ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 ανεξήγητο
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2003, 23:55:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας.
Έχω ακούσει για μια ζωγραφιά, η οποία μοιάζει σαν ένα πρόσωπο. Στο κέντρο της υπάρχουν τρία μικρά σημαδάκια.
Αν αυτά τα σημάδια τα παρατηρήσεις για 5-10 δευτερόλεπτα, τότε όπου και να κοιτάξεις βλέπεις την εικόνα του Χριστού.
Αν γνωρίζει κάποιος κάτι περί αυτού, παρακαλώ ας με ενημερώσει.


Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2003, 02:13:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
sto dimotiko eixe pesi sta xeria mou mia eikona tou xristou me ena tetragounaki kapou pou an estiazes sto tetragonaki meta kitontas ton tixo eblepes ton xristo.
auto einai mia koini of8alamapati. eixa diabasei kapou giati ginete alla den to 8imame tora. pantos gia auto pou les esu pou exei mono kati simadia den mou exei tixei pote ,oute to exo 3anaakousei.


yours digitaly
Nikos

Close your eyes while you listening a chill out song,think the never ending space,think that you falling into this,think that your journay has already begin,feel like the conquerors of the new world,think that everything is true,feel the absolut nirvana.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2003, 03:10:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ φίλε nitro912gr.
Μήπως γνωρίζεις που μπορώ να βρω αυτή την εικόνα του Χριστού;
Οποιοσδήποτε άλλος γνωρίζει ας μας απαντήσει.


Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2003, 03:43:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τυχερός είσαι Notis. Σήμερα έπεσα πάνω σε αυτό που ψάχνεις

http://www.opticalillusions.ws/JesusIllusion.html

Εντυπωσιακό.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2003, 11:34:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ θοθ.
Όντως εντυπωσιακό


Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2003, 10:53:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά , σε περίπτωση που δεν το ξέρερτε το γεγονός ότι βλέπεις μετά την εικόνα του χριστού δεν έχει καμία σχέση με το ανεξήγητο . είναι ένα απολύτβς φυσικό φαινόμενο που ε΄χει σχεση με την αποτύπωση των αρνητικώς χρωμάτων στο οπτικό πεδίο μας αφού κοιτάξουμε αρκετά ένα συγκεκριμένο σημείο

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Skies tou Fegariou
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
306 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2003, 23:21:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Skies tou Fegariou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
I8ELA NA PROS8ESO KATI,AUTI THN EIKONA THN EIXA PROTODI OTAN IMUN 7 XRONON.ME IXE EDIPOSIASI POLI ALA ME IXE FOVISI EPISIS.
8A I8ELA NA KANO MIA EROTISI!PIOS EFTIAXE AUTO TO SXEDIO KE GIA PIO SKOPO?


AGAPA GIA NA MIN MISIS.

Leonardo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy