ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Μυθωδία
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 14
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2003, 13:18:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

[/quote]

Πού είναι αυτό το εικονίδιο; Για να το ξέρω μην ξανακάνω καμιά τέτοια βλακεία πάλι....

[/quote]
Άσε άσε... το βρήκα...

(Καλά μιλάμε μόνος μου ρωτάω, μόνος μου απαντάω... Αυτοί οι εσωτερικοί διάλογοι θα με φάνε...)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εχετλαίος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


141 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2003, 23:03:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Εχετλαίος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MOVEMENT I ΟΛΟΚΛΗΡΟ!!! (Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΤΑ 99%)

ONE,TWO,THREE
ONE,TWO,THREE
ONE,TWO,THREE
ONE,TWO,THREE

(ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΧΟΡΟΣ)          (ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΧΟΡΟΣ)
ΔΙ--Α Ε--ΛΑ
ΔΙ--Α Ε--ΛΑ
ΔΙ-Α Ε--ΛΑ
ΔΙ-Α Ε--ΛΑ
ΔΙ-Α Ε---ΛΑ
ΔΙ-Α Ε--ΛΑ
                                    ΔΙ-Α Ε--ΛΑ
                                    ΔΙ-Α Ε--ΛΑ
                                    ΔΙ-Α Ε---ΛΑ
                                    ΔΙ-Α Ε--ΛΑ
ΕΛΑ

ΔΙ-Α Ε-ΡΩ-ΤΑ                ΕΣΥ ΠΑΙ ΔΕΙ (ΕΛΑ)
-                                 ΕΣΥ ΠΑΙ ΔΕΙ
ΖΗ-ΤΩ ΣΥ Ε-ΛΑ             ΕΣΥ ΠΑΙ ΔΕΙ
-                                 ΕΣΥ ΠΑΙ ΔΕΙ
ΔΙ-Α ΣΥ ΘΕ ΜΟΥ            ΕΣΥ ΠΑΙ ΔΕΙ
ΕΣΥ ΠΑΙ ΔΕΙ                  ΕΣΥ ΠΑΙ ΔΕΙ
ΕΣΩ ΜΕΝ ΣΥ                 ΕΣΥ ΠΑΙ ΔΕΙ
ΕΣΥ ΠΑΙ ΔΕ                   ΕΣΥ ΠΑΙ ΔΕΙ

ΕΝ ΖΗΝ ΘΕ-ΟΣ
ΕΝ ΖΗΝ ΘΕ-ΟΣ

ΖΗ-ΤΩ ΤΕ ΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΕ
ΖΗ-ΤΩ ΤΕ ΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΕ
ΜΟΝΗ ΤΕ ΤΟΥ ΔΙΑ ΜΕΝ
ΜΟΝΗ ΤΕ ΤΟΥ ΔΙΑ ΜΕΝ
ΠΑΙ ΖΕΥ ΠΑΙ ΔΕ ΠΑΙ ΔΗ
ΠΑΙ ΖΕΥ ΠΑΙ ΔΗ ΠΑΙ ΔΗ ΠΑΙ
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ    (ΓΥΝ.Χ) ΔΙ-
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ    (ΓΥΝ.Χ) Α ΤΕ
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ    (ΓΥΝ.Χ) ΤΗΝ ΔΗ-
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ    (ΓΥΝ.Χ) ΜΗ-ΤΡΑ
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ    (ΓΥΝ.Χ) Ε-ΛΑ
ΔΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΔΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΔΕΩΜΕΝ ΣΟΙ
ΔΕΟΜΕΝ ΔΕΟΜΕΝ ΔΕΟΜΕΝΟΙ (Χ4)


ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ! ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ!!!

http://www.geocities.com/grypas12/ELLAS.html
http://www.geocities.com/grypas12/ellas2.html
http://www.geocities.com/grypas12/ELLAS3.html

Edited by - Εχετλαίος on 20/04/2003 23:09:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2003, 00:33:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ τον εκ του Έχετλον, Εχετλαίο
Καλό κουράγιο φίλε μου….


Πάνα καλώ κρατερόν,νόμιον,κόσμοιο τό σύμπαν...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΑΝ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


161 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2003, 02:13:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΑΝ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΜΥΘΩΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΜΕΛΩΔΙΑ.Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ.ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΑ ΑΡΧΑΙΟΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΥΜΒΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΘΕΟΥΣ ΤΟΥ ΔΩΔΕΚΑΘΕΟΥ.ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΧΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΗΣ ΤΕΛΕΤΗΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟ 1997.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ.ΚΑΘΕ ΤΟΥ ΠΡΑΞΗ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2003, 23:26:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ.ΚΑΘΕ ΤΟΥ ΠΡΑΞΗ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ.

ΜΑ ΗΔΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ...
ΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2004 ΣΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ; ΠΟΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΜΕ ΤΙΣ ΙΕΡEΙΕΣ ΤΟ 2000 ΣΤΟ ΣΙΔΝΕΥ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗ ΣΗΜΑΙΑ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ;
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΓΙΑ ΥΠΟΚΡΟΥΣΗ...... ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗ ΘΕΛΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!! ΤΑ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ (ΚΑΙ ΤΑ 2 ΓΕΓΟΝΟΤΑ)ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΒΑΖΩ, ΠΟΤΑΜΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ... ΦΥΣΙΚΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ Η ΒΙΣΣΗ... (ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑΣ)


Αυτό που κάνεις, να το πιστεύεις....

Ζήσε όλες τις στιγμές....

Καλές ή και κακές (και αυτές χρειάζονται...)

Έτσι και αλλιώς όλα κάποια στιγμή θα χαθούν σαν δάκρυα στη βροχή....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stranger_
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2003, 18:21:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stranger_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ημαρτον!!!
Η Βισση Παπαθανασιου...
Ειναι εντελως ασχετο???!!!!!
Να 'ταν Πρωτοψαλτη κατι παει και ερχεται και αν...

bladerunner η μουσικη απο την ταινια BLADE RUNNER ηταν στ' αληθεια εξαιρετικη οπως και η ιδια η ταινια!
Περνουσε πολλα μηνυματα σχετικα με το "που παμε" και "ποιοι ημαστε"
ετσι?
Ειχε και φοβερη σκηνοθεσια και φωτογραφία...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2003, 20:37:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δείτε αυτό http://www.NoitikiAntistasis.com/mythodea.html

Απ'οτι φαίνεται ο φίλος Εχετλαίος έγινε "διάσημος"


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Fotinakis
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2003, 20:55:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fotinakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΩΝ ΤΗΣ ΜΥΘΟΔΕΙΑΣ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΣΤΟ FORUM, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ MAIL STO FOTINAKISVANGELIS@YAHOO.GR TOYS STIXOYS THS ΜΥΘΟΔΕΙΑΣ. ΑΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ALBUM ΤΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗ.

ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ
ΓΙΑ 2 ΠΡΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΑΙ. ΓΙΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εχετλαίος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


141 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2003, 16:44:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Εχετλαίος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MOVEMENT VIII

(ΧΟΡΟΣ)
ΗΛΘΕ Ω ΔΙΑ - ΟΔΥΣΣΕΑ
ΗΛΘΕ Ω ΔΙΑ

(ΧΟΡΟΣ)
ΗΛΘΕ Ω ΟΔΥΣΣΕΑ
ΗΛΘΕ Ω ΔΙΑ


MOVEMENT IX

ΤΙΘΝΗΤΙ
ΤΙΘΝΗΤΙ
ΤΙΘΝΗΤΙ

ΤΙΘΝΗΤΙ
ΩΣ ΖΗΤΕΙ
Η ΜΗΤΕΡΑ
ΤΙΘΝΗΤΙ ΜΗ ΣΥΜΒΕΙ
Ω ΑΡΗ Η ΕΙΜΑΡΜΕΝΗ
ΜΑΡΤΥΡΑ ΗΣΥΧΑ
ΜΕΘΥΣΜΕΝΑ
ΜΗ ΣΥΜΒΕΙ
Η ΜΗΝΗ
ΟΤΙ Η
ΖΗΤΩΜΕΝΗ ΖΕΙ

ΜΑΚΡΙΝΑ ΗΣΥΧΑ
ΠΕΜΠΤΕΙ ΖΕΙ
ΑΚOIMHTH
ΜΑΣ ΜΙΛΕΙ
Η ΕΙΜΑΡΜΕΝΗ

(ΧΟΡΟΣ)
ΕΝΑ 'XEI ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΟΔΕΥΕΤΑΙ ΣΤΗ ΓΗ -ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΔΩ-
ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΕΙΠΩ OTI ΗΛΘΕ

ΜΑΡΤΥΡΑ
ΜΑΣ ΜΙΛΑ
ΜΕΘΥΣΜΕΝΑ
ΜΗ ΤΙΣ ΜΗ
ΜΗ ΔΕΙ
ΟΤΙ ΖΕΙ Η ΕΙΜΑΡΜΕΝΗ

ΤΙΘΝΗΤΙ
ΩΣ ΖΗΤΕΙ
ΜΗ ΘΝΗΘΕΙ
ΜΑΣ ΜΙΛΕΙ
ΘΕ ΗΜΕΙΣ ΠΕΙ
ΠΡΟΣΜΕΝΕΙ
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ

ΜΗ ΘΝΗΘΕΙ
ΟΦΕΛΕΙ
ΤΗ ΜΗΝΗ
ΜΗ ΣΥΜΒΕΙ
Η MHNH

ΗΛΘΑΤΕ ΕΝΘΕ
ΕΣΥ ΗΜΕΤΕΡΑ
ΗΛΘΑΤΕ ΕΝΘΕ
ΕΣΥ ΗΜΕΤΕΡΑ


MOVEMENT X
(ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΧΟΡΟΣ) (ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΧΟΡΟΣ)

ΔΙ-Α Ε--ΛΑ
ΔΙ-Α Ε--ΛΑ
ΔΙ-Α Ε---ΛΑ
ΔΙ-Α Ε--ΛΑ

ΕΛΑ

ΖΗ-ΤΩ ΤΕ ΤΗΝ ΜΗΤEΡΑ ΘΕΕ ΤΗΝ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΖΗ-ΤΩ ΤΕ ΤΗΝ ΜΗΤEΡΑ ΘΕΕ
ΜΟΝΗ ΕK ΤΟΥ ΔΙΑ ΜΕΝ ΕK ΤΟΥ ΔΙΑ ΜΕΝ
ΜΟΝΗ ΕK ΤΟΥ ΔΙΑ ΜΕΝ
ΠΑΙ ΖΕΥ ΠΑΙ ΔEI
ΠΑΙ ΖΕΥ ΠΑΙ ΔΕI ΠΑΙ ΔΕ ΠΑΙ

ZEI

ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ ZEI
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ ΔΕΙ
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ MH
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ ΔΙ-
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ Α ΤΕ
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ ΤΗΝ MΗ-
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ ΝΗ-Α
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟΝΤΩΣ ΔΙΗ ΕΙ-ΕΛΑ

ΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΖΕΙ
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΔΕΩΜΕΝ ΣΟΙ
ΔΕΟΜΕΝ ΔΕΟΜΕΝ ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΣΟΙ (Χ4)


SPECIAL EDIT

ΔΙ-Α Ε--ΛΑ
ΔΙ-Α Ε--ΛΑ
ΔΙ-Α Ε---ΛΑ
ΔΙ-Α Ε--ΛΑ

ΕΛΑ

ΤΙΘΝΗΤΙ
ΩΣ ΖΗΤΕΙ
Η ΜΗΤΕΡΑ
ΤΙΘΝΗΤΙ
ΜΗ ΣΥΜΒΕΙ
Ω ΑΡΗ Η ΕΙΜΑΡΜΕΝΗ

ΜΑΚΡΙΝΑ ΗΣΥΧΑ
ΠΕΜΠΤΕΙ ΖΕΙ
ΑΚΟΙΜΗΤΗ
ΜΑΣ ΜΙΛΕΙ
Η ΕΙΜΑΡΜΕΝΗ

(ΧΟΡΟΣ)
ΕΝΑ 'ΧΕΙ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΟΔΕΥΕΤΑΙ ΣΤΗ ΓΗ -ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΔΩ-
ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΕΙΠΩ ΟΤΙ ΗΛΘΕ

ΔΙ-Α Ε--ΛΑ
ΔΙ-Α Ε--ΛΑ
ΔΙ-Α Ε---ΛΑ
ΔΙ-Α Ε--ΛΑ

ΕΛΑ

ΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΖΕΙ
ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΔΕΩΜΕΝ ΣΟΙ
ΔΕΟΜΕΝ ΔΕΟΜΕΝ ΔΕΟΜΕΝΟΙ ΣΟΙ (Χ3)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

κώστας
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
295 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2003, 20:57:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους κώστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

cat
Κατέβασε το winmx ...ειναι από τα καλύτερα στο ειδος ...

Ετυχε να εγκαταστήσω το WINMX δοκιμαστικά για 2-3 βδομάδες και από τότε άρχισα να παίρνω από αγνώστους 5-10 διαφημιστικά στο e-mail μου.
Λέτε να είναι και αυτό spyware?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

κώστας
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
295 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2003, 18:21:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους κώστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχετλαίε εγώ τώρα τι να πω…

Σήμερα έτυχε να δω τα λόγια της ΜΥΘΩΔΕΙΑΣ που έδωσες σε αυτό το forum.
Νόμιζα ότι ξέρω Ελληνικά, και νοιώθω κάπως …βάρβαρος

Έχω τη ΜΥΘΩΔΕΙΑ πάνω από χρόνο, την ακούω τακτικά αλλά δεν είχα πιάσει λέξη.

Ακουγόταν σαν:
ONE, TWO, THREE
THREE—A E—ΛA

...και η εκτέλεσή της έγινε στο ναό του Ολυμπίου...

Συγχαριτήρια για την καλή δουλειά!
Να είσαι καλά!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΙΕΡΑ ΕΛΛΑΣ
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2003, 12:42:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΙΕΡΑ ΕΛΛΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΣΥΝΘΕΤΗΣ ΚΑΤΑ ΠΟΛΟΥΣ ΜΥΗΜΕΝΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΙΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΜΥΘΩΔΙΑ
ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟΙΧΟΥΣ ΣΤΟ SITE ΝΟΗΤΙΚΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΕΞΑΙΡΕΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΟΥΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΩΤΡΙΝΩ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣΤΕ ΑΝΕΠΙΦΙΛΑΚΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ SITE WWW.e-e-e.gr
ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ DVD ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΟΤΑΝ ΑΠΕΥΘΗΝΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΕ ( ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ) ΠΟΛΛΟΙ ΣΗΚΩΝΑΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ.
Ο ΕΝ ΛΟΓΟ ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΙΧΕ ΕΥΘΙΓΡΑΜΙΣΤΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΟ ΑΡΧΑΙΟ ΙΕΡΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΙΜΗΣ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hel-lin
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
129 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2003, 13:09:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hel-lin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θα Συμφωνησω μαζι σου φιλεμου "ΙΕΡΑ ΕΛΛΑΣ"..Και σε οτι αφορα τον Παπαθανασιου,και σε ο,τι αφορα το site που προτεινεις.Εχει παρα πολλες γνωσεις,πηγες και αρχαια κειμενα...Καταπληκτικο για οποιον τον ενδιαφερει..Και γω τυχαια το ανακαλυψα πριν λιγους μηνες..Ουπς,παρασυρθηκα..Συγνωμη για το εγκωμιο,αλλα αξιζει τον κοπο...
-ου καταισχυνω οπλα τα ιερα......αμυνω δε υπερ ιερων και υπερ οσιων και μονος και μετα πολλων..την πατριδα δε,οθκ ελλατω παραδωσω,πλειω δε και αρειω οσης αν παραδεξομαι....-

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

κώστας
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
295 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2003, 11:52:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους κώστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μήπως γνωρίζει κάποιος από που προέρχονται οι στίχοι της μυθωδείας, αν δηλαδή υπήρχαν σε κάποιο αρχαίο κείμενο ή γράφτηκαν τώρα;


gnothe seauton
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εχετλαίος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


141 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2003, 12:47:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Εχετλαίος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οι στίχο της μυθωδίας γράφτηκαν από τον Βαγγέλη Παπαθανασίου.
Απλά γίνεται μία προσπάθεια αποηχογραφήσεώς των καθότι δεν υπάρχουν δημοσιευμένοι πουθενά και υπάρχουν βάσιμες ενδείξεις (και αποδείξεις) ότι υπάρχουν στίχοι.
Μέχρι στιγμής, έχω βρεί το 95% των στίχων μερικούς από τους οποίους έχω δημοσιεύσει σε αυτό το topic.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

proud 2b sag
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2003, 21:31:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους proud 2b sag  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑΥΜΑΖΩ ΤΟΝ ΒΑΓΓΕΛΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΑΛΛΑ Η ΒΑΣΙΚΗ ΙΔΕΑ ΣΤΟ ΜΥΘΩΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΗ ΚΛΕΜΜΕΝΗ.ΑΝ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΤΟ MARS,THE BRINGER OF WAR TOY GUSTAV HOLST ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ.
ΠΑΝΤΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ Τ'ΟΤΙ ΕΚΛΕΨΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ,Ε???
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΗ ΤΗ ΣΥΛΛΟΓΗ ΤΟΥ HOLST THE PLANETS.ΕΙΝΑΙ ΑΠ'ΤΙΣ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΤΗΣ ΑΝΓΝΩΡΙΣΗΣ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕ.ΣΑΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,JOHN WILLIAMS ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΑΛΛΟΙ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΟΔΥΣΣΕΙΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
61 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 15:28:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΟΔΥΣΣΕΙΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κανένα νέο από τον Εχετλαίο; ή και από οποιονδήποτε φίλο που γνωρίζει κάτι για το θέμα;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εχετλαίος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


141 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 17:55:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Εχετλαίος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΟΔΥΣΣΕΙΕ,

Η ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΜΥΘΩΔΙΑΣ ΕΧΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ.
Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ.
ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΤΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ.

ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ...
ΕΧΕΤΛΑΙΟΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΟΔΥΣΣΕΙΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
61 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2003, 11:15:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΟΔΥΣΣΕΙΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΕΤΛΑΙΕ, είσαι ένας υπέροχος ΕΛ-ΛΗΝ και φίλος από εδώ και στο εξής.
Παρακαλώ όπως με ενημερώσεις για τις αναμενόμενες εξελίξεις.
Θέλω να σε ρωτήσω εάν συνεργάστηκες με κάποιους γι’ αυτό το θέμα ή η έρευνα είναι μόνο δική σου.
Ευχαριστώ ΟΔΥΣΣΕΙΟΣ.

Υ.Γ.: Καλή επιστροφή της ΕΛ-ΛΑΣ στην ΙΘΑΚΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εχετλαίος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


141 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2003, 11:32:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Εχετλαίος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΕΡΕΥΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ.
ΠΑΡΟΤΙ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΟΛΩΝ ΕΔΩ ΑΠΟ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ. ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΜΟΝΟΣ...
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ....
ΞΕΚΙΝΩΝΤΑΣ ΜΕ ΜΟΝΟ ΟΔΗΓΟ ΤΗ ΦΡΑΣΗ ΔΙΑ ΕΛΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΘΕΤΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ 1 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΦΡΑΣΗ ΑΡΑ "ΚΑΤΙ" ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ, ΕΦΤΑΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΚΤΙΜΗΘΕΙ ΔΕΟΝΤΩΣ.

ΕΧΕΤΛΑΙΟΣ.

Edited by - Εχετλαίος on 06/09/2003 11:43:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alf_nikaia
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2003, 14:17:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alf_nikaia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα.Από ότι έχω ακούσει για το "Μυθώδια" ο Παπαθανασίου έστειλε και προς κάποια άλλη "κατεύθηνση" τη μελωδία εκτός από τον Άρη.Αν κάποις γνωρίζει κάτι γι αυτό θα ήθελα να πει κάτι


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nocta
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2003, 03:53:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nocta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια χαρά. Πολυ ενδιαφέρον το θέμα που συζητάτε. Συγχαρητήρια στον Εχέτλαιο για την καταπληκτική δουλειά. Θα ήθελα να ρωτήσω αν ασχολείται κάποιος από εσάς με την μουσική. Αν ναι, μια καλή πρόταση βιβλίου που να σχετίζεται με μουσική, με τον χρυσό αριθμό και γενικά με την Αρχαία Ελλάδα; Ευχαριστώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΤΗΣΑΛΗΘΕΙΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
82 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2003, 18:01:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΤΗΣΑΛΗΘΕΙΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΗ ΜΥΘΩΔΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΟΔΥΣΣΕΙΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
61 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2003, 19:45:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΟΔΥΣΣΕΙΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ αυτές οι ανατριχίλες φίλε ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ, τις έχουμε περάσει όλοι μας. Καλώς ήρθες στο club.

Έσετε Έλευσις


ΔΙ-Α

ΟΔΥΣΣΕΙΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΟΔΥΣΣΕΙΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
61 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2003, 19:58:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΟΔΥΣΣΕΙΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ, ελπίζω να το έχεις δει αυτό:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2042
και αυτό κυρίως:
http://www.geocities.com/ehetlaios
γιατί βλέπω ότι είσαι σε λάθος θέμα.


ΟΔΥΣΣΕΙΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΤΗΣΑΛΗΘΕΙΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
82 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 00:19:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΤΗΣΑΛΗΘΕΙΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ. ΓΙΑ ΤΗ ΜΥΘΩΔΙΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ???
ΔΕ ΘΥΜΟΜΟΥΝΑ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΔΩ. SORRY

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΟΔΥΣΣΕΙΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
61 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 12:14:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΟΔΥΣΣΕΙΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι καλά έκανες φίλε μου, απλά δεν ήξερα αν το έχεις δει και ήθελα να σε βοηθήσω.Είμαι σίγουρος ότι θα έχεις κολήσει στη ΜΥΘΩ-ΔΙΑ τώρα και θα την ακούς συνέχεια.

Φιλικά ΟΔΥΣΣΕΙΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΤΗΣΑΛΗΘΕΙΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
82 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 17:15:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΤΗΣΑΛΗΘΕΙΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ MOVEMENT 4 ΣΤΑ 12 ΛΕΠΤΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΑΝ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ(πχ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΤΑΙΝΙΑ X-FILES THE MOVIE)?????? Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 21:14:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω εδω, θα προτεινα να αναλυσουμε και τις εικονες που προβαλοντε ανα κομματι.

Ας πουμε για αρχη, ποιος αστερισμος ειναι αυτος που προβαλλεται?
Γιατι προβαλλοντε συνεχως εικονες αρχαιοελληνικες?
...κτλ κτλ...

...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΤΗΣΑΛΗΘΕΙΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
82 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 00:58:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΤΗΣΑΛΗΘΕΙΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟΣ Ο ΑΣΤΕΡΙΣΜΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΠΡΟΒΑΛΕΤΑΙ ΣΤΟ DVD ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΝΕΦΕΛΩΜΑ ΤΟΥ ΩΡΙΟΝΑ.
ΤΙ ΛΕΤΕ???



ΣΤΟ DVD


ΩΡΙΟΝΑΣ1


ΩΡΙΟΝΑΣ2

ΔΕ ΜΟΙΑΖΟΥΝ?

Edited by - ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΤΗΣΑΛΗΘΕΙΑΣ on 06/10/2003 00:59:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 14 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy