ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet
 Η πολυδιαφημιζόμενη στο Google «αλήθεια για την 11/9»
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
nike2001
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2005, 15:13:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nike2001  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι γνώμη έχετε σήμερα για τον μυστήριο τύπο στην ακόλουθη ιστοσελίδα; Είναι μέλος διεθνής «συνομωσίας» στα γεγονότα της 11/9/2001 ή «απατεώνας» που βγήκε μετά το γεγονός να πει ότι τάχα τα ήξερε όλα; Τι είναι τέλος πάντως ο κ. Σπύρος Καγκάδης;

http://www.spiroskagadis.com/oaggelostoutromou.html

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2005, 16:47:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να σου πώ την αλήθεια, nike2001, τον κύριο Καγκάδη δεν τον γνωρίζω οπότε δεν ξέρω και το τι λέει.
Πάντως, νομίζω πως θα έπρεπε να ανοίξεις το topic αυτό στην Κατηγορία "ΝΕΑ - μέσα από το διεθνές Internet" αφού μας παραπέμπεις σε κάποιο άλλο site...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

νιντζα
Μέλος 2ης Βαθμίδας


230 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2005, 01:17:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους νιντζα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
την αληθεια εμεις δεν προκειται να την μαθουμε ποτε....αν την πουνε σε καποια γενια στο μελλον θα ημουν πολυ ευτυχης.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2005, 03:24:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το θέμα αυτό μεταφέρεται στα
Νέα από το Διεθνές InternetΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
matthias16
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
187 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2005, 11:59:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΔΙΠΛΩΣΕΙΣ. ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ΕΝΑΣ ΑΝΑΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ AMERICA ΕΙΝΑΙ AIRMACE(=ΘΡΑΥΣΗ ΑΠΟ ΑΕΡΟΣ). ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ? ΟΤΑΝ ΟΝΟΜΑΖΑΝ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΗΞΕΡΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΒΑΛΑΝ ΚΡΥΜΕΝΟ ΜΗΝΥΜΑ????

"the world is full of kings and queens,who blind your eyes and steal your dreams"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TONY
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
72 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2005, 17:20:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TONY  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΛΕΩ ΠΩΣ ΑΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ................
Ή ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ..... ΤΑ ΤΣΑΛΑΚΩΝΕΙ

Τ.Ε.Ν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2005, 20:33:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΝΟΗΜΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΟ.


Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΟΥΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΦΛΥΑΡΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ.

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matthias16
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
187 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2005, 23:51:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΤΙΑ, Κ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ, ΤΟ ΟΤΙ ΤΣΑΛΑΚΩΣΑΝ ΟΠΩΣ ΗΘΕΛΑΝ ΤΟ ΧΑΡΤΟΝΟΜΙΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗΚΕ Π.Χ. Η ΛΕΞΗ "OSAMA" EIΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΟ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΗ ΔΙΠΛΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΤΑΝ ΤΟ "U.F.O." Π.Χ.

"the world is full of kings and queens,who blind your eyes and steal your dreams"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

raymon
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 19:01:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους raymon  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος raymon  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Elpizo na min theoreite sovarous tetoiou eidous imitansion epistimones.
An diavazate to Biografiko tou enlogo epistimona tha katalabainate oti den einai tipota allo apo enan dianooumeno gilantzi ... pithanos na einai san tous ELOX tou Liakopoulou....
Prepei na sinelthoume nomizo...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 20:01:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε raymon, θα σε συμβούλευα να έγραφες με ελληνικούς χαρακτήρες για να μας είναι πιο ευανάγνωστα τα posts σου.
Όσο να πείς, οι λατινικοί χαρακτήρες δυσκολεύουν λιγάκι...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2005, 12:48:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑαααΧ! πρωινιάτικα!
Περιμένω πώς και πώς κι άλλες τέτοιες "ανακαλύψεις"...

Ο Umberto Ecco έχει ξεπεραστεί κατά πολύ, στο βιβλίο του
Το εκκρεμές του Φουκώ.

Δε θέλω όμως να σας κρύψω ότι με τραβά και μένα πολύ
αυτό το παιχνίδι των αποκρυπτογραφήσεων μηνυμάτων.
Εδώ και μερικές μέρες προσπαθώ να βρω τον τρόπο δίπλωσης
ενός πακέτου τσιγάρων Kim, ώστε να εμφανιστεί το όνομα
Καλατράβα. Δε ξέρω πώς μου ήρθε αυτό, αλλά είμαι σίγουρη
ότι πρόκειται για διαίσθηση...
Το ανακοινώνω εδώ ώστε να μη μου κλέψει κανείς αργότερα
τα δικαιώματα, όταν αυτό θα αποκτήσει σημασία...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2005, 13:40:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εδώ και μερικές μέρες προσπαθώ να βρω τον τρόπο δίπλωσης
ενός πακέτου τσιγάρων Kim, ώστε να εμφανιστεί το όνομα
Καλατράβα.

Πρόσεχε μόνο, Λίλιθ, μη σου βγει κανένα "Κάρτσωνα"...

Ε τότε θα πρέπει πραγματικά να αρχίσουμε ν' ανησυχούμε με την "πάρτη" της...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy