ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΤΟΥ POST......
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2006, 01:24:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΌΣΟΙ ΔΟΥΛΕΎΟΥΝ ΜΕ FIREFOX ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΕΔΩ https://addons.mozilla.org/firefox/3439/.

Έτσι είτε γράφουν ποστ είτε είναι bloggers...κτλ, θα έχουν αμέσως αυτόματη διόρθωση απο τον browser τους .


ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ


________________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΌΜΑΤΗ ΔΙΌΡΘΩΣΉ
ΤΟΥ POST......
ΣΕ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΤΟΥ
POST......

24/12/2006
________________________________________________________

Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2006, 07:49:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ΕΛΑΧΙΣΤΕ επειδή τώρα μαθαίνω κομπιούτερ από μόνος μου, και δεν ξέρω, τι ακριβώς διορθώνει;

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2006, 08:01:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μόλις κατέβασα αυτό το πρόγραμμα, κάτι δεν πάει καλά με το Firefox . Κάνει είσοδο ως μέλος αλλά μόλις επιστρέψει στο Forum έχει ξαναβγεί, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να στείλω απάντηση με το firefox . ξέρεις τι γίνετε ;

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2006, 01:49:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πρόγραμμα αυτό σου παρέχει την δυνατότητα να διορθώνεις τα ορθογραφικά σου λάθη κατευθείαν απο τον browser σου.
δηλαδή εγώ τώρα δεν γράφω την απάντηση μου πρώτα στο word για να διορθώσω τα ορθογραφικά μου λάθη, όπως πρώτα.
απλά ανοίγω το μπλε παράθυρο του φόρουμ και γράφω την αυτό που θέλω κατευθείαν εκεί. αν κάνω κάποια λέξη λάθος αυτή κοκκινίζει , πατάω δεξί κλικ και διαλέγω την σωστή απο αυτές που μου δίνει.
ότι θα έκανα και στο word δηλαδή απλά τώρα ο browser σου έχει αυτήν την δυνατότητα.

ελπίζω να σε βοήθησα.


ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2006, 10:46:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ΕΛΑΧΙΣΤΕ, ακούγεται πολύ καλό, αλλά το κατέβασα, και δεν το βλέπω να δουλεύει, πρέπει να κάνω κάτι άλλο ;

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2006, 12:13:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΌΜΑΤΗ ΔΙΌΡΘΩΣΉ ΤΟΥ POST...... ΣΕ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΤΟΥ POST......

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2006, 22:22:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φίλε ΕΛΑΧΙΣΤΕ, ακούγεται πολύ καλό, αλλά το κατέβασα, και δεν το βλέπω να δουλεύει, πρέπει να κάνω κάτι άλλο ;

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ[/center]


όταν ανοίξεις το παράθυρο, κάνε δεξί κλικ πάνω στο άσπρο πεδίο , εκεί που γράφουμε δηλαδή το post, εκεί που λέει "ορθογραφικός έλεγχος αυτού του πεδίου" πρέπει να έχει ένα ν, αν δεν είναι τσεκαρισμένο δεν δουλεύει πρέπει να το τσεκάρεις, όπως επίσης απο κάτω που λέει "γλώσσες" θα πάς να τσεκάρεις την "ελληνική".


ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2006, 10:58:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α μάλιστα … είδες άμα δεν ξέρεις…
Το θέμα τώρα φίλε μου είναι ότι προς το παρόν μου είναι άχρηστο, αφού δεν μπορώ να στείλω τίποτα με firefox (αυτές είναι με το Explorer).
Πάντως ευχαριστώ .


ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy