ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ανεξηγητες εμπειριες στην Πεντελη - 2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 7
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2007, 16:32:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


για να ακουσω καμια σοβαρη προταση για γκαμηλες - ξεκιναμε απο 1000

εννοειται οτι θελω και δρομαδες και βακτριανες


α, και ενα αϊ ποντ (τωρα ειμαι τηλεπερσονα σαν την Λουκα, μην ξεχνιομαστε )


ΥΓ. το μικρο σκατο στο εν τω μεταξυ το εστειλα στην ερημο του τακλαμακαν, στην ασπρη πυραμιδα για εκπαιδευση

θελω να μαθει τον αποκρυφο τροπο του Λιακο να τυπωνει βιβλια με το κιλο

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
libero
Διεγραμμένος Λογαριασμός

Greece
282 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2007, 21:17:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους libero  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωωωωρρρεεεε!!!

Για τις κόρες του JBG, σφάζονται παλικάρια.

Γιατί δεν ανοίγετε ένα τοπικ με θέμα «οι υποψήφιοι γαμπροί της Σελήνης». Εκεί θα μπορέσετε να διασταυρώσετε τα "ξίφη" σας και να κάνετε τα παζάρια.
Υ.Γ. (Τελικά, δεν πήγε στην εκπομπή ούτε για το βιβλίο, ούτε για το βουνό…)

jonniebegood...

Έριξα μια ματιά στο σάιτ σου και είδα ότι είσαι πολύ ερασιτέχνης… καλά ρε..., ακόμα παρατηρητής επιπέδου αράχνης είσαι? Εγώ βρίσκομαι ήδη στο επίπεδο των σπάνιων θηλαστικών όπως η φώκια Monachus-Monachus που την εμβόλισα με το κότερό μου, στην τελευταία μου "παρατήρηση" της φύσης.
Τελικά δεν είσαι και τόσο γριά….


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2007, 23:43:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Edited by - jonniebegood on 20/02/2007 02:08:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2007, 23:47:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)



Edited by - jonniebegood on 20/02/2007 02:09:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Troll
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Colombia
270 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2007, 01:48:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Troll  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάτσε ρε φίλε γιατί τα πήρες;

Εδώ και κάμποσα μυνήματα, ασχολείστε με παζάρια για τη Σελήνη.

Μα@@@@ίες λες εσύ και η παρέα σου λοιπόν.

Εχει καμμία σχέση το θέμα του τόπικ με τη Σελήνη;


Υ.Γ1 Οποιο ρεμάλι ξαναμιλήσει έτσι για την κουμπάρα μου τον έχω κάνει κιμά στο σκουπιδοφάγο μου.

Υ.Γ2 Οποιος έχει τα κότσια θα ήθελα πάρα πολύ να μας δείξει τον επαγγελματισμό του, αντι να ασχολείται με τον ερασιτεχνισμό των άλλων.

Κατάλαβες φίλε libero ή να στα κάνω ακόμα πιο λιανά;;;;;


ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ,
ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2007, 18:12:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν μπορώ να γράψω πολλά...

είμαι στην έρημο του τακλαμακάν και ψάχνω

τα λέμε guys Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2007, 18:32:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
jonniebegood, είδαμε τα 2 χθεσινοβραδινά σου μηνύματα και χαιρόμαστε που απάντησες με χιούμορ...
Τα συγχαρητήρια μας!





In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2007, 00:55:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

jonniebegood, είδαμε τα 2 χθεσινοβραδινά σου μηνύματα και χαιρόμαστε που απάντησες με χιούμορ...
Τα συγχαρητήρια μας!


το γνωριζω φιλτατε ινκουμπε

τα συγχαρητηρια ομως τα δεχομαι μονο αν οντως γελασες

ποια βερσιον θεωρεις πιο χιουμοριστικη, την της Γεωμετριας ή την του Edited by - jonniebegood?


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Troll
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Colombia
270 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2007, 02:55:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Troll  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ποια βερσιον θεωρεις πιο χιουμοριστικη, την της Γεωμετριας ή την του Edited by - jonniebegood?

Εγώ πάντως προτιμώ της Γεωμετρίας και με διαφορά...

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ,
ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

libero
Διεγραμμένος Λογαριασμός

Greece
282 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2007, 16:33:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους libero  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κάτσε ρε φίλε γιατί τα πήρες;
Κρίνοντας από την τελευταία φράση, τα δύο υστερόγραφα και την κόκκινη φατσούλα στο τέλος, μάλλον εσύ είσαι αυτός που τα πήρε, κι όχι εγώ.
quote:
Εδώ και κάμποσα μυνήματα, ασχολείστε με παζάρια για τη Σελήνη.

Εγώ δεν ασχολήθηκα με την Σελήνη και τα παζάρια. Μάλιστα τα παζάρια τα ξεκίνησε ο jonniebegood.
quote:
Μα@@@@ίες λες εσύ και η παρέα σου λοιπόν

Μπορεί να λέω Μα@@@@ίες, αλλά πες ποια είναι η παρέα μου, για να την μάθω κι εγώ.
Σε πληροφορώ πως δεν έχω καμιά παρέα εδώ. Αν πρόσεξες είμαι νέο μέλος.
quote:
Εχει καμμία σχέση το θέμα του τόπικ με τη Σελήνη;

Όχι δεν έχει, γι’ αυτό και πρότεινα αυτό:...
quote:
... Γιατί δεν ανοίγετε ένα τοπικ με θέμα «οι υποψήφιοι γαμπροί της Σελήνης». Εκεί θα μπορέσετε να διασταυρώσετε τα "ξίφη" σας και να κάνετε τα παζάρια.

quote:
Υ.Γ1 Οποιο ρεμάλι ξαναμιλήσει έτσι για την κουμπάρα μου τον έχω κάνει κιμά στο σκουπιδοφάγο μου.

Ώπα ρε topicόμαγκα,* χαλάρωσε.

Κι εγώ θα έκανα κάποιον κιμά αν έλεγε τίποτα για συγγενή ή γνωστό μου χωρίς να το ξέρει, αλλά δεν νομίζω να την πρόσβαλε κανένας εδώ. Αν κάποιος την πρόσβαλε αυτός είναι ο JBG βάζοντας ρήτρα και χαρακτηρίζοντας την.
Τι, έβαλε εσένα να βγάλεις το φίδι από την τρύπα?
quote:
Υ.Γ2 Οποιος έχει τα κότσια θα ήθελα πάρα πολύ να μας δείξει τον επαγγελματισμό του, αντι να ασχολείται με τον ερασιτεχνισμό των άλλων.

Για να δειχθεί ο επαγγελματισμός χρειάζονται γνώσεις και εμπειρία, κι όχι κότσια. Κότσια χρειάζονται για να κάνεις κάποιον κιμά, τα οποία απ’ ότι βλέπω δεν διαθέτεις αφού βάζεις τον σκουπιδοφάγο να κάνει την δουλειά. Όμως δεν σε είπε κανένας ερασιτέχνη, γιατί τσαντίστηκες. Ό δικηγόρος του JBG είσαι;

* topicόμαγκας = ψευτοπαλικαράς των τόπικ, συνώνυμο του φραπεδόμαγκας (για περισσότερες επεξηγήσεις ρώτα τον Π. Ψωμιάδη).

Έχετε τόσο καλή αίσθηση του χιούμορ που εκλάβατε το προηγούμενο μήνυμά μου ως επίθεση και λασπολογία κατά του jonniebegood.
Τελικά jonniebegood τι τσούζει πιο πολύ, το τσίμπημα της Μαύρης Χήρας, ή η αλήθεια?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2007, 18:49:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Αν πρόσεξες είμαι νέο μέλος.


το αλλο με τον Τοτο γεωμέτρη, το ξερεις?

quote:

Τελικά jonniebegood τι τσούζει πιο πολύ, το τσίμπημα της Μαύρης Χήρας, ή η αλήθεια?


ο τετραγωνισμος του κυκλου σου μηπως?


Edited by - jonniebegood on 22/02/2007 18:55:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

libero
Διεγραμμένος Λογαριασμός

Greece
282 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2007, 21:49:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους libero  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
το αλλο με τον Τοτο γεωμέτρη, το ξερεις?
quote:
ο τετραγωνισμος του κυκλου σου μηπως?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Troll
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Colombia
270 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2007, 23:59:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Troll  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το πρώτο κομμάτι του μυνήματος που έγραψα αφορούσε τον Γιάννη φίλε libero και όχι εσένα.

Εσένα αφορά μόνο το παρακάτω.

'Ασχολήσου με τον επαγγελματισμό σου και άσε τους ερασιτέχνες να ψάχνονται.'

Αλλά βλέπω ότι τσίμπησες...

Το αγκίστρι μεγάλεεεε...

Βγάλτο απο το στόμα.


Τι θαλεγες για ενα τετραγωνισμό; Αλλωστε τα libero παιζουν παντού.

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ,
ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2007, 01:52:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


σε ενα εξωτικο φορουμ, σε ενα μακρινο εικονικο νησι, περα απο τις επτα διαδικτυακες θαλασσες, κατοικουσαν ολων των ειδων οι εικονικοι χαρακτηρες, οπως και στην κοινωνια μας

στην εξωτικη ατμοσφαιρα ομως εκεινης της μακρινης δικτυακης πραγματικοτητας οι χαρακτηρες κλωνοποιουνταν κατα βουλησιν, κατι που δεν ειναι εφικτο στην μη εξωτικη πραγματικοτητα που ζουμε εμεις

εκει παρατηρηθηκε το περιφημο φαινομενο των "διατοντων χαρακτηρων", τους οποιους μελετησε και ανελυσε επι τριαντατερμινιαν ο διασημος δοκτωρ Ντικ Χεντσον του πανεπιστημιου της C.U.F.A.L.A. στην Στοκχολμη και που οι υπολοιποι χαρακτηρες ονομαζαν χαϊδευτικα "μουσιτσες" ή c.u.f.a.l.itses (εκ του ονοματος του πανεπιστημιου φυσικα)

ο "διατων" χαρακτηρας εχει κι αυτος φυσικα τα χαρακτηριστικα του: μπαινει αθορυβα στην αρχη, εχει ηπιο προφιλ, γραφει με λιγες προτασεις ωστε να μην καρφωθει, προσπαθει να γινει συμπαθης στους αλλους χαρακτηρες, και μετα απο καμια 30ρια μηνυματα, αλλαζει τροπο γραφης και "χτυπαει" για άλλα τοσα καποιον "στην τυχη", με φτηνη ειρωνια και χιουμορ επιπεδου γυμνασιου και μετα εξαφανιζεται

επισης τον τρωει ο κυκλος του για τετραγωνισμο ΠΑΝΤΑ!!!


αυτα ευτυχως συμβαινουν καπου αλλού, μακρυα μας και εμεις μπορουμε να συζηταμε χωρις να μας τα σπαει καθε τοσο κι ενας μαλακας επιτηδες


ΥΓ. οποιαδηποτε ομοιοτης με εικονικους λογαριασμους του φορουμ μας, οφειλεται στον ακρως συνομωσιολογικο σας εγκεφαλα (με α)


ΥΓ. κατι ηθελε να μας πει ο βριλης τοτε που μπηκε σαν κροκο και εκανε ο,τι κανουν οι διατοντες αστερες

γνωριζε οτι θα τον διαγραψουν οταν θα αρχιζε να αποκαλυπτει τον τροπο γραφης του βριλ, οπως και εγινε με αυτον, αλλά οχι με αλλους...

τι ηθελε να πει ο βριλης αραγε?


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
libero
Διεγραμμένος Λογαριασμός

Greece
282 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2007, 16:10:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους libero  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Troll και jonniebegood έχετε δίκιο. Φταίω εγώ, που παρασύρθηκα από την παρακάτω ιστορία με τον Μώμο, που βρήκα στο site σου(JBG) και εδώ στο φόρουμ…

quote:
Ο gonniebegood στίς 12/02/2007, 16:49:01 στο θέμα
"Τι είδους φόρουμ θέλουμε τελικά;" γράφεί:...

τζαμπα στο εριξα το λινκ?

http://godmomos.blogspot.com/

"-Μώμος: Πες μου, Δία, όμως, πώς μας κουβαλήθηκαν ο Άττις κι ο Κορύβας και ο Σαβάζιος; Ή εκείνος εκεί, ο Μίθρας ο Μήδος, με το μανδύα και την τιάρα του, που ούτε και ελληνικά δε μιλάει; Κι εσύ, σκυλομούρη Άνουβι, πώς νομίζεις ότι θα περάσεις για θεός, αν συνεχίσεις να γαυγίζεις; Ντρέπομαι, Δία, ν' αναφέρω τις ίβιδες και τις μαϊμούδες και τα τραγιά, και τ' άλλα πιο γελοία ζώα, που δεν ξέρω πώς ήρθανε από την Αίγυπτο και χώθηκαν στον Ουρανό. Πώς το ανέχεστε, θεοί, να βλέπετε να λατρεύονται το ίδιο με σας ή και περισσότερο; Kι εσύ, Δία, πώς το βλέπεις να σου φυτεύουν κέρατα κριαριού στο κεφάλι;-


αν καταλαβες, κανεις δεν βρισκεται υπερανω της σατυρικης κριτικης

ουτε ο Διας


και σορυ, αλλά δεν τοπιασα: πως ακριβως περιοριζεται η προσωπικη ελευθερια απο το κυνικο χιουμορ?

μονο η λασπολογια και οι προσβολες αναγνωριζονται απο τον νομο ως αδικηματα


Ίσως δεν κατάλαβα καλά…

Ο λόγος της αλήθειας γεννήθηκε απλός και δεν χρειάζεται ερμηνείες ποικίλες. Ο άδικος ο λόγος, άρρωστος ο ίδιος, χρειάζεται σοφά φάρμακα για να γειάνει.
(Ευριπίδης)

Εχθρικά, libero...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2007, 18:36:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

Φταίω εγώ, που παρασύρθηκα από την παρακάτω ιστορία με τον Μώμο, που βρήκα στο site σου(JBG) και εδώ στο φόρουμ…


να ρωτησουμε ποσοι γελασαν με την "σατυρικη" σου κριτικη?

δεν θελω να σε απογοητευσω...

τουλαχιστον γελουσαμε με τις γκαμηλες και μας την χαλασες


quote:

Ο λόγος της αλήθειας γεννήθηκε απλός και δεν χρειάζεται ερμηνείες ποικίλες. Ο άδικος ο λόγος, άρρωστος ο ίδιος, χρειάζεται σοφά φάρμακα για να γειάνει.
(Ευριπίδης)


"ελεύθερε" στη μάχη
οταν βρεθείς
καλέ μου έχε το νου σου,

φυλάξου από τη μάνικα
και απ' το σπαθί του οχτρού σου,

μπροστά πολύ μην προχωρείς,
πίσω μην απομένεις,

μπροστά πουλιά,
πίσω πουλιά,

καταμεσίς να μένεις.

Αριστοφανης (ελευθερη μεταφραση)


quote:

Εχθρικά, libero...


φιλικα, Γιαννης...

να σας συστησω: απο δω η κλαρα

προσφατα χεστηκε στου Αρναουτογλου και εγινε φιρμα


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2007, 14:11:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ποιός είναι αυτός ο φαλακρός
ποιός είναι αυτός ο τύπος;

που εμφανίζεται απο το πουθενά,
που φορά μαύρα στρατιωτικού τύπου ρούχα,
που περπατά νύχτα χωρίς φακό στην Πεντέλη,
που δεν ξαφνιάζεται απο τους ερευνητές,
που δεν απαντά στον χαιρετισμό τους,
που απομακρύνεται κοιτώντας μπροστά σαν να μην τους είδε;
απο πού έρχεται και που πάει;

αυτά απο το άρθρο για την Πεντέλη του περιοδικού exoγήϊνο.

θα σας πώ εγώ λοιπόν ποιός είναι ο φαλακρός: είναι ειδικά εκπαιδευμένος (απο βιετκόνγκ-κομιτατζίδες) πράκτωρ Της Υπηρεσίας (ΥΑΠ) και εκτελούσε τα καθήκοντα του.

δεν αγόρασα το περιοδικό, με ενημέρωσε ο ίδιος μέσω της ΥΑΠ για το άρθρο και μου θύμισε οτι είχε αναφέρει το γεγονός Στην Υπηρεσία την επομένη που συνέβει.

έλεγε χαρακτηριστικά: "αν και τους παρακολουθούσα αρκετή ώρα και φαίνονταν ύποπτοι, απέφυγα να κάνω χρήση του ψιονικού μου τυφεκίου και δεν τους χρονομετέφερα - ελπίζω να με ξέχασαν και να μην γράψουν κάνα άρθρο που θα εκθέσει Την Υπηρεσία"

παρακαλούνται οι κύριοι ερευνητές να μην αποκαλύπτουν τις συναντήσεις τους με πράκτορες της ΥΑΠ.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2007, 15:58:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και το αλλο αρθρο περι NORAD κατι μου θυμιζει...

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Troll
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Colombia
270 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2007, 19:53:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Troll  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ελα ρε φίλε δεν είχαν άδικο οι άνθρωποι...

Οποιοσδήποτε τον έβλεπε έτσι, θα φαντασιωνόταν διάφορα.

Πάλι καλά να λέμε που δεν είχαν πάει στη περιοχή Θεολόγοι γιατί θα έβλεπαν τον Αη Λιά τον καραφλό πεζοναύτη, να φυλά το εκκλησάκι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2007, 01:24:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

hendrix

και το αλλο αρθρο περι NORAD κατι μου θυμιζει...


αυτους που επαινει στον προλογο μηπως?


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2007, 01:32:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Troll

Ελα ρε φίλε δεν είχαν άδικο οι άνθρωποι...
Οποιοσδήποτε τον έβλεπε έτσι, θα φαντασιωνόταν διάφορα.


επρεπε να δουνε τον συναδελφο του στην δουλεια, ο οποιος πηρε αμεσως τηλεφωνο επωνυμα στο περιοδικο και τους ειπε οτι ο φαλακρος που αναζητουν ειναι φιλος του και να προσεχουν γιατι μπορει να δουν και τον ιδιο στο βουνο, που ειναι και φαλακρος και ψηλος και χοντρος, και να χεστουν επανω τους.

η τηλεφωνητρια απ ο,τι γνωριζω κατουρηθηκε στα γελια.

δεν την παρεξηγω: εγω εχω χρησιμοποιησει ολα τα βρακια μου και τωρα φοραω κυλοτα της γυναικας μου μεχρι να στεγνωσουν...


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Edited by - jonniebegood on 03/03/2007 01:33:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2007, 03:37:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

η τηλεφωνητρια απ ο,τι γνωριζω κατουρηθηκε στα γελια.

δεν την παρεξηγω: εγω εχω χρησιμοποιησει ολα τα βρακια μου και τωρα φοραω κυλοτα της γυναικας μου μεχρι να στεγνωσουν...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2007, 18:48:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ποιός είναι αυτός ο φαλακρός
ποιός είναι αυτός ο τύπος;

νομίζω ότι έχω την απάντηση! ήθελα καιρό να το στείλω, αλλά φοβόμουν μήπως αποκαλύψω πολλά... αλλά τώρα που όλα βγήκαν στη δημοσιότητα...

ιδού...

...σόρρυ για την απλή φωτογράφηση της οθόνης, αλλά ήμουν σε ένα φίλο και δεν μπορούσα να τραβήξω κανονικό screenshot.

αν χαλάσει το φορμάτ της σελίδας, είστε ελεύθεροι να μπινελικώσετε αβέρτα!

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΟΟΟΣ
ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ Ο ΦΑΛΑΚΡΟΟΟΟΟΟΣ

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...

Edited by - crucifire on 04/03/2007 18:58:11


____________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ
ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΤΟ FORMAT ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ
____________________________________________________

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2007, 19:07:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλά, όχι απλώς το χάλασα... το γάμησα. η πλάκα είναι ότι μείωσα πάρα πολύ το μέγεθός της πριν κάνω upload... βοήθεια αφεντικά!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Troll
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Colombia
270 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2007, 03:19:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Troll  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
δεν την παρεξηγω: εγω εχω χρησιμοποιησει ολα τα βρακια μου και τωρα φοραω κυλοτα της γυναικας μου μεχρι να στεγνωσουν...


Ασε τις δικαιολογίες κατα μέρος.

Αφου κατα βάθος το γουστάρεις...

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ,
ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2007, 12:49:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ε,όχι κι ο jbg ρε συ !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2007, 16:54:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

Troll

Ασε τις δικαιολογίες κατα μέρος.
Αφου κατα βάθος το γουστάρεις...


αν το γουσταρα θα τολεγα - δεν κωλωνω

αλλά δεν με καθοριζει το βρακι μου σαν ανθρωπο νομιζω...


ΥΓ. καποιος το χρησιμοποιησε ετσι ακριβως, αποκομενη φραση δηλαδη, σε αλλο φορουμ για να δειξει οτι φοραω κυλοτες

λοιπον, αν ειναι βαμβακερες και αρκετα φαρδιες ωστε να χωρουν οι ορχεις μου, δεν εχω προβλημα...


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Troll
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Colombia
270 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2007, 00:18:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Troll  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αλλά δεν με καθοριζει το βρακι μου σαν ανθρωπο νομιζω...


Περί ορέξεως...


quote:
λοιπον, αν ειναι βαμβακερες και αρκετα φαρδιες ωστε να χωρουν οι ορχεις μου, δεν εχω προβλημα...

Καλά ρε φίλε τέτοιες βράκες φωράει ή γυναίκα σου; Μήπως έχει και αυτή ορχεις;

Εγώ τα κόβω μάλλον για στριγκάκια.

ΠΟΝΗΡΟΥΛΗ...

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ,
ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2007, 02:29:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

quote:
αλλά δεν με καθοριζει το βρακι μου σαν ανθρωπο νομιζω...

Περί ορέξεως...


τι, ορεγεσαι κι εσυ να μυρισεις το βρακι μου?

την αντριλα του ηλιοκαμενου μου ιδρωμενου σωματος, του ποτισμενου απο το γκουανο των σπηλαιων και το θυμαρι των βουνων δασυμαλλο μου στηθος?

θα καταληξεις σαν τον κουπακια και τον σονς και θα μου ζητας σχεση


quote:

quote:
λοιπον, αν ειναι βαμβακερες και αρκετα φαρδιες ωστε να χωρουν οι ορχεις μου, δεν εχω προβλημα...

Καλά ρε φίλε τέτοιες βράκες φωράει ή γυναίκα σου; Μήπως έχει και αυτή ορχεις;


οχι φυσικα, εχει μεγαλο κωλο

εγω τις φοραω αναποδα τις βρακες της


quote:

Εγώ τα κόβω μάλλον για στριγκάκια.


αυτα τα χρησιμοποιω για οδοντικο νημα...


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/03/2007, 19:52:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


επειδη δεν μπορει να γινει σοβαρη συζητηση με τον καθε κομπλεξικο και εμπαθη να χαλαει το θεμα, συνεχιζω το "ανεξηγητες εμπειριες στην Πεντελη", εδω:

http://www.dwdekatheon.org/forum/index.php?topic=1134.msg11927#new

ευχαριστω οσους συμμετειχαν ή παρακολουθουσαν το θεμα!

ναστε καλα!


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 7 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1557617
Maintained by Digital Alchemy