ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 '0' ...' ΤΡΕΛΟΣ'
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2002, 13:56:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΤΡΕΛΟΣ
ΑΡΧΕΤΥΠΙΚΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ ΟΡΟΥ:
ΣΤΟΙΧΕΙΟ:ΑΕΡΑΣ
ΠΛΑΝΗΤΗΣ:ΟΥΡΑΝΟΣ

Σ’ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ,ΘΑ’ΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΧΕΤΥΠΟ.
ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ,ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ,ΠΑΛΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.
ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΦΟΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ, ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΡΕΛΛΑ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΑΤΜΑ

Edited by - ΑΤΜΑ on 15/02/2003 19:32:18

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2002, 14:39:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.

ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ
ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΠΟΛΛΕΣ ΦΥΛΕΣ ΑΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΘΕΩΡΟΥΣΑΝ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΛΟΥΣ ΩΣ ΙΕΡΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΛΕΓΑΝ.

ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΜΑΣ ΑΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΤΡΕΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ???

ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ?????? ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΤΕΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ?????

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2002, 15:32:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και μια παροιμία λέει : "Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια..."


"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2002, 16:43:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kata tin tapini mou gnomi enas an8ropos 8eorite trelos an upostirizei kai efarmozei idees pou erxonte se kontra me tin koini logiki. px to na skotosei kapoios enan allon dioti tou xrostage lefta sti diki mas koinonia 8a fenotan trelos, omos se mia koinonia agrion kapoias 3exasmenis filis se kapoio akoma poio 3exasmeno kai apokomeno nisi auto 8a fenotan apolitos logiko. apo tin alli pali posoi epistimones tou parel8ontos 8eori8ikan treloi epidi upostirizan rizospastikes idees gia tin epoxi tous (xaxa akous ekei i gi girizei ,trelos einai autos). treloi simera 8eorounte kai autoi pou upostirizoun tin klonopoiisi, se merika xronia otan i klonopoiisi 8a exei brei to sosto dromo kai 8a efarmozete me epituxia tote 8a fenete poli logiko . ola sti zoi e3artounte apo to pos ta blepoume.

yours digitaly
Nikos

nitro912gr UNLIMITED !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2002, 17:32:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
a kai kati akoma, fili atma ala3e ton titlo tou 8ematos den nomizo oti kolaei. fool simeni anoitos oxi trelos(ektos an mou diafebgi kati)

Close your eyes while you listening a chill out song,think the never ending space,think that you falling into this,think that your journay has already begin,feel like the conquerors of the new world,think that everything is true,feel the absolut nirvana.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2002, 00:19:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ+ΧΑΡΑ,
ΑΠΛΑ ΘΑ’ΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ nitro912gr,ΑΛΛΑ+Σ’ΟΛΟΥΣ ,ΠΩΣ ΟΝΟΜΑΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΤΣΙ ,ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΛΕΞΗ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ...
ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ:
THE FOOL,ΕΙΝΑΙ Η ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΤΩΝ ΤΑΡΩ ΑΓΓΛΙΣΤΙ,ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ Ο ΤΡΕΛΛΟΣ,Ή ΤΡΕΛΟΣ.
+ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ:
Ο ΤΡΕΛΟΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΑ ΣΤΟ 0 ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΑΡΚΑΝΑς...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΑΤΜΑ

ΥΓ.ΨΑΧΤΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ,ΘΑ’ΝΑΙ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2002, 05:50:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κανείς τρελλός δεν παραδέχεται πως είναι τρελλός, ούτε και νομίζει πως είναι τρελλός. Πρόσεχε λοιπόν..

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2002, 12:28:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2002, 13:32:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
mallon enoei oti o trelos blepei ton eauto tou os kanoniko an8ropo kai tous allous trelous. (bebea isos uponoei oti eisai treli )

Close your eyes while you listening a chill out song,think the never ending space,think that you falling into this,think that your journay has already begin,feel like the conquerors of the new world,think that everything is true,feel the absolut nirvana.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2002, 13:41:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΝ ΜΕ ΠΟΥΝΕ ΤΡΕΛΗ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗ ΛΕΠΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΥ ΕΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ......
ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΔΑΙΔΑΛΩΔΕΣ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΟ ΚΟΥΒΑΡΙ ΤΗΣ ΔΙΑΦΑΝΗΣ ΚΛΩΣΤΗΣ ΠΟΥ ΜΠΕΡΔΕΨΕ ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ ,Ή ΕΝΑ ΜΩΡΟ.....ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ!
ΚΑΠΟΤΕ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ,+ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΕΛΗΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΔΥΟ ΤΡΕΛΟΥΣ ,ΕΤΣΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΑΝ ΕΚΕΙ,ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ.....
ΕΝΝΟΙΩΣΑ ΤΟΣΟ ΛΥΠΗΜΕΝΗ.ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΑ ΕΨΑΧΝΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΚΟΥΣΤΟΥΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΑΠΛΑ ,ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ +ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΑΠΛΟ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΩ ΜΕ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ,ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ....ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΒΡΑΔΙΑΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΟΥ ΧΑΡΗΣΑΝ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΟ.....
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΝΟΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΡΙΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
ΕΥΧΕΣ,ΑΤΜΑ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2002, 22:22:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή ΑΤΜΑ, η άποψη μου δεν έχει να κάνει με σένα προσωπικά, μιλάω γενικά για όλους μας.

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2002, 22:32:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προτείνω να αγοράσετε και να ακούσετε το cd του ozzy οsbourne
- Diary Of a Madman

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

madhorse
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2002, 01:32:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madhorse  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ -ΑΝ ΚΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ- ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΜΟΥ.ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ...ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΑΛΟΓΟ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ....

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ "ΤΡΕΛΟΣ" ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΔΕΚΤΑ ΚΑΛΟΥΠΙΑ ΤΗΣ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.ΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΓΥΜΝΟΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΙΑΣ ΠΟΛΗΣ ΘΑ ΣΟΥ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΖΟΥΡΛΟΜΑΝΔΥΑ....ΕΝΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ Π.Χ ΣΤΗ ΓΑΥΔΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΟΙ ΜΗ ΓΥΜΝΙΣΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΜΕΙΟΨΗΦΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ....

ΕΓΩ ΘΑ ΘΕΣΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ...ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟΣ....ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΤΟΥ.....Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΣΕ ΚΑΤΙ...ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΤΟΜΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΠΡΕΨΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ.....ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΟΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΕΣΟ ΑΝΘΡΩΠΟ....ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ... Ο ΟΡΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ....ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΡΕΛΟΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΚΛΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΑ ΠΡΟΤΥΠΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΤΙΠΟΤΑ.....ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΙΣ.....ΟΥΤΕ ΚΙΝΗΜΑΤΑ....ΟΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΤΑΣΙΜΑ....ΚΑΙ ΒΑΡΕΤΑ...

ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΑΝ ΟΤΙ ΟΙ ΓΗ ΗΤΑΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ (ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ)....ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΟΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥΣ...ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΑΝΕ ΩΣ ΜΙΑΣΜΑΤΑ....ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΜΕ ΧΡΥΣΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ.

Α ΚΑΙ...ΑΛΛΟ ΤΡΕΛΟΣ....ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ...Η ΨΥΧΟΠΑΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΘΕΝΙΑ....ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΑΝΟΗΣΕΩΝ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2002, 01:39:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΜΟΡΦΑ ΛΟΓΙΑ!ΕΙΠΕ "ΤΟ ΤΡΕΛΟ Α-ΛΟΓΟ"
ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΩΣ Α-ΛΟΓΟΣ=Ο ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΚΗ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2002, 01:52:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΣ ΔΙΑΛΟΓΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΝΩ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΧΕΤΥΠΟ ΤΟΥ ΤΡΕΛΟΥ .....
ΔΙΑΒΑΖΩ...
[ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΞΕΚΙΝΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ,ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΕΝΑ ΔΙΣΑΚΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ+ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΣΚΥΛΟΣ.ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ ΣΚΟΥΦΟ ΤΟΥ ΤΡΕΛΟΥ+ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΟ ΣΚΥΛΟ ΠΟΥ ΓΑΥΓΙΖΕΙ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΧΕΙΛΟΣ ΕΝΟΣ ΓΚΡΕΜΟΥ.
Ο ΤΡΕΛΟΣ ΦΟΡΑΕΙ ΕΝΑ ΓΙΛΕΚΟ ΚΕΝΤΗΜΕΝΟ ΚΥΚΛΙΚΑ ΜΕ ΜΑΓΙΚΑ ΣΥΜΒΟΛΑ+ΤΟΝ ΤΡΟΧΟ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ.ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΔΕΞΙΑ ΤΟΥ +ΤΗ ΣΕΛΗΝΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ.]

Edited by - ΑΤΜΑ on 31/12/2002 01:53:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2002, 01:54:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΛΕΦ=ΙΣΣΟΡΟΠΙΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2002, 01:58:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
+ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..
ΑΣ ΔΙΑΛΟΓΙΣΤΟΥΝ ΜΕ ΛΕΞΕΙΣ
-ΑΦΥΠΝΙΣΜΕΝΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ
-ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΣΚΕΨΕΩΝ ΠΟΥ ΑΝΤΙΦΑΣΚΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ
-ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗ ΤΗΣ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗΣ
-ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ
-ΑΡΧΗ ΜΙΑΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ

ΕΥΧΕΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

madhorse
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2002, 02:06:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madhorse  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ "Α-ΛΟΓΟΣ"......ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ SITE ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΠΛΕΟΝΑΣΜΟ :)......Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2002, 02:17:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
!Μα καθολου αστοχος ο πλεονασμος αυτος ......

Edited by - ΑΤΜΑ on 31/12/2002 02:18:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2002, 02:19:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αν θυμαμαι καλα φετος2002, ειναι η χρονια του αλογου συμφωνα με το κινεζικο ωροσκοπιο.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2002, 12:11:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνώ με το τρελό άλογο και επίσης θα ήθελα να πω ότι δεν μπορούμε να λέμε με σιγουριά ότι κάποιος είναι τρελός . ξέρετε... ο freud είχε πει : "δεν θα κάνω το συνηθισμένο λαθος , να αποκαλέσω ότι δε μπορώ να κατανοήσω απάτη" . άρα δηλαδή όσο παράξενες μας φαίνοναι κάποια πράγματα και θεωρίες δε μπορούμε να είμασε σίγουροι αν είναι ψεύτικές . ας μη βιαζόμαστε να αποκαλέσουμε τον άλλο τρελο . μπορεί στο τέλος ατός να αποδειχθεί πιο λογικός από όλους μας . και κάτι άλλο : τα όρια μεταξύ της πραγματικής σοφίας και της τρελας είναι πολύ κοντά. αν κάποιος κοιταξειξαφνικά κατάματα τον ήλιο μπορεί να τυφλωθεί . έτσι και κάποιος που θα βρεθεί μπροστα στην υπέρτατη σοφία μπορεί να περάσει στν τρέλα (που στην πραγματικότητα μπορεί να μην ειναι καθόου τρέλα)

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2003, 12:57:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[Η ΖΩΗ+ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ'ΑΛΛΟΥ ΚΟΣΜΟΥ' ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ +ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΥΤΟΥ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ'ΑΛΛΟΥ ΚΟΣΜΟΥ' ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ.ΕΤΣΙ Ο ΣΑΛΟΣ ,ΣΥΝΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΥΤΟΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ+ΑΥΤΟΤΑΠΕΙΝΩΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΗΡΩΙΣΜΟ,ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΝΑΤΡΕΨΕΙ ΤΑ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΑΝΩΤΕΡΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ +ΚΑΤΑΝΤΟΥΝ ΚΕΝΟ ΓΡΑΜΜΑ ΜΙΑΣ ΦΟΡΜΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΗΘΙΚΗΣ +ΕΝΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΕΥΠΡΕΠΙΣΜΟΥ.]
ΕΡΝΣΤ ΜΠΕΝΤΖ
(ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ 'ΣΑΛΟΤΗΤΑ,Η ΑΓΙΑ ΤΡΕΛΑ'-ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΑΒΑΤΟΝ Τ.27)

*ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΡΑΦΤΕΙ.....*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2003, 14:11:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ +ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ....
ΤΕΛΙΚΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑΚΕΡΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΛΟΤΗΤΑ...

'ΣΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ,ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΛΑΒΕΙ ΩΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΝΑ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΤΟΥ ΜΕ ΤΑ ΚΑΤΑ ΧΑΡΙΝ ΔΩΡΑ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΣΩΑΣ ΤΑΣ ΦΡΕΝΑΣ ΤΟΥ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ,ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΑ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΤΟΥ ΤΗ ΘΕΙΑ ΕΜΠΝΕΥΣΗ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΔΟΞΑ,ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΤΑΙ ΤΟΝ ΤΡΕΛΟ.ΕΙΤΕ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΠΕΡΙΦΡΟΝΗΣΗ ΕΙΤΕ ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΘΕΙΚΗΣ ΕΜΠΝΕΥΣΗΣ ,ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΠΑΤΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΗΣ ,ΑΠΟ ΗΘΙΚΗ ΑΠΟΨΗ,ΚΑΛΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ.ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΗΚΟΤΗΤΑ,Ο ΣΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΣΚΗΤΗΣ ΚΑΙ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟΘΥΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ' (ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟS YSEVOLOD ROCHCAU)
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΗΡ ΠΑΙΣΙΟΥ..."ΤΟ ΑΚΑΘΑΡΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΑΡΕΤΕΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ,ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΚΙΕΣ ΤΟΥΣ.Ο ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΑΘΑΡΣΙΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ,ΘΑ ΣΠΕΥΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΖΕΨΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΕΣ ,ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΥΝ ΟΛΟ +ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΒΡΩΜΑ ΤΟΥΣ Ν'ΑΠΛΩΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ."

ΑΥΤΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΤΑ ΠΙΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ...

ΘΑ'ΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΠΟΥ ΑΡΜΟΖΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΑΥΤΟ.
ΝΑΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

*ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΡΑΦΤΕΙ.....*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2003, 03:41:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΘΑ'ΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΠΟΥ ΑΡΜΟΖΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΑΥΤΟ.
ΝΑΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...

Βεβαια, βεβαια τα ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΗΡ ΠΑΙΣΙΟΥ…..!!!

Καλή μου ΑΤΜΑ! Διάβασε το βιβλίο του, προσεχτικά όμως…. Κάπου λέει!

….αν σας αρέσουν τα γλυκά, μην κάθεστε μπροστά στο ζαχαροπλαστείο και τα κοιτάτε!

Πω πω τι λόγια….. από πνευματικό! Μια σοκολατίνα να κανονίζει την σκέψη μου και το είναι μου!

quote:
..."ΤΟ ΑΚΑΘΑΡΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΑΡΕΤΕΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ,ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΚΙΕΣ ΤΟΥΣ.

Το βλέπουμε!!! Αυτοί τις αδυναμίες και τις κακίες, τις κρατάνε μέσα ….μετά παραπονιόνται πως έχουν ακάθαρτη ψυχή!

quote:
Ο ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΑΘΑΡΣΙΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ,ΘΑ ΣΠΕΥΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΖΕΨΕΙ.

Βέβαια! Μαζεύουν τις ακαθαρσίες από τους δρόμους! Φαντάσου πως τις γυναίκες τις αφήνουν έξω από το άγιο όρος, γιατί ούτε για σκουπίδια δεν σας υπολογίζουν!

Η Γυναίκα είναι ο σατανάς.... λένε ΚΑΛΗ μου ΑΤΜΑ! *(ισως )


Κάποτε ένας άγιος επισκέφτηκε μια κωμόπολη. Υπήρχε ένας πολύ πλούσιος άνθρωπος που ζούσε από χρόνια σε ένα αναπηρικό καροτσάκι. Είχε ακούσει για τον άγιο, όποτε έστειλε ανθρώπους να τον προσκαλέσουν στο σπίτι του. Ο Άγιος δέχθηκε, και παρουσιάσθηκε στο σπίτι του πλούσιου, μόλις δε τον ακούμπησε, Ο το ΘΑΥΜΑ!!!! Ο πλούσιος σηκώθηκε από την αναπηρική του καρεκλά!

Όλοι θαύμασαν, παίνεψαν και ζήτησαν ευλογία από τον Άγιο!

Την άλλη μέρα η εφημερίδα της κωμόπολης έγραφε για τον πλούσιο!

Συνελήφθη και οδηγήθηκε στη φυλακή, διότι τη νύχτα βίασε μια κοπέλα!


quote:
ΘΑ'ΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΠΟΥ ΑΡΜΟΖΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΑΥΤΟ.
ΝΑΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...

Καλημέρα, καλά ξυπνητούρια ΚΑΛΗ ΜΟΥ!

Υ. Γ. ΠΕΣ ΜΕ ΙΟΥΔΑ, ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ! Μα μην σου περάσει από το μυαλό πως δεν αγαπώ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2003, 05:23:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
... ΞΥΠΝΗΣΑ ΞΑΦΝΙΚΑ.....
ΠΛΑΤΩΝΑ....ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....
ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΔΙΑΒΑΖΑ Σ'ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!
ΥΠΟΤΕΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Η ΕΔΩ ... ΓΥΝΑΙΚΑ!...
ΠΑΝΤΩΣ ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΠΑΙΣΙΟΥ,ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΟΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Ο ΤΑΦΟΣ ΤΟΥ...
ΚΑΛΕ ΜΟΥ ,ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΡΟΛΟ ΝΑ ΑΝΑΓΑΓΕΙΣ ΣΕ ΕΞΙΣΩΣΗ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΚΑΚΟ!
(ΚΑΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΩΝ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ...)
ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΣΙΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ,ΓΡΑΦΕΙ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ!ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ,ΤΗ ΣΑΛΟΤΗΤΑ...
ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ!
ΧΜ!ΝΑΙ!+ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΑΛΛΑ, ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΜΟΝΟ ΣΕ Ο,ΤΙ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ "ΤΣΙΜΠΗΣΕΙΣ" !(...)
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !ΕΧΟΥΜΕ ΑΨΟΓΗ ΕΠΑΦΗ ()...

ΑΣ ΔΙΑΛΟΓΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΛΟΙΠΟΝ!ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΧΕΤΥΠΟ ΤΟΥ ΤΡΕΛΟΥ...

*ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΡΑΦΤΕΙ.....*

Edited by - ΑΤΜΑ on 27/03/2003 13:54:55Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2003, 05:28:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΙΣΙΟ?
ΠΕΣ ΜΟΥ! ΑΛΗΘΕΙΑ ...
ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΕΘΕΣΑ ΩΣ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΤΗ ΤΡΕΛΑ.....
ΞΥΠΝΑ +ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ......

*ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΡΑΦΤΕΙ.....*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2003, 05:32:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΙ ΣΟΚΟΛΑΤΙΝΕΣ -BY THE WAY- ΣΒΗΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΣΕΞ.....

*ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΡΑΦΤΕΙ.....*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2003, 08:27:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΤΜΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ, δεν είμαι κακός μαζί σου, τουναντίον, διαβάζοντας τα ποστ σου σκέφτομαι πως κορίτσια σαν και σένα είναι πολύ σπάνια!
Δεν κατηγορώ τον ΠΑΙΣΙΟ, αντικειμενικός είμαι, απλά νομίζω πως αν δεν απέφευγε τις σοκολατίνες, ίσως να έβλεπε νωρίτερα τι γίνεται στο βάθος της ψυχής του!
Κρίμα που πήγες μόνο στο μοναστήρι. Κρίμα που δεν σας βάζουν στο άγιο όρος! Πάντως άμα φτάσεις μέχρι ουρανουπολι, θα δεις το έξεις κωμικοτραγικό!

Φτάνει το καραβάκι που φέρνει πίσω τους προσκυνητές και μονάχους που έχουν έξοδο. *(στρατόπεδο μου θυμίζει ..βάτο-πεδίο..) Οι γυναίκες, που έχουν μείνει λίγες μέρες χωρίς τη δόση τους, σκέφτονται μπας και ο καλός τους βαρέθηκε την πνευματο περιπέτεια, και βγει γρηγορότερα, αυτοί που βρήκαν για λίγο την ησυχία τους δεν το κουνάνε, έτσι ξεσπάνε με τους μοναχούς! Δείχνουν ελεύθερα τα κάλλη τους, και οι μονάχοι παθαίνουν ψύχω πέρα δώσε!
*Δεν λέω κακές κουβέντες!

Τώρα καλή μου γατούλα ΑΤΜΑ, σε ρωτώ! (έχω και εγώ γάτο, ΠΛΑΤΩΝΑ ΤΟΝ ΛΕΩ! Σύμπτωση, ότι αγαπάμε….. τους δίνουμε και το όνομα!)
Άμα δεν φοβόντουσαν τις σοκολατίνες, θα τις τρώγανε έτσι? Και αφού τις χορταίνανε, ίσως πειραματιζόντουσαν λιγάκι. Θα κοίταγαν αν γίνεται να κοιτάξουν μια σοκολατίνα χωρίς να αντιδράσουν! Θα εύρισκαν πως συσσωρεύεται σιγά σιγά η ενέργεια μέσα τους, και ένα σωρό ακόμα καλή μου, έτσι βλέποντας τις σοκολατίνες, ακόμα και τις πιο σιροπιασμένες, θα συμπεριφερόντουσαν σαν τον τρελό ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΑΡΚΑΝΑς... και θα ειχαν

-ΑΦΥΠΝΙΣΜΕΝΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ

-ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΣΚΕΨΕΩΝ ΠΟΥ ΑΝΤΙΦΑΣΚΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ

και προπαντος!

-Δεν θα αντιστεκόντουσαν και έχαναν όλη τους την ενέργεια, καταπολεμώντας την επιθυμία, μα θα την κατανοούσαν! Έτσι μέσα σε μια δίσκο στη Σαμοθράκη, αν παρουσιαζόταν κανένας με ξυρισμένο κεφάλι….δεν θα του κάνανε ξόρκια!

Σε πειράζω καλή μου, σε ΤΡΕΛΑΣ φόρουμ δεν είμαστε εξάλλου?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2003, 12:23:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.. ΧΜ!
...ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ'ΛΕΓΑ ΜΟΥ'ΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ...

*ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΡΑΦΤΕΙ.....*

Edited by - ΑΤΜΑ on 06/01/2003 12:25:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2003, 01:29:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΛΑΤΩΝΑ , ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ...

ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ,
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙ ΤΗΣ.
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ,ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΑΥΤΙΣΤΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΘΕΑ ....ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ ΤΙΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ...?
ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΩ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙ.
ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΝΕΛΘΩ, ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΜΠΩ.+
ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ!


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2003, 01:32:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
!ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΓΑΤΑ +ΤΗ ΒΑΦΤΙΖΑ ΑΤΜΑ ,ΕΚΕΙΝΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΦΕΥΓΕ...
ΤΟ'ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΑΝΤΩ ΣΕ ΣΕΝΑ...ΠΛΑΤΩΝΑ


'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 09/01/2003 23:01:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy