ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 MΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΒΡΑΔΙΑ...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
golden
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2006, 13:32:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους golden
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΗΓΗΘΩ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ.ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΝΙΩΣΑ ΜΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ,ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ.ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ,ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΘΥΜΑΜΑΙ...ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥΧΕ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ.
ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΓΑΥΓΙΖΕ ΣΤΗΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ.ΣΑΝ ΝΑΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚΕΙ.ΕΓΩ ΕΒΛΕΠΑ ΜΙΑ ΣΚΙΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ,ΕΝΩ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΠΛΑ ΕΝΙΩΘΕ ΜΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ,ΕΙΧΑΜΕ Χ...ΕΙ ΠΑΝΩ ΜΑΣ.ΕΝΙΩΘΑ ΤΟΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΦΩΣ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΣΒΗΣΩ,ΠΗΡΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΚΑΙ ΚΛΠ.ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΚΡΟΑΣΗ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΟΥ ΑΓ.ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ,ΟΣΟ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕ,ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΚΟΚΚΑΛΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΨΗΛΑ,ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΟΜΟΥΝ ΜΟΝΟΚΟΜΑΤΗ.ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΝΑ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΕΞΟΡΚΙΣΜΟ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ.
ΟΣΟ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΥΤΑ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΜΙΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΩΡΟ ΕΥΧΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.
ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΧΕΡΙ.
ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΣΤΑΥΡΟΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2006, 17:09:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos

ΕΕΕΕ ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑΑΑ!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2006, 17:19:40  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Καλως ηρθες στην παρεα μας golden...Θα σε παρακαλουσα (αν δεν το εκανε καποιος διαχειριστεις) πρωτα να εκανες μια αναζητηση αλιοτερων θεματων... θα εβλεπες οτι εχει θεμα με παραξενες ιστοριεςμ ή γεγονοτα!

Στο λεω σαν υποσημειωση και οχι για να σε "μαλωσω"


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2006, 17:33:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis
-τι εχεις γιαννη;;
-οτι ειχα παντα

αλλο ενα βζιν βζουν θεμα

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2006, 17:48:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos

quote:

-τι εχεις γιαννη;;
-οτι ειχα παντα

αλλο ενα βζιν βζουν θεμα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2006, 00:55:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή golden, καλώς ήλθες στα Forums του Esoterica!
Σου εύχομαι να έχεις μια εποικοδομητική συνέχεια.

Η εμπειρία σου - η οποία όντως ακούγεται ενδιαφέρουσα - θα μπορούσε να φιλοξενηθεί στο σχετικό θέμα με παρόμοιου τύπου "περίεργες εμπειρίες" (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν στο θέμα):

Παράξενες Ιστορίες...

Εκεί θα μπορούσες να διαβάσεις τις εμπειρίες κάποιων άλλων ανθρώπων, να παραθέσεις την δική σου κι ενδεχομένως να δώσεις και την δική σου ερμηνεία για αυτήν.

Το θέμα αυτό λοιπόν απενεργοποιείται καθώς η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί στο προτεινόμενο.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy