ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 "O εξορκιστής...εξαγνισμοί,δαιμονοληψίες και άλλες τέτοιες ιστορίες"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Amazona
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
109 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 18:04:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Amazona  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω αν έχει ανοιχθεί παρόμοιο θέμα στο φόρουμ μα το θεώρησα σωστό να ανοίξω κάποιο θέμα για το θέμα το θέμα του εξορκισμού.

έχετε δει τη ταινία?εγώ είδα την πρόσφατη και από τότε μου κόπηκε η...επιθυμία να την ξαναδώ.Τρόμαξα αρκετά και με ταρακούνησε πολύ!!

Βέβαια σκέφτηκα στην αρχή οτί δεν είναι δυνατό να συμβεί κάτι τέτοιο μα μετά διάβασα οτί η πρώτη ταινία βασίστηκε σε αληθινό γεγονός μόνο που η..πρωταγωνίστρια δεν είναι κοριτσάκι αλλά ένα αγοράκι.Το γεγονός έγινε το 1949 στο Mont Rainer του Mairyland της ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ο συγγραφές του βιβλίου "εξορκιστής" πριν το βιβλίο γίνει ταινία βασίστηκε στο αληθινό γεγονός που αναφέρθηκε παραπάνω και μάλιστα έκανε 15 χρόνια για να το ολοκληρώσει!!

Έχετε δει την ομώνυμη ταινια?θα ήθελα να μάθω αν κάποιος από εσάς έχει παρακολουθήσει εξορκισμό ή έχει κάποιο γνωστό που να κάνει τέτοιες διαδικασίες και αν γνωρίζετε παραπάνω για αυτό το θέμα.
Εχω όλο το αληθινό συμβάν σε πληροφορίες και θα προσπαθήσω να το εμφανίσω!!

"ΜΑΤαιότης,ματαιοτήτων τα πάντα ματαιότις"

SoSaT
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
106 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 20:36:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SoSaT  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια επίσκεψη στο Καρέα μάλλον θα πείσει αρκετούς...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 04:34:20  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΣΤΟΝ¨"ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ" . ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΘΕΜΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ. ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ, ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΩΡΙΑ ΗΔΗ ΚΑΤΑ ΝΟΥ ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ?
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΤΟΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΠΙΣΤΗ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy