ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Παράξενη επαναλαμβανόμενη εμπειρία (Ο χρόνος κυλάει πιο γρήγορα)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Sav
Νέο Μέλος


22 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2006, 17:51:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sav  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα,
θα ήθελα να σας διηγηθώ κάτι που μου συμβαίνει από πολύ μικρή ηλικία περίπου 5-6 φορές το χρόνο . . Ίσως κ περισσόερες.

Εντελώς ξαφνικά, αρχίζω να έχω την αίσθηση ότι όλα συμβαίνουν πολύ γρηγορότερα..Νομίζω ότι διαβάζω γρήγορα,μιλάω γρήγορα,κινούμαι γρήγορα και γενικά , ότι κάνω , νομίζω ότι το κάνω πολύ γρηγορότερα από το κανονικό... Αυτή η αίσθηση κρατάει περίπου 10 λεπτά.

Τι ακριβώς είναι αυτό που νιώθω,δε μπορώ να καταλάβω.

Αν κάποιος άλλος έχει την ίδια εμπειρία, ας τη παραθέσει...

__________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ Παράξενη
επαναλαμβανόμενη εμπειρία
ΣΕ Παράξενη
επαναλαμβανόμενη εμπειρία (Ο χρόνος κυλάει πιο
γρήγορα
.
11/06/2006
__________________________________________________

Mhtsos
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2006, 18:32:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mhtsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mhtsos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πες μας κατι που εκανες και περασαν 10 λεπτα.Αλλα και ποση ωρα θα επρεπε να περνουσε κανονικα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Sav
Νέο Μέλος


22 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2006, 02:58:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sav  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν έκανα τίποτα πιο γρήγορα, απλά "είχα την αίσθηση" ότι οτιδήποτε έκανα,το έκανα γρηγορότεραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2006, 15:25:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ Παράξενη επαναλαμβανόμενη εμπειρία ΣΕ Παράξενη επαναλαμβανόμενη εμπειρία (Ο χρόνος κυλάει πιο γρήγορα).

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2006, 17:43:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα μπορούσε να συνδεθεί το παρόν θέμα με το αντίστοιχο που έχω ήδη ανοίξει (Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΚΥΛΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ) ???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gonzalez
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2006, 18:13:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gonzalez  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Εντελώς ξαφνικά, αρχίζω να έχω την αίσθηση ότι όλα συμβαίνουν πολύ γρηγορότερα..Νομίζω ότι διαβάζω γρήγορα,μιλάω γρήγορα,κινούμαι γρήγορα και γενικά , ότι κάνω , νομίζω ότι το κάνω πολύ γρηγορότερα από το κανονικό... Αυτή η αίσθηση κρατάει περίπου 10 λεπτά.



Μήπως είναι ιδέα σου και δεν χρειάζεται να ανησυχείς

Ότι γράφει δεν ξεγράφειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

james_hetfield
Νέο Μέλος


44 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2006, 04:58:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους james_hetfield  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στο άλλο θέμα φίλε sav λέω για τον ψυχολογικό χρόνο δλδ πως μας φαίνεται
ότι ο χρόνος περνά γρήγορα(κάτι υποκειμενικό)κλπ

Αλλά αυτό που λες τώρα...

Ουάου!!!

Με ξάφνιασες γιατί το έχω πάθει και ακόμα το παθαίνω

Φίλε δεν ξέρω τι είναι αυτό πραγματικά αλλά όταν μου συμβαίνει νιώθω ότι τρελαίνομαι ή θα τρελαθώ,κρατάει και μένα έτσι λίγο και πραγματικά με φοβίζει

Ξεκινά έτσι απ΄το πουθενά χωρίς λόγο και τελειώνει πάλι έτσι.
Αλλά αυτό που μου χει κάνει πιό πολλύ εντύπωση είναι ότι εκείνη την ώρα ακούω συνέχεια την φωνή μου μέσα στο κεφάλι μου να λέει ένα σωρό διαφορετικά πράγματα υπέρ-ταχύτατα,να μην μπορώ να το σταματήσω ή να σκεφτώ κάτι δικό μου και γενικά να με τρελαίνει!!!

Αν μπορείς πες και συ κάποιες λεπτομέρειες πάνω στην εμπειρία σου μπας και βγάλουμε κάποια άκρη

*Δεν ψάχνω την αλήθεια αλλά το ψέμα*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy