ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΣΟΦΙΑ =-.
 ΠΕΙΡΑΜΑ: Παρακαλώ δοκιμάστε το!!! [?]
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
virgo-scorpio
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2005, 19:40:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους virgo-scorpio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ, ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ, ΣΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΜΟΥ ΠΟΥ, ΕΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΔΙΑΨΕΥΣΩ ΚΙ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ, ΠΑΡΑ ΑΠΟΘΑΡΡΥΝΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ... ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΘΕΤΩ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΡΩΤΗΜΑ:

ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ Η ΟΧΙ, ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ? ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ...

Κ ΤΩΡΑ, Η Α Ν Α Κ Α Λ Υ Ψ Η, ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΤΕΙ ΚΙ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ...

ΛΟΙΠΟΝ, ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΙ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΜΩΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΩ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΤΡΑΦΩ Α Ν Α Τ Ο Λ Ι Κ Α ΑΠ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΚΙΝΗΘΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΤΗΣ Κ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ;

ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, Κ ΨΑΧΝΩ Π.Χ. ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΤΡΑΦΩ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ, ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ, ΣΤΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΠΟ΄ΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΟΜΩΣ, Η ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΕΠΙΠΛΟ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ, Η ΣΤΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΔΗΓΗΘΩ, ΣΤΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΕΠΙΠΛΟ, ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΡΤΑΡΙΟΥ!!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΟΤΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΩΝΟΜΑΙ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ, ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΕΝΑ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΣΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΣΥΜΠΤΩΣΕΩΝ!!!

ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΔΕΙΞΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΔΥΣΠΙΣΤΙΑ, ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ...

ΜΑΝΤΕΨΤΕ... ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ Κ ΓΕΜΑΤΟΣ ΕΚΠΛΗΞΗ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ, ΤΕΛΙΚΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΘΥΜΗΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ (ΔΗΛ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΕΙ ΑΠ΄ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΤΙ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΕ) ΒΡΙΣΚΩ Ο,ΤΙ ΨΑΧΝΩ!!!

Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ ΑΠ΄ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ. ΟΜΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ Κ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ.

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙΣΤΕ ΑΠ΄ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΡΩΤΗΣΗ.

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

Didorium
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Macao
355 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2005, 21:18:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ μόνο και μόνο που θα ξέρω τον λόγο που θα πρέπει να ψάξω κάτι για να δω πόσο εύκολα θα το βρω δεν υπάρχει περίπτωση να ξεχάσω που το χω βάλει. (χιουτζ πρόταση - για τις ανάγκες - οκει εκφράστηκα)

Σκορπιο μήπως έχεις ανατολικές τάσεις?

Κάπιοι μπορεί να γνωρίζουν όμως...

Φιλικά

Better to save the mystery than surrender to the secret..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

virgo-scorpio
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2005, 22:15:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους virgo-scorpio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Didorium, σε ευχαριστώ για την απάντησή σου... θα ήθελα να σου πω πως η ουσία δεν είναι να μπεις ε π ί τ η δ ε ς στην διαδικασία ψαξίματος (κ βέβαια δεν είναι δυνατόν να κοροιδέψεις τον ίδιο σου τον εαυτό), αλλά όταν τ ύ χ ε ι να αναρωτηθείς για κάτι που ψάχνεις κ εντελώς απροσδόκητα!!!! κ όχι προμελετημένα. Οπότε, αν θες να το τσεκάρεις, προφανώς θα χρειαστούν κάποιες μέρες!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2005, 23:32:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ανατολικα απο τη θεση που καθομαι παντα, ειναι...η βεραντα...
Και πιστεψε με, παντα σ΄αυτη τη θεση καθομαι!
Θα ηταν αμαρτια...για τη σωματικη μου ακεραιοτητα και
την ασφαλεια των γειτονων....
Και χανω πολυ συχνα πραγματα ή ξεχναω πού τα εχω βαλει!!

Μεταξυ αστειου και σοβαρου...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 02:07:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραίο το κόλπο...
τώρα μένει να δούμε αν πετυχαίνει κι όλας...

Παρεπιπτώντος αν χάσεις τα μυαλά σου, τι κάνεις;
Εγώ τα χάνω συχνά για αυτό ρωτάω...

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GeorgiO
Μέλος 1ης Βαθμίδας

United Kingdom
67 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 04:58:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GeorgiO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
- ΑΣΧΕΤΟ -

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΗ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟ 2005 ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ Ο ΕΥΚΛΙΔΗΣ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΟΣ ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΥΠΤΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ Ο ΔΥΤΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ ΤΗΝ ΑΙΓΥΠΤΟ? ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ LINK http://www.egyptsearch.com/forums/Forum8/HTML/000688.html ΚΑΙ ΘΑ ΦΡΙΞΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΦΡΙΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΙΓΥΠΤΙΑΚΟ FORUM AΛΛΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ.ΔΕΙΤΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΤΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟ ΜΕΛΟΣ SUPERCAR ΔΕΙΤΕ ΟΛΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

virgo-scorpio
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 09:05:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους virgo-scorpio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΟΡΦΕΑ μου, αν χάνεις τα μυαλά σου τόσο συχνά όσο λες, μήπως θα ήταν καλύτερα να μετακομίσεις προς... την Απω Ανατολή;;; (forgive me for the humour...)

Με φιλική διάθεσηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Didorium
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Macao
355 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 09:34:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

(κ βέβαια δεν είναι δυνατόν να κοροιδέψεις τον ίδιο σου τον εαυτό)

ΕΓΩ???


....κάνω στροφή δεξιά!!!

Better to save the mystery than surrender to the secret..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 02:12:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ.. Ιαπωνία.. πολύ θέλω να πάω.. είναι στα άμεσα σχέδιά μου, λες για αυτό να με οδηγεί ο φύλακας άγγελός μου προς τα κει, μπας και συνέρθω;

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 09:54:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σορυ αλλά γελάω.
Εγώ αν πάω ανατολικά θα μπω στο διπλανό διαμέρισμα.
Λέτε να είναι εκεί το αντικείμενο της πολυπόθητης αναζήτησης???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Didorium
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Macao
355 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 11:23:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σορυ αλλά γελάω.
Εγώ αν πάω ανατολικά θα μπω στο διπλανό διαμέρισμα.
Λέτε να είναι εκεί το αντικείμενο της πολυπόθητης αναζήτησης???

Καλά βρε νστ μην πας όλο ευθεία στα δύο μέτρα κάνε στροφή δεξιά.

Έτσι όπως πάμε θα κατηγορηθούμε για φασίστες..


Better to save the mystery than surrender to the secret..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2005, 12:18:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
για να βρω οτι εχω χασει αρκει να παω ανατολικα
για να βρω το ανατολικα πρεπει να εχω πυξιδα
αν εχω χασει την πυξιδα μου τι γινετε;;;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iaira
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
134 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2005, 19:11:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ το έκανα σήμερα και μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα!
Παρ' ότι δεν το πίστευα μου ήρθε στο μυαλό αμέσως αυτό που είχα ξεχάσει..!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2005, 19:53:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Bασικά πριν αρχίσω να κάνω χιούμορ θα ήθελα να ρωτήσω την συγγραφέα του τόπικ από που εμπεύστηκε το κόλπο αυτό.

- Της το είπε κάποιος? Αν ναι ποιός...
- Το διάβασε κάπου? Ας μας δώσει την πηγή.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Didorium
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Macao
355 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2005, 20:45:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Bασικά πριν αρχίσω να κάνω χιούμορ θα ήθελα να ρωτήσω την συγγραφέα του τόπικ από που εμπεύστηκε το κόλπο αυτό.

- Της το είπε κάποιος? Αν ναι ποιός...
- Το διάβασε κάπου? Ας μας δώσει την πηγή.


Αφού στο πρώτο ποστ μας λέει πως το έχει ανακαλύψει η ίδια.... τι σε κάνει να πιστεύεις πως το δίαβασε κάπου αλλού? Δυσπιστη Αβαλλόν..

Better to save the mystery than surrender to the secret..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2005, 13:20:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε δυο περιπτώσεις μπήκα στον πειρασμό να εφαρμόσω αυτά που αναφέρει η φίλη virgo-scorpio και όντως επιβεβαίωσα κι εγώ ότι κάτι τέτοιο συμβαίνει.

Τώρα "γιατί" και "πώς" φαίνεται να ισχύει αυτή η προτίμηση "προς ανατολάς" δεν μπορώ να το εξηγήσω ακόμη. Μπορούν να αναπτυχθούν ένας σωρός από θεωρίες....


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2005, 16:14:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είμαι δύσπιστη παιδιά... απλά θεωρώ ότι είναι απίθανο και δεν μπορώ να το στηρίξω κάπου... (θα ήθελα να άκουγα κάποιες από τις θεωρίες του Πυθαγόρα)

Για την χιουμοριστική τάση του Didorium και την "δεξιά" τάση του εγκέφαλου θα μπορούσα όμως να πω ότι υπάρχει δόση αλήθειας μια και ο εγκέφαλος έχει την τάση να λειτουργεί δεξιόστροφα π.χ.:

Aν μπούμε σε ένα σταυροδρόμι οι περισσότεροι έχουν την τάση να στρίψουν δεξιά.

Virgo-scorpio... αν αληθεύει μάλλον μου έλυσες το σημαντικότερο πρόβλημα γιατί είμαι πολύ ξεχασιάρα!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
virgo-scorpio
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2005, 17:31:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους virgo-scorpio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Avallon, σε χαιρετω

και σκέψου μόνο, πόσες έννοιες μπορεί να περικλείει η
Α Ν Α Τ Ο Λ Η και σαν λέξη αλλά και σαν σημείο του ορίζοντα..!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Didorium
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Macao
355 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2005, 20:08:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

και σκέψου μόνο, πόσες έννοιες μπορεί να περικλείει η
Α Ν Α Τ Ο Λ Η και σαν λέξη αλλά και σαν σημείο του ορίζοντα..!

Επειδή για μένα το χίουμορ είναι πηγή ζωής - δεν ξέρω για σας.. θα μου επιτρέψετε και αν όχι - τοτε με το έτσι θέλω να προσθέσω στις έννοιες σας (ανατολη) τις έγνοιες μου:

ανατολίτικη κουζίνα - όλα τα λεφτά

ανατολίτισσα γυναίκα -- με μπούργκα - η αποθέωση

Αυτά χαριτολογόντας...

Απορεία τώρα.. τι άλλες έννοιες έχει η Α Ν Α Τ Ο Λ Η???


Better to save the mystery than surrender to the secret..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy