ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ....
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
elizabetta20
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2006, 00:02:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elizabetta20
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΕΝΑ SITE ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΞΙΟΛΟΓΑ ΘΕΜΑΤΑ Κ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΤΙΝΕΣ(ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ)ΟΠΟΥ ΚΡΙΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΝΕΤΑ Κ ΚΡΑΖΟΥΝ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ ΠΟΥ ΛΕΩ!ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΑΦΕΛΗΣ Κ ΑΝΑΣΦΑΛΗΣ(ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΥΡΙΕΣ)ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΣΚΥΛΟΤΡΑΓΟΥΔΑ,ΛΕΩ Σ'ΑΓΑΠΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΕΛΩ(ΤΙ????ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΤΑ)ΔΕΝ ΦΟΡΑΩ ΞΕ@@ΛΑ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ.ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!!!
ΑΣ ΣΥΣΤΗΘΩ..ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΖΑ 20 ΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΣΥΓΓΝΩΜΗ
valgraph
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
294 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2006, 00:16:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους valgraph
Για το "κατίνες" διαφωνώ... Συνέχισε λίγο και θα δείς. Είπες την ηλικία σου οπότε κάποιοι μεγάλοι ιδεολόγοι θα στο θυμίζουν που και που (και δεν θα λαμβάνουν σοβαρά τα λεγόμενα σου και τις απόψεις σου λόγω... ηλικίας).
Πάντος, καλωσόρισες, αξίζει τον κόπο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elizabetta20
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2006, 01:29:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elizabetta20
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΔΙ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΠΩΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ..ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΑΝ ΛΙΖΑ ΔΕΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ Κ ΜΗ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ?ΕΔΩ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ!ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΟΝ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΠΟ!ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΤΥΠΟΥ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΜΕ ALLSTARAKIA...(ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ TO AKOYΩ AYTO).ΤΕΣΠΑ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ Κ ΜΟΥ ΕΓΚΑΙΝΙΑΣΕΣ ΤΟ TOPIC MOY!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2006, 07:24:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή elizabetta20, καλώς ήρθες στις συζητήσεις του Esoterica!

Θα ήθελα να πω οτι η ηλικία κάποιου ανθρώπου ίσως να μην παίζει πάντοτε μεγάλο ρόλο όταν αυτό πληρεί κάποιες άλλες προϋποθέσεις όπως η ικανότητα του να συμμετέχει σε ένα διάλογο εκφράζοντας τις απόψεις του και σεβόμενος το γεγονός οτι κι οι συνομιλητές του έχουν το δικαίωμα να υποστηρίζουν τις δικές τους.
Κι αυτή η ικανότητα δεν έχει να κάνει με την ηλικία...

Αν και θεωρώ ευγενική την πρόθεση σου να μας χαιρετήσεις, θα σε παραπέμψω στο σχετικό με χαιρετισμούς topic ώστε να αποφεύγουμε τα διπλά θέματα (κλίκαρε στο παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν στο θέμα):

Χαιρετώ

Το θέμα αυτό απενεργοποιείται.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1054688
Maintained by Digital Alchemy