ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 DESTE ΚΑΙ ΤΑΡΩ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
null_n_void
Μέλος 2ης Βαθμίδας


158 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2005, 21:10:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους null_n_void  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
για την λενορμαν και την θωθ δεν χρειαζεται να κανεις καποιου ειδους... εχμ... επικληση???

ορεξη να χετε να διαγραφετε :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2005, 00:21:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΗΤΗ null_n_void!

ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΡΙΧΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΑΠΟΥΛΑ ΣΩΣΤΑ?

ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ? ΕΣΥ ΟΤΑΝ ΡΙΧΝΕΙΣ ΕΠΙΚΑΛΕΙΣΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΑ?

ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝ ΚΑΙ ΤΗ ΡΙΧΝΩ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ....

ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΠΝΟΕΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΡΙΞΙΜΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΕΠΙΚΛΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΡΙΧΝΕΙ... ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ...

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΕΠΙΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΗΝ ΤΑΡΩ Η' ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΤΡΑΠΟΥΛΑ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΤΟ ΥΦΟΣ ΜΟΥ...

ΦΙΛΙΚΑ...

Η ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΓΝΟΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ (Κλεόβουλος)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 16:02:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρίχνω χρονια την Ταρώ και έχω διαπιστώσει ότι δεν τρέχει τίποτα αν τη ρίχνεις για σοβαρό λόγο, ή αν τη μελετάς από μυστικιστική άποψη.

Τα προβλήματα αρχίζουν όταν αρχίζουν οι φιλενάδες να σε πρήζουν να τους ρίξεις για να δουν αν θα τα πάνε καλά με τον γκόμενο.

Αν τους κάνεις τη χάρη, ρίξτα μόνο μια φορά, όσο κι αν επιμένουν πες τους ότι το ρίξιμο ισχύει για 6 μήνες και απαγορεύεται να ρίξεις πριν περάσει αυτό το διάστημα, γιατί θα τους έρθει γουρσουζιά.

Εχω φτύσει αίμα από την πίεση γνωστων και φίλων, έχουμε χαλάσει τις καρδιές μας από την επιμονή τους να ρίχνουμε κάθε δυο-τρεις μέρες "μήπως και έχει αλλάξει κάτι" η οποία πίεση αυξάνεται γεωμετρικά όταν τους βγαίνουν επακριβώς.

Αν ρίχνεις για πλάκα, ή πληρώνεσαι γι'αυτό, έλκεις σημαντική αρνητική ενέργεια.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 17:56:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τα προβλήματα αρχίζουν όταν αρχίζουν οι φιλενάδες να σε πρήζουν να τους ρίξεις για να δουν αν θα τα πάνε καλά με τον γκόμενο

ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ gretel...
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ...

ΕΜΕΝΑ π.χ. ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΡΙΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ... ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΡΙΞΩ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΓΚΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ...

ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΣΟ ΣΥΝΧΙΣΤΗΚΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΠΕΜΨΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ? ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΟΣ...

Η ΤΑΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ, ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΔΕΛΕΑΣΤΙΚΗ... ΚΑΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΕΓΚΡΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΠΛΕΥΡΕΣ... ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ... ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΤΡΑΠΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΠΩΦΕΛΗΘΟΥΜΕ( ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΝΟΙΑ) ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΖΗΜΙΩΘΟΥΜΕ... ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΗΜΩΝ...


ΦΙΛΙΚΑ...

Η ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΓΝΟΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ (Κλεόβουλος)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 18:00:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
gretel
quote:
Αν ρίχνεις για πλάκα, ή πληρώνεσαι γι'αυτό, έλκεις σημαντική αρνητική ενέργεια.


τι ακριβως ειναι αυτη η αρνητικη ενεργεια; και
απο που πηγαζει;


Μην κάνεις μη σου κάνουνε
μην πεις να μην σου πούνε
μην κουρταλίσεις κούρταλα
να μην σου κουρταλούνε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

null_n_void
Μέλος 2ης Βαθμίδας


158 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 18:50:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους null_n_void  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
προσωπικα ουδεποποτε εχω κανει επικληση.

χρησιμοποιω την παλια καλη τραπουλα με εναν τροπο που ειχα βρει πριν χρονια δεν θυμαμαι που και που βγαινει σε μεγαλο ποσοστο.

ειναι αρκετα δυσκολος τροπος, δεν μαθαινεται ευκολα μια και καθε χαρτι εχει διπλη και τριπλη εννοια, αλλα ειναι ο αγαπημενος μου.

οσο για την αρνητικη ενεργεια, θεωρω οτι ειναι προιον προσωπικης μιρμιριας και κλαψ.... χρειαζεται πιστευω να νιωθουμε που και που ευτυχεις με οσα εχουμε και να λεμε και κανενα δόξα τον θεό.

εαν δε κρινετε αντικειμενικα την ζωη σας προ τραπουλας, μηπως τοτε δεν θα βρητε κακοτυχια? ηταν ολα ροδινα? δεν νομιζω να αλλαξε κατι. απλα τωρα εχει κανεις την δυνατοτητα να ελισσεται περισσοτερο γνωριζοντας το μελλον...

ορεξη να χετε να διαγραφετε :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 01:15:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ null_n_void ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΣΥΜΒΑΤΙΚΗ ΤΡΑΠΟΥΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...

Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΤΡΑΠΟΥΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ... ΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟΣ Η΄ ΕΥΚΟΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ... ΤΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ( Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ).

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΩΣΤΟΣΟ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΕΠΙΚΛΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΑΡΩ... ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΡΝΗΤΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΤΟΧΟΥ... ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ.

ΦΙΛΙΚΑ...

Η ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΓΝΟΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ (Κλεόβουλος)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

null_n_void
Μέλος 2ης Βαθμίδας


158 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2005, 16:13:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους null_n_void  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οχι οχι για την ταρω. για την λενορμαν μιλαω....

ορεξη να χετε να διαγραφετε :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2005, 20:41:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SORRY ΚΑΛΗ ΜΟΥ null_n_void ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΑΤΙΚΗ... ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙΣ ΤΗΝ ΤΑΡΩ... ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...

ΑΛΗΘΕΙΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ? ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ? ΤΟΝ ΕΙΔΕΣ ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΒΙΒΛΙΟ? ΠΑΝΤΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΤΟΝ ΙΔΙΟ? ΣΑΝ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙΣ? ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ Ε?

ΕΓΩ ΕΡΙΧΝΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΚΕΛΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΙ ΡΙΧΝΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΤΣΙΓΓΑΝΙΚΗ...


ΦΙΛΙΚΑ...


Η ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΓΝΟΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ (Κλεόβουλος)


Edited by - KRYSTALLENIA on 23/12/2005 20:43:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

null_n_void
Μέλος 2ης Βαθμίδας


158 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2005, 10:36:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους null_n_void  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σε κυκλο δωδεκα χαρτιων, βαζω στην μεση το προσωπο που με ενδιαφερει.

http://briefcase.pathfinder.gr/file/astradenei/34972/504762

ορεξη να χετε να διαγραφετε :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2005, 14:57:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΗ ΔΟΣΗ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑ...


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ null_n_void ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ... ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΟΥ ΛΕΣ...

ΦΙΛΙΚΑ...

Η ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΓΝΟΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ (Κλεόβουλος)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helianna
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2006, 01:21:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους helianna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ DESTE ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ "ΔΕΙΞΕΙ" ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ 'ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΕΣ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΕΣ ΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΕΣΟ ΜΕΛΛΟΝ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕ ΠΟΙΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟΥ ΜΑΣ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ;
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΝΑ ΕΜΒΑΘΥΝΩ ΣΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΩΝ ΚΑΡΤΩΝ;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
null_n_void
Μέλος 2ης Βαθμίδας


158 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2006, 10:56:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους null_n_void  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφου την πήρες την προηγουμενη εβδομαδα, κατσε και γραψε την ακριβη ημερομηνια και αρχισε να σημειωνεις τις γκαντεμιες που θα σου συμβαινουν απο τωρα και στο εξης.

Δεν ξερω, νομιζω οτι αυτο το πραγμα ειναι γρουσουζικο και το ξαπεστειλα....

ορεξη να χετε να διαγραφετε :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2006, 13:29:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χωρίς να έχω καμία γνώση επί της DESTE, νομίζω αγαπητή μου null_n_void οτι η τράπουλα καθεαυτή δεν έχει καμιά γρουσούζικη ή κακή επήρρεια επάνω μας.
Νομίζω οτι αυτό συνίσταται κυρίως στις προθέσεις μας, στα κίνητρα μας και τους λόγους που την χρησιμοποιούμε...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

null_n_void
Μέλος 2ης Βαθμίδας


158 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2006, 14:41:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους null_n_void  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
περαν παιχνιδιων και πασιεντζων, με τι αλλους τροπους μπορει κανεις να χρησιμοποιησει μια τραπουλα? δεν σε καταλαβαινω.

ορεξη να χετε να διαγραφετε :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2006, 17:52:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ…

ΑΓΑΠΗΤΗ helianna ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ forum ΓΕΝΙΚΑ…

ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΟΡΤΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΤΡΑΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΟΥΛΑ… ΒΑΣΙΚΗ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΕΒΕΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΑΡΜΟΝΙΚΗ «ΣΧΕΣΗ». ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΒΙΑΖΕΣΑΙ… ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΟΫΠΟΘΕΤΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΡΙΞΙΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ… ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ…

ΡΩΤΑΣ:

quote:
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕ ΠΟΙΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟΥ ΜΑΣ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ;

ΕΓΩ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΠΝΟΕΣ… ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΥ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ…
ΚΑΙ ΤΗ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΣΥΝΟΔΕΥΕ ΤΗΝ ΤΑΡΩ ΜΟΥ…

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΤΕΧΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ DESTE ΕΙΔΑΛΛΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ Η ΣΥΓΓΡΑΦΕΥΣ…
ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΩΣΤΑ?

Α! ΚΑΙ ……… WELCOME TO THE CLUB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ΚΑΛΗ ΜΟΥ null_n_void ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΤΟ Dying_Incubus ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΜΙΑ ΤΡΑΠΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ…

ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ… ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ:

quote:
περαν παιχνιδιων και πασιεντζων, με τι αλλους τροπους μπορει κανεις να χρησιμοποιησει μια τραπουλα? δεν σε καταλαβαινω.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΡΙΧΝΕΙ ΗΔΗ ΤΗΝ ΤΑΡΩ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ…

ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΤΡΑΠΟΥΛΑ? ΓΙΑΤΙ?
ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΗΝ ΡΙΧΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ?

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ? ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ? ΕΧΕ ΥΠΟΨΙΝ ΣΟΥ ΠΩΣ ΠΡΑΤΤΟΝΤΑΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΙΣ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ…

ΓΙΑΤΙ……… ΑΤΟΜΟ + ΤΡΑΠΟΥΛΑ = 1


ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΑΝΤΑ….

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ… ΔΕΝ ΣΤΑ ΛΕΩ ΜΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΥΦΟΣ…

ΦΙΛΙΚΑ…


Η ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΓΝΟΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ (Κλεόβουλος)


Edited by - KRYSTALLENIA on 08/01/2006 18:44:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

null_n_void
Μέλος 2ης Βαθμίδας


158 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2006, 20:54:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους null_n_void  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να ξεκαθαρισουμε κατι:

Πεταξα την Ταρω, την δυναμη των 9 και την Ντεστε.

Και τις τρεις δεν τις χρησιμοποιουσα και για να πω την αληθεια δεν τις πιστευα.

Χρησιμοποιω την κοινη τραπουλα και με τον τροπο που εχω βαλει σε προηγουμενο μηνυμα μου.

Η ντεστε απλως εδειχνε τις ανησυχιες μου. Ποτε το μελλον. Για αυτο μετα απο εναν χρονο χρησης την πεταξα.
Φιλες μου που την ειχαν την ειχαν πεταξει νωριτερα ως μη αποτελεσματικη και ισως λιγο γρουσουζα.

Δεν την θεωρω αληθινη τραπουλα. Τραπουλα με ιστορια οπως η ταρω ή η κοινη. Θεωρω οτι ειναι αποκοιημα της φαντασιας της κας Μειμαριδη, την οποια συμπαθω πολυ και εκτιμω βαθεια το συγγραφικο της εργο.

Και κατι αλλο:
Η ντεστε συμφωνα με το βιβλιο ειναι τουρκικης προελευσης. Οταν πρωτοβγηκε το βιβλιο, προ της τραπουλας, ειχα φαει το διαδικτυο να την βρω. ΠΟΥΘΕΝΑ. ΤΙΠΟΤΑ. ουτε καν οταν εψαξα για τουρκικη, περσικη κτλ τραπουλα. ΤΙΠΟΤΑ. εαν ηταν αληθινη, θα την βρισκαμε παντου. εδω δεν την βρισκουμε ακομη και τωρα που το βιβλιο εχει πουλησει στην γειτονα χωρα. Δεν θα χαν βγαλει οι τουρκαλαδες σχετικη τραπουλα για να πουλησουν? Δεν νομιζω....

ορεξη να χετε να διαγραφετε :)

Edited by - null_n_void on 08/01/2006 20:56:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

null_n_void
Μέλος 2ης Βαθμίδας


158 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/01/2006, 20:47:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους null_n_void  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρηκα μια σελιδα με τις πιο ομορφες τραπουλες του κοσμου, και ειπα να την μοιραστω μαζι σας.....

http://www.aeclectic.net/tarot/cards/tarota.shtml

ορεξη να χετε να διαγραφετε :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex1939
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2006, 15:52:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex1939  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σε όλους! Έχω και εγώ την deste και την την έχω ρίξει σε πολλά άτομα, φίλους μου και όχι. Στους περισσότερους βρήκα τι εγινε στο παρελθόν σε ποσοστό περιπου 100%, και σε άλλους δεν μπορούσα να τα διαβάσω και να βγάλω νόημα από τις κάρτες. Σε εμενα δεν την έχω ρήξει ακόμα. Την αγόρα τον Αύγουστο και πιστεύω ότι είναι αποτελεσματική..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
null_n_void
Μέλος 2ης Βαθμίδας


158 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2006, 21:02:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους null_n_void  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτήν εδώ την γνωρίζει κανείς???

ορεξη να χετε να διαγραφετε :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2006, 00:14:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτήν εδώ την γνωρίζει κανείς???

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΥΠΟΨΗ ΜΟΥ...

ΦΙΛΙΚΑ...

Η ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΓΝΟΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ (Κλεόβουλος)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Marilina
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2006, 01:44:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Marilina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας και απο μένα. Είμαι νέα στο forum.
Με την χαρτομαντεία ασχολούμαι απο πάντα... νομίζω...., με απλη τράπουλα.
Μετά από ενά σχετικό συμβάν αποφάσισα να ασχοληθώ λίγο πιο σοβαρά με το θέμα, μηπως και έχω το "χάρισμα".
Ξεκίνησα με την "Χαντις". Σε λιγοτερο από 6 μηνες είχα 3 προβλέψεις που φάινονταν απίθανες, όμως βγήκαν αληθινές.
Με την Deste ασχολούμαι από το καλοκαίρι.
Δεν ξέρω όμως αν πρέπει....
Ξεχνάμε όλες μας κατι σημαντικό! Την Deste την χρησιμοποιούσαν οι τζαν και οι μάγισσες. Οι "αλλες" χρησιμοποιούσαν την απλή τράπουλα. Μήπως τελικά κάνουμε λάθος που την κρατάμε στα χέρια μας;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
null_n_void
Μέλος 2ης Βαθμίδας


158 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2006, 18:33:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους null_n_void  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κριστλ,


Είναι τσιγγάνικη, μάλλον ισπανικής προελεύσεως. Ψάχνω να την βρω στην Ελλάδα, αλλά μόνον στο Ebay την είδα....

Αμα την πετύχεις πουθενά, σφύρα....


ορεξη να χετε να διαγραφετε :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Yiannakas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
218 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2006, 15:24:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Yiannakas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
είναι σωστό να την ρίχνω στον εαυτό μου?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2006, 17:16:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι αρκεί να μην ξεχνάς ότι πρέπει να τη φορτίσεις και -αν μιλάμε για τη Ντεστε- να τη ρίχνεις Παρασκευή.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Lady in Black
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2006, 19:44:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lady in Black  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλησπέρα.

Ίσως να είναι λίγο ριζοσπαστική η δική μου θέση, αλλά όταν άνοιξα την Deste δεν την φόρτισα... τουλάχιστον, όχι πριν την ανοίξω, όπως γίνεται με την Ταρώ.

Αλλά σε κάποια δεδομένη χρονική στιγμή, έκανα κάτι λίγο διαφορετικό, το οποίο όμως πολύ φιλικά θα αποτρέψω όποιον δεν νιώθει έτοιμος να το κάνει. Άφησα για κάποιες μέρες «ανοιχτή» την τράπουλα δίπλα μου, στο κρεββάτι μου. Είναι κι αυτός ένας τρόπος φόρτισης, αλλά μάλλον λίγο πιο «βαρύς».

Επίσης εγώ προσωπικά δεν την ανοίγω μόνο Παρασκευή.
Την ανοίγω όποτε θεωρώ ότι αυτό που με απασχολεί είναι σημαντικό. Και σε κάποιο θέμα που με απασχόλησε προ καιρού ιδιαιτέρως την άνοιγα και με μεγάλη συχνότητα μπορώ να πω... το ζητούμενο για μένα είναι όντως να ιεραρχούμε την σοβαρότητα των λόγων για τους οποίους ξεκινάμε ένα ρίξιμο και όχι για ψύλου πήδημα -ας μου επιτραπεί η έκφραση- να ρίχνουμε την τράπουλα 17 φορές τη μέρα.

Το έχω ξαναπεί και θα το ξαναπώ έστω κι αν κινδυνεύω να γίνω κουραστική. Όσο σεβόμαστε την τράπουλά μας, μας σέβεται κι αυτή!
Κι αυτό είναι πιστεύω ο πρώτος και τελευταίος κανόνας για όποιον ασχολείται σοβαρά κι όχι απλά για να κάνει χαβαλέ με τους φίλους του.

Φιλικά
Lady in BlackΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

null_n_void
Μέλος 2ης Βαθμίδας


158 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2006, 20:46:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους null_n_void  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H Le Norman τι λέει??? Χθες την πήρα και προσπαθώ να βγάλω άκρη. Δεν την φόρτισα. Για να πω την αλήθεια έως τώρα δεν έχω φορτισει καμία. Απλά τις έχω στο κομοδίνο μου.

ορεξη να χετε να διαγραφετε :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2006, 16:01:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή φίλη null_n_void δεν μπορεσα να την μάθω την Λένορμαν δεν μου κάθησε σαν τράπουλα.

Πάντως είναι καλύτερα να μαθαίνουμε μία τράπουλα και να κάνουμε τα δοκιμαστικά ριξίματα πριν τη φορτίσουμε.

Αν τις φορτίσεις θα λειτουργούν πολλαπλάσια. Αν θελήσεις να τις φορτίσεις αφού τις έχεις χρησιμοποιήσει πρέπει να τις καθαρίσεις πρώτα από προηγούμενες ενέργειες και μετά να τις φορτίσεις


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
null_n_void
Μέλος 2ης Βαθμίδας


158 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2006, 16:12:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους null_n_void  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γκρετ, θενς ενιγουει,

Θα την δοκιμάσω και θα σου πω. Προς το παρόν, στο τεστ ντραιβ που της έκανα, πήγε καλά.

Τον παλιό καλό μου τρόπο με την απλή πάντως δεν τον εγκαταλείπω....

Αλάνθαστος 15 χρόνια τώρα....

ορεξη να χετε να διαγραφετε :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

siba2001
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2006, 21:44:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας!
Ηθελα απλα να πω οτι προσπαθω να βρω την deste στο ιντερνετ αλλα δεν υπαρχει πουθενα, ουτε μια απλη αναφορα!
Ξέρετε απο που μπορώ να την προμηθευτώ? (Μενω αγγλια)
Πάντως για να μήν υπάρχει στο ιντερνετ παει να πει οτι δεν ειναι τοσο γνωστή και μπορεί να ειναι και...απατη!
Μήπως ξέρετε καμια τράπουλα παρόμοια?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy