ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΣΥΝΟΔΟΙ ΠΛΑΝΗΤΩΝ & ΟΜΑΔΑ Ε
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 16:00:59  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Στις 5 Φεβρουαρίου 2000,ώρα Γκρήνουιτς 10 π.μ., έγινε η πρώτη ολική σύνοδος:Κρόνος,Δίας,Άρης,Ερμής,Ήλιος,Σελήνη,Αφροδίτη.Τότε η Μεγάλη Περίπολος βρισκόταν στη σκοτεινή πλευρά της Σελήνης,ενώ τα επανδρωμένα διαστημόπλοια των Η.Π.Α. δεν είχαν την δυνατότητα να απογειωθούν…

4 Μαρτίου 2000: Κρόνος,Δίας,Άρης,Ήλιος,Ερμής,Σελήνη,Αφροδίτη.

5 Μαίου 2000: σύνοδος: Άρης,Κρόνος,Δίας,Ήλιος,Ερμής,Αφροδίτη.Ανάμεσα στον Κρόνο και τον Δία θα βρίσκεται η Σελήνη.Αυτό σημαίνει ότι η διαφορά των 16 ωρών θα μπλοκάρει τα κομπιούτερ και οι Αμερικανοί θα χάσουν τον έλεγχο του χωροχρόνου.Τότε η Μυστική Αδελφότητα θα ενεργοποιήσει όλα τα τελετουργικά ρεύματα της Αλάσκας,με αποτέλεσμα οι Η.Π.Α. να μην μπορούν να ελέγξουν το Βορρά.

8 Μαίου 2000,σύνοδος:Σελήνη,Άρης,Ήλιος,Κρόνος,Δίας,Ερμής,Αφροδίτη (ο Κρόνος ,ο Δίας κι ο Ερμής θα είναι πίσω απ’τον Ήλιο).Η μέρα που θα λήξει το συμβόλαιο των ΗΠΑ με τον Παναμά για τη διώρυγα.Την διώρυγα του Παναμά την έχουν αγοράσει κάποιοι άγνωστοι μιας εταιρίας ονόματι «SEA».Συνεπώς ο Παναμάς με την Αλάσκα,δύο σημαντικά σημεία των Η.Π.Α δεν θα είναι πια υπό τον έλεγχό τους.

2 Αυγούστου 2000,σύνοδος: Σελήνη,Αφροδίτη,Ήλιος,Άρης,Ερμής,Δίας,Κρόνος.Το μίσος μεταξύ των Βόρειων και των Νότιων Αμερικανών θα έχει φτάσει στο απροχώρητο.Η Αδελφότητα των Ελλήνων περιμένει υπομονετικά…

21 Μαρτίου 2002,σύνοδος:Δίας,Σελήνη,Κρόνος,Άρης,Αφροδίτη,Ήλιος,Ερμής.Μέχρι τότε, τα δάση των Η.Π.Α θα έχουν γίνει στάχτη.Οι κυκλώνες και οι τυφώνες θα ρημάξουν την Νέα Ατλαντίδα (όπως και γίνεται σταδιακά).Οι δε σεισμοί θα τη πλήξουν στο έπακρο.Την ίδια στιγμή,ο ρώσικος στρατός θα έχει διακαή πόθο να σφάξει τη Τουρκία…

10 Ιουλίου 2002,σύνοδος:Αφοδίτη,Άρης,Δίας,Ήλιος,Σελήνη,Ερμής,Κρόνος.Όλα τα ουράνια φαινόμενα επηρεάζουν τις ευρωπαϊκές χώρες.

31 Αυγούστου 2002,σύνοδος: Αφοδίτη,Ερμής, Ήλιος, Άρης, Δίας, Κρόνος,Σελήνη. Η Καλιφόρνια θα φαίνεται σαν σεληνιακό τοπίο εξαιτίας των πυρκαγιών, ενώ στην Αγγλία θα συμβούν τρομακτικά γεγονότα, όπως καταβυθίσεις.

1 Μαίου 2003,σύνοδος:Δίας,Κρόνος, Ερμής, Ήλιος,Σελήνη,Αφροδίτη.Η Αδελφότητα των Ελλήνων θα περιμένει το αστρόπλοιο «Θησεύς».
Επίσης,θα αρχίσουν να αφυπνίζονται όλοι όσοι έχουν ελληνικά γονίδια.

21 Ιουλίου 2004 σύνοδος:Δίας, Σελήνη, Άρης, Κρόνος, Ερμής, Ήλιος,
Αφροδίτη.
Αποτέλεσμα:θα αφυπνιστούν όλοι όσοι έχουν ελληνικά γονίδια.Στην Ιταλία, στην Γαλλία (περιοχή Μασσαλίας) και τη χώρα των Βάσκων θα υπάρξουν μεγάλα προβλήματα.Οι Ευρωπαίοι πολιτικοί ηγέτες,όταν δουν αυτήν την εξέλιξη,ιδίως απ’την Ελλάδα,δεν θα ξέρουν που να κρυφτούν.

15 Οκτωβρίου 2004, σύνοδος: Σελήνη, Ερμής, Ήλιος, Άρης, Δίας, Αφροδίτη, Κρόνος.
Πλήρης αναρχία επικρατεί στις Η.Π.Α και θα ξεσπάσει ένα απίστευτο οικονομικό κραχ,μεγαλύτερο απ’αυτό του 1929.Οι Άριστοι Έψιλον περιμένουν το τελευταίο καλό οιωνό,και καλός οιωνός είναι ότι ο παντεπόπτης Ζευς θα μείνει πίσω στη Γη και θα επιβλέπει τα πάντα ενώ στη πρώτη γραμμή θα βρίσκεται ο νικητής Έλληνας θεός του πολέμου,ο τρομερός Άρης!

Ας δούμε λοιπόν το τελευταίο σημαντικό ουράνιο φαινόμενο,που πρόκειται να επηρεάσει όλη τη Γη: πρόκειται για τη φοβερή σύνοδο του 2012: Άρης,Κρόνος,Ερμής,Ήλιος,Αφροδίτη,Σελήνη,Δίας.
Τα πάντα θα είναι απογυμνωμένα και οι της ιερής ομάδας Έψιλον θα πάρουν τον έλεγχο.

Η χώρα των θεών,ονομασθείσα ΕΛΛΑΣ, ξαναγεννιέται!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 16:47:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Περίεργο.

Εχω ένα σημάδι στο μηρό αριστερά, 5 cm από τη γραμμή του μπικίνι, προς τα μέσα, που μοιάζει με "Ε".
Είναι μέρες τώρα που το αισθάνομαι να καίει και σαν να χτυπάει. Συγχρόνως, κάποιος με πέρνει συνέχεια τηλέφωνο και μου λέει "έχεις ωραίο κ...". Εκτός από τα προαναφερθέντα, προχθές που έβαλα φακές να βράσω, είδα στη συσκευασία αντί της μάρκας 3Α που συνήθως προτιμώ, να αναγράφεται μυστηριωδώς: "3Ε"...

Ας σοβαρευτώ λίγο.
Που τα βρήκες αυτά γραμμένα φίλη cat;
Είναι πλέον τρομερά τα σενάρια. Εσύ τι πιστεύεις;

αυτή...που τα κατάφερε!

Edited by - amalia on 16/02/2003 16:48:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 16:50:39  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Xmmmm............η γνώμη μου :
Εγώ περιμένω να ερθει το διαστημόπλοιο που θα μαζέψει ολους τους Ελληνες πάντως......οταν μου τα λέγανε τους πέρναγα για τρελλούς
τώρα συγκαταλέγομαι και εγώ σε αυτούς !!!!!

εναποθέτω τις πηγές μου :)


http://homepages.pathfinder.gr/the_unknowns/html/epsilon.htm

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"


Edited by - cat on 16/02/2003 16:59:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 16:56:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
σε ευχαριστώ πολύ.
Ειχα μπει στο συγκεκριμένο site πριν από κάποιους μήνες, και μου φάνηκε κάπως υπερβολικό (για να είμαι επιεικής).
είχα βρει ωστόσο κι ένα πολύ σοβαρότερο site για τους Ε, που θα ψάξω λίγο τώρα μήπως το βρω, και θα ενημερώσω.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 17:04:31  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Ευχαριστώ πολύ αναμένω...
αλήθεια μήπως εχεισ κανένα ICQ ?
για να μιλάμε κατευθείαν ...

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 17:06:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
Προκαλώ (τώρα που είναι και επίκαιρο...):
quote:
"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 17:11:13  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Τί προκαλείς /?

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 17:24:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
Διαβάζοντας το πρώτο μήνυμα που ανοίγει το θέμα, μου δημιουργήθηκε η ανάγκη απλά να παίξω με τις λέξεις φίλη cat, εφαρμόζοντας την επεξήγηση της φίλης ΑΤΜΑΣ, σχετικά με το τι γίνεται όταν παίζει κανείς με τις λέξεις... Γι' αυτό (αντι)γράφω :
ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΝΑ ΛΕΜΕ

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
radamanthis
Νέο Μέλος


28 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2003, 19:55:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους radamanthis
Εγω εχω ακουσει για μια ημερομηνια καπου Ιουνιο-Ιουλιο του 2011 και εχει νακανει κατι με την Ομαδα Ε.
Μπορει να μου πει καποιος?

Με εκτιμηση Ραδαμανθυς


ΟΥΚ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ ΤΟ ΠΡΟΣΚΥΝΕΙΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2003, 20:55:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
Ναι... ναι φίλε Ραδάμνθυ, θα σου πώς εγώ κάτι...

Τότε που αναρωτιέσαι (Ιούνιο, Ιούλιο του 2011) για όσους έχουν επιζήσει απο τις αναφερόμενες ημερομηνίες του φίλου Cat θα έρθουν τα ΑΛΛΑ διαστημοπλοια, εκείνα του Ορφέως, του Μίνωως και θα μαζέψουν τους υπόλοιπους που είχαν ξεμείνει γιατί μάζευαν τα ασυμάζευτα απο του Ολυμπιακούς Αγώνες του 2004 επειδή είχαν οι καημένοι δηλώσει ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ για την Ολυμπιάδα που τελικά δεν μας είπαν... θα γίνει ή να ΜΗΝ ΒΓΑΛΩ ΕΙΣΗΤΙΡΙΑ...;

Πάντως απο έγκυρες πηγές των 3Α έμαθα ότι ΕΠΙΤΗΔΕΣ μας ανέθεσαν την Ολυμπιάδα του 2004!!!
Το έκαναν αφ'ενός για να γίνουμε ρεζίλι που ΔΕΝ θα τα καταφέρουμε και αφ'ετέρου για να είμαστε ΟΛΟΙ στα στάδια ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΦΥΣΙΚΑ και να χάσουμε το διαστημόπλοιο Θησέας...

Πάντως γιάυτό θα έρθουν τα άλλα δύο διαστημόπλοια για να μαζέψουν τους αμάζευτους...


Κέλσος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 08:30:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond
NOMIZΩ ΟΤΙ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΩΝ ΜΑΥΑS ? ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ 2012 ..
ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΡΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ ΣΤΑΜΑΤΑΓΕ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ?(ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΩΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟ..)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Skies tou Fegariou
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
306 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 14:01:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Skies tou Fegariou
NAI TO IMEROLOGIO TON MAYIAS MILAI GIA MIA PERIODO OPU 8A ARXISUN NA ALAZUN OI MAGNITIKOI POLI LOGO TON MEGALON ALAGON PU 8A GINUN STO ILIAKO MAS SISTIMA.AUTO 8A EPIFERI KATASTROFES TOSO STIN GI OSO KE SE ALUS PLANITES.

I XRONOLOGIA PU DINUN INE TO 2012 KE GIA OPION EXI DIAVASI TO VIVLIO TO 22 DEKEMVRIOY NOMIZO.STIN IMEROMINIA AUTI SIBIPTUN KE POLES ALES 8RISKIES AKOMA KE I XRISTIANIKI.

TO 8EMA INE TO EXIS.SIMERA OI EPISTIMONES EXUN PROVLEPSI TETIES ALAGES STUS MAGNITIKUS POLUS.PIO APLA MIA TETIA KATASTRIFI ONOMAZETE PAGETONIA PERIODOS,LIOSIMO TON PAGON PLIMIRES ALAGI GEOGRAFIKIS POLIKOTITAS KE POLA POLA XILIADES XRONIA APO TIN ARXI.

FILIKA

AGAPA GIA NA MIN MISIS.

Leonardo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 15:37:46  Εμφάνιση Προφίλ
Πολύ σωστοί οι 2 τελευταίοι "προλαλλήσαντες" και για του λόγου το αληθές παραθέτω μια πολύ καλή πηγή, ένα βιβλίο τεκμήριο που έχει γίνει παγκοσμίως μπεστ σέλλερ των εκδόσεων ΕΣΟΠΤΡΟΝ "OI ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΜΑΓΙΑ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 21:45:13  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Και εγώ για το 2011 ειχα διαβάσει κάπου , οτι τελιώνει το ημερολόγιο των Μάγια - Από κει και πέρα το ΧΑΟΣ !

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 21:53:35  Εμφάνιση Προφίλ
Δηλαδή για πόσο καιρό θα είμαστε υπερδύναμη??

From inside the Box we came, to tear your soul apart.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 22:33:34  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Ειμαστε τέτοιο πράγμα ????????

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 18:19:42  Εμφάνιση Προφίλ
Έτσι ακούγεται, ότι με τους Ε θα ξαναγίνουμε υπερδύναμη. Αν είναι να πεθάνουμε η Γη το 2011 τι να το κάνω?

From inside the Box we came, to tear your soul apart.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 00:34:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
quote:
...θα έρθουν τα ΑΛΛΑ διαστημοπλοια, εκείνα του Ορφέως, του Μίνωως και θα μαζέψουν τους υπόλοιπους που είχαν ξεμείνει...

Αχ φίλε Λυκοπρόσωπε, δεν διαβάζεις τι γράφει ο Κέλσος και θα σε μαλώσω...

Να ανοίξω και ένα λογαριασμό να καταθέτουμε τα χρήματα για τα "εισητήρια";;; Τι λέτε;;; 'Οχι τίποτα άλλο, για να κλείσουμε ΠΡΩΤΟΙ ΘΕΣΕΙΣ με ΑΝΕΣΕΙΣ...

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:44:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Τό θέμα ειναι
αν ποτέ ερθουν ....
θα μας πάρουν και εμάς ????? ........

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 00:08:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia
ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ...ΚΑΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΡΟΠΟ ΟΛΑ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΣΤΟ 2012.ΠΡΙΝ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΕΛΕΓΑ ΟΚ! ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ?
ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?
Η ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΓΛΕΝΤΑΩ ΜΗΠΩΣ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ?

'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 01:11:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy
ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ
ΖΗΣΤΕ ΤΗ ΖΩΗ
ΣΑΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ
ΓΛΕΝΤΑΤΕ ΝΑ
ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΤΑΙ
ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΠΙΣΩ
ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΟΛΟΓΕΙΕΣ.
ΔΙΟΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΑΥΤΑ
ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΑ
ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ
ΓΙΝΟΥΝ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΕ
ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ
ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΤΑ ΡΕΣΤΑ
ΠΑΡΕΛΘΟΝ-ΠΑΡΟΝ-ΜΕΛΛΟΝ........
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 07:08:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΒΡΕ !!
ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΣΑΝ ΣΚΥΛΙΑ(ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΡΟΦΗΣ,ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ,ΛΟΥΦΑ,ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ..ΤΕΡΜΑ) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 20:31:17  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Εντάξη είπαμε κινδυνολογούμε συνέχεια ..απο καθαρή περιέργεια
Από δω και μπρος δεν ειναι και πολλά στο χέρι μας ..
οτι ηθελε προκύψη !!!!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 22:34:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13
αυτες της αποκριες το αποφασισα θα ντυθω εψιλον και θα παρω και μια σκουπα να ταξιδεψω στο Σειριο...
μονο θελω βοηθεια θελω καποιος απο τους Ε να μου πει ειληκρινα...



ΤΙ ΧΑΠΙΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ...?
που μπορω να βρω λιγα μηπως στα καταστηματα με αποκριατικα?

love for what is comming and forgivness for the past...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 23:34:59  Εμφάνιση Προφίλ
Drumx13 εάν το θέμα δεν σου αρέσει μην ξαναγράψεις.

Halloween: The night HE came home!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 01:34:25  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
quote:
ΤΙ ΧΑΠΙΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ...?
που μπορω να βρω λιγα μηπως στα καταστηματα με αποκριατικα?


Νομίζω ..οτι μπαίνεις σε ολα τα topic και κοροιδεύεις ...
μα ανθρωπε μου ..αν εχεις κάτι σοβαρό να πείς γραψτω και σταμάτα να κάνεις κριτική σε οτι γραφουμε εδω μέσα ..

Αλιώς ..υπάρχουν ενα μάτσο site για χαβαλέ ..

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2003, 22:54:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr
to keimeno pou proto anafere i cat sto 8ema auto eiparxei kai sto biblio tou anesti keramida i ekdikiss ton E,
episeis pali se biblio tou idiou leei gia to 2011 gia ton 8riambo ton E

den 3ero ti na skefto me auta, pantos 8a itna sinarpastiko na ginotan katitetiot
kai se alla 8emaa eipo8ike gia katastrofi tou kosmou to ra konta , ite apo ton planiti x ite apo kati allo

ti napei kanei,
ego leo na perimenoume na doume ti 8a ginei, mexri tote zoume kanonika...



I Stand Alone


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2003, 23:23:01  Εμφάνιση Προφίλ
Συμφωνω με τον nitro912gr.

Για το θεμα των μυθικων πια Ε-ψιλον δεν εχει αρχη και τελος... Μεσα σε ενα μηνα διαβασα 4 βιβλια και το τι γραφουν μεσα δεν λεγετε!!!!

Βεβαια, σε μερικες μερες μολις απο τωρα, οπως εχει γραψει και η γατουλα μας,
"1 Μαίου 2003,σύνοδος:Δίας,Κρόνος, Ερμής, Ήλιος,Σελήνη,Αφροδίτη.Η Αδελφότητα των Ελλήνων θα περιμένει το αστρόπλοιο «Θησεύς».
Επίσης,θα αρχίσουν να αφυπνίζονται όλοι όσοι έχουν ελληνικά γονίδια."

Ιδωμεν...

Παντως ρε παιδια, ολη αυτη η ιστορια δεν θα ηταν και ΓΑΜΩ τις ταινιες στο σινεμα????? ...ετσι σαν τριλογια , οπως το υψιστο "Lord of the Rings"

...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2003, 07:40:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΗΔΗ ΜΠΕΙ ΣΕ ΕΠΟΧΕΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΕΣ..
ΜΕ ΤΗΝ 11η ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΞΕΛΙΣΣΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ..ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΑΓΕ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ..
ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΔΥΝΑΤΟΥΣ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2003, 13:41:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr
pos tous enoeis tous adinatous? pneumatika?




I Stand Alone


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2003, 10:41:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Γεια σας.

Επειδή οι συζητήσεις για την Ομάδα "Ε" έχουν διασπαρεί σε διάφορα topics, με αποτέλεσμα να "χάνεται" το νέο μέλος, θα σας παρακαλούσα να επισκέφτεστε το παρακάτω topic για την συνέχεια της συζήτησής σας.

topic.asp?TOPIC_ID=279

Ευχαριστώ για την κατανόησή σας.

Το topic αυτό κλειδώνεται και είναι πλέον μόνο για ανάγνωση.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy