ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 GALLOP : Ποιοι πιστευουν οτι επρεπε να παραμεινει ανοικτο το GALLOP για τους παρανομους Αλβανους?
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
lancelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας


281 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2006, 12:39:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lancelot
Η γνωμη μου ειναι οτι επρεπε να παραμεινει ανοικτο και στο κλεισιμο δεν ειδα το λογο που εκλεισε.
Ευχαριστω.

Edited by - lancelot on 05/03/2006 12:40:31

WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2006, 13:15:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker
Συμφωνώ με τον Lancelot, και επίσης θέλω να ζητήσω συγνώμη από τον Γηγενή γιατί εξέλαβε αυτό που είπα ως κακία/προσβολή και όχι ως πλάκα.

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2006, 14:03:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Κυριακή μεσημεριάτικα στα... "Γκάλοπ" lancelot;; Και ρωτάς και για λόγους; Ειλικρινά θα σε συμβούλευα να προσέξεις λίγο περισσότερο το "image" σου.

Πώς τώρα βέβαια προσέχεται ένα ήδη "τσαλακωμένο" image έτσι ώστε να είναι πιο ποιοτικό από ένα ακόμη πιο "λεκιασμένο" και να μην παραπέμπει σ'αυτό που πολλοί το ανα-γνωρίζουν πολύ καλά είναι μία άλλη - μεγάλη - συζήτηση. Εγώ απλά βρήκα έμπνευση από την περίεργη επιμονή σου σε μερικά πράγματα lancelot. "Μην ανησυχείς, δεν τρέχει τίποτα!!"

Όπως ξαναείπα, η συνέχεια... στη συνέχεια.

-------

WWalker, σε τιμά πραγματικά η "συγνώμη". Το ότι συμφωνείς όμως με κάποιες αιτιάσεις θα ήθελα να το αφήσω ασχολίαστο... Νομίζω ότι αυτή τη στιγμή δεν θα προσθέσει κάτι στην αντίληψη και στην κατανόησή σου.

-------

Το θέμα αυτό απενεργοποιείται. (παραπέμπω και στο σχετικό, ήδη απενεργοποιημένο θέμα, "GALLOP : Ποιοι θελουν να φυγουν οι παρανομοι αλβανοι απο την Ελλαδα")



Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------
Ζούμε, μέσα στην πλέον αποτρόπαια εποχή,
ίσως τη μεγαλύτερη ευκαιρία για Ελευθερία
που έχει ποτέ εμφανιστεί!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
9.399414E-02
Maintained by Digital Alchemy