ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ηταν οντως ζωντανος-νεκρος αυτο που ειδα?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
iosifakos15
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 11:37:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iosifakos15  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα φιλοι του esoterica.
Θα μοιραστω μαζι σας μια ακρως τρομαχτικη εμπειρια μου εζησα ο ιδιος και ο φιλος μου πριν περιπου 4 χρονια.Ειχαμε παει λοιπον ενα βραδυ να δωσουμε καποιες προσκλησεις για ενα παρτι που θα γινοταν μεσα στις επομενες ημερες σε καποιους φιλους.Φτανουμε λοιπον σε μια πολυκατοικια ενος φιλου μας και του χτυπαμε το κουδουνι να κατεβει ωστε να παρει την προσκληση του.Αντι να τον περιμενουμε στην πορτα πηγαμε απεναντι οπου υπηρχει(ακομα και σημερα) ενα παλιο εγκατελειμενο σπιτι με αυλη στην οποια περιμεναμε.Στεκομασταν ο ενας απεναντι απο τον αλλον,εγω κοιταζαμε προς το σπιτι και οπως καταλαβαινετε μες τη νυχτα δεν φαινοταν τιποτα,ο φιλος μου κοιταζε προς την πολυκατοικια του φιλου μας.Σε μια στιγμη ξεχωριζω μια σκια να ερχεται προς το μερος μας μεσα απο την αυλη της εγκατελειμενης μονοκατοικιας.Ο φιλος μου νιωθει κατι να του πιανει τον ωμο και βλεμει οτι τον πιανει ενα χερι το οποιο ηταν γεματο αιμα,σε καποια σημεια ελειπε η σαρκα ωστε να φαινονται τα κοκαλα και γενικα φαινοταν σαπιο λες και ειχε μεινει αταφο για μηνες.Εγω ομως αντικρυσα το προσωπο το οποιο ηταν καλυμενο με ενα απο αυτα τα μαυρα σκουφια που εχουν τρυπες για τα ματια και για το στομα,σαν αυτα που φορανε οι τρομοκρατες.Τα ματια ηταν κοκκινα και ειχαν μωβ φλεβες.Το στομα του ηταν σκισμενο και σαπιο με αιματα και σαπια δοντια.Επισης μυριζε σαν ψοφιμι ολοκληρος.Ολα αυτα γινοντουσαν μεσα στο λιγοστο φως
απο τα φωτο του δρομου.Δεν μπορω να σας περιγραψω το τι τρεξιμο ριξαμε!Φτασαμε στην πλατεια του Αγ.Χαραλαμπου μεσα σε 2 λεπτα οπου περπατοντας θα φταναμε σε 15 λεπτα!Ομως δεν τον ειδαμε για τελευταια φορα εκεινο το βραδυ.Τον ειδαμε να ερχεται απο εναν διαφορετικο δρομο απο μας περπατοντας λες και ηξερε που φα παμε.Ακομα απορω πως μας προλαβε.Και παλι το σκατο στην καλτσα(σορρυ για την εκφραση)και τρεξιμο οπου καταληξαμε ο καθενας σπιτι του.
Τι ηταν αυτο αραγε το πλασμα που οποιοσδηποτε το εβλεπε θα ελεγε ζομπι.Παρακαλω πειτε μου την αποψη σας και πειτε μου αν εχετε συναντησει τιποτα παρομοιο.

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 11:59:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
είσαι μικρός ακόμα για να μας δουλέψεις!
Η περιγραφή σου είναι περιγραφή που θα φανταζόταν ένα παιδί της ηλικίας σου,αφού οι προσλαμβάνουσες εικόνες που έχεις είναι πολύ φτωχές για να δώσεις μεγαλύτερο βάθος στο μυστήριο...
Αυτά να τα πείς σε κανέναν της ηλικίας σου,όχι εδώ μέσα μικρέ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 12:20:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορεί να ακουστεί υπερβολικό αλλά μήπως αυτός ο δυστυχής άνθρωπος έπασχε από καμία σοβαρή ασθένεια αν δεχθούμε ως γεγονός το συμβάν; Σε άλλες εποχές θα μπορούσε να ήταν λεπρός.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
iosifakos15
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 12:23:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iosifakos15  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε 22,
Επειδη μου αρεσει και εμενα να λεω τετοια σε μικροτερους ή ακομα καινουργιους σε μια παρεα δεν θα πω παρα μονο αυτο.Η ιστορια ειναι 100% αληθινη μιας και πιστευω οτι το esoterica.gr ειναι αρκετα σοβαρο δεν νομιζω οτι λεγοντας ψεματα θα κερδιζα κατι παραπανω.Τεσπα.
Ο καθενας ειναι ελευθερος να πει την γνωμη του ετσι?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Fafmir
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 12:50:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fafmir  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Hi σε όλα τα μέλη του esoterica,
φίλε iosifako15 διάβασα την εμπειρία σου.Καταρχάς,να πω στον φίλο 22 πως εδω μέσα βρίσκονται σοβαρά άτομα τα οποία την ψάχνουν με μεταφυσικά.Λοιπον,εγώ τουλάχιστον δεν πιστεύω πως το παλικάρι λέει ψέμματα.Απ'την άλλη φίλε iosifako15,αυτό που λες είναι πολύ σοβαρό.Και μένα μου ακούγετε πολύ κουλό...Δεν ξέρω αλλά παίζει και η εκδοχή που λέει ο XD.Πάντως ότι και να ήταν αυτό που σας τρόμαξε πρέπει να ήταν πολύ τρομακτικό!Ξανα επισκεύτηκες από τότε αυτό το εγκαταλελημένο σπίτι?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 12:53:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Fafmir
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 13:18:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fafmir  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σου άρεσε φίλε ellovos?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
velial
Μέλος 3ης Βαθμίδας


601 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 13:26:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους velial  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ιωσηφακο, κοψε τα drugs γιατι ηδη εχεις ψιλοκαει!

_________________________


Tότενες το μαύρο φίδι
το διπλό του το γλωσσίδι
πίσω από την αστοιβιά
βγάζει και κουνάει με βιά:

"Φως ζητάνε τα χαϊβάνια
κι' οι ραγιάδες απ' τα ουράνια,
μα θεοί κι' όξαποδώ
κει δεν είναι παρά δώ."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iosifakos15
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 14:48:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iosifakos15  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙλε Fafmir,
Οχι δεν επιχειρισα να ξαναπαω και ουτε προκειτε
Διαβασα αλλες αποψεις σχετικα με το αν ειχε καποιο σωματικο προβλημα και πιστευω πως μαλλον ειναι η απαντηση π.χ. να ειχε καποιο ατυχημα.Δεν ξερω τι να πιστεψω αλλα οντως ηταν πολυ τρομαχτικη εμπειρια οτι και να ηταν.

Υ.Γ.
velial... drugs δεν παιζει να παρω ποτεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

LordThomas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 16:40:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους LordThomas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μεγαλη πιθανοτητα εχει η εκδοχη του φιλου XD.
Αλλα και πολυ πιθανον να ηταν οντως απο καποιο ατυχημα.
Να ριξω και μια εκδοχη που μπορει να φανει κουλη,τρελη αλλα δεν ξερεις τι γινεται την νυχτα.
Η εκδοχη ειναι να ηταν καποιος που ειχαν απαγαγει και βασανισει τιποτα τρελει και μπορει ειτε να τον παρατησαν ή να ξεφυγε και να ζητουσε βοηθεια.
Μου ηρθε η ιδεα με την αναφορα οτι ειχα μαυρο σκουφι.
Δεν μου εχει τυχει ουτε ευχομαι αλλα και εγω το ιδιο θα εκανα,τρεχατε ποδαρακια μου,μεχρι και παγκοσμιο ρεκορ 100m θα εκανα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
iosifakos15
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 17:07:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iosifakos15  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το μονο που μετανιωνω ειναι οτι δεν καλεσα την αστυνομια,μπορει οντως να ηθελε βοηθεια.
Ευχαριστω και παλι που απαντατεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
LordThomas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 17:17:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους LordThomas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να σου πω μπορει και καλυτερα που δεν καλεσες την αστυνομια γιατι μπορει να εμπλεκες σε τιποτα επικινδυνο ή να ετρωγες καμια νυχτα ανακρισεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 17:36:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Να σου πω μπορει και καλυτερα που δεν καλεσες την αστυνομια γιατι μπορει να εμπλεκες σε τιποτα επικινδυνο ή να ετρωγες καμια νυχτα ανακρισεις.

ελα μου ντε
απο το να μπλεξεις και να χασεις 3-4 ωρες μεσα σε ενα τμημα
ειναι προτιμοτερο να ψοφησει ο καθε ενας που μπορει να χρειαζεται βοηθεια

αν δεχτουμε οτι η ιστορια ειναι σωστη και οχι μια απο τις γνωστες βζινν βζουννν

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

LordThomas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 17:47:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους LordThomas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ή να βρεθει κανα πτωμα περιπου στην περιγραφη που θα κανεις σαν καλος πολιτης και να πουνε οτι το σκοτωσες εσυ ή ο φιλος σου μιας και θα εχει μια ωραια ματωμενη μπλουζα μιας και τον ακουμπησε.Εκει θα φας πανω απο 3-4 ωρες μαλλον χρονακια.
Σκεψου πρωτα και μετα να ενεργεις και παντα με λογικη και αφου εχεις ελεγξει ολες τις παραμετρους.
Να σου πω και κατι iosifakos;Γιατι απομακρυνθηκες τοσο πολυ και κρατησες μια μετρια αποσταση στην αρχη ωστε να βεβαιωθεις πρωτα τι ειναι.Λογικα δεν θα πετουσε κιολας.καταλαβαινω βεβαια οτι τρομαξες αλλα ειχες και παρεα.Εμενα μου εχουν συμβει στο δρομο διαφορα και ημουν και μονος.

Φιλικα LordThomasΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 17:49:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ή να βρεθει κανα πτωμα περιπου στην περιγραφη που θα κανεις σαν καλος πολιτης και να πουνε οτι το σκοτωσες εσυ ή ο φιλος σου μιας και θα εχει μια ωραια ματωμενη μπλουζα μιας και τον ακουμπησε.Εκει θα φας πανω απο 3-4 ωρες μαλλον χρονακια.

η να ερθουν εξωγηινες και να σε βιασουν κανοντας βζιννν βζουννν

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

LordThomas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 18:40:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους LordThomas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βιτσια ειναι αυτα!
Οπως την βρισκει ο καθενας.
Ρε σεις για εξωγηινους δεν ξερετε να μιλατε,τα φαντασματα τα κοροιδευετε,τα πνευμα τους λετε οτι εχουν παρει ναρκωτικα.
Εσεις τι παραξενο θελετε δηλαδη να ψαξετε και μπηκατε εδω;
καμια συνταγη της βεφας ή μαμαλακη.
Εχει καταντησει αηδια!

Sorry iosifakis αλλα ενταξει και η κοροιδια απο αδαης εχει και τα ορια της.

Αμα θελετε πηγαινετε στο google και καντε μια αναζητηση βεφα και φτιαξτε κανα παστιτσιο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2006, 19:20:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Βιτσια ειναι αυτα!
Οπως την βρισκει ο καθενας.
Ρε σεις για εξωγηινους δεν ξερετε να μιλατε,τα φαντασματα τα κοροιδευετε,τα πνευμα τους λετε οτι εχουν παρει ναρκωτικα.
Εσεις τι παραξενο θελετε δηλαδη να ψαξετε και μπηκατε εδω;
καμια συνταγη της βεφας ή μαμαλακη.
Εχει καταντησει αηδια!

Sorry iosifakis αλλα ενταξει και η κοροιδια απο αδαης εχει και τα ορια της.


μεγα διλημα

να ειμαι εσωτεριστης=να καταπινω αμασητη την οποια βλακεια περι εξωγηινων,ζομπι και 12νου dna

η να φτιαχνω παστιτσιο= να ζηταω αποδηξεις για καθε τι που συζηταμε
γυρο απο εξωγηινους,ζομπι,κοριτσακια με γυαλινα ματια,βρυκολακες

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AZAΧ_ΧΑΖΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Uzbekistan
301 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2006, 02:03:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AZAΧ_ΧΑΖΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Lord_Thomas λέει....


Εσεις τι παραξενο θελετε δηλαδη να ψαξετε και μπηκατε εδω;
καμια συνταγη της βεφας ή μαμαλακη.
Εχει καταντησει αηδια!


Υπάρχει θέμα με συνταγές.....αν δεν κάνω λάθος κάποιο το οποιο περιγραφει τον τροπο που υπολογίζουμε το ύψος βουνων ή κάτι τέτοιο....


Ο άσπρος σίφουνας....

Η βλακεία είναι δικαίωμα του καθενός.....
Η μετάδοση της, προνόμιο 99% των μελών του φόρουμ...
Ο ασπασμός της, υποχρεωτικός, σύμφωνα με μερικούς ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2006, 04:14:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
iosifakos15 καλώς ήρθες στα forums

Προσωπικά, η ιστορία που μας αναφέρεις μου θυμίζει λίγο θρίλερ.
Δε μου είναι και εύκολο να πιστέψω πως η σκηνή ήταν ακριβώς όπως την περιγράφεις, χωρίς αυτό να σημαίνει πως αμφισβητώ την ειλικρίνιά σου. Πολλές φορές, και ιδιαίτερα όταν φέρνουμε στη μνήμη μας κάτι από το παρελθόν, τονίζουμε περισσότερο κάποιες λεπτομέρειες με τελικό αποτέλεσμα, η εικόνα που μένει να μοιάζει σα να βγήκε από το πανί του κινηματογράφου.
Μπορείς αρχικά να σκεφτείς κάποιες από τις πιο συνηθισμένες ερμηνείες που αναφέρουν οι υπόλοιποι συμμετέχοντες. Άλλωστε, η εκδοχή του ζωντανού - νεκρού, ακόμα και εάν είναι πιθανή, είναι ανεξακρίβωτη ως υπόθεση και φλερτάρει κάπως με τον κόσμο της μυθοπλασίας.


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2006, 17:20:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Υπάρχει θέμα με συνταγές.....αν δεν κάνω λάθος κάποιο το οποιο περιγραφει τον τροπο που υπολογίζουμε το ύψος βουνων ή κάτι τέτοιο....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ω
Νέο Μέλος

Greece
32 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2006, 05:39:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ω  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΕΧΕΧΕΧΕ καλο ...Βαθυ σκοταδι που δεν βλεπεις τιποτα αλλα διακρινεις
μωβ φλεβες στα κοκκινα ματια, αιματα, κοκκαλα και σκισμενες σαρκες
και ολα αυτα στο σκοταδι της αββυσου, και κουκουλα τρομοκρατη,
και παρτι..μμμμμ καλα ωρε παιδια γιατι δεν περιμενατε να αρχησει το παρτι? μοναχοφαιδες
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2006, 17:26:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μηπως ηθελε κι αυτος μια προσκληση???:Ρ

www.sotiris.forumup.gr
γνωθι σ΄αυτον Ε μηδεν αγανΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nik67
Μέλος 2ης Βαθμίδας


214 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2006, 23:45:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nik67  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΑ ΖΟΜΠΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΤΟΦΑΓΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Savaoth
Μέλος 2ης Βαθμίδας


339 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2006, 12:08:36  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Savaoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά ο άνθρωπος δε λεει ψεματα.Αυτό που είδε ήμουνα εγω κι εκείνη τη στιγμή πήγαινα σε μια συναυλία και είχα χαθεί.Πήγα να τον ρωτήσω που βρίσκομαι κι αρχισε να τρεχει με το φίλο του.


Bleat the Christian lie,
only mortals die...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΟΡΑΤΟΣ
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2006, 01:54:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΟΡΑΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΙΩΣΙΦΑΚΟ...


ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ!!!

Φαντασου,αντι για το βρωμερο,αργοκινητο,και πιθανως λαβωμενο,ανθρωποιδες....να ησουν αντιμετοπος με κατι διμετρο και εγγχρωμο,τυπου Σοφοκλη,εξισου βρομερο και με πολλες "ορεξεις"...


.....ουτε του παπα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

witchcharmed
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2006, 17:30:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους witchcharmed  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλα κ συ ρε Savaoth έτσι πηγες στη συναυλία?Κ ποια ηταν αυτή?δεν τρομάξαν οταν σε ειδαν έτσι σστο δρόμο?Εγω πιστεύω τον Ιοσιφάκο,γιατί ταζόμπι δεν υπάρχουν μόνο στο κινηματογράφο,αλλά κ στη πραγματικότητα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
martlou
Νέο Μέλος

Greece
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2007, 03:01:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους martlou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
iosifakos15 ,

Αυτό που είδες, ήταν τότε ζωντανός άνθρωπος.Τα συμπτώματα τα σωματικά τα οποία περιγράφεις , με φυσικό επακόλουθο την μυρωδιά της σαπίλας θυμίζουν άνθρωπο ο οποίος είχε προσβληθεί από σύφιλη.Κρύβεται γιατί ντρέπεται.Μια βόλτα στο μουσείο του νοσοκομείου Συγγρού στην Αθήνα, ίσως σε κάνει να αναγνωρίσεις αυτό που είδες.
Από την γειτονιά , ρώτησες αν τον είχε δει κανείς
Όπως και να έχει, ο δύστυχος αυτός σίγουρα είναι νεκρός τώρα. Μπορείς να ξανακάνεις την βόλτα σου προς τα εκεί, χωρίς να φοβάσαι.

MARTLOUΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

LathSpell
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2007, 21:46:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους LathSpell  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Loipon m auto to thema an kai genikws den eimai arnitikos se tetoia pragmata ...Kai opws s olous mas exoun tuxei tetoia pragmata pou den mas pisteuei kaneis kai den ta leme kiolas apo ntropi i enoxi i gia na glitwsoume thn koroidia...Kai parepiptontws ama eixe sufili apoti gnwrizw therapeuete ....Kai den nomizw s opoiodipote nosokomeio na tou arnountan asuleias...Alla tespa telika sto mono pragma pou tha katalixoume einai opws panta oti an den to doume idia swmasi den mporoume na to pisteuoume...Exoume ginei telika oloi apistoi thwmades?

BE carefull what you wish for it may come trueΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

martlou
Νέο Μέλος

Greece
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2007, 01:34:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους martlou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Kai parepiptontws ama eixe sufili apoti gnwrizw therapeuete

Ασφαλώς και θεραπεύεται πολύ εύκολα, αρκεί να πας στο γιατρό.
quote:
Kai opws s olous mas exoun tuxei tetoia pragmata pou den mas pisteuei kaneis kai den ta leme kiolas apo ntropi i enoxi i gia na glitwsoume thn koroidia...

Θα συμφωνήσω. Εξ άλλου γιαυτό συμμετέχουμε σ΄αυτό το forum, και όχι σε κάποιο, με άλλα θέματα.

MARTLOUΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PARADEISOS
Νέο Μέλος

Cyprus
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2007, 02:32:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PARADEISOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GEIA SAS KAI APO MENA

ΠΑΙΔΙΑ ΕχΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΜΕ ΚΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ.

ΝΑ ΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΟΥ.

ahahahhahahahahhahahahahah

ελα ρε γλεντια που εχουμε αποΥε με αυτα που ακουν τα αυτια μας.

Εγω στην θεση σου θα πηγαινα ξανα σε εκεινο το σπιτι αλλα και εγω ντυμενη οπως αυτον που ειδες.

Να δουμε ποιος στα αληθεια θα φοβηθει περισσοτεροΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2007, 04:10:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αποκλειστικό: Φωτογραφία του zombie την ώρα που εκνευρίστηκε από το φλας της μηχανής...



Πέρα από την πλάκα πάντως θα συμφωνήσω, ότι ο άνθρωπος πολύ πιθανόν να ήταν άρωστος και να είχε αυτή την όψη, ή ακόμα και πάρα πολύ άσχημος και σε συνδυασμό με μεγάλη φαντασία εφήβου(συν παρακολούθηση ταινιών τρόμου) βγήκε το πόρισμα ότι ήταν zombie.

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy