμου λάθει δεν πανε πήσω τέλοσ πάντον)
ΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ....
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕ ΓΝΟΡΉΖΕΙ ΜΗΠΟΣ κατα τοπόσο μπορεί να είναι αληθές αυτή η αποκρηπτογράφηση απο τον Α....ή κατα το πόσο θα μπορούσαν να πραγματοποιηθούν κάποια απο τα λεγόμενα .....γιατί οι η περηγραφές είναι πολύ ιδηκές και δεν γίνονται εύκολα κατανοητές


don't cross the borders
HELEKTRONΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geo1980
Νέο Μέλος

Greece
47 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2002, 13:28:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους geo1980
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2002, 13:07:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond
ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΗ,ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΠΟΙΝ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΕΙ..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2003, 10:40:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Γεια σας.

Επειδή οι συζητήσεις για την Ομάδα "Ε" έχουν διασπαρεί σε διάφορα topics, με αποτέλεσμα να "χάνεται" το νέο μέλος, θα σας παρακαλούσα να επισκέφτεστε το παρακάτω topic για την συνέχεια της συζήτησής σας.

topic.asp?TOPIC_ID=279

Ευχαριστώ για την κατανόησή σας.

Το topic αυτό κλειδώνεται και είναι πλέον μόνο για ανάγνωση.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy