ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΜΑΣ ΑΝΤΙΠΡΩΣΟΠΕΥΟΥΝ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Lilith N.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2005, 12:49:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lilith N.  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Lilith N.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,

ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ,
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ,
ΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΡΟΒΑΛΟΥΝ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΜΑΣ.

ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΤΕ ΚΑΛΗΤΕΡΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2005, 16:05:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΗ Lilith N. ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ...

ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΒΑΛΛΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΜΑΣ ΔΙΑΔΕΣΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...

Η ΑΛΛΑΓΗ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΠΙΤΙ,ΣΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ,ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΑ ΕΥΕΡΓΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Η ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ....

ΝΟΜΙΖΩ ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΗΤΑΝ ΓΡΙΖΑ ΚΑΙ ΑΣΠΡΑ...

ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΔΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΞΑΝΑ-ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ (ΗΔΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ ΗΤΑΝ ΓΝΩΣΤΟ Η ΕΥΕΡΓΕΤΙΚΗ ΕΠΙΔΡΑΣΗ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ) ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ..

ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΛΕΩΝ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΧΡΩΜΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΟΥΣ... (ΕΥΕΡΓΕΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ)

ΑΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΧΑΡΕΣ Η ΣΧΟΛΕΙΑ)....

Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΗ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lilith N.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2005, 12:13:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lilith N.  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Lilith N.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ ΑVATARGR

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ, ΠΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ. ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΕΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΠΩΣ ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ, ΘΑ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΘΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΑΛΟΓΗ ΔΙΑΘΕΣΗ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΑ, ΑΣΥΝΗΔΙΤΑ, ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΕ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙ, ΔΙΑΛΕΓΕ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΕΥΕΡΓΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΤΟΥ (ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΚΑΘΕ ΧΡΩΜΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΣΧΕΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΠΑΘΗΣΕΩΝ)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2005, 13:58:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΗ Lilith N. ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΣ ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ....

ΠΛΕΟΝ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΧΡΩΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗ.
ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΠΛΕΟΝ ΠΩΣ ΕΠΙΔΡΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΟΠΩΣ ΣΩΣΤΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ...

ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΘΑΥΜΑΣΙΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΧΡΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΡΩΜΑΤΩΝ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lilith N.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2005, 14:34:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lilith N.  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Lilith N.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ AVATARGR

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΧΡΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΡΩΜΑΤΩΝ. ΠΟΥ ΧΡΕΙΣΗΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΚΤΙΒΩΣ ΕΠΙΔΡΟΥΝ ΣΕ ΜΑΣ?

ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΑΡΩΜΑΤΟΘΕΡΑΠΕΙΑ...ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2005, 16:52:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ....

ΦΙΛΗ Lilith N. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΡΩΜΑΤΑ...

ΠΧ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΙΚ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΣΕ ΧΩΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΠΟΙΟ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΣ (ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΑΡΩΜΑ)...

ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ (ΟΡΑΣΗ) ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΡΩΜΑ (ΟΣΦΡΗΣΗ) ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΔΑ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΑΡΩΜΑΤΑ (ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ,ΗΡΕΜΙΑ, ΕΥΕΞΙΑ , ΕΝΕΡΓΕΙΑ κλπ) ΜΕ ΧΡΩΜΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ...

ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΡΩΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΚΕΡΙΑ...
ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΑΡΩΜΑ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Demon_LordGR
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
139 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 03:10:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Demon_LordGR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τα χρώματα όντως μας αντιπροσωπεύουν.και σωστά λέει ο φίλος avatagr οτι οταν δουλεύουμε μέσα σε χώρο με ευχάριστα χρώματα,αποδείδουμε καλύτερα.όμως π.χ. εγώ,προτειμώ το μαύρο χρώμα.είναι το αγαπημένο μου!!!όμως πολλοί λένε οτι έχω θετική ενέργεια παρόλο που το χρώμα είναι αντίθετο στην θετική ενέργεια!τα ρούχα που φοράω είναι κατα προτήμηση μαύρα.γενικώς σκουρόχρωμα.όμως αυτό που προβάλω στους γύρω μου δεν έχει καμία σχέση με το χρώμα που προτειμώ.υπάρχει λογική εξήγηση για αυτό η απλά τα γούστα μου έρχονται σε αντίθεση με την χαρακτήρα μου?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Lilith N.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 15:04:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lilith N.  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Lilith N.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
BAΣΙΚΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΠΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ. ΚΙ ΕΓΩ ΦΟΡΑΩ ΣΚΟΥΡΟΧΡΩΜΑ ΡΟΥΧΑ. ΑΛΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΤΥΝΕ ΜΕ ΜΠΛΕ, ΑΣΠΡΟ, ΜΑΥΡΟ, ΜΠΟΡΝΤΟ, ΜΩΒ, ΔΚΡΙ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟ. ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΟΡΑΩ.
ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΓΕ ΜΟΝΟ ΜΑΥΡΑ, ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΤΟΥ ΧΡΩΜΑΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΙΑ ΗΤΑΝ?
ΜΑΥΡΟ, ΘΑΛΑΣΣΙ, ΜΩΒ ΚΑΙ ΡΟΖ!!!!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ!! ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΤΕ?
ΤΕΣΠΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ, ΜΙΑΣ ΚΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΟ 1/3 ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΠΟΙΟΥ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 22:02:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στο σπίτι προτιμώ τα χαρούμενα χρώματα, συνήθως τα ρούχα που επιλέγω είναι μαύρο λευκό γαλάζιο κόκκινο και κίτρινο. Ανάλογα την διάθεση της ψυχής. Τώρα αυτές τις μέρες φορώ πολύ το λευκό.
Τα χρώματα που διαλέγουμε πάντως λογικά πρέπει να μας αντιπροσωπεύουν. Να αισθανόμαστε καλά μέσα τους.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Φοράω τα διάφανα...
Ξανθά λυτά μαλλιά μου!
Στη μοναξιά του δειλινού,
δώστε άρωμα βυθού.
Αστέρι,φως και άναμμα φεγγάρι βασιλιά μου!
Θαρρώ πως είμαι αλλουνού
αθάνατου θνητού...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lilith N.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 22:14:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lilith N.  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Lilith N.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΧΡΩΜΑΤΩΝ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΟΙ, ΚΑΠΩΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΦΕΥΓΑΤΗ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 09:22:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω θελω μαυρα ρουχα οταν η διαθεση μου ειναι: [μακρια απο εδω].
Μου αρεσουν παντως οπως και τα ασπρα.Στο σπιτι θελω ζωντανα χρωματα σαν το βερυκοκκι το κιτρινο.
Αλλα το αγαπημενο μου ειναι το τυρκουαζ,αν και το φοραω μονο σε κοσμηματα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 09:51:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΧΡΩΜΑΤΩΝ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΗ, ΚΑΠΩΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΦΕΥΓΑΤΗ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ?


ΠΕΡΙΠΟΥ. Η ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΑΓΑΠΩ. Η ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΤΟ ΦΕΥΓΑΤΗ ΘΕΛΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ. ΤΑΞΙΔΕΜΑΤΑ ΣΥΝΕΧΗ ΚΙ ΑΔΙΑΚΟΠΑ ΨΥΧΗΣ...

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Φοράω τα διάφανα...
Ξανθά λυτά μαλλιά μου!
Στη μοναξιά του δειλινού,
δώστε άρωμα βυθού.
Αστέρι,φως και άναμμα φεγγάρι βασιλιά μου!
Θαρρώ πως είμαι αλλουνού
αθάνατου θνητού...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 10:15:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΝΔΥΣΗΣ ΜΑΣ..

ΑΥΤΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΝΔΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΕ ΠΛΗΡΗ ΕΚΤΑΣΗ.

TO XPΩΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ....

ΕΘΕΣΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ...

quote:
ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ (ΟΡΑΣΗ) ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΡΩΜΑ (ΟΣΦΡΗΣΗ) ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....

ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ....
Ο ΗΧΟΣ Η ΓΕΥΣΗ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lilith N.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 12:11:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lilith N.  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Lilith N.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εγω θελω μαυρα ρουχα οταν η διαθεση μου ειναι: [μακρια απο εδω].
Μου αρεσουν παντως οπως και τα ασπρα.Στο σπιτι θελω ζωντανα χρωματα σαν το βερυκοκκι το κιτρινο.
Αλλα το αγαπημενο μου ειναι το τυρκουαζ,αν και το φοραω μονο σε κοσμηματα.

ΕΧΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΜΑΥΡΑ ΑΕΡΙΝΑ ΡΟΥΧΑ ΜΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ, ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΡΚΟΥΑΖ ΠΕΤΡΕΣ? ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΦΡΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 12:50:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα αερινα μου αρεσει να τα βλεπω αλλα οχι να τα φοραω τοσο.Προτιμω πιο εφαρμοστα να μην με εμποδιζουν στις κινησεις.Το τυρκουαζ ομως το συνδιαζω πιο πολυ με τα λευκα και τα μαυρα με μεταλλα πχ ασημι.
Το μαυρο το εχω στο μυαλο μου πιο πολυ σαν επιθετικο χρωμα παρα σαν χρωμα σαγηνης.Θελω να εκφραζει βαρος οχι ελαφροτητα οταν το επιθυμω
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 00:13:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ..

ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΥΨΗΛΗ ΡΑΠΤΙΚΗ......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 00:21:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνωμη
Avatargr εχεις δικιο.[Θ α φταιει ο καλοκαιρινος αερας που παρασυρει...]
Το σκεφτηκα και εγω αλλα ελα που ειναι ολοκληρη ιστορια να διαγραψει κανεις το μηνυμα του .


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 03:21:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΣΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ...ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ...ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ;

ΗΧΟΙ...ΜΟΝΟΤΟΝΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΘΕΤΟΙ...ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ.
ΟΛΟΙ ΟΙ ΗΧΟΙ ΜΑΣ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΜΕ ΕΝΕΡΓΕΙΑ...ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΟΜΩΣ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΑΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ.

ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΓΕΥΣΗ...ΑΥΤΑ ΠΑΝΕ ΧΕΡΙ ΧΕΡΙ.

PIXELDIOR.

... (ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ)

..

Edited by - pixeldream on 19/07/2005 03:22:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 14:47:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ nst ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ...

ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ....

ΣΥΓΝΩΜΗ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 16:03:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ..

ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΥΨΗΛΗ ΡΑΠΤΙΚΗ......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


Έλα καλέ AVATARGR!
Αφού η υψηλή ραπτική μπορεί να συνδιαστεί κάλλιστα με μεταφυσικές προεκτάσεις.
Εγώ - για παράδειγμα, δε φοράω ποτέ δικτυωτό καλσόν,
γιατί μου προκαλεί τρύπες στην αύρα

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 22:40:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σε ολους. Δεν αισθανθηκα τοσο προσβολη οσο επαναφορα στην ταξη.Αλλα με τοσα αερινα και τυρκουαζ δεν φαινεται οτι ειμαι
φιλη και οχι φιλος?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 22:59:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ nst ΣΥΓΝΩΜΗ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ...

ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΤΥΡΚΟΥΑΖ ΝΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ..


ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΒΡΑΔΥ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2005, 20:45:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τούτες τις ημέρες το βαθύ γαλάζιο χρώμα με ηρεμεί. Νιώθω ότι έχω γίνει ένα με δαύτο.
Περί χρωμάτων οραμάτων και ονείρων. Το γαλάζιο το συνδυάζω μόνο με λευκό.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Φοράω τα διάφανα...
Ξανθά λυτά μαλλιά μου!
Στη μοναξιά του δειλινού,
δώστε άρωμα βυθού.
Αστέρι,φως και άναμμα φεγγάρι βασιλιά μου!
Θαρρώ πως είμαι αλλουνού
αθάνατου θνητού...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2005, 22:02:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπλέ για την απεραντοσύνη του πνεύματος και Λευκό για την καθαρότητά του.....αυτά τα χρώματα θέλω και έχω έσω μου....

όσο για τα αρώματα ,σήμερα ήμουν λίγο έξω απο την Αθήνα,σε ένα μέρος όπου λένε εμφανίζονται,νεράϊδες....

ένα τοπίο υπέροχο...με αρώμα Ελλάδας.....μαγεύτηκα.....

ήταν ένα όνειρο....

σε ευχαριστώ χρυσούλα:)

με απέραντο σεβασμό και αγάπη ο μάνος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2005, 09:47:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμένα μου αρέσουν από μικρό παιδί το μαύρο και το μώβ. Τα ρούχα που φοράω είναι πάντα μαύρα και θα μου άρεσε πολύ να διακοσμήσω το σπίτι μου με αυτά τα 2 χρώματα....
Σημαίνει κάτι αυτό.....? Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Lilith N.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2005, 10:15:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lilith N.  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Lilith N.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΟΙΤΑ, ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ....ΘΑΝΑΤΟΥ!! ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΟ-ΜΠΟΡΝΤΟ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ-ΜΩΒ ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΘΛΗΨΗ Κ.Λ.Π. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΓΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ. ΕΣΥ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΤΑ ΦΟΡΑΓΕΣ, ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΧΡΩΝΩΝ? ΜΗΠΩΣ ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΕΝΤΥΝΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΧΡΩΜΑΤΑ?
ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΑΙ, ΜΕ ΓΗΙΝΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΨΥΧΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΠΗΡΕΑΖΕΤΑΙ Η ΨΥΧΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2005, 13:11:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χεχε! Όχι, δε με έντυνε με μαύρα. Αντιθέτως μάλιστα. Με έντυνε με όλα τα χρώματα. Όταν λέω από μικρός, εννοώ από τα 14 μου περίπου κι ένα χρόνο περίπου αργότερα άρχισα να ακούω gothic, κάτι που γίνεται ως τώρα. Δε φοράω μαύρα όμως για αυτό το λόγο, φοράω επειδή μου αρέσουν. Δεν ξέρω γιατί, πές το φετίχ... Όσο για το γεγονός οτι στη διακόσμηση ο συνδυασμός μαύρου και μώβ προκαλεί κατάθλιψη, δε μου προκαλεί κάτι τέτοιο. Δεν είμαι καταθλιπτικό άτομο, οπότε όλα ok!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2005, 13:12:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χεχε! Όχι, δε με έντυνε με μαύρα. Αντιθέτως μάλιστα. Με έντυνε με όλα τα χρώματα. Όταν λέω από μικρός, εννοώ από τα 14 μου περίπου κι ένα χρόνο περίπου αργότερα άρχισα να ακούω gothic, κάτι που γίνεται ως τώρα. Δε φοράω μαύρα όμως για αυτό το λόγο, φοράω επειδή μου αρέσουν. Δεν ξέρω γιατί, πές το φετίχ... Όσο για το γεγονός οτι στη διακόσμηση ο συνδυασμός μαύρου και μώβ προκαλεί κατάθλιψη, δε μου προκαλεί κάτι τέτοιο. Δεν είμαι καταθλιπτικό άτομο, οπότε όλα ok!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2005, 19:51:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εμένα μου αρέσουν από μικρό παιδί το μαύρο και το μώβ. Τα ρούχα που φοράω είναι πάντα μαύρα και θα μου άρεσε πολύ να διακοσμήσω το σπίτι μου με αυτά τα 2 χρώματα....
Σημαίνει κάτι αυτό.....?

Αμέ, πολλά, κάνε ότι αγαπάς κι ότι σε προδιαθέτει θετικά ακόμη κι αν δεν αρέσει στους άλλους πάντα, πριν λίγες μέρες εγώ πάντως διακόσμησα το σπίτι, έκανα αλλαγές και άφησα να επικρατήσουν δυό χρώματα κόκκινο και μαύρο. ΄Ομορφα που είναι!!!

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Φοράω τα διάφανα...
Ξανθά λυτά μαλλιά μου!
Στη μοναξιά του δειλινού,
δώστε άρωμα βυθού.
Αστέρι,φως και άναμμα φεγγάρι βασιλιά μου!
Θαρρώ πως είμαι αλλουνού
αθάνατου θνητού...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2005, 10:35:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφροδίτη, κι εγώ γουστάρω που το βλέπω και που ζώ σε ένα σπίτι που μου αρέσει. Μου πήρε καιρό αλλά νομίζω πως το αποτέλεσμα αξίζει.... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Lilith N.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2005, 11:59:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lilith N.  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Lilith N.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ!!
ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΖΕΙΣ, ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy