ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet
 Πούλησε την ψυχή του στο ίντερνετ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2002, 02:09:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΦΙΛΟΣ notis_29 ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΕΛΙΔΑ .
ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ

[Ο 20χρονος αμερικανός φοιτητής Άνταμ Μπαρτλ έβγαλε την ψυχή του σε πλειστηριασμό, μέσα από τη σελίδα της εταιρείας ηλεκτρονικού εμπορίου eBay. Στην ηλεκτρονική αγγελία έγραφε ότι πουλάει "την ελάχιστα χρησιμοποιημένη ψυχή ενός αγοριού 20 ετών" και ο πλειστηριασμός ξεκίνησε από την τιμή των πέντε σεντς. Το "αντικείμενο" συγκέντρωσε πολλές προσφορές και κατοχυρώθηκε τελικά σε μια γυναίκα από την Άιοβα για 400 μόλις δολάρια. Ο 20χρονος φοιτητής είπε ότι την πούλησε τόσο φτηνά επειδή αναγνώριζε τη δυσκολία υλοποίησης της συναλλαγής εφόσον ο τρόπος παράδοσης ψυχών δεν είναι ακόμη γνωστός στο εμπόριο. Οι υπεύθυνοι της εταιρείας eBay ωστόσο δεν αντιμετώπισαν με το ίδιο χιούμορ την προσφορά. Απέσυραν το "αντικείμενο" από τις ιστοσελίδες τους, απαγόρευσαν στον Μπαρτλ να ξεκινήσει άλλους πλειστηριασμούς και τόνισαν ότι πρέπει να προσφέρονται μόνον αντικείμενα που ο πωλητής είναι σε θέση να παραδώσει στον αγοραστή... Η eBay είχε απαγορεύσει την πώληση ψυχών, διευκρίνισε ο εκπρόσωπος της εταιρείας, αλλά η συγκεκριμένη κατάφερε να περάσει απαρατήρητη από τους ελέγχους.]
http://www.tnn.gr/meletes/axioperierga2001.htm

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2002, 11:50:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΗ ΠΡΟΤΟΤΥΠΗ Η ΣΥΝΑΛΑΓΗ ΑΥΤΗ.

ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΨΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΟΙΧΕΙΟ.

ΑΛΛΑ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΚΑΛΩΝ ΦΙΛΩΝ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2003, 02:47:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
FILE AVATARGR KALH XRONIA

H ΨΧ DEN NOMIZW OTI EINAI KATI DIKO MAS GIATI POLI APLA H ΨΧ EINAI
MEROS TOU OLOU,SINEPOS KAI EMIS OI IDIOI IMASTE MEROS TOU OLOU.
DEN EINAI IDIOKTISIA KANENOS.EINAI SAN NA MOU LES GIA PARADIGMA
OTI O AERAS POU ANAPNEOUME ANIKEI APOKLISIKA SE EMAS,E..DEN GINETE..


Πάνα καλώ κρατερόν,νόμιον
κόσμοιο τό σύμπαν.......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2003, 13:44:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ!
ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΓΑΤΑ +ΤΗ ΒΑΦΤΙΖΑ ΑΤΜΑ, Η ΓΑΤΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΡΟΠΟ +ΧΑΝΟΤΑΝ..ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ+ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ +ΑΓΑΠΗ,ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΤΑΝ....
...ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΨΥΧΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΕΧΕΙΣ.ΣΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ,ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ....
ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ Η ΑΤΜΑ....
ΦΩΣ

Edited by - ΑΤΜΑ on 01/01/2003 13:50:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2003, 12:30:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ..

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ??????????

ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΨΥΧΩΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ??????????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2003, 19:17:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΣΤΩ +ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ-8-ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ +ΠΑΛΙ ΑΠΑΝΤΩ ΤΟ ΙΔΙΟ...
ΤΙΠΟΤΑ----------------

ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΡΑΦΤΕΙ.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2003, 19:20:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
!Ο,ΤΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ... ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΝΟΥ +ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΜΑ...

ΦΩΣ,ΑΤΜΑ

ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΡΑΦΤΕΙ.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2003, 00:04:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ???????
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΑΣ ΔΙΚΗ ΜΑΣ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ....

ΜΑ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ...
ΟΥΤΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ................

ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ??????


EYXARISTW

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2003, 01:04:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜ!


*ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΡΑΦΤΕΙ.....*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2003, 12:58:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ...........

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΤΜΑ ΤΟΤΕ Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ??????????
ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΙΟΝΙ ???????????
ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ???????

ΜΑ ΕΙΠΕ ΕΙΣΤΕ ........ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ .........

ΠΛΑΝΗ ΑΥΤΟ ???????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2003, 13:06:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΒΑΤΑΡ ....
...."ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΣΚΟΤIΣΑΜΕ ΚΑΠΟΥ,ΤΟ ΚΑΤΑΔΕΙΞΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ,ΩΣΤΕ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΝΟΗΣΗ ΣΑΣ..."ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ ΑΓΡΙΠΠΑΣ....DE OCCULTA PHILOSOPHIA.....
ΦΩΣ,ATMA

*ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΡΑΦΤΕΙ.....*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2003, 13:08:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
!ΠΡΟΤΕΙΝΩ 'ΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ' ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΕΝΤΕ...

*ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΡΑΦΤΕΙ.....*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2003, 21:07:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΑΒΤΙΔΙΑΣΤΟΛΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ.

quote:
!ΠΡΟΤΕΙΝΩ 'ΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ' ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΕΝΤΕ...

ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ

Η ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2003, 21:27:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜ!ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΒΑΤΑΡ!

*ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΡΑΦΤΕΙ.....*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy