ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Επίκληση πνευμάτων
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 14:53:25  Εμφάνιση Προφίλ
Hello everyone είμαι κανούργιος στο site αλλα ξέρω κάποια πράγματα απο μεταφυσική.Διάβασα τυχαία τη μέθοδο με το ποτηράκι και αποφάσισα να το κάνω.Φυσικά θα πάρουμε όλες τις προφυλάξεις με την παρέα μου αλλά θέλω να ακούσω και την γνώμη σας.Τι λέτε να κάνουμε??Θα γίνει τπτ η τσάμπα θα προσπαθούμε???Την Σολομωνική που μπορώ να την βρώ???(μόνο για να την διαβάσω τπτ παραπάνω).Thanks......
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 15:05:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
quote:

Διάβασα τυχαία τη μέθοδο με το ποτηράκι και αποφάσισα να το κάνω.Φυσικά θα πάρουμε όλες τις προφυλάξεις με την παρέα μου αλλά θέλω να ακούσω και την γνώμη σας.

Ας μην ακούσεις την δική μου καλύτερα...


Brother will kill brother, spilling blood across the land, killing for religion, something I don't understand...

Η Ακρόπολη ανήκει σε αυτούς που την έχτισαν...

Ο ΚΕΦΤΕΣ ΓΑΡ ΒΑΡΥΣ....ακόμα πονάει το στομάχι μου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 15:40:19  Εμφάνιση Προφίλ
Για πες τη ιστορία σου.Μπορει να είναι ενδιαφέρον(μάλλον θα είναι)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 16:51:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
Υπάρχουν τα παρακάτω θέματα για να ρίξεις μια ματιά:


ΤΟ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2575

ΚΑΛΩ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ...
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=4136


ΟΥΙΤΖΑ ΚΑΙ ΠΟΤΗΡΑΚΙ
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=3813

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΑΣΑΡΚΕΣ ΟΝΤΟΤΗΤΕΣ
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2849

ΜΑΓΙΚΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2473


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 17:14:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
Αλλο εννούσα φιλε silverlegend...αστο καλύτερα...


Brother will kill brother, spilling blood across the land, killing for religion, something I don't understand...

Η Ακρόπολη ανήκει σε αυτούς που την έχτισαν...

Ο ΚΕΦΤΕΣ ΓΑΡ ΒΑΡΥΣ....ακόμα πονάει το στομάχι μου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GRAAL SOUND
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 17:54:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GRAAL SOUND
Γεια χαρα και απο εμενα ...ειναι η πρωτη μου επισκεψη μα , δεν καταλαβα, θα πειραματιστεισ με το ποτηρακι για καποιο συγκεκριμενο λογο η μονο για την χαρα του ...πειραματισμου?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Fata Morgana
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 18:23:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fata Morgana
Γιατί καλέ μου Silverlegend να πειραματιστείς με πράγματα που δεν κατέχεις ούτε στο απειροελάχιστο; Τρως μανιτάρια από το βουνό ενώ δεν ξέρεις να ξεχωρίσεις τα δηλητηριώδη από τα μη; Ασχολήσου με το παράξενο, ψάξε το άγνωστο αλλά μη χάνεσαι σε τέτοιες σκοτεινές και επικίνδυνες πρακτικές. Τα links που δίνει η Gretel θα σε διαφωτίσουν αρκετά. Μελέτησέ τα.

Ό, τι καλύτεροΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χρήστος Κ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
75 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 22:26:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χρήστος Κ
Φίλε μου silverlegend θα σου συνιστούσα και 'γω να μην ασχοληθεις με τετοια πραγματα..Συμφωνω με τον Fata morgana, καποια πραγματα είναι μυστηρια και αν δεν εχεις γνώσεις μπορει να σε οδηγήσουν σε λάθος δρόμο!
Φιλικά..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 23:47:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος
Καλέ μου φίλε...
αντί να τυραννιόσαστε με τους φίλους σου να προσπαθείτε να καλέσετε πνεύματα με το ποτηράκι, δεν το γεμίζετε με κρασάκι (ξέρω εδω κοντά έναν που έχει καλό γιοματάρι...) και φάτε μαζί και κανα κοψιδάκι να το ευχαριστηθείτε..; (Λέω τώρα...)
Φιλικά...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 08:24:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Εγώ πάλι θα πρότεινα να συνεχιστεί η συζήτηση σε κάποιο από τα topics που πρότεινε η αγαπητή gretel...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 12:01:39  Εμφάνιση Προφίλ
Είμαι αποφασισμένος να το κάνω και τώρα δεν μου αλλάζετε γνώμη.Έχω διαβάσει πολλές ιστορίες και αρκετά άρθρα και δεν με έχουν πτοήσει καθόλου.Απλά πείτε μου τι να προσέξω και ποιοι οι κίνδυνοι.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 12:12:56  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912
ΣΤΟΥ ΚΟΥΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ...
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΔΕΣ ΤΑ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ,ΓΝΩΜΕΣ ΚΤΛ,ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ,ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΗ ΚΑΛΟΣΥΝΗ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Savaoth
Μέλος 2ης Βαθμίδας


339 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 16:12:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Savaoth
Silvelegend.Δε θα σου πρότεινα να το επιχειρήσεις...γιατί απλά δεν πετυχαίνει συνηθως...Πάρε καλύτερα τηλεσκόπιο...(όποιος το κατάλαβε...)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 17:48:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis
quote:

Είμαι αποφασισμένος να το κάνω και τώρα δεν μου αλλάζετε γνώμη.Έχω διαβάσει πολλές ιστορίες και αρκετά άρθρα και δεν με έχουν πτοήσει καθόλου.Απλά πείτε μου τι να προσέξω και ποιοι οι κίνδυνοι.


κάνε ότι γουστάρεις τότε.
πάρτε και χαρτί υγείας στην καβάτζα γιατί προβλέπω να χεστείτε άμα κάτσει καμιά στραβή...


topic off

NO Ergot,NO psilocybin

NO amanita muscaria...
JUST LOVE

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 17:59:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
Oπου σταβή βλ. πνεύμα έρχεται
πνεύμα ντεν φεύγκει


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GRAAL SOUND
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 18:16:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GRAAL SOUND
επειδη συνηθως αυτο που καταληγει να επικοινωνει μαζι σου καμμια σχεση δεν εχει με αυτο που καλεσες προσπαθησε να εισαι οσο γινεται σιγουροσ για το με ποιον .... μιλας . αυτο ειναι παρα πολυ δυσκολο στην πραξη...προσπαθησε να εισαι σε χωρο ουδετερο , αν γινεται οχι κατοικημενο, και σιγουρα οχι στον χωρο που θα κοιμηθεις μετα εσυ, η καποιος αλλος. 3 πατερ ημων και 7 χαιρε μαρια πριν, βοηθουν να φορτιστει ο χωρος θετικα κλεινωντασ ΙΣΩΣ απ εξω καποια αρνητικα δυναμικα.σε καθε περιπτωση πρεπει να εισαι οσο γινεται αγνος σωμτικα και ψυχικα, χωρις μαυρες σκεψεις... πριν το κανεις ρωτα ξανα τον εαυτο σου τι περιμενεις να βγει απο αυτο, εαν υπαρχει προσωπικο οφελος, εαν γινεται για το γενικο καλο, η απλα αντι να παιξουμε με το play station .παιζουμε με κατι που θα μας ανεβασει πιο πολυ την αδρεναλινη..φιλικα...... προσεχε..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 18:47:40  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε GRAAL SOUND
αρχικά ευχαριστώ για τις συμβουλές.δεν προσπαθώ να επικοινωνήσω με κάποιο συγκεκριμένο πνεύμα.απλά όπως είπες ψάχνω κάτι να μου ανεβάσει λίγο την αδρεναλίνη αλλά εκτός αυτού υπάρχουν και κάποια πράγματα που θα ήθελα να ρωτήσω και δεν έχουν να κάνουν με προσωπικό όφελος,απλά με ικανοποίηση της περιέργιάς μου.

silverlegendΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nossoforos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


295 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 20:20:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nossoforos
quote:
ψάχνω κάτι να μου ανεβάσει λίγο την αδρεναλίνη

γιατί δεν τρώς ένα trip-άκι
σου συστήνω τα alexander the grate...
μη το καταπιείς όλο όμως γιατί θα σου "ανεβάσει πολύ την αδρεναλίνη"...το μισό.

σοβαρά τώρα, η επίκληση πνευμάτων μόνο την αδρεναλίνη δεν θα σου ανεβάσουν ρε φίλε...

γιατί δεν πας να κάνεις σνόουμπορτ?


Never Leave Me...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 22:24:40  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε nossoforos η απάντησή σου δεν καλύπτει και τα δύο σκέλη της δικής μου απάντησης.Μην κολλάς μόνο στο ένα γιατί χάνεται το ακριβές νόημα της συζήτησης.

Υ.Γ καλό το snowboard

silverlegend

Ζήσε την στιγμή γιατί μπορεί να είναι η τελευταία σουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

flanker
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 22:54:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους flanker
Παιδιά καλησπέρα και από εμένα.Τώρα μόλις είδα το forum και δεν έχω καταλάβει ακόμα:Το πείραμα τελικά θα γίνει από τον silverlegend;
Ενδιαφέρον θα είχε να δούμε τι έγινε τελικά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nossoforos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


295 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 23:35:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nossoforos
quote:
Φίλε nossoforos η απάντησή σου δεν καλύπτει και τα δύο σκέλη της δικής μου απάντησης.Μην κολλάς μόνο στο ένα γιατί χάνεται το ακριβές νόημα της συζήτησης.

τσ τσ τσ τσ...
quote:
εκτός αυτού υπάρχουν και κάποια πράγματα που θα ήθελα να ρωτήσω

κάτσε λίγο γιατί μπερδεύτηκα...
τα πνεύματα εννοείς να ρωτήσεις?


Never Leave Me...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 15:19:27  Εμφάνιση Προφίλ
Ναί τα πνεύματα.Όχι τπτ για τον θάνατό τους και άλλα τέτοια απλά κάποια πράγματα για την ικανοποίηση της περιέργιάς μου.(Η περιέργια σκότωσε την γάτα θα μου πείς άλλα δεν πειράζει μωρέ)

silverlegend

Ζήσε την στιγμή γιατί μπορεί να είναι η τελευταία σουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 15:20:36  Εμφάνιση Προφίλ
Το έχετε δοκιμάσει το ποτηράκι??Λέτε να πιάσει??

Ζήσε την στιγμή γιατί μπορεί να είναι η τελευταία σουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nossoforos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


295 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 15:46:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nossoforos
quote:
Το έχετε δοκιμάσει το ποτηράκι??Λέτε να πιάσει??

εγω δεν το έχω δοκιμάσει οπότε δεν ξέρω και αν πιάνει...
πάντως,να σου πω την αλήθεια,αν είχα την ευκαιρία με 2-3 φίλους σε ένα σπίτι να το επιχειρήσουμε...για την φάση ίσως το έκανα.

λες οτι θα ήθελες να τα ρωτήσεις κάποια πράγματα...
φαντάσου αν όλος ο κόσμος για να ικανοποιήσει την περιέργια του καλούσε πνεύματα,τι θα γινώταν...

τι να τους ρωτήσεις?
πως περνάνε?
τι γίνετε μετά θάνατων?
που βρίσκοντε?
αν απαντούσαν δεν νομίζεις ότι όλοι θα ξέραμε τις απαντήσεις?


Never Leave Me...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Savaoth
Μέλος 2ης Βαθμίδας


339 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 15:56:23  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Savaoth
Nossoforos έχεις δίκιο.Ο Silverlegend επειδή με ξέρει μου είπε να το κάνουμε μαζί.Στην αρχή ξέρεις όλοι για την φαση που λες κι εσυ θέλαμε και μάλιστα κάναμε πλάκα.Τώρα που το ξανασκεφτήκαμε(εγώ το ξανασκέφτηκα τουλάχιστον),πιστεύω πως μάλλον δε θα πετύχει-όπως μου έχει πει κάποιος που το έχει κάνει 3 φορές-αλλά και αν πετύχει πιστεύω πως θα μας πάει τρίτη και τετάρτη....Δεν ξέρω...Καλύτερα μακριά απ'τα πνεύματα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
null_n_void
Μέλος 2ης Βαθμίδας


158 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 16:40:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους null_n_void
και σκέψου τώρα το πείραμα να πετύχει και να στοιχειώσει το σπίτι σου από καμιά δεκαριά επενδυτικούς συμβούλους - φαντάσματα της γιουρομπανκ....


αιιιιιιιι


ορεξη να χετε να διαγραφετε :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 18:32:29  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
και σκέψου τώρα το πείραμα να πετύχει και να στοιχειώσει το σπίτι σου από καμιά δεκαριά επενδυτικούς συμβούλους - φαντάσματα της γιουρομπανκ....


αιιιιιιιι


Εσείς μάλλον το επιχειρήσατε στην δουλειά ε?!!
Αντε τώρα να τους διώξεις


I'm going to enjoy watching you die, Mr. Anderson.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 19:42:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος
quote:
Hello everyone είμαι κανούργιος στο site

Καλώς ήρθες.

quote:
ξέρω κάποια πράγματα απο μεταφυσική.Διάβασα τυχαία τη μέθοδο με το ποτηράκι και αποφάσισα να το κάνω

Τώρα πως γίνεται να ξέρεις κάποια πράγματα απο μεταφυσική και διάβασες τυχαία για το ποτηράκι είναι ένα ερώτημα.


quote:
Φυσικά θα πάρουμε όλες τις προφυλάξεις με την παρέα μου

Βέβαια αφού κατέχεις απ' αυτά τα πράγματα.

quote:
αλλά θέλω να ακούσω και την γνώμη σας.Τι λέτε να κάνουμε??

Είσαι σίγουρος ότι θα μας λάβεις υπ' όψιν σου.

quote:
Είμαι αποφασισμένος να το κάνω και τώρα δεν μου αλλάζετε γνώμη.Έχω διαβάσει πολλές ιστορίες και αρκετά άρθρα και δεν με έχουν πτοήσει καθόλου.

Σαν να το 'ξερα.

quote:
Απλά πείτε μου τι να προσέξω και ποιοι οι κίνδυνοι.

Γιατί θα ακούσεις κανένα ;

Φίλε silverlegend χωρίς παρεξήγηση νομίζω ότι μας δουλεύεις.
Αν δεν κάνεις πλάκα θα σου πρότεινα να ανεβάσεις την αδρεναλίνη σου με κάτι άλλο.Νέο παιδί είσαι κάτι θα βρεις.
Αν τώρα κάνεις πλάκα δεν πειράζει και αυτή στο πρόγραμμα είναι αρκεί να μη γίνεται κουραστική.

ΝΑ'ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ...ΤΑ ΛΕΜΕ !!

ΣτράτοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Savaoth
Μέλος 2ης Βαθμίδας


339 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 21:04:44  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Savaoth
Παιδιά ο Silverlegend δεν κάνει πλάκα ούτε δουλεύει κανέναν.Απλά του καρφώθηκε η ιδέα και θέλει να το επιχειρήσει...Κι εγώ μπορεί να το έκανα αλλά δε νομίζω ότι θα προσφέρει και τίποτα.Ίσως για πλάκα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
silverlegend
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 22:46:13  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε Ευστράτιε όπως είπε και ο savaoth μου έχει κολλήσει να το κάνω και δεν θα μου ξεκολήσει εύκολα.Μεταφυσική δεν είναι μόνο τα πνεύματα αλλά και πολλά άλλα.Ήξερα βέβαια και για πνεύματα απλά δεν είχε τύχει να διαβάσω κάτι σχετικό με την επίκλησή τους.Επίσης φίλε ευστράτιε όπως είχα αναφέρει στο αρχικό μήνυμα όντως ήθελα να ακούσω την γνώμη κάποιων πιο ειδικών απο μένα αλλά δεν πρόσεξες όμως οτι το αρχικό μήνυμα είχε σταλεί 3 μέρες πριν σε σχέση με ένα απο τα τελευταία που αναφέρεις και να ξέρεις οτι αλλάζω πάρα πολυ εύκολα γνώμη και απόψεις.Ελπίζω να σε κάλυψα

Φιλικά silverlegend

Ζήσε την στιγμή γιατί μπορεί να είναι η τελευταία σουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nossoforos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


295 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 23:41:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nossoforos
quote:
ξέρω κάποια πράγματα από μεταφυσική

quote:
θέλω να ακούσω και την γνώμη σας.Τι λέτε να κάνουμε??

quote:
Είμαι αποφασισμένος να το κάνω και τώρα δεν μου αλλάζετε γνώμη.

quote:
μου έχει κολλήσει να το κάνω και δεν θα μου ξεκολήσει εύκολα

quote:
να ξέρεις οτι αλλάζω πάρα πολυ εύκολα γνώμη και απόψεις.

χωρίς παρεξήγηση,κάνε μια επανεξέταση στα γραπτά σου.
το χωρίς παρεξήγηση στο λέω μόνο και μόνο επειδή εγώ έχω πει μεγαλύτερες μπούρδες μέσα στο συγκεκριμένο φόρουμ.
(τελείως ενημερωτικά σου λέω ότι τα γραπτά σου ανά πάσα στιγμή μπορεί να τα δει όλη η Ελλάδα,από τον Ταμτάκο μέχρι τον <<πρωθυπουργό>>.)

από την μία λες ότι ξέρεις κάποια πράγματα από μεταφυσική και από την άλλη:

quote:
Την Σολομωνική που μπορώ να την βρω???

quote:
Φυσικά θα πάρουμε όλες τις προφυλάξεις με την παρέα μου

αλήθεια,ξέρεις ποιες είναι αυτές οι προφυλάξεις?

τελικά φίλε μου,ποιός ο λόγος που άνοιξες το τόπικ?
να ακούσεις την γνώμη μας και να σου πούμε τι να κάνεις?
ο αγαπητός Agnostic σου απάντησε ήδη από το πρώτο μήνυμα...

θα συμφωνήσω με τον Ευστράτιο...

quote:
Φίλε silverlegend χωρίς παρεξήγηση νομίζω ότι μας δουλεύεις.



Never Leave Me...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1708984
Maintained by Digital Alchemy