ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 επεξήγηση ονείρου (εάν υπάρχει)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
marfag
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2006, 10:59:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους marfag
καλημέρα και καλώς σας βρήκα..

είδα στον ύπνο μου ότι γέννησα χωρίς κανένα πόνο ένα μωρό....αργότερα είδα ότι ντάντευα ένα αγόρι μωρό..αργότερα ένα κορίτσι..λες και ήταν 2 διαφορετικά όνειρα...τα μωρά και τα 2 ήταν ήρεμα και με κοίταζαν στα μάτια...και καταλάβαινα ότι τα αγαπούσα πάρα πολύ...το περιβάλλον στο οποίο βρισκόμουν μου ήταν εντελώς άγνωστο...ίσως να ήμουν και κάπου στο εξωτερικό...δε ξέρω...δε θυμάμαι τπτ περισσότερο...

εάν έχετε καποια επεξήγηση θα ήταν πολύ χρήσιμο για μένα να μου απαντήσετε...εάν όχι,έχει καλώς...

σας ευχαριστώ

μαρφαγκ

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2006, 12:14:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ/ή marfag, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις μας!

Θα σε συμβούλευα προτού ανοίξεις ένα νέο θέμα να συμβουλεύεσαι την Αναζήτηση (επάνω δεξιά στην σελίδα).
Εκεί μπορείς να υποβάλλεις τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά για το θέμα που σε ενδιαφέρει και να επιλέξεις την εμφάνιση αποτελεσμάτων μόνο για τίτλο θέματος.
Αν υπάρχει ήδη κάποιο σχετικό ενεργό topic καλό θα ήταν να συνέχιζες σ' αυτό προκειμένου να μην έχουμε διπλά θέματα αλλά και να έχουμε όλες τις πληροφορίες/απόψεις συγκεντρωμένες σ' ένα topic.

Σχετικά με τα όνειρα και την εξήγηση τους μπορείς να αναφέρεις το δικό σου στο topic (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

Εξηγηση ονειρου!!!

Το θέμα αυτό απενεργοποιείται και μεταφέρεται στην Κατηγορία .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-. από την Κατηγορία .-= Η ΨΥΧΗ =-. όπου ανοίχθηκε αρχικά.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
8.984375E-02
Maintained by Digital Alchemy