ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 πως διώχνουμε ένα ενοχλητικό φάντασμα από το σπίτι μας ??
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
poltergeist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 16:48:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poltergeist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Geia guys eimai kainourgia sto forum kai tha ithela na rikso merika thematakia gia sizitisi afou sas kano ena mikro introduction gia emena kai pos kateliksa na pisteyo pos isos na yparxei kati pera apo auto pou vlepoume.Anyway ,arxika opoios diavasei tin istoria mu tha prepei na kserei oti i fadasia mu den orgiazei alla yparxoun arketoi pou exoun zisei i....aisthanthei ta idia me emena kai epomenos den eimai gia to dafni.Ola arxisan me diaforous ixoys opos sirsimo podion ,alysidon kai alla tetoia gnosta, to eipa stous dikoys mou alla profanos den me poly pistepsan(den tous adiko...oute ego tha me pisteua).Anyway, ta pragmata eginan pio diskola otan i mitera mu ksypnise ena vradi stis 3 akougodas tous idious ixous. Meta akolouthise kai i kopela pou katharize to spiti legodas oti akuge ta epipla na kouniountai ktl ktl...kai omos yparxei sinexia otan ena vradi ksipnisa kai ida ena typo brosta mou!!!! (den perigrafo sinesthimata...),ton idio typo ide kai i mana mu na kathete stis skales to epomeno vradi kai telos afou oi episkepseis tetoion parusion eginan rutina ksafnika i kopela pu katharize to spiti pathenei karkino kai to skili mu peftei apo to balkoni enoso ego eleipa(an kai den ematha grigora ti epathe o skilos mou ena vradi prin eixe dei ena arketa asximo oneiro,arage exoun kai oi skiloi taseis autoktonias???).Tespa tora irthe mia alli kopela na katharizei to spiti kai menei pleon sti...sofita.An kai den iksere tipota gia to spiti pali ena vradi mia kopela tis emfanistike mazi me kati mikra asxima plasmata kai tis eipe emesos plin safos na ta mazepsei kai na figei giati ekei menei auti kai o adras tis.I kopela omos tin egrapse teleios kai sinexizei na menei sti sofita me sixnes...euxaristes ...episkepseis.Akouo idees kai ediposeis .Pos dioxnoume enoxlitika fadasmata???
Nortrin
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 17:14:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nortrin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατ'αρχάς να μάθεις την ιστορία του σπιτιού.
Μη μπλέξεις με τίποτα άλλο (μαγείες κλπ...), απλώς φώναξε έναν παπά.

www.asana.gr
"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALF
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
162 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 17:16:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμβουλεψου εναν παπα .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
poltergeist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 17:20:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poltergeist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Thanx paidia alla exoume kanei ola ta sxetika ektos apo eksorkismo den exume adeia apo th mitropoli.oso gia tin istoria tou spitiou edo mallon dolofonithike ena plousio zeugari kai thaftike edo...Teleia eee???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ALF
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
162 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 17:26:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
auto sinebene panta sto spiti autoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 17:40:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα παρακαλούσα τους συμμετέχοντες
να γράφουν στα ελληνικά κι όχι στα greeklish!

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALF
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
162 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 18:11:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οκ δεν θα το ξεχασουμεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 18:16:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό με τα μικρά άσχημα πλάσματα σαν λίγο περίεργο δεν είναι? Πως τα περιέγραψε ακριβώς, εάν είπε?

Και η κοπέλα πως έπαθε καρκίνο? πιστεύεις ότι οφείλεται στα φαντάσματα που υπάρχουν? Από που καταγόταν η κοπέλα?

Εάν υπάρχει κάποιο αποτέλεσμα άσχημο σε θέματα υγείας επηρεάζει πρώτα τους πιό ευαίσθητους, δηλ. εσένα που άκουγες πρώτη τους ήχους.

Η δεύτερη κοπέλα από που κατάγεται? πως έγραψε το φάντασμα τελείως, το λιγότερο που θα σκεφτόταν θα ήταν να τα μαζεύει και να την κάνει όχι να κάνει ότι δεν τρέχει τίποτα.

Ούτως ή άλλως δεν ξέρω τι συμβαίνει πραγματικά αλλά δεν μπορείς να τα "διώξεις" θέλει κάποιον εξορκιστή που δεν μου αρέσει ως ιδέα ή θεραπευτή που νομίζω ότι είναι και το σωστότερο.

Σε κανένα από τα δύο δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί δεν γνωρίζω περισσότερα. Ίσως κάποιος άλλος να ξέρει περισσότερα πράγματα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALF
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
162 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 18:25:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμ καθολου ασχιμο ομως το ψευδονιμο (φαντασμα και κατιγοριας ατακτο)!!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
poltergeist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 18:28:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poltergeist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το σπιτι ειναι καινουργιο.Βασικα το εχτισε η οικογενια μου.Και οι δυο κοπελες ηταν απο την Ρωσια μακρια απο το Τσερνομπιλ αν ρωτατε.Οσο για την δευτερη κοπελατα περιεγραψε σαν μικρα τριχωτα πλασματα που εμοιαζαν με πολυ πολυ ασχημα μωρα.Μου εκανε μεγαλη εντυπωση η αντιδραση της οντως ειναι λιγο εως πολυ καπως να βλεπεις τετοια πραγματα και να προσπαθεις να τα αγνοεις αλλα ισως φταιει το γεγονος οτι ειναι πολυ θρησκευομενη και πιστευε πως επρεπε να αντιμετωπισει τους φοβους της.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
poltergeist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 18:32:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poltergeist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευχαριστω παντως για τα σχολια(και αυτο για το ψευδονυμο!!!)Εψαξα αρκετα μετα αρο οσα εγιναν στο σπιτι και ετσι μου ηρθε και το ονοματακι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ALF
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
162 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 18:45:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι να πω φοναξε τους ghost basters xaxa kαλο εΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
poltergeist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 22:29:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poltergeist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλο,αλλα σκεφτομουν εαν εφτιαχνα μια μικρη ομαδα για εξερευνηση τετοιου ειδους.Ουτως η αλλως το χαλανδρι εχει πολλα ωραια τετοια μερη που θα ειχε πολλη φαση να τα ψαχναμε λιγο.Εχω ακουσει ομως οτι τα λεφτα για τον εξοπλισμο ειναι ψιλο χοντρα!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ALF
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
162 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 22:37:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θελεις μια συμβουλη φιλικη?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
poltergeist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 22:49:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poltergeist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι για πες??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ALF
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
162 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 23:07:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εξερεβνισε αν θες τον εσωτερικο σου κοσμο προτα διαβασε κανενα βιβλιο.
που ειμαι συγουρος οτι το εχεις κανει ειδη
ακους χαρντ ροκ?
διαβασε και στην ιδια στηλη ανθρωποι και παραξενα φαινομενα
με αυτα που ειδες πως αισθανεσε ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 23:09:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλο,αλλα σκεφτομουν εαν εφτιαχνα μια μικρη ομαδα για εξερευνηση τετοιου ειδους.Ουτως η αλλως το χαλανδρι εχει πολλα ωραια τετοια μερη που θα ειχε πολλη φαση να τα ψαχναμε λιγο.Εχω ακουσει ομως οτι τα λεφτα για τον εξοπλισμο ειναι ψιλο χοντρα!!

Εγώ είμαι μέσα σε κάτι τέτοια!

Εξάλλου έψαχνα κόσμο για να πάμε και στην γνωστή "Αννούλα" του Αμαρουσίου, αλλά δεν ερχόταν κανείς...
κι έτσι πήγα ένα βράδι μόνος μου, αλλά "μ'εστησε" στο ραντεβού...
.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "

Edited by - PY8AGORAS on 25/07/2005 23:15:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

poltergeist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 23:17:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poltergeist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΒΑσικα ακουγα metal αλλα μετα πηγα σε πιο soft πραγματα rock και soul αλλα ακομα ειμαι κολλημενη με τη μουσικη και με ενα συγκροτημα που εχω με κατι φιλους αλλα anyway ευχαριστω για τις συμβουλες.Εχεις κανα καλο βιβλιο να μου προτεινεις??Τα λεμε αυριο!!Δεν κοιμαμαι με τις κοτες αλλα εχω ξενυχτησει... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
poltergeist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 23:21:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poltergeist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΑΑααα... σορυ ξεχασα με αυτα που ειδα ειμαι αρκετα πιο γενναια γιατι πλεον εχω ψιλοσυνηθισει.Νομιζω οτι τελικα μου εκανε καλο η ολη ιστορια.Οι επομενες ιστοριες απο την κρυπτη αυριο.Τα λεμε!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ALF
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
162 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 23:27:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΔΟΣ ΑΒΥΣΣΟΥ ΑΡΙΘΜΟΣ 0
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΡΘΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Brie Boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας


569 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 23:55:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Brie Boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ νομίζω πάλι πως αν έχουμε ένα ενοχλητικό φάντασμα στο σπίτι μας, το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να κόψουμε τα πολλά DVD και να αρχίσουμε να διαβάζουμε για να μας πάρει ο ύπνος.

Αλλά αν δεν θέλουμε να κάνουμε αυτό, νομίζω πως ο φίλος ALF έδωσε προηγουμένως τα σωστά μέτρα αντιμετώπισης:

Α.

quote:
χαρντ ροκ

Β.
quote:
Συμβουλεψου εναν παπα

Γ.
quote:
εξερεβνισε τον εσωτερικο σου κοσμο

Δ.
quote:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

Ε.
quote:
φοναξε τους ghost basters

Εγώ τουλάχιστον, κάπως έτσι έδιωξα το φάντασμα από το σπίτι μου...

Αλλά μετά με στοίχειωσαν οι λέξεις καρτέλας που γράφαμε κάθε Παρασκευή στο δημοτικό και από τότε αλυχτάω τις νύχτες στα καλά καθούμενα όταν βλέπω πολλά ορθογραφικά μαζεμένα:

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=6721
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lady Croft
Μέλος 1ης Βαθμίδας


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2005, 00:03:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lady Croft  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
να κανω μια προταση.μπορει να σ φανει γελοια,αλλα θ τ αντεξω.να τους ξεθαψετε κ να τς θαψετε αλλου!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2005, 07:54:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια μικρή απορία, βρε παιδιά!

quote:
ακους χαρντ ροκ?

Το hard rock τι σχέση έχει με ένα στοιχειωμένο σπίτι....?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

poltergeist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2005, 12:11:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poltergeist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βασικα νομιζω πως θα ακολουθησω τις συμβουλες σας.Παντως οσο για το θαψιμο και το ξεθαψιμο θα ειναι λιγο εως πολυ δυσκολο γιατι αφενως μετα απο τοσα χρονια θα εχουν λιωσει(μιλαμε για καιρο γερμανικης κατοχης που τους σκοτωσαν) και αφετερου ειναι θαμμενοι κατω απο τονους μπετον του σπιτιου μου.Ε,καποια στιγμη θα καταλαβουν πως για να μενεις καπου πληρωνεις νοικι και αν δεν το κανεις αυτο και ενοχλεις και τους υπολοιπους ενοικους σου ερχεται η εξωση...!!!Thanx για το βιβλιο.Θα παω να το παρω σημερα και θα σου πω εντυπωσεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kiki_d
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2005, 13:09:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kiki_d  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΟΔΟΣ ΑΒΥΣΣΟΥ ΑΡΙΘΜΟΣ 0
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΡΘΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ

Είναι του Μενέλαου ΛουντέμηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

poltergeist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2005, 13:14:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poltergeist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
thanx kiki d.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ALF
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
162 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2005, 15:13:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TI ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΤΟ HARD ROCK KAI ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΗΕAVY METAL EXEI ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ...ΣΚΕΨΟΥ ΟΧΙ ΟΛΛΑ ΤΑ ΣΥΓΚΡΟΤΙΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΣΥΓΚΡΟΤΙΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΤΟΥΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΦΙΣΕΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΕΝΤΙΠΟΣΕΙΣ (ΕΜΠΙΡΙΕΣ) ΠΕΡΙΛΙΠΤΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΤΟΝΟΥΝ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ .
ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΟΝΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ Μ.ΛΟΥΝΤΕΜΗ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ .
ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΜΗΠΟΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΞΕΣΗΚΟΣΕ ΤΟΥΣ... ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΑΣ .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
poltergeist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2005, 15:39:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poltergeist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ισως να εχεις δικιο σε αυτο Alf.Παλια ακουγα Manson αλλα αφου τα αγγλικα μου ειχαν κανει τρελη βελτιωση ξεχωρισα μεσα απο τις τσιριδες πραγματακια που δεν μου πολυαρεσαν οποτε και χαιρετησα τα Cd του.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2005, 17:58:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άσχετο αλλά η πρόταση για το ΟΔΟΣ ΑΒΥΣΣΟΥ ΑΡΙΘΜΟΣ 0 είναι καταπληκτική το διάβασα μέσα σε ένα βράδυ τρομερό βιβλίο


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2005, 18:10:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ που ακούω gothic ποτέ μου δεν είχα εμπειρίες με φαντάσματα...
Να αρχίσω να ανησυχώ μήπως?
Μήπως υπερβάλλετε,ρε παιδιά?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
poltergeist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2005, 18:19:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poltergeist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν εχει σχεση μονο η μουσικη αλλα ισως και αυτος που τραγουδαει.Ο Manson δεν ειναι και απο τα καλυτερα παιδια...αντρας καλος,κελεπουρι και ιδανικος πατερας για μυηση των παιδιων σας στον ...σατανισμο.Τρεχατε μην τον προλαβουν αλλες!!!(για τις κοπελες του Forum)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy