ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ...?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
LOCKHEART
Νέο Μέλος

Greece
23 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2007, 09:47:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους LOCKHEART  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος LOCKHEART  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα αγαπητοι μου εσωτεριστες..

Λοιπον διαβασα καπου το εξης οτι:

Υπαρχουν 8 πνευματικες αρχες που οδηγούν πίσω στο θεο. Εχουμε ολοι ενα συγκεκριμενο κωδικο που μας δίνει πρόσβαση στην ιστορικη μνημη. Μπορεις να γνωρισεις όλα όσα έχουν συμβει πριν απο σένα, αλλα τίποτα απο αυτά που βρίσκονται μπροστα απο σενα στο χρονο..

πχ κωδικος: 361938W3384Ν87321530

Σε αυτους που αρχίζουν το προσκήνημα της επιστροφής στο θεο θα δοθει ενας κωδικος. Ο κωδικος αποτελειται απο το αριθμο του μηνα της ημερας και του ετους που εχουμε γεννηθει. Μετα προσθετουμε το γεωγραφικο πλατος και μηνκος και την ακριβη ωρα γεννησης σε στρατιωτικη μορφη.

πχ στο παραδειγμα η κανονικη ωρα ειναι 3:30 μμ και γίνεται 15:30 στουε τελευατιους 4 αριθμούς..

τι εχετε να πειτε για αυτο?

"I PREFER NOTHING THAN A BAD SOMETHING"
"Truth is never clear"

[url=http://www.hsb.gr/portal][/url]
"H Καλύτερη περίοδος ειρήνης είναι η προετοιμασία για πόλεμο"

Κιρκη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
116 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2007, 15:49:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κιρκη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποπο....με τιποτα δεν θα το θυμαμαι αυτο το μακρυναρι....!

Δεν θα μπορω να το απομνημονευσω, ειμαι σιγουρη! 20-ψηφιος??? Δεν εχω τοσες θεσεις μνημης!!! Πρεπει να σβησω δεδομενα! Ποπο, τωρα αγχωθηκα! Θα μου το πουν και θα το ξεχασω αμεσως, το ξερω! Πρεπει να σβησω, πρεπει να σβησω!

Μηπως βγαινει και σε τσιπακι? Γιατι αλλιως πρεπει να σβησω!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy