ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μουσείο" Απολιθωμένων Θεμάτων/Συζητήσεων...
 βρηκα την κοπελα μου!!!!
 Forum Locked  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
εσοδα εβδομαδας
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2005, 21:39:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους εσοδα εβδομαδας
σας ευχαριστω πολυ ολους που με βοηθησατε να βρω την κοπελα ρε λαμογια!!!!

την απηγαγαν βριλ την καημενουλα και εγω την εψαχνα μηνες στην απεραντη οροσειρα της πεντελης.

ηταν νυχτα....και ειχα αρχισει να ανυσηχω γιατι δεν εμφανιζοταν πουθενα,υποτιθεται οτι ειχαμε ραντεβου στην ομονοια και σας λεω...η κοπελα μου δεν αργουσε ποτε της.εκεινη την νυχτα ομως αργησε μιση ωρα.
καποια στιγμη πηρα τηλεφωνο να δω τι της συνεβη.στην αρχη δεν το σηκωνε και καποια στιγμη εγινε το μοιραιο.
το σηκωνει καποιος και μου λεει

εχουμε την κοπελα σου,θελουμε να της ρουφηξουμε την ενεργεια,αν θελεις να την σωσεις πρεπει να μας βοηθησεις.πρεπει να σκοτωσεις τον προθυπουργο και να μας φερεις το αιμα του.μονο αυτο μπορει να σωσει τον αδεφλο μας,ειμαστε βριλ και ζουμε υπογεια στην πεντελη,θα μας βρεις εκει.

η φωνη ηταν χοντρη και στην αρχη σκεφτηκα οτι ηταν φαρσα.το γελιο μου ομως εγινε τρομος οταν ακουσα την ευδοκια να ουρλιαζει απο μεσα.
τοτε φοβηθηκα ομολογω.πηγα σπιτι μου και αρχισα να κλαιω.δεν ηξερα τι να κανω ο μαλακας.τοτε ηταν που μπηκα στο σαιτ σας για πρωτη φορα,με το ονομα dreameater.ηταν αναγκη για βοηθεια και εσεις με κοροιδεψατε.

η επομενη μερα με βρηκε στον καναπε μουσκεμα απο το δακρυ,το σπιτι μου κοντεψε να παρει φωτια απο ενα τσιγαριλικι που ειχα αφησει αναμενο{δεν καπνιζω τσιγαριλικι,αλλα τοτε ηταν αναγκη}.
σκεφτηκα λοιπον να παρω τον νομο στα χερια μου.αφησα το σπιτι μου,εβαλα μποτες και οπλιστικα με θαρρος και ενα περιστροφο.

με το αμαξι μου{λαντα} πηγα ως την εκαλη που εμεινα απο βετζινα.
εκει αναγκαστηκα να περπατησω ως την πεντελη.ηταν νυχτα και διψουσα.ο ουρανος ηταν μαυρος,σαν τον αραπη που εχουμε στην γειτονια μας τον μαρκους.αυτο ομως δεν εχει σημασια.καθως νυχτωνε ολοενα και περισσοτερο αρχισα να φοβαμε,και να λεω στον εαυτο μου,
εισαι βλαμμενος που νομιζεις οτι θα την σωσεις.
δεν θα βγει τιποτα,η κοπελα σου ειναι ηδη νεκρη.
τελικα ομως δεν πτοηθηκα και συνεχισα τον δρομο μου.
το πως εφτασα στους προποδες...ουτε και εγω δεν ξερω.εφτασα παντως.
ημουν κουρασμενος και κατακοπος,ενιωθα τα ποδια μου σαν καλαμακια.απο την βιασυνη μου δεν πηρα μαζι μου και λεφτα,και ειχα να φαω 3 μερες παρακαλω.οταν εφτασα στους προποδες ειδα πως αν και πρωι,τον ουρανο να σκοτινιαζει.εγινε μαυρος σας τον αραπη στην γειτονια μας τον μαρκους.ξαφνικα λοιπον,ειδα μπροστα μου μια μορφη.ηταν ενα ανθρωπακι που φορουσε εναν μανδυα και εμποιαζε με ναζγκουλ.ηταν κοντο περιπου 1 μετρο και δεν φαινοταν προσωπο γιατι ειχε κουκουλα.
μου κουνησε το δαχτυλο να τον ακολουθησω,εγω δεν ξερω για ποιον λογο εβγαλα το περιστροφο απο την τσεπη μου και πηγα να τον πυροβολησω.
αποτομα γυρισε και μου εριξε μια ματια.

θα σε παμε στην κοπελα σου αγαπιε{το ονομα μου}
αλλα εφερες το αιμα του προθυπουργου ?

ενιωσα τρυπανι να περναει τα σωθικα μου! το ειχα εντελως ξεχασει.
μου εδωσε μια δυνατη κλοτσια και βρεθηκα παλι σπιτι μου,απο την πεντελη!!!!! το σπιτι μου καιγοταν,δεν ηξερα πως εγινε αυτο.

επρεπε να βιαστω ωστε να βρω το αιμα του προθυπουργου.επρεπε να σωσω την κοπελα μου.εμαθα οτι εκεινη την νυχτα ο προθυπουργος ειχε μιτινγκ στην εκαλη.επρεπε να παω εκει και να του παρω εστω και μια σταγονα αιμα.αφου εφαγα απο εναν σκουπιδοτενεκε για να στανιαρω ξεκινησα για την εκαλη.ηταν μακρυς ο δρομος,και κθε τοσο περαστικοι με κοιτουσαν περιεργα γιατι ειχα να κανω μπανιο μερες και βρομουσα.
με τα πολλα φτανω στην εκαλη,εκει ειδα σε ενα ρεστοραν πολυ κοσμο γυρω.φουσκωτοι κυριοι ηταν σε διαφορα μερη του ρεστοραν.ως διαμαγειας την ωρα που εφτασα ειδα την λιμουζινα του προθυπουργου να καταφθανει.βγηκε απ'εξω ο κυριος λοιπον.δεν διαστασα,δεν προλαβα καν να σκεφτω,επρεπε ομως να σκοτωσω τον προθυπουργο.εβγαλα το περιστροφο τον πλησιασα και τον πυροβολησα στην καρδια.αιμα πεταχτηκε οξω και εγω ανοιξα το στομα μου να το καταπιω,τελια καταπια καμποσο.

τρεχω,τρεχω αυτο θυμαμε,να τρεχω καταδιωκομενος απο ολη την αστυνομια αττικης.ετρεχα σαν ορνιο και ουρλιαζα τα βριλ να με βοηθησουν.αποτομα ειδα μπροστα μου ενα βριλ,δεν προλαβα να πατησω τα φρενα του εγκεφαλου μου,επεσα πανω του.αυτο μου εχωσε μια κλοτσι...και βρεθηκα στην πεντελη!!!! απο την εκαλη παρακαλω.

ειχα ξεφυγει και ειχα το αιμα του προθυπουργου στο στομαχι μου,μπορουσα να τα καταφερω.κοιταξα γυρω μου και δεν ειδα κανενα βριλ.αρχισα να τα αναζητω σε ολο το βουνο.κατεβαινα και ανεβαινα οροσειρες με παγους και λιονταρια.καποτε επιτελους εφτασα μπροστα απο μια σπηλια που ελεγε "βριλ μανορ" ηταν μαυρη,καταμαυρη σαν τον αραπησ την γειτονια μας τον μαρκους.δεν διστασα ομως,εφτασα ως εδω και θα πηγαινα μεσα.προχωρησα μεσα στην σπηλια και ειδα πολλα βριλ σε εναν κυκλο.στην μεση ειχαν εναν βωμο,την μια ακρη ηταν η ευδοκια!
αχ μολις την ειδα η καρδια μου γεμισε ευτυχια,ορμησα σαν μαινομενο αλογο αλογο προς αυτην αλλα ενα χερι με κρατησε.

"εχεις το αιμα του προθυπουργου ?"
μου ειπε
τοτε εγω απλως του ζητησα να βγαλει την κουκουλα.μολις ειδα το απαισιο μουτρο του ξερασα και απο το στομα μου ξεπεταχτηκε το αιμα του προθυπουργου.τα βριλς καταχαρηκαν και ελευθερωσαν την κοπελα μου.εγω πηρα την ευδοκια και εφυγα τρεχοντας απο εκεινη την σπηλια.
ηταν αναισθητη και ετσι δυασκολευτηκα να την μεταφερω,ομως μετα απο λιγο ξυπνησε και μπορουσε να περπατησει.σταθηκε λιγο κατω απο τον ουρανο.ηταν μαυρος,καταμαυρος σαν τον αραπη που εχουμε στην γειτονια μας τον μαρκους.

μετα απο αυτο γυρισαμε σπιτι.απο τοτε ειμαι ο ηρωας της κοπελας μου,και κανεις δεν με κοροιδευει επειδη μια φορα πηγα με τον αντωνη{τον φουρναρη που μενει διπλα....απο τον μαυρο,τον καταμαυρο αραπη της γειτονιας μου}

ευχαριστω.

η θα τα καταφερω,η θα με καταφερουν

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2005, 22:25:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie

ΜΠΡΑΒΟ...!!!...ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ, Ο ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ!!! (Να προσέχεις μόνο το αίμα σου...Κυκλοφορούν και Βριλ!!)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2005, 23:04:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
"Μεταξύ τυρού και αχλαδιού" >> "Μουσείο" Απολιθωμένων...

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Forum Locked  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy