ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 role playning games
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
yog-sothoth
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 14:24:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους yog-sothoth
παιζω απο το 91 παιχνιδια ρολων και καπου ακουσα οτι εχουν αποκρυφιστικη σημασια οποιος γνωριζει κατι ας μου πει

kostas

Idiana Jones
Νέο Μέλος

Papua New Guinea
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 22:17:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Idiana Jones
ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΚΡΥΦΙΣΤΙΚΕΣ ΣΗΜΑΣΙΕΣ

ΑΛΛΑ

ΑΣ ΜΗ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ...

episode 2: THE RETURNΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2003, 16:39:10  Εμφάνιση Προφίλ
Αυτό που ξέρω είναι ότι κάποιο Χριστιανοί ιερείς κατηγορούν τα παιχνίδια ρόλων που έχουν δράκους και μάγους πως μπορεί να είναι υπεύθυνα για διάφορες καταλήψεις ανθρώπων από δαίμονες.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2003, 23:31:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf
ΦΙΛΕ wolffaced ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΓΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΣΙΕΣ ΣΕ ΟΛΑ.
ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΣΟΥΗΔΙΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΔΟΛΟΦΟΝΗΘΗΚΕ ΒΙΑΙΑ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΙΖΕ role playing games ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΣΠΕΥΣΑΝ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΤΑΧΑΜΟΥ ΕΚΕΙ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ; ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΝ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΝ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ.
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ ΙΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΞΕΧΝΟΥΝ ΟΤΙ Η ΙΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΑ.

"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2003, 23:11:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr
quote:

παιζω απο το 91 παιχνιδια ρολων και καπου ακουσα οτι εχουν αποκρυφιστικη σημασια οποιος γνωριζει κατι ας μου πει

kostas



φιλε κωστα απο τα λιγοστα που ξερω για τα παιχνιδια αυτα θα ελεγα οτι τουλαχιστον τα βαμπιρ παιχνιδια ρολων θα μπορουσε καποιος να τα χαρακτηρισει σατανηστικα, εγω δεν συμφωνω με τετιους χαρακτηρισμους μιας και σκεφτομαι σχετικα ανοικτα.
μιας και αναφερες το θεμα για παιχνιδια ρολων , να πω οτι θελω να ασχοληθω και εγω αλλα δεν ξερω απο που να αρχησω.εχεις να μου προτινεις κατι?

φιλικα Νικος



Don't Try to Give Days in your Life, just try to Give Life in your Days


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χρηστος τσιρακιδης
Νέο Μέλος


38 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2003, 17:07:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χρηστος τσιρακιδης
quote:

να πω οτι θελω να ασχοληθω και εγω αλλα δεν ξερω απο που να αρχησω.εχεις να μου προτινεις κατι?
quote:

DIABLO

ViolatorΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2003, 21:49:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr
ενοω card rpg



Don't Try to Give Days in your Life, just try to Give Life in your Days


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2003, 22:36:30  Εμφάνιση Προφίλ
Πήγαινε εκεί
http://www.kaissa.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Parania7
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2003, 23:35:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Parania7
ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΠΙΣΤΑ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡΙΑ ROLE PLAY GAMES ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΣΑΤΑΝΙΣΤΙΚΟ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ.....ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΔΙΕΞΟΔΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΟΥΤΙΝΑ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΣΕΙΝΥΔΗΤΗ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ "ΑΔΥΝΑΜΟΣ".....
ΑΜΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΑ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ.ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΟΝΟΜΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙΣΣΕΣ ΟΙ ΤΑ FANTASY SHOPS...

Welcome_To_The_World_Of_Darkness
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2005, 03:10:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
το θέμα αυτό απενεργοποιείται, εφόσον υπάρχει το παρόμοιο:

RPG

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy