ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Αποστολη στη σπηλια του Νταβελη...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
sadromanticghost
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
77 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2005, 01:24:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sadromanticghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...ερασιτεχνικη βεβαιως! Τραβηξα μερικες φωτογραφιες και σε μια απο αυτες διακρινονται ακονονιστα σχηματα. Φυσικα δεν υσχιριζομαι οτι ειναι ντε και καλα κατι το ανεξηγητο η το παραφυσικο απλα θα ηθελα τη γνωμη σας. Ειναι το φως που παιζει περιεργα παιχνιδια η κατι αλλο?


http://putfile.com/pic.php?pic=7/18417224396.jpg&s=x2

J.S

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2005, 13:10:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ sadromanticghost ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙΣ....

ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ESOTERICA.gr ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΠEΝΤΕΛΗ" ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ...

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΦ' ΕΝΟΣ ΔΙΠΛΑ Η ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΑ ΘΕΜΑΤΑ.
ΕΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΑΥΤΗΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΥΤΑ...

Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΣ...
ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΣΚΟΡΠΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ

Edited by - AVATARGR on 05/07/2005 16:11:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2005, 13:20:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΑΝΤΕΛΗ

κανεις συνεχως αυτο το λαθος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sadromanticghost
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
77 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2005, 14:25:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sadromanticghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ sadromanticghost ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙΣ....

ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ESOTERICA.gr ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΕΛΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ...

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΦ' ΕΝΟΣ ΔΙΠΛΑ Η ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΑ ΘΕΜΑΤΑ.
ΕΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΑΥΤΗΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΥΤΑ...

Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΣ...
ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΣΚΟΡΠΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ



Ναι βεβαια....(συγνωμη)...Σε πιο θεμα θα ηταν καλυτερα να τοποθετησω το link για τη φωτογραφια?

J.SΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2005, 14:41:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ναι βεβαια....(συγνωμη)...Σε πιο θεμα θα ηταν καλυτερα να τοποθετησω το link για τη φωτογραφια?

Στο "η αχαλίνωτη φαντασία, τα τρελά και τα παλαβά και το παράξενο"



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2005, 15:40:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ sadromanticghost ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΤΟΠΙΚ (ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ) ΤΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΔΥΝΑΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ..

ΦΙΛΕ ΜΟΥ wolfowitz ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΩ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Vril ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ sadromanticghost ????
ΕΒΓΑΛΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΟΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ.
ΕΚΡΙΝΕ ΣΩΣΤΟ (ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ) ΝΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙ.....

ΕΞ' ΑΛΛΟΥ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΛΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2005, 16:47:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Vril ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ sadromanticghost ????

Εγώ ? Κανένα !

Απλά, πήγε και τρόμαξε κάτι μικρά Βρίλ που έπαιζαν ανέμελα κάτω από μια γέφυρα στα Βριλήσσια, δίπλα στο γρασίδι μιας γνωστής καφετέριας...
(βλ. σχετικό τόπικ)

Γι αυτό και τα "στοιχεία" δεν είναι πάντα "στοιχεία". Μπορεί να είναι και πρώτης τάξεως υλικό για το τόπικ που πρότεινα... !


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2005, 16:49:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και τα είδα τα στοιχεία....

Τρομάρα μας !

Έλα μια βόλτα Αβατάρ, να σου δείξω εγώ μερικά "όρμπ", να μη θές να ξαναδείς "όρμπ"...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2005, 17:04:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ....

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Vril ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ....

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ (ΟΧΙ ΦΩΤΟ) ΚΑΤΑΓΕΓΡΑΜΜΕΝΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ....

ΟΧΙ "όρμπ"

ΤΟ ΕΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΟΣ (ΜΕΣΩ ESOTERICA.gr) ΤΟ ΑΛΛΟ ΟΧΙ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.



ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sadromanticghost
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
77 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2005, 21:07:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sadromanticghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Vril ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ sadromanticghost ????

Εγώ ? Κανένα !

Απλά, πήγε και τρόμαξε κάτι μικρά Βρίλ που έπαιζαν ανέμελα κάτω από μια γέφυρα στα Βριλήσσια, δίπλα στο γρασίδι μιας γνωστής καφετέριας...
(βλ. σχετικό τόπικ)

Γι αυτό και τα "στοιχεία" δεν είναι πάντα "στοιχεία". Μπορεί να είναι και πρώτης τάξεως υλικό για το τόπικ που πρότεινα... !





Φιλε vril εισαι πολυ μεγαλος... ******* Eιρωνευεσαι ανθρωπους οι οποιοι αν μη τι αλλο εχουν διψα να μαθουν τι κρυβεται/αν κρυβεται στην ''αλλη'' πλευρα. Για μενα δεν θα επρεπε να ιφιστασαι καν στο site ετουτο για να μην γενικευσω τα λεγομενα μου και μιλησω για την επιφανεθα της γης... Καραγκιοζη..

Υ.γ Συγνωμη απο τους admin για τον τροπο που μιλησα αλλα πηγαινε γυρευοντας....''Σφραγιστε'' το θεμα μετεφερα το link σε ηδη υπαρχον topic...

J.SΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2005, 00:11:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[/quote]
Φιλε vril εισαι πολυ μεγαλος... ******* Eιρωνευεσαι ανθρωπους οι οποιοι αν μη τι αλλο εχουν διψα να μαθουν τι κρυβεται/αν κρυβεται στην ''αλλη'' πλευρα. Για μενα δεν θα επρεπε να ιφιστασαι καν στο site ετουτο για να μην γενικευσω τα λεγομενα μου και μιλησω για την επιφανεθα της γης... Καραγκιοζη..

Υ.γ Συγνωμη απο τους admin για τον τροπο που μιλησα αλλα πηγαινε γυρευοντας....''Σφραγιστε'' το θεμα μετεφερα το link σε ηδη υπαρχον topic...

J.S
[/quote]


ADMIM, ανάρμοστη συμπεριφορά και εξύβριση.
ΑΜΕΣΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ !


Edited by - Vril on 06/07/2005 00:12:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hantok
Μέλος 1ης Βαθμίδας


58 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2005, 02:10:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hantok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
actr
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
310 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2005, 02:29:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους actr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε καλά μου παιδιά περι ποίου λόγου αυτό το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός....?

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy