ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 Test "Area51" -- Δοκιμές για υπογραφές, εικόνες κ.λπ.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 59
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2005, 10:59:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
dotsimi

`
Μην κάνεις μη σου κάνουνε
μην πεις να μην σου πούνε
μην κουρταλίσεις κούρταλα
να μην σου κουρταλούνε"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2005, 11:02:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
2


Μην κάνεις μη σου κάνουνε
μην πεις να μην σου πούνε
μην κουρταλίσεις κούρταλα
να μην σου κουρταλούνε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2005, 01:27:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ma toys xilioys melitakes

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2005, 01:32:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
test

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2005, 15:22:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2005, 15:24:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
wraio paixnidaki ayto to test !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2005, 22:31:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tirteos
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2005, 23:18:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tirteos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φως?

Κι αν δεν μπορείς να κάνεις την ζωή σου όπως τη θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς:
μην την εξευτελίζειςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2005, 00:37:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Edited by - thirdly nostril on 12/10/2005 01:52:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2005, 02:28:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:



Edited by - thirdly nostril on 12/10/2005 01:52:06



Ο ΣΟΒΑΡΟΣ ΚΥΡΙΟΣ

ΔΙΑΒΑΣΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΡΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2005, 05:34:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
angi
Εάν πραγματικά δεν σε ενδιαφέρει να εμπλακείς σε καυγά με τον thirdly nostril, σταματάς εδώ. Βασικά, δεν έπρεπε καν να γράψεις το τελευταίο μήνυμα.

Πάντως να ξέρεις, πως εάν τίθεται το θέμα ποιος θα πει τον τελευταίο λόγο, μπορεί να καταλήξετε να τον πείτε και οι δύο...
οπότε καλύτερα να μην φτάσουμε σε τέτοια σημεία.

Συνιστώ ηρεμία και αποχή από ανώφελες διαμάχες.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2005, 16:39:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
amalia

τωρα τι να πω και για εσενα που γεμισες με κραγιον ια το μηνυμα μου –
-που οσο και να πρωσπαθω δε βγαινει με τιποτα
ως και διαλυτικα του εβαλα αλλα –του κακου—
αν και ειχε προβλημα μονο στο εν λόγω σημειο τωρα
μοιαζει σα να απλώσανε ολα τα χρωματα ολουθε

Πηγα σε καποιο μαγαζι να παρω καινουργια οθονη και μου δωσανε μια
αρκετα ομορφη με μια κεραια επανω
οταν πηγα να τη συνδεσω με το pc ομως δεν επαιζε και την πηγα τσαντισμενος πισω
για να σε δω εβγαλα από την παλια το τζαμι από μπροστα και ετσι μπορω και σου γραφω τωρα

με την angi δεν εχω κανενα προβλημα αφου μου δειχνει με την πρωτη ευκαιρια την αγαπη της
αμα ζηλευεις πες το να ξερουμε

φιλακια
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 00:04:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω παντως, σε συμπαθω και ειδικα μετα το τελευταιο μηνυμα σου στο "ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΚΤΕΛΟΥΝΤΑΙ ΕΡΓΑ".
Απλως αντιμετωπιζουμε με διαφορετικο τροπο, τις καταστασεις. Αυτο δεν σημαινει, οτι δεν σε καταλαβαινω.
Οταν ομως με αποπαιρνουν, γινομαι κι εγω επιθετικη.
Αναλογως με τα κεφια μου, βεβαια!!!
Παντως, δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 00:08:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν και υποπτευομαι οτι μαλλον σου αρεσουν οι αντιπαραθεσεις αυτη τη χρονικη περιοδο, και μαλλον θα ακουσω κι αλλα....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 16:13:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χρειαζομαι μια στιγμουλα την βοηθεια 2 η 3 μελων.
η εικονα που εχω βαλει για υπογραφη μου,δεν βγαινει αλλα παρουσιαζεται ενα χ.συμβαινει και στους δικους σας υπολογιστες η χαλασε παλι ο δικος μου?
εννοω,την εικονα που εχω βαλλει την βλεπετε ?


santaclaws is coming tonightΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 16:35:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

http://www.jamesryman.com/fantasy/gallery/Santa%20Claws%20final.jpg

Forbidden
You don't have permission to access /fantasy/gallery/Santa Claws final.jpg on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/1.3.33 Server at www.jamesryman.com Port 80

tzifosΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 18:40:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αυτο θα ελεγα οτι μου κανει μεγαλη εντυπωση.
η υπογραφη μου φαινοταν κανονικα οταν την εβαλα,και για πολυ καιρο.ξερεις μηπως αν υπαρχει κανενας τροπος να την ξαναβαλλω ?
δοκιμαζω να μπω στο site και δεν με βαζει.δεν ξερω γιατι....αλλα θα μαθω.


santaclaws is coming tonightΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 19:50:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

αυτο θα ελεγα οτι μου κανει μεγαλη εντυπωση.
η υπογραφη μου φαινοταν κανονικα οταν την εβαλα,και για πολυ καιρο.ξερεις μηπως αν υπαρχει κανενας τροπος να την ξαναβαλλω ?
δοκιμαζω να μπω στο site και δεν με βαζει.δεν ξερω γιατι....αλλα θα μαθω.


santaclaws is coming tonight

Εγω τη βλεπω οταν κανω "επιστροφη". Ο Γατος δεν ειναι;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 21:28:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εγω τη βλεπω οταν κανω "επιστροφη". Ο Γατος δεν ειναι;

Όταν κανεις επιστροφη την προβαλει λογω Cookies
(οπως και οταν το δουλευεις χωρις συνδεση)
από την -μνημη-… ας πουμε

quote:
ξερεις μηπως αν υπαρχει κανενας τροπος να την ξαναβαλλω ?

δεν ξερω … θα ητανε καλυτερα εδώ να σου ελεγε ο τζε…
αφηνω το γατο εδώ
αν και προφανως δεν θα σου αλλαξει τις υπολοιπες


κανε τεστ αμα θελεις –και εγω θα ηθελα να μαθω τροπο να το <κοροϊδεψουμε >
εμεις.-αλλα…
-- the next time-- --
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2005, 01:04:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
και εγω θα ηθελα να μαθω τροπο να το <κοροϊδεψουμε >
εμεις.-αλλα…
-- the next time--

ousp

Αυτο θα προκαλεσει καταρευση του συστηματος
σας βλεπω να παιρνετε τα οπλοπολυβολα

ease

πλακα κανουμε και καλα…

ας απαντησει καποιος για το (γατο)


αστα

amalia ελα να παιξουμε
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2005, 04:00:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε μενα ομιλεις;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2005, 08:29:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μήπως έχει κάποιο πρόβλημα το site από το οποίο είχες δανειστεί την Ψηφιακή σου Υπογραφή, Deghar?
Ίσως πάλι το "πρόβλημα" σου είναι προσωπινό.
Μερικές φορές μου έχει τύχει κι εμένα αυτό με τις δικές μου Υπογραφές και μετά από ώρες είναι πάλι όλα κανονικά.

Υ.Γ. Καλώς ήλθες και πάλι κοντά μας!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2005, 08:51:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευχαριστω ρε παιδες για την βοηθεια.
το περιεργο ειναι οτι δεν μπορω να μπω ουτε στο site.ισως να ειναι αυτο που λες Dying Incubus.
θα περιμενω λιγο καιρο μηπως και καταφερω να ξαναμπω στο site της φωτογραφιας.
ευχαριστω παντως


santaclaws is coming tonightΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2005, 10:24:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν χρειάζεται να ευχαριστείς κανένα, φίλτατε!
Πάντως, αν δε μπορείς να μπείς στο site ίσως έχει πρόβλημα αυτό.
Οπότε 2 λύσεις μπορώ να σου προτείνω:

1) Βρίσκεις άλλη φωτογραφία.

2) Αν είχες αποθηκεύσει την φωτογραφία στον υπολογιστή σου, την αποστέλλεις στο forums@esoterica.gr ώστε να σου στείλει κάποιος αρμόδιος τη νέα διεύθυνση που θα χρησιμοποιείς για τη Ψηφιακή Υπογραφή σου με την ίδια φωτογραφία.

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2005, 11:24:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Deghar Adhark,
επισυνάπτω το κείμενο από ένα θέμα το οποίο είχα ανοίξει πριν από καιρό...
quote:

Στο παρόν topic θα αναφερθώ σε ένα θέμα το οποίο έχει απασχολήσει ορισμένους χρήστες το τελευταίο χρονικό διάστημα και αφορά στο direct linking φωτογραφιών στο forum του Esoterica.

Όπως έχει γίνει αντιληπτό ορισμένες φορές δημιουργούνται κάποια προβλήματα στα θέματα τα οποία περιέχουν direct links σε φωτογραφίες από άλλα sites στο Internet.

Με τον όρο direct link εννοούμε την απευθείας υπερ-σύνδεση αρχείων (κυρίως φωτογραφιών και flash αρχείων) σε ένα website από ένα άλλο. Δηλαδή όταν στο μήνυμά μας γράφουμε «[‘img]http://www.domain_name.gr/test.jpg[‘/img]» συνδεόμαστε με τον server του domain_name και χρησιμοποιούμε τους πόρους του για να εμφανίσουμε στο website μας τη φωτογραφία test.jpg.

Τις περισσότερες φορές (κυρίως σε websites με archives φωτογραφιών) το direct linking απαγορεύεται κυρίως γιατί μειώνει το διατιθέμενο bandwidth και έτσι επηρεάζει αρνητικά την ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών (quality of service) από το website από το οποίο γίνεται το direct linking. Γι’ αυτό το λόγο και τις περισσότερες φορές τίθενται κάποια όρια είτε χρονικά (time limit) ή είτε ποσοτικά (αριθμός hits per site) όπου εάν ξεπεραστούν δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στο direct linked αρχείο.

Στα περισσότερα sites, στις σελίδες faq’s ή disclaimer, γίνεται αναφορά στην πολιτική τους σε σχέση με το direct linking.



Πάντως στη συγκεκριμένη περίπτωση εγώ μπορώ να δω τη φωτογραφία της ψηφιακής σου υπογραφής, οπότε μάλλον υπήρχε κάποιο πρόβλημα στο site. Αν παρ' όλα αυτά εσύ ακόμα δεν μπορείς να τη δεις στείλε μία απάντηση για να βρούμε σε τι οφείλεται.

Σημείωση: Οι servers της imageshack είναι αρκετά αξιόπιστοι οπότε μπορείς να χρησιμοποιήσεις το URL που προτείνει ο thirdly nostril
http://img101.imageshack.us/img101/3533/santa20claws20final6cl.jpg

Σε χαιρετώ
--Je^3--Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2005, 14:16:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Deghar Adhark την κατέβασα στο δικό μου υπολογιστή τη φωτογραφία.
Θα προσπαθήσω να φροντίσω να μικρύνει και να σου δώσουμε νέο url από το ESOTERICA.

thirdly nostril:

quote:
amalia ελα να παιξουμε

Εντάξει.
Κλείσε τα μάτια, μέτρα μέχρι το 100 και πάω να κρυφτώ σε κάνα θέμα!

Αν με βρεις, σε κλειδώνω.
Αν δε με βρεις, απενεργοποιείσαι!!!

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2005, 15:56:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εντάξει.
Κλείσε τα μάτια, μέτρα μέχρι το 100 και πάω να κρυφτώ σε κάνα θέμα!

Αν με βρεις, σε κλειδώνω.
Αν δε με βρεις, απενεργοποιείσαι!!!

πω πω βιτσια ! ! !
Αν εχει και μαστιγιο ΜΕΣΑ ! ! !


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2005, 18:46:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Σε μενα ομιλεις;


angi sorry που αργησα να σου απαντησω αλλα πειρασμος το ατιμο…

ασε που σε θελω μαχιμη δηλ όχι εχω δυο παιδια κτλ
αλλα περισσοτερο ροκ =


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2005, 19:43:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Κατι τετοιο δηλαδη;;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2005, 20:47:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παρε τους τζεθρο ταλ …
–τοσο γερος για ροκ –εντ –ρολ –
τοσο νεος για να πεθανεις ! ! !

-εχω μηχανη
και να σου πω –μου αρεσεις ετσι που σε
βλεπω στη φωτο –γουσταρω--
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 59 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52 53 54 55 56 57 58 59
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1230469
Maintained by Digital Alchemy