ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΣΥΛΛΟΓΗ ΠΡΩΤΟΤΥΠΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ttommas1980
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2007, 17:09:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ttommas1980  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω και εγώ ένα καλό !
Παρακαλώ αν είναι δυνατό να μην παρεξηγηθεί..
Ας κοιτάξουμε στο αλληγορικό νόημα
Το παραθέτω

Η μαλακία πάει σύννεφο
Και αν βρέξει
Θα μας πνίξει
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2007, 20:15:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν την παρεξηγω: εγω εχω χρησιμοποιησει ολα τα βρακια μου και τωρα φοραω κυλοτα της γυναικας μου μεχρι να στεγνωσουν...

JBG στο θέμα της Πεντέλης (το δεύτερο)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2007, 13:00:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


velial
Απεστάλη: 20/10/2006, στο τοπικ VIDEO - ΣΟΚ
--------------------------------------------------------------------------------
Παρακαλατε παντως να μην υπαρχει θεος... Γιατι την γ***σατε αμα υπαρχει!



ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2007, 02:15:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Entropy
Απεστάλη: 09/03/2007, 00:30:42 στο τοπικ Προμηθέα, απαντωντας στον χεντριξ
--------------------------------------------------------------------------------
Οντως το να χεις πτυχια ακαδημαικα στα 15 σου φαινεται εντυπωσιακο μονο απο το πως το παρουσιαζουν οι δημοσιογραφοι...

ολα τα παιδια το κανουν, αλλα οι δημοσιογραφοι επιλεγουν ενα τυχερο παιδι, απο ολα, το οποιο για τα συμφεροντα τους το προβαλουν αναλογως.

Και μενα ετσι μου φαινεται οτι ειναι...


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2007, 15:42:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κανω απεργια φατσουλων σε ενδειξη συμπαραστασης στους αδικοεξορισμενους συντροφους τρολλ και γηγενη

jbg εκεί στο θέμα με τους συντονιστές


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2007, 03:50:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Amartolos makedonas

Γεια σας αδέλφια! Πέρασε σχεδόν ένας χρόνος από τότε που τα πρωτοείπαμε. Είστε καλά; Eύχομαι όλα καλά. Είχα πει να μη σας ενοχλήσω αλλά τώρα που πλησιάζουν οι γιορτές θέλω να σας ευχηθώ καλές γιορτές και καλή Ανάσταση! Με τούτην ‘δω την ευκαιρία να απαντήσω στους αδελφούς των δυο τελευταίων post σε παρακείμενο μήνυμα.

lancelot

Amartolos makedonas καθε πασχα εμφανιζεσαι?Αντε να σουβλισουμε και κανενα αρνι!!

Θέμα---'Eνας άγγελος πολύ ψηλά,μια αληθινή ιστορία μετάνοιας,ένας άνθρωπος χαμηλά και από κάτω δαίμονας.---ΠΑΡΑΞΕΝΟ



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
9.301758E-02
Maintained by Digital Alchemy