ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ HDD ΣΚΛΗΡΟ ΔΙΣΚΟ ΜΟΥ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ Η/Υ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Α
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
MISA
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 20:58:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MISA  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος MISA  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος MISA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο HDD ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ WINDOWS ΚΑΙ ΤΟ BIOS ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ ΤΟΥ ΣΤΟΜ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΠΟΙΗΣΩ, ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ E-MAIL misa@hol.gr ευχαριστω θερμα για την βοηθεια σασ, ΜΙΣΑ.

MISA

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 23:33:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου MISA

Πρώτα απ' όλα καλώς όρισες στο forum του esoterica.gr
Σου εύχομαι καλή διαμονή και γόνιμες και δημιουργικές συζητήσεις.

Nομίζω ότι το topic που άνοιξες δεν ανήκει στην θεματική ενότητα NEA-Mέσα από το Διεθνές Internet. Iσως αν έκανες μια ερώτηση στους επαΐοντες που συχνάζουν στα "Tεχνικά Προβλήματα" να έπαιρνες μια απάντηση, χωρίς απαραιτήτως να ανοίξεις topic. Aλλωστε, δεν είναι NEO το να έχει κάποιος προβλήματα δουλεύοντας με ένα pc

Προσωπικώς σου προτείνω να το πετάξεις άμεσα και να πάρεις Mac για να βρεις την υγειά σου

Edited by - Oannes on 05/10/2005 23:35:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2005, 01:30:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MISA το θέμα αυτό που άνοιξες, θα μεταφερθεί στην ενότητα
Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
Θα παραμείνει εκεί για λίγες μέρες ενεργό και εύχομαι να δεχθείς βοήθεια από κάποιον που ίσως ξέρει.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thirdly nostril
Μέλος 2ης Βαθμίδας


177 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2005, 14:00:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thirdly nostril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό μπορει να σημαινει πως ο δισκος σου slave προφανώς- εχει κλειδώσει
η –κτυπήσει που λενε
πες προτου συμβει αυτό αν εγινε καποια διακοπη κατά το φόρτωμα καποιου προγραμματος η οτι αλλο
αμα θελεις πισω τα αρχεια η να τον επαναφερεις με LOW-LEVEL-FORMAT στην αρχικη εργοστασιακη κατασταση …
--Το LOW-LEVEL-FORMAT επικολλησε το στη μπαρα αναζητησης
του http://www.google.com - - http://www.google.com.gr/
και θα σου βγαλει διαφορες λυσεις…
οπως αρχεια τα οποια βαζεις σε δισκετα και μπουταρεις
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2005, 16:04:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή MISA
να συμπεράνω από τα γραφόμενά σου:
quote:

Ο HDD ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ WINDOWS
και
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ ΤΟΥ ΣΤΟΜ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΠΟΙΗΣΩ


ότι είναι δυνατή η έναρξη (χωρίς πρόβλημα) του λειτουργικού συστήματος (Windows) δηλαδή μπορείς να χρησιμοποιήσεις το περιβάλλον των Windows. Αν ισχύει αυτό και για να σε βοηθήσω θα σε παρακαλούσα να μου απαντήσεις στις ακόλουθες ερωτήσεις (αν έχεις κάποια απορία μπορείς να ρωτήσεις):

1. Έχεις περισσότερους από έναν σκληρούς δίσκους;
2. Έχεις έναν σκληρό δίσκο στον οποίο έχεις κάνει partition;
3. Όταν γράφεις ότι "δεν εμφανίζεται το εικονίδιο του σκληρού στον υπολογιστή" εννοείς ότι όταν επιλέγεις το "My Computer" δεν εμφανίζεται το εικονίδιο του σκληρού δίσκου;

Φιλικά
--Je^3--

Edited by - Jejeje on 06/10/2005 16:05:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1098633
Maintained by Digital Alchemy