ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Πρόβλεψη
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Αxel
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 13:48:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Αxel  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Αxel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Hallo Guys,
Ειμαι καινουργιο μελος στην παρεα...Ολες οι ιστοριες σας μου φανηκαν ενδιαφερουσες.!Ακουστε μια ιστορια που συνεβει σε εμενα τον ιδιο πριν ενα μηνα!Ξυπνησα το πρωι(πρωι λεμε τωρα 2 ηταν η ωρα)κ περνω τηλ.τον κολλητο μου να παμε για καφε...οταν ξαφνικα αρχισα να σκεφτομαι τι ακριβως θα μου πει ο φιλος μου που θα παμε τι ακριβως θα πιει και οτιδηποτε σκεφτομουν την επομενη στιγμη γινοταν.Σαν να το ειχα ξαναζησει...Σας εχει τυχει ποτε κατι παρομοιο??????!
το εχω ξαναπαθει πριν ενα χρονο.δεν λεω οτι εχω καποιο χαρισμα.για να μην παρεξηγηθω το λεω
Περιμενω απαντηση...Bye

Α@Χ@Ε@L

RipeN
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 16:01:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους RipeN  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα,
Πιστέυω πώς κάθε άνθρωπος έχει αυτή την ικανότητα. Απλά μερικέσ φορές μας βγένει εκει που δεν το περιμένουμε. Μπορεί να ήταν και σύμπτωση.

Ωσ αναφορά εμένα εχθές εγω και αλλα 3 άτομα καλέσαμε πνεύμα. Κάμπια στιγμή ο ενας φίλος μου επιδή ηταν πιομένος εκανε βλακίες και ετσι εγω και η κοπέλα μου βγήμαμε απο τον κύκλο.
Τότε ο "πιομένος φίλος μου" λεει, πές το όνομα του θεου.
εκίνη τη στιγμή ΔΕΝ ΚΟΙΤΟΥΣΑ στον πίνακα αλλα ημουν γιρισμενος αγκαλια με την κοπέλα μου, και σκεφτηκα μεσα μου τα γραματα "P , R " και ακούω τον αλλο φίλο μου να ψυθυρίζει "ΠΙ(P) ... . ΡΟ(R). Τρέλαθηκα... μετα "ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ" το γραμμα "Ο" και χορις να πω τπτ πετάγετε η κοπελιά μου και λέει " Ο ". Όπα λέω, γιρναω βλέπω στον πίνακα και η βελόνα ειχε πάει στο "O".Εκει τα έχασα.

λίγο εκτός θέματος αλλα είπα να το αναφέρω
sorry gia ta la8h mou exo sini8isei na grafwme latinikous xaraktires :)


Edited by - RipeN on 12/06/2006 16:09:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Burbulithra54
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 17:35:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Burbulithra54  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε RipeN καλησπερα.Στην συντομη αναφορα σου διεκρινα καποιο παρορμητισμο.Εχετε ξανακαλεσει πνευμα με την παρεα σου?Ρωταω διοτι ειπες πως με την κοπελα σου φοβηθηκατε και βγηκατε απο τον κυκλο.Δεν ξερω αν γνωριζεις καποια πραγματα αλλα οταν εχεις κανει επικληση πνευματος και αυτο εχει ανταποκριθει,ειναι πολυ επικινδυνο να σπασεις τον κυκλο.Σπαει η προστασια και γι'αυτο το λογο μπορει οι συνεπειες να ειναι πολυ δυσαρεστες.Φιλικα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gonzalez
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 17:38:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gonzalez  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό έχει συμβεί και σε μένα και μάλλον πρέπει να είναι μια ιδιότητα του ατόμου που δεν μπορεί να την ελέγξει, προφανώς προέρχεται απ’ τον εγκέφαλο, γιατί όπως ξέρουμε ο εγκέφαλός μας έχει πολλές ιδιότητες που δεν έχουν ενεργοποιηθεί, μάλλον είναι μία από αυτές. Εσύ RipeN με τους φίλους σου τι έκανες καλέσατε κανένα πνευματάκι ή νέκρα

Ότι γράφει δεν ξεγράφειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gonzalez
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 17:41:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gonzalez  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητε RipeN καλησπερα.Στην συντομη αναφορα σου διεκρινα καποιο παρορμητισμο.Εχετε ξανακαλεσει πνευμα με την παρεα σου?Ρωταω διοτι ειπες πως με την κοπελα σου φοβηθηκατε και βγηκατε απο τον κυκλο.Δεν ξερω αν γνωριζεις καποια πραγματα αλλα οταν εχεις κανει επικληση πνευματος και αυτο εχει ανταποκριθει,ειναι πολυ επικινδυνο να σπασεις τον κυκλο.Σπαει η προστασια και γι'αυτο το λογο μπορει οι συνεπειες να ειναι πολυ δυσαρεστες.Φιλικα!

Ναι, όντως κι εγώ διέκρινα μία κατάσταση it's ok αλλά μάλλον ο RipeN έχει ξανασχοληθεί με την επίκληση πνευμάτων απ’ ότι καταλάβαμε και είναι ειδικός

Ότι γράφει δεν ξεγράφειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

RipeN
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 18:21:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους RipeN  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά και πάλι, εχω ψάχτεί λίγο σε αυτό το θέμα, ωσ αναφορα τον σπασμένο κυκλο εδιοχα το πνεύμα μετα με αλάτι τωρα αν ειπάρχουν συνέπειες μπορείτε να με ενημερώσετε. Ωσ αναφορά το πνεύμα είπε σωστα τα ονοματά μας, τις ηλικίες μας, περιοχή που μένω, επισης με είπε πως υπάρχει ανώτερος απο αυτον πήγε στο "ΝΑΙ", (Ρωτίσαμε ηληκία που ξεπαρθενιάστηκε ενα κορίτσι και μας εδίξε 15, χιιχιχχι συγνώμη κιόλας), έσβησε 2 κεριά (απο 4) και έριξε μια αφίσα. Δεν φοβήθηκα καθόλου btw :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2006, 08:41:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
(Ρωτίσαμε ηληκία που ξεπαρθενιάστηκε ενα κορίτσι και μας εδίξε 15, χιιχιχχι συγνώμη κιόλας

Δηλαδή τα πνεύματα είναι και κουτσομπόληδες και ασχολούνται με το πότε ξεπαρθενιάστηκε η κάθε κοπέλα??? Υπερβολικό μου φαίνεται...

quote:
εδιοχα το πνεύμα μετα με αλάτι

Πώς το έκανες αυτό δηλαδή?? το πνεύμα το έβλεπες? Αν ναι πώς ήταν εμφανισιακά?? Πέταξες το αλάτι επάνω του κι έφυγε??

quote:
Ξυπνησα το πρωι(πρωι λεμε τωρα 2 ηταν η ωρα)κ περνω τηλ.τον κολλητο μου να παμε για καφε...οταν ξαφνικα αρχισα να σκεφτομαι τι ακριβως θα μου πει ο φιλος μου που θα παμε τι ακριβως θα πιει και οτιδηποτε σκεφτομουν την επομενη στιγμη γινοταν.Σαν να το ειχα ξαναζησει...Σας εχει τυχει ποτε κατι παρομοιο??????!

Εμένα μου συμβαίνει πιο συχνά. Με 2-3 κολλητούς που ξέρω τα γούστα και τις συνήθειές τους, έτσι ξέρω και τι θα πιουν άμα βγούμε και τι θα αρχίσουν να μου λένε. Ξέρω ότι ο Λευτεράκης θα μου μιλάει για αυτοκίνητα, ο Βασίλης για ταινίες τρόμου, ο άλλος Λευτέρης για συναυλίες και μουσική...

Αστρονομική απόδειξη περί της υπάρξεως φούξια ελεφάντων...

Edited by - Agnostic on 13/06/2006 08:43:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1240234
Maintained by Digital Alchemy