ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Με τι ηλικιες συνομιλουμε;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 02:23:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειναι κακο να ξερουμε με τι ηλικιες συνομιλουμε;
Αλλο να εισαι 15, 20, 25,30, 35...
Οι εμπειριες που εχει καθε ανθρωπος, ειναι διαφορετικες και αλλαζουν με την παροδο του χρονου...

aa

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 02:41:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με όλες θα έλεγα αγαπητή, με όλες. Πιστεύω ότι περιδιαβαίνουν άτομα από 18 μέχρι 50 ετών. Παραπάνω δεν ξέρω απλά πιστεύω ότι θα ήταν δύσκολο να έχουν γνώσεις υπολογιστή.

Η απορία μου είναι τί δουλειά έχει ένα τέτοιο θέμα στο ΠΑΡΑΞΕΝΟ. Είναι παράξενο? Θα μπορούσε να είναι παράξενο? Εχει τις παραξενιές του?
Έχει τελικά σημασία πόσο χρονών είναι ο συνομιλιτής μας?

Θα συμφωνήσω βέβαια ότι δεν είναι δύσκολο να καταλάβουμε αν κάποιος είναι ανήλικος γιατί -όπως είπε και ο Βριλ πολύ ευστοχα- κάνουν πολλά ορθογραφικά λάθη -δεν είναι οι μόνοι βέβαια- και είναι εύκολο να τους εντοπίσει κανείς.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 09:04:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Ειναι κακο να ξερουμε με τι ηλικιες συνομιλουμε;
Αλλο να εισαι 15, 20, 25,30, 35...
Οι εμπειριες που εχει καθε ανθρωπος, ειναι διαφορετικες και αλλαζουν με την παροδο του χρονου...


μπορεις να υποθεσεις απο τα θεματα των τοπικ του καθενα...

το θεμα συζητιεται στο τοπικ του κακου βριλ "μιλατε με ανηλικο κτλ)


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 16:33:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
με την ηλικια που φαινομαστε.

23 δηλ...

Κι ολα αυτα που φοβαμαι ειναι ακομα εδω, σαν κερι που λιωνει η αγαπη καιει και λυτρωνει, ιερο και μεγα το χθες που κρυβει μια γυναικα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 17:20:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

με την ηλικια που φαινομαστε.

23 δηλ...



κι εγω τοσο ειμαι αλλα μεγαλοδειχνω στο διαδικτυο...


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 17:41:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

kι εγω τοσο ειμαι αλλα μεγαλοδειχνω στο διαδικτυο...


Σσσσσσ, μας ακούνε


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 18:09:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Σσσσσσ, μας ακούνε


φταιει το οτι βαφω τα μαλλια μου ασπρα βρε βριλη... (και τις μασχαλες παρακαλω!)

και οτι κανω ασπρες ανταυγειες στο δασυτριχο μου στηθος!!!

.


να κερασω μια ρακη???

.


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 18:26:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
να κερασω μια ρακη???

Άκου ... ερώτηση !

Σςςςςςς. Μας ακούνε !



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lady in Black
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 18:55:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lady in Black  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλησπέρα...
δεν ξέρω για τις ηλικίες γενικότερα που παίζουν στο esoterica... ειδικά αφού εγώ τουλάχιστον είμαι πολύ καινούργια, αλλά αν στο topic αυτό παίζουν κεράσματα και μάλιστα ρακί μπορώ να συμμετέχω κι εγώ????

Φιλικά
Lady in BlackΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 20:58:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το μόνο σίγουρο είναι ότι όλοι οι άνδρες του φόρουμ είναι από 37 ως 70 ετών.Να φανταστείς ότι κάθε μήνα "χάνουμε" και από δυό-τρείς, (ο γκριζομάλλης jonnie είναι σχετικά νέος, μόνο 62).Η μόνη εξάιρεση είμαι εγώ μια και ανήκω στην ηλικιακή ομάδα των νέων μεταξύ 18 ως 36 ετών. Για την ακρίβεια είμαι ένας νέος ηλικίας 36 ετών. Το μέλλον απλώνεται μπροστά μου για να το κατακτήσω, η ζωή τώρα ξεκινά για μένα...By the way εκτός από φτερά στο κεφάλι διαθέτω και ποδήλατο...




"... there's a difference between knowing the path and walking the path". ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 21:15:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η μεγάλη πλειοψηφία των ηλικιών που συνομιλούμε - κατα την γνώμη μου πάντα - και σε άνδρες και σε γυναίκες είναι μεταξύ 20 και 30.
Υπάρχουν και πολλοί που φτάνουν μέχρι και τα 50, σπάνια ακόμα περισσότερο (δέν φαίνεται οι παππούδες να έχουν πολύ όρεξη να στέλνουν γραπτά μηνύματα στο Internet).
Οι μεγάλες ηλικίες (γύρω στα 50) αναγνωρίζονται απο τις πολλές τους γνώσεις, και τον επιστημονικό τρόπο γραφής.
Υ.Γ.Μήπως βλέπετε το θέμα να μεταφέρεται προς Αχλαδότυρο μεριά?

"Non, nisi parento, vincitur"
ΒΑΚΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 22:50:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Kαλησπέρα...
δεν ξέρω για τις ηλικίες γενικότερα που παίζουν στο esoterica... ειδικά αφού εγώ τουλάχιστον είμαι πολύ καινούργια, αλλά αν στο topic αυτό παίζουν κεράσματα και μάλιστα ρακί μπορώ να συμμετέχω κι εγώ????

Φιλικά
Lady in Black



παρακαλω, μπι μαϊ γκεστ!

πιασε ενα ποτηρακι ορε βριλη και ριξε κι αλλους αρουραιους στα καρβουνα!


.

καλως ηρθες στο φορουμ Lady in Black!

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 22:54:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:


(ο γκριζομάλλης jonnie είναι σχετικά νέος, μόνο 62).



βρε Mercury αγορι μου, τα βαφω ασπρα (για γοητεια ) δεν ειναι - απο τα 23 θα ασπριζαν τα μαλλια μου?


ελπιζω τωρα που γνωριζετε την πραγματικη μου ηλικια να ειστε πιο ελαστικοι μ αυτα που γραφω...

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lady in Black
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 00:01:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lady in Black  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Tις απόλυτες ευχαριστίες μου jonniebegood...

feels like home... και καλωσορίσματα, και κεράσματα, να μην πω και για το φαΐ!...

Kαλώς σας βρίσκω!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lady in Black
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 00:01:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lady in Black  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Tις απόλυτες ευχαριστίες μου jonniebegood...

feels like home... και καλωσορίσματα, και κεράσματα, να μην πω και για το φαΐ!...

Kαλώς σας βρίσκω!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

morpheaus
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
207 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 01:20:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους morpheaus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατι δεν κάνουμε κάτι άλλο να πεί ο καθένας
τι ηλικία πιστεύει πως είναι ο άλλος συμφωνα με αυτα που γραφει και γιατι όχι και απο το ψευδόνυμο?

Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 01:41:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το θέμα αυτό μεταφέρεται στην κατηγορία
"Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
από την κατηγορία
.-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.

Πράγματι, πολύ παράξενο τσκ τσκ...

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 02:39:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΡΑΞΕΝΟ!!
ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ!!!
ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΜΕ;

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Chianti
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
102 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 03:09:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΠΑΡΑΞΕΝΟ!!
ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ!!!
ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΜΕ;


Κ'εγώ στην αρχή έτσι κατάλαβα. Αν διαβάσεις καλύτερα θα δεις ότι με την ηλικία δεν συνομιλούμε αλλά συνομουλουμε! Τώρα πιστεύω να κατάλαβες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 03:10:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ανοιξα το θεμα στο "ΠΑΡΑΞΕΝΟ", γιατι εκεινη τη στιγμη εκανα την βολτα μου εκει μεσα και ειδα κατι ανορθογραφιες που μου σηκωθηκε η τριχα...!!!!
Και δεν αναφερομαι στις βιαστικες, στις κατα λαθος ή αυτες που χωριζουν εναν 30ρη απο εναν 16αρη λογω διαφορετικης σχολικης εκμαθησης.
Επειδη ειμαι λατρης της ορθογραφιας (αν και μπερδευομαι με τα νεα δεδομενα), μου φανηκε παραδοξο και παραξενο!!!
Ορθογραφια μαθαινουμε απο τα 10 μας χρονια (τα βασικα).
Και απο την βιασυνη μου δεν αλλαξα τοπικ (ετσι το λετε; μαθαινω σιγα-σιγα)!!
Γι΄αυτο και εριξα αυτον τον τιτλο "συνομουλουμε".
Μηπως να πω στην Αμαλια να τον διορθωσει;

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Chianti
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
102 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 03:13:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ είμαι σε ηλικία που πρέπει να αποκατασταθώ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 03:15:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

ΠΑΡΑΞΕΝΟ!!
ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ!!!
ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΜΕ;


Κ'εγώ στην αρχή έτσι κατάλαβα. Αν διαβάσεις καλύτερα θα δεις ότι με την ηλικία δεν συνομιλούμε αλλά συνομουλουμε! Τώρα πιστεύω να κατάλαβες.


aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 03:15:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
angi
quote:
Μηπως να πω στην Αμαλια να τον διορθωσει;

OXI!!
OXI!!
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΣΥΝΟΜΟΥΛΟΥΜΕ...ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΟ ΣΥΝΜΟΥΛΑΡΩΝΟΥΜΕ.

..

Edited by - pixeldream on 15/09/2005 03:16:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 03:19:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Chianti
quote:
Εγώ είμαι σε ηλικία που πρέπει να αποκατασταθώ.

ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ;

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 03:42:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

quote:

ΠΑΡΑΞΕΝΟ!!
ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ!!!
ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΜΕ;


Κ'εγώ στην αρχή έτσι κατάλαβα. Αν διαβάσεις καλύτερα θα δεις ότι με την ηλικία δεν συνομιλούμε αλλά συνομουλουμε! Τώρα πιστεύω να κατάλαβες.


aa



"Κ΄εγω..."!!!!

Μαλλον εχεις δικιο Πιξελ

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 03:48:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φαγαμε το "αι", φαγαμε και το "ι", στο τελος θ΄αρχισουμε να ανεβαινουμε και στα δεντρα!!!
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗ ΦΥΣΗ!!!

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 11:25:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εδώ κορίτσι μου ανασαίνει η αιώνια νεότητα. Η λάμψη και η γλύκα.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Φως αναβλύζεις,και με στηρίζεις,μη με σαστίζεις
μεθώ στη θεική σου γαλήνη,το ίσως είναι μιά φυγή,μην μου ξεφεύγεις λοιπόν γιατί είναι άδικο.Αντίκρυσέ με.Το θέλω είναι μιά αρχή.Εσύ μιλάς γιά το παρόν,κι εγώ γιά αύριο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 12:18:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γιατι δεν κάνουμε κάτι άλλο να πεί ο καθένας
τι ηλικία πιστεύει πως είναι ο άλλος συμφωνα με αυτα που γραφει και γιατι όχι και απο το ψευδόνυμο?

Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος


morpheaus, έξυπνη πρόταση, θα βγουν χρήσιμα συμπεράσματα , αλλά προβλέπω πως κάτι τέτοιο θα φέρει τον γ΄ παγκόσμιο πόλεμο στο forum.
Και ειδικά με τις γυναίκες...


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 12:31:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε παιδιά...Ξεχνάτε εύκολα...

Για κοιτάξτε ένα λίγο παλαιότερο θέμα επίσης στην κατηγορία "Μεταξύ Τυρού και Αχλαδιού"...

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=6107

...Surprise!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 12:31:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

angi

Γι΄αυτο και εριξα αυτον τον τιτλο "συνομουλουμε".
Μηπως να πω στην Αμαλια να τον διορθωσει;


οχι βεβαια!

αν χαθει το χουμορ, χαθηκαμε...


.

οσο για την ορθογραφια, προσωπικα προτιμω να γραφει κανεις με λαθη απο το να γραφει με γκρικλις ή απο το να μην γραφει καθολου.


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 12:46:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
jonniebegood
quote:
οσο για την ορθογραφια, προσωπικα προτιμω να γραφει κανεις με λαθη απο το να γραφει με γκρικλις ή απο το να μην γραφει καθολου.

ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ ΜΕ ΤΟ ΔΕΛΦΙΚΟ "Υ"ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΣΟΥ.
ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ.
ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ ΚΡΥΒΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΦΩΤΙΑ ΣΤΑ ΠΛΗΤΟΛΟΓΙΑ.

ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΥΝΟΜΟΥΛΟΥΜΕ Ή ΘΑ ΣΥΝΩΜΟΥΤΟΥΜΕ;

..

Edited by - pixeldream on 15/09/2005 12:48:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy