ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Πώς θα διώξουμε ένα πνεύμα?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
jim213
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2007, 05:37:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jim213  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχουμε καλέσει ένα πνεύμα, είπε οτι είναι Γάλλος φυλακισμένος του 1883 και πολλά άλλα πράγματα απο την εποχή του. Το πρόβλημα είναι οτι δέν μπορούμε να το διώξουμε (νομίζω) γιατι και οι 5 που το καλέσαμε βλέπουμε συχνά πολλά σημάδια του και όπως καταλαβαίνετε έχουμε φοβηθεί λιγο(?)..
Παρακαλώ όποιος γνωρίζει πώς μπορούμε να το διώξουμε ( πάλι με το ποτηράκι) ας απαντήσει ή ας μου στείλει στο dimitrisgloubos@yahoo.gr
Ξέρω πως υπάρχει ήδη topic για τον πνευματισμό αλλα δέν έχω βρεί κάτι σχετικό. Ευχαριστώ προκαταβολικα!!

~Οι αναμάρτητοι βλέπουν το σύμπαν άσπρο~

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2007, 20:20:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Έχουμε καλέσει ένα πνεύμα, είπε οτι είναι Γάλλος φυλακισμένος του 1883 και πολλά άλλα πράγματα απο την εποχή του.

σε τι γλωσσα μιλησατε;
σε γαλλικα η σε ελληνικα;;

quote:
Το πρόβλημα είναι οτι δέν μπορούμε να το διώξουμε (νομίζω) γιατι και οι 5 που το καλέσαμε βλέπουμε συχνά πολλά σημάδια του και όπως καταλαβαίνετε έχουμε φοβηθεί λιγο(?)..

μενετε και οι 5 μαζι η πηγενει στο σπιτι του καθενος και κανει αρμενικη επισκεψη;;

quote:
Παρακαλώ όποιος γνωρίζει πώς μπορούμε να το διώξουμε ( πάλι με το ποτηράκι) ας απαντήσει ή ας μου στείλει στο

και γιατι να φυγει;;
εγω προσωπικα αν ειμουν νεκρος και με ζαλιζαν καθε τρεις και λιγο με καλεσματα δεν προκεται να εφευγα με τιποτα θα μπαστακονομουν και θα τους ζαλιζα τον ερωτα για να μαθουν οτι και σαν νεκρος εχω προσωπικη ζωη και δεν μπορουν να με ενοχλουν
θα εκανα την εμφανιση μου καθε φορα που ο νεαρος που με καλεσε θα ειχε ενα τρυφερο τετ α τετ
θα επερνα ματι την κοπελια που συμετειχε στο καλεσμα καθε φορα που εκανε μπανιο και θα της προσφερα την πετσετα για να σκουπηστει

θα εγραφα στους υδρατμους του καθρευτη του μπανιου της
ΣΕ ΒΛΕΠΩ

θα εβαζα το ξυπνητιρι μιση ωρα νωριτερα

οποτε καλουσαν εξορκηστη θα εβγαινα στην αυλη η στο μπαλκονι και οταν εφευγε ο εξορκηστης θα εμπαινα παλι στο σπιτι

θα εκανα ολα μου τα παρτι σπιτι τους

αν αλαζαν σπιτι θα τους ακολουθουσα

γενικα αν καποιος τολμουσε να κανει το λαθος να με καλεσει θα την ειχε πατησει

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Troll
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Colombia
270 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2007, 20:56:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Troll  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μήπως αν καλούσατε και αυτόν που τον φυλάκισε τότε;

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ,
ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2007, 20:59:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

gigenis

και γιατι να φυγει;;
εγω προσωπικα αν ειμουν νεκρος και με ζαλιζαν καθε τρεις και λιγο με καλεσματα δεν προκεται να εφευγα με τιποτα θα μπαστακονομουν και θα τους ζαλιζα τον ερωτα για να μαθουν οτι και σαν νεκρος εχω προσωπικη ζωη και δεν μπορουν να με ενοχλουν
θα εκανα την εμφανιση μου καθε φορα που ο νεαρος που με καλεσε θα ειχε ενα τρυφερο τετ α τετ
θα επερνα ματι την κοπελια που συμετειχε στο καλεσμα καθε φορα που εκανε μπανιο και θα της προσφερα την πετσετα για να σκουπηστει

θα εγραφα στους υδρατμους του καθρευτη του μπανιου της
ΣΕ ΒΛΕΠΩ

θα εβαζα το ξυπνητιρι μιση ωρα νωριτερα

οποτε καλουσαν εξορκηστη θα εβγαινα στην αυλη η στο μπαλκονι και οταν εφευγε ο εξορκηστης θα εμπαινα παλι στο σπιτι

θα εκανα ολα μου τα παρτι σπιτι τους

αν αλαζαν σπιτι θα τους ακολουθουσα


κι εγω θα σπαζομουν!

ολα τα παραπανω, και θα τους παγωνα και τον καμπινε!!!


quote:

γενικα αν καποιος τολμουσε να κανει το λαθος να με καλεσει θα την ειχε πατησει


εγω ουτε για καφε δεν τον καλαω!


quote:

jim213

Παρακαλώ όποιος γνωρίζει πώς μπορούμε να το διώξουμε


τελευταια φορα που ειδα πνευμα, ηταν σε σπηλαιο και ειχε την μορφη ποντικου

εβγαινε λοιπον η Χριστινα απο ενα στενωμα, ηταν στριμωγμενη και το προσωπο της απειχε 10 ποντους απο τον βραχο, οταν της παρουσιαστηκε ο ποντικος μπροστα της

εβαλε τις φωνες, οι αλλοι προσπαθουσαν να την ηρεμησουν, και εγω της λεω: "Χριστινα μου, ειναι το πνευμα του σπηλαιου, μιλα του γλυκα"

και ακουω μεσα απο την τρυπα την φωνη της να λεει τσατισμενη: "φυγε απο δω ρε μαλακισμενο"

οντως ο ποντικος την εκανε!!!


δοκιμασατε να του πειτε: "φυγε απο δω ρε μαλακισμενο"?

σε απταιστα Ελληνικα πάντα!

πιανει!

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Tindomiel
Νέο Μέλος


34 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2007, 00:39:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tindomiel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω εχω μονο μια ερωτηση να κανω...
Γιατι καλεσατε ενα πνευμα απο την στιγμη που δεν ξερετε πως να το κανετε να φυγει?

*All you need is trust... and a little bit of Pixiedust*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jim213
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2007, 03:51:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jim213  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παρακαλώ ας απαντήσει όποιος γνωρίζει κάτι.
Δέν χρειάζεται παντού οι ίδιοι να βγάζετε τα κόμπλεξ σας.

quote:
Εγω εχω μονο μια ερωτηση να κανω...
Γιατι καλεσατε ενα πνευμα απο την στιγμη που δεν ξερετε πως να το κανετε να φυγει?


Φίλε Tindomiel, ήτανε μία απερισκεψία της στιγμής, το σκεφτήκαμε και το κάναμε.. Βλακεία μας όμως, όπως αποδείχτηκε..

~Οι αναμάρτητοι βλέπουν το σύμπαν άσπρο~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2007, 10:35:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Παρακαλώ ας απαντήσει όποιος γνωρίζει κάτι.
Δέν χρειάζεται παντού οι ίδιοι να βγάζετε τα κόμπλεξ σας.

κομπλεξ;; ποια κομπλεξ;;

εθεσα δυο ερωτησεις και μπηκα στην θεση του πνευματος και ειπα τι θα εκανα αν καποια ατομα με καλουσαν για πλακα καθε τρεις και λιγο
ο συνολυμπιος διαβεβαιωσε τα λεγομενα μου για να μην προσπαθησει κανεις να με καλεσει οταν και αν πεθανω

ξανατοποθετω τις ερωτησεις μημπως και απαντηθουν απο τον ακοπλεξαρηστο

1)σε τι γλωσσα μιλησατε;
σε γαλλικα η σε ελληνικα;;

2)μενετε και οι 5 μαζι η πηγενει στο σπιτι του καθενος και κανει αρμενικη επισκεψη;;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2007, 14:43:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

Παρακαλώ ας απαντήσει όποιος γνωρίζει κάτι.
Δέν χρειάζεται παντού οι ίδιοι να βγάζετε τα κόμπλεξ σας.


σου απαντησα σοβαρα!

και κομπλαρεις να το αποδεχθεις!

πες του του μαλακισμενου να φυγει - σε απταιστα ελληνικα!


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Σαλαφιήλ
Νέο Μέλος

Greece
11 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2007, 17:15:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σαλαφιήλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατ'αρχήν να χαιρετήσω κι εγώ μιάς και αυτό ειναι το πρώτο μου Post.
Γελάω γιατί, άν και το Θέμα είναι τριών ημερών κανείς δέν έχει δώσει σωική απάντηση στο καημένο το κοπέλι.
Ας αρχίσουμε λοιπόν:Κατ'αρχήν, πώς το κάλεσες? έχει σημασία. Προσπαθήσατε να το διώξετε και δέν έφυγε? Συνήθως τα πνεύματα φεύγουν με έναν απλο εξορκισμό, αλλα μιάς και την κάνατε την πατάτα και τον καλέσατε μόνοι σας μην το διώξετε και κλωτσηδόν το πνεύμα!

Μπού.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2007, 18:07:46  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα συμβουλευα τον φιλο jim213, επειδη εχουν ανοιχτει αρκετα θεματακια με Πνευματα στο σπιτι, αν μπορει και αν εχει τον χρονο, να κοιταξει εκει στα παλιοτερα θεματα, και να δεν αν μπορει να βρει τροπο ή τροπους αντιμετωπισης, στα προβληματα ή ερωτηματα του

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2007, 18:30:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ουδέν σχόλιο επί του θέματος (λόγο κόμπλεξ).

Φίλε Σαλαφιήλ, καλός όρισες, και καλά ποστ.

Η αμφιβολία είναι η αρχή της σοφίας!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2007, 23:30:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

Σαλαφιήλ

Κατ'αρχήν να χαιρετήσω κι εγώ μιάς και αυτό ειναι το πρώτο μου Post.


καλως τον, καλως τον! (τον παιρνω με το καλο μεχρι να διαπιστωσω αν ειναι δαιμονας ή αρχαγγελος - αυτο το Σαλαφιηλ με μπερδεψε )


quote:

Γελάω γιατί, άν και το Θέμα είναι τριών ημερών κανείς δέν έχει δώσει σωική απάντηση στο καημένο το κοπέλι.


με θιγετε φιλτατε!

του εδωσα την ΜΟΝΗ σωστη απαντηση

(κρητικος δαιμονας ειναι, τον καταλαβα εκ πειρας - δεν σπουδαζα τζαμπα 13 χρονια στο τακλαμακαν την αποκρυφη ιεραρχια της κολασης - θα τον ξορκισω με ρακοποτηρο )


quote:

Ας αρχίσουμε λοιπόν:Κατ'αρχήν, πώς το κάλεσες? έχει σημασία.


καποιοι υποστηριζουν οτι παιζει ρολο το ποτηρακι που χρησιμοποιεις και πρεπει να εχουν δικιο

εγω υποστηριζω οτι παιζει ρολο το τι βαζεις μεσα στο ποτηρακι

ολοι δικιο εχουμε: αν πινεις νερο της φωτιας σε ποτηρι μπυρας, την εβαψες!


quote:

Μπού.


μη καλε, αναπουπουλιασα!


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jim213
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2007, 02:33:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jim213  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πραγματικά δέν μπορώ να καταλάβω τον λόγο για τον οποίο γίνεται όλη αυτή η συζήτηση.. Φοβάστε να μαλώσετε με τις κοπέλες σας και προσπαθείτε χωρίς λόγο να δημιουργήσετε λόγο διαμάχης εδώ?? Απο το τίποτα??
Ο καθένας όπως βολέυεται, δέν θα σάς πώ εγώ τι θα κάνετε..
quote:
gigenis Απεστάλη: 04/02/2007, 10:35:25

quote:Παρακαλώ ας απαντήσει όποιος γνωρίζει κάτι.
Δέν χρειάζεται παντού οι ίδιοι να βγάζετε τα κόμπλεξ σας.

κομπλεξ;; ποια κομπλεξ;;

εθεσα δυο ερωτησεις και μπηκα στην θεση του πνευματος και ειπα τι θα εκανα αν καποια ατομα με καλουσαν για πλακα καθε τρεις και λιγο
ο συνολυμπιος διαβεβαιωσε τα λεγομενα μου για να μην προσπαθησει κανεις να με καλεσει οταν και αν πεθανω

ξανατοποθετω τις ερωτησεις μημπως και απαντηθουν απο τον ακοπλεξαρηστο

1)σε τι γλωσσα μιλησατε;
σε γαλλικα η σε ελληνικα;;

2)μενετε και οι 5 μαζι η πηγενει στο σπιτι του καθενος και κανει αρμενικη επισκεψη;;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι του


Καλοπροαίρετε φίλε gigenis:
Ήμαστε όλοι φοιτητές και μένουμε στο ίδιο συγκρότημα, τα σπίτια μας είναι κολλητά.
Του μιλήσαμε στα Ελληνικά (όχι όλοι μαζι..)

Λύθηκαν οι απορίες σου??
Τώρα θα μπορέσεις να απαντήσεις στην αρχική μου ερώτηση??
Ή θα συνεχίσουμε έτσι?


quote:
Σαλαφιήλ Απεστάλη: 05/02/2007, 17:15:55 Κατ'αρχήν να χαιρετήσω κι εγώ μιάς και αυτό ειναι το πρώτο μου Post.
Γελάω γιατί, άν και το Θέμα είναι τριών ημερών κανείς δέν έχει δώσει σωική απάντηση στο καημένο το κοπέλι.
Ας αρχίσουμε λοιπόν:Κατ'αρχήν, πώς το κάλεσες? έχει σημασία. Προσπαθήσατε να το διώξετε και δέν έφυγε? Συνήθως τα πνεύματα φεύγουν με έναν απλο εξορκισμό, αλλα μιάς και την κάνατε την πατάτα και τον καλέσατε μόνοι σας μην το διώξετε και κλωτσηδόν το πνεύμα!

Μπού.


Τί να πεί κανείς..
Το καλέσαμε με το ποτηράκι, κάναμε έναν κύκλο με τα γράμματα στην περίμετρο του και τούς αριθμούς μέσα. Απάντησε στις άσχετες ερωτήσεις που του κάναμε και μετά άρχισαν να ακούγονται δυνατοί θόρυβοι σαν κάποιος να τραβούσε κάτι βαρύ και σαν να ακούγαμε πτώσεις απο αντικείμενα. Έκτοτε, συνεχίζουνε να ακούγονται τέτιοι θόρυβοι. Προτείνεις δηλαδή να φέρουμε παπα???
Καλως ήρθες!!

Jonniebegood ξέρεις τί είναι σοβαρό και τι όχι? Άν νομίζεις οτι απάντησες σοβαρά καλύτερα να ξανακοιτάξεις την έννοια της λέξης αυτής.

~Οι αναμάρτητοι βλέπουν το σύμπαν άσπρο~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2007, 03:29:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

Jonniebegood ξέρεις τί είναι σοβαρό και τι όχι? Άν νομίζεις οτι απάντησες σοβαρά καλύτερα να ξανακοιτάξεις την έννοια της λέξης αυτής.


αν εσυ νομιζεις οτι εχεις προβλημα και δεν βαριεσαι, ριξε μια ματια στο αναλογο τοπικ για το ποτηρακι, που εχω απαντησει εκτενως κατα την γνωμη μου

και ενω εγω θα κοιταζω την εννοια της σοβαροτητας (γελωντας), εσυ κοιτα ΣΟΒΑΡΑ τις εννοιες του φαινομενου πολτεργκαϊστ και της τουλπα, ή σκεπτομορφης


εσεις το δημιουργησατε, εσεις το τροφοδοτειτε (αποδειξη οτι σας μιλησε ελληνικα ο γαλλος - δεν ρωταει για πλακα ο γηγενης), εσεις μονο μπορειτε να το διαλυσετε

σε χαλασε το "φυγε απο δω ρε μαλακισμενο"?

εχασες ολο το νοημα του τοτε, και τζαμπα στα λεω και αυτα που λεω τωρα...


ΥΓ. δεν εβαλα φατσουλες, για να με παρεις στα σοβαρα


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2007, 04:47:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Jonniebegood ξέρεις τί είναι σοβαρό και τι όχι? Άν νομίζεις οτι απάντησες σοβαρά καλύτερα να ξανακοιτάξεις την έννοια της λέξης αυτής.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2007, 04:52:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

καποιοι υποστηριζουν οτι παιζει ρολο το ποτηρακι που χρησιμοποιεις και πρεπει να εχουν δικιο

εγω υποστηριζω οτι παιζει ρολο το τι βαζεις μεσα στο ποτηρακι

ολοι δικιο εχουμε: αν πινεις νερο της φωτιας σε ποτηρι μπυρας, την εβαψες!


ΤΗΝ ΕΒΑΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΨΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2007, 07:32:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
εσεις το δημιουργησατε, εσεις το τροφοδοτειτε (αποδειξη οτι σας μιλησε ελληνικα ο γαλλος - δεν ρωταει για πλακα ο γηγενης), εσεις μονο μπορειτε να το διαλυσετε

αν και διαφωνω με την δημιουργια σκεπτομορφης στον υλικο κοσμο(πιστευω οτι η σκεπτομορφη μενει στον κοσμο των σκεψεων)
θα πω οτι ο συνολυμπιος με καλυψε

quote:
σε χαλασε το "φυγε απο δω ρε μαλακισμενο"?

εχασες ολο το νοημα του τοτε, και τζαμπα στα λεω και αυτα που λεω τωρα...


αν δεν πιασει στα ελληνικα ας το πουν και στα γαλλικα
pars je vois imbécile

(δυστηχως δεν ξερω το μαλακισμενο στα γαλλικα και ετσι εγραψα βλακα)


Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σαλαφιήλ
Νέο Μέλος

Greece
11 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2007, 13:19:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σαλαφιήλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
καλως τον, καλως τον! (τον παιρνω με το καλο μεχρι να διαπιστωσω αν ειναι δαιμονας ή αρχαγγελος - αυτο το Σαλαφιηλ με μπερδεψε )

Μη φοβάσαι είμαι καλο παιδάκι, απλα τρυπώνω στα σπήτια εκείνων που πίνουν ρακές χωρίς να με έχουν καλέσει και τους κλέβω τις κάλτσες...
quote:
Τί να πεί κανείς..
Το καλέσαμε με το ποτηράκι, κάναμε έναν κύκλο με τα γράμματα στην περίμετρο του και τούς αριθμούς μέσα. Απάντησε στις άσχετες ερωτήσεις που του κάναμε και μετά άρχισαν να ακούγονται δυνατοί θόρυβοι σαν κάποιος να τραβούσε κάτι βαρύ και σαν να ακούγαμε πτώσεις απο αντικείμενα. Έκτοτε, συνεχίζουνε να ακούγονται τέτιοι θόρυβοι. Προτείνεις δηλαδή να φέρουμε παπα???
Καλως ήρθες!!

Ε μήν τους ενοχλούμε γέρους ανθρώπους. Απλά διαβάστε έναν εξορκισμό, για καλό και για κακό ρίχτε και κανα λιβάνισμα(Δουλεύει πιστέψτε με) και ξεμπερδέψατε. Και για το καλό σας να προσέχετε τι κάνετε μην μπουκάρω στην εστία και σας κλέψω τα σώβρακα.

Μην ασχολείστε απερίσκεπτα γιατί θα σας βρούν σφαγμένους σε κανα χαντάκι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2007, 14:46:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

gigenis

αν δεν πιασει στα ελληνικα ας το πουν και στα γαλλικα
pars je vois imbécile

(δυστηχως δεν ξερω το μαλακισμενο στα γαλλικα και ετσι εγραψα βλακα)


πιανει και με γαλλικο αξαν: pars je vois re malaκισμενό (ο τοννος στο ο)


quote:

Σαλαφιήλ

Μη φοβάσαι είμαι καλο παιδάκι, απλα τρυπώνω στα σπήτια εκείνων που πίνουν ρακές χωρίς να με έχουν καλέσει και τους κλέβω τις κάλτσες...


το κρασι και τη ρακη τα εδωσε ο Διονυσσος για να πινονται ομαδικα

αρα, όποιον πετυχεις να εχει καλη ρακη και να μην κερναει, παγωσε του και τον καμπινε (αποδιδει )


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2007, 17:37:30  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ουδεν σχολιο...

Μιλαει η υπογραφη μου για μενα

Edited by - PREDATOR on 06/02/2007 17:39:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2007, 17:53:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μη φοβάσαι είμαι καλο παιδάκι, απλα τρυπώνω στα σπήτια εκείνων που πίνουν ρακές χωρίς να με έχουν καλέσει και τους κλέβω τις κάλτσες...

Γιατί τις κάλτσες μπρε σύντεκνε, τη ρακί πρέπει να κλέψεις...


Η αμφιβολία είναι η αρχή της σοφίας!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Σαλαφιήλ
Νέο Μέλος

Greece
11 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2007, 21:13:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σαλαφιήλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γιατί τις κάλτσες μπρε σύντεκνε, τη ρακί πρέπει να κλέψεις...
'
Εχεις δικιο κουμπάρε αλλα ο θεικός νόμος του σύμπαντως μου το απαγορεύει[size=01](Παω μετα και την παίρνω αλλα τσιμουδιά ε?)[/size=01]

Μην ασχολείστε απερίσκεπτα γιατί θα σας βρούν σφαγμένους σε κανα χαντάκι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2007, 11:17:35  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Nαι... αλλα ετσι κανεις πολλα δρομολογια... μια και καλη επρεπε, να τα παρεις ολα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2007, 11:28:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχει δίκιο ο PREDATOR, συντεκνε!
Λοιπόν εγώ την κάνο, μιας και δε με ενδιαφέρει το θέμα.
Άλλωστε μυρίζομαι έφοδο των...νοών-νοεί το...χεχε!

Η αμφιβολία είναι η αρχή της σοφίας!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy