ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΤΟΥΝΕΛ.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Hangover
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2007, 22:36:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hangover  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΙΡΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ESOTERICA ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΤΙ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΤΟΥΝΕΛ ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΟΥΔΙΟΥ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΑΛΙΑ ΕΚΕΙ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΣΚΟΤΩΝΑΝ ΚΟΣΜΟ.ΤΟ ΤΟΥΝΕΛ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.

ΛΕΓΕΤΕ ΠΩΣ ΠΑΛΑΙΩΤΕΡΑ ΕΙΧΑΝ ΠΑΕΙ ΔΥΟ ΦΙΛΟΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΕΣΠΡΩΞΕ ΤΟ ΑΛΛΟ , ΕΠΕΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΑΧΟ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΕ.ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΑΞΗ ΑΠΟ ΤΟ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΔΙΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΙΑ ΒΓΟΥΝΕ ΕΞΩ.ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΚΙ ΣΑΤΑΝΙΣΤΩΝ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΠΟΡΡΙΠΤΩ ΤΕΛΙΩΣ.

ΛΟΙΠΟΝ.ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΝΑ ΕΡΕΥΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΤΟΥΝΕΛ.ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ 5 ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕ ΕΝΑ ΦΑΚΟ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΙ ΚΡΥΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ.ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΛΕΠΤΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑΤΟΣ ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΑΠΛΩΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΠΙΣΣΑ.ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΒΑΡΙΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΣΑΝ ΤΥΜΠΑΝΑ,ΥΠΟΘΕΣΑΜΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΑΕΡΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΟΛΥ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΓΙΑ ΑΕΡΑΣ.

ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ.ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΣΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΜΕ ΒΗΜΑΤΑ ΠΙΣΩ ΜΑΣ,ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΤΡΟΜΟΣ ΜΑΣ ΔΙΑΠΕΡΑΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ.ΑΚΟΥΜΕ ΜΙΚΡΟΥΣ ΧΤΥΠΗΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΤΡΕΣ ΣΤΟ ΠΕΤΡΙΝΟ ΠΑΤΩΜΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΟΜΑΣΤΑΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΜΗΠΩΣ ΔΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΙΑ ΕΞΟΔΟ.

ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ''ΤΥΜΠΑΝΑ'' ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ.ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΠΥΛΗ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΕΣΑΙΩΝΙΚΑ ΚΑΣΤΡΑ ΧΤΙΖΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΒΛΑ.ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟ ΛΑΣΠΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΥΚΟΛΑ.ΟΠΟΤΕ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΠΙΣΩ.

ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΣΤΑΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ.ΤΟ ΚΡΥΟ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΣΟΥΧΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΡΕΜΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ.ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΓΥΡΙΣΜΟΥ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΠΙΣΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΧΕΡΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΙΔΕΥΟΥΝ.ΣΕ
ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΦΡΙΚΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΛΕΠΤΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ.

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ .ΓΡΑΨΤΕ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ.

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/03/2007, 01:28:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΑΞΗ ΑΠΟ ΤΟ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΔΙΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΙΑ ΒΓΟΥΝΕ ΕΞΩ

Καλησπέρα Hangover!
Αυτό... με δυσκολία θα το πίστευα!

Διάβασα την ιστορία σου και παρατήρησα το ύφος της.
Φαίνεται να είσαι πολύ "μέσα" σε αυτό που συνέβηκε.
Δε ξέρω τί συνέβηκε στην πραγματικότητα, αν συνέβηκε,
απλά από προσωπική πείρα θα ήθελα να σου γράψω ότι μέσα
σε μια έντονη ψυχολογική κατάσταση φόβου, επιφορτισμένη
με φήμες, σαν αυτές που παραθέτεις στη διήγησή σου,
είναι εύκολο κάποιος να μεγαλοποιήσει κάπως αυτά, που
συνέβηκαν.

Η έρευνα δε χρειάζεται "να φρικάρεις"...
Ένα μεγάλο μέρος από τις φήμες, για κάποιο περιστατικό είναι
μυθολογίες και ένα μεγάλο μέρος από το βίωμα, είναι ψυχολογικό
και υποκειμενικό.
Βέβαια, υπάρχει πάντα μια αλήθεια μέσα σε όλα αυτά, ίσως όμως
διαφορετική από αυτή που περιμένει κάποιος, επηρεασμένος από
τις αρχικές του πληροφορίες.

Τα σκοτεινά και υπόγεια μέρη είναι από τη φύση τους υποβλητικά και
μας επιβάλλονται ψυχολογικά. Ένα τούνελ μπορεί πολύ εύκολα να μας
υποβάλει... Αυτό είναι τρομαχτικό, αλλά από μια άλλη οπτική είναι
και υπέροχο, καθώς μας βγάζει από το συνηθισμένο και το καθημερινό...

Συμβουλή μου; Μην σταθείς στο φόβο, μη σταθείς στη "δυσιδαιμονία",
αλλά είτε προχώρησε σε μια έρευνα με κανόνες ασφαλείας, είτε
απόλαυσε το συναίσθημα που σου δημιούργησε η εξόρμηση που διηγείσαι,
χωρίς να σε παραγεμίζει "εφιαλτικά ρίγη"...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hangover
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2007, 19:18:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hangover  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://i168.photobucket.com/albums/u168/joeskinhead/.jpg

sas dixnw pou einai h eisodos tou tounel gt me exoun rwthsei polloi gia tis odhgies kai dn exw xrono na apantaw.

oso gia kapoion pou rwthse thn ilikia mou *** an kai dn nomizw auto na exei na pei tpt


________________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΦΟΡΑΣ
ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ
17/03/2007
________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2007, 21:42:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Hangover, θα σε παρακαλούσα να έγραφες με ελληνικούς χαρακτήρες κι όχι με λατινικούς οι οποίοι δυσχεραίνουν την ανάγνωση των μηνυμάτων.

Όπως θα είδες, έγινε κάποια επέμβαση στο προηγούμενο μήνυμα σου.
Ο λόγος είναι πως αναφέρθηκες σε κάποια προσωπικά σου δεδομένα.
Θα σου αποσταλλεί σχετικό e-mail ώστε να σου εξηγηθούν οι λόγοι για την επέμβαση αυτή.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Psycho_Dafoo
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2009, 22:49:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Psycho_Dafoo  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Dafoo  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Dafoo  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Psycho_Dafoo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ .ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΟΥΝΕΛ ΣΤΟ ΓΟΥΔΙ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΙΝ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΛΟΙΠΟΝ..ΤΑ ΠΕΔΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕ Η ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΛΙΤΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΗΓΕΙ8ΙΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ.ΕΙΤΑΝ ΜΕΣΑ 3 ΟΛΟΚΛΙΡΕΣ ΩΡΕΣ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΛΙ ΚΕΡΟ ΣΚΕΨΗΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΑ 7 ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΝ 3Η ΣΚΑΛΑ(ΟΠΟΙΣ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΤΙ ΕΝΟΩ.ΟΝΤΟΣ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΒΗΜΑΤΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΜΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΙ ΚΡΥΟ.ΤΟ ΤΡΟΜΑΧΤΙΚΟ ΕΙΤΑΝ ΟΤΙ ΕΝΟ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΦΟΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΙ ΣΙΝΟΜΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΟΜΑΞΟΥΜΕ(ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙ8ΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΤΑΝ ΜΕΣΑ)ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΔΑΡΙΚΟΥ ΔΝ ΥΠΙΡΧΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕΣΑ ΜΟΝΟ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΝ.(ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΟΣ ΑΝΕΣΤΙΤΟΣ ΣΕ ΠΟΛΑ 8ΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΨΗΧΡΕΜΟΣ ΑΡΑ ΔΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΤΑΝ ΤΙΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΑΣ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑ8ΟΜΑΣΤΕ ΚΑΤΟ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΠΟΙΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ 8ΟΡΙΒΟ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕ..(ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΚΑ8ΟΜΑΣΤΑΝ ΕΙΤΑΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΤΟΥΝΕΛ ΧΩΡΙΖΕΤΕ ΣΤΑ 2 ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ).. ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΦΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΟΥΡΛΙΑΧΤΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ,ΝΟΙ8ΑΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΟΛΟΙ!!! ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΣΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΑΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ¨ΙΝΤΕΡΝΕΤ¨ ΤΟ ΤΙ ΒΡΙΚΑΜΕ ΔΝ ΛΕΓΕΤΕ ΤΟ ΤΟΥΝΕΛ ΑΥΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΝ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΙΟΤΕΣ (ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΘΑΝΟΙ ΠΟΛΟΙ ΑΝΘΡΟΠΟΙ ΜΕΣΑ)ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΠΟΛΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ(ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΧΟΡΙΣΕΙ ΠΟΛΙ ΜΕΣΑ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ,ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΘΥΣΙΕΣ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ,ΛΕΝΕ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΝ ΠΟΤΕ.ΕΓΟ ΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ8Α ΕΚΑΝΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΤΣΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΩΝ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

ΘΕΛΩ ΠΟΛΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.
ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΤΙ ΣΥΓΝΩΜΗ

ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2009, 00:33:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι λετε να κανονίσουμε για ενα τουρ στο τούνελ??

Αμα είναι έρχομαι εγω, κατι γομάρια φίλοι που έχω(+άθεοι) οπλισμένοι με ό,τι έχει ο καθενας(είμαι αισιοδοξος για το τι θα φέρουν αυτοί). Εγω θα φοράω σταυρό κ ίσως να φέρω κ για τους άπιστους. Θα έχω βέβαια κ γω κάποιο "οπλο" και θα κουβαλάω ψαλτήρι και άλλες ιστορίες καλού κακού. Θα έχω ενα μικρο σάκο.

Τι λετε?

http://www.youtube.com/watch?v=V1smgz-px1Q&feature=related
And if someone were being a "sheep" by mindlessly following the flock of worldly desires, then again, we must be the wolves
http://www.youtube.com/watch?v=3E4icx7U8Cg
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Psycho_Dafoo
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2009, 10:19:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Psycho_Dafoo  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Dafoo  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Dafoo  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Psycho_Dafoo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ..ΔΝ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΑΤΟ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΙΣΕΙ ΤΟ MSN Μ.

ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2009, 13:36:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχεις μέιλ..

http://www.youtube.com/watch?v=V1smgz-px1Q&feature=related
And if someone were being a "sheep" by mindlessly following the flock of worldly desires, then again, we must be the wolves
http://www.youtube.com/watch?v=3E4icx7U8Cg
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Psycho_Dafoo
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2009, 15:01:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Psycho_Dafoo  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Dafoo  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Dafoo  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Psycho_Dafoo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
pagidas@msn.com

ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2009, 15:09:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
bdm23@windowslive.com
Σε έκανα αντ.
Κ όποιος άλλος θέλει κάτι εδω στέλνει.

http://www.youtube.com/watch?v=V1smgz-px1Q&feature=related
And if someone were being a "sheep" by mindlessly following the flock of worldly desires, then again, we must be the wolves
http://www.youtube.com/watch?v=3E4icx7U8Cg
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VANDAMME
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
222 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2009, 02:55:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και γω θα ηθελα να ρθω μα σκεφτειτε το γεγονος παιδια να πεσουμε σε επικυνδινη φαση και να χει μεσα σατανιστες και να μη γυρισουμε ποτε πισω...... Δε παιζουμε με αυτα ! Αν και μανιατης με χαλαει αυτο το μερος ! Φυλαγε τα ρουχα σου για να εχεις τα μισα.......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2009, 04:24:03  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Φίλε Dr Jekyll Mr Hyde, τί έγινε? Πως πήγε? Πήγατε στο τούνελ?
’ξιζε τον κόπο η περιπέτεια?
Περιμένουμε να μας φέρεις νέα

Φιλικά..


Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ


Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2009, 16:05:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
working on it...

"..The Matrix can't tell you who you are"
http://www.youtube.com/watch?v=3E4icx7U8CgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2009, 17:56:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
working on it...

Ti, πως, που, πότε;;;
Τι έγινε;;;
Και γιατί δεν καλέσατε τον σκληροπυρηνικό και τεχνικό σκεπτικιστή του φόρουμ; (Εμένα δηλαδή;)
Προβοκάτσια!!!
Τα αποτελέσματα δεν θα είναι αυθεντικά και αληθή!!!

Σας εγκαλώ στην τάξη και ζητώ τώρα και άμεσα την πρόσκληση τουλάχιστον δύο από τους σκληροπυρηνικούς σκεπτικιστές του φόρουμ... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2009, 20:45:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
lol.. δύο, εσύ και.. ποιός άλλος? Δεν έχω κανονίσει κατι σίγουρο ακόμα. Πάντως θα είναι εγώ κ ένα άλλο μέλος either way αν θα γίνει "έφοδος"..

"..The Matrix can't tell you who you are"
http://www.youtube.com/watch?v=3E4icx7U8Cg

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 14/06/2009 20:47:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

starlight
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2009, 02:41:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους starlight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...
ΔΕΧΟΜΑΙ ΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΠΩΣ ΝΑΙ,ΟΤΑΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ,ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΨΥΧΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΙΡΡΕΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΡΡΕΠΗΣ ΣΕ "ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ" ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ "ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ"...ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΕΥΑΛΩΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΟΜΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ "ΕΞΩ" ΚΟΣΜΟ,ΤΟΝ "ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ" ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟ....

ΟΜΩΣ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΣΤΟΤΕ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΠΛΗΣ ΚΑΙ ΑΡΧΕΓΟΝΗΣ ΑΙΣΘΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΒΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΙ ΑΓΝΩΣΤΟ...

ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ FAN ΤΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΚΟΙΛΗΣ ΓΗΣ(ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΕΛΙΑ)ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΚΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΗ ΕΧΟΥΝ ΔΕΧΘΕΙ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΗ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΦΟΡΤΙΣΗ ΚΑΤΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΠΟΥ ΑΥΤΗ Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΗΣ ΚΑΙ ΕΥΔΙΑΚΡΙΤΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΟ ΕΠΟΝΟΜΑΖΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΦΑΣΜΑΤΙΚΟ ΑΠΟΤΥΠΩΜΑ(ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΕΛΙΑ ΛΕΜΕ)

ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΕΙ,ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΙ ΑΣ ΠΩ ΑΠΛΑ,ΑΛΗΘΟΦΑΝΗΣ,ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΕΝΑΡΙΟ..ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΗ ΓΗ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΣΤΟΕΣ,ΤΟΣΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΩΣΤΕ!!!!


ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΑΓΕ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΑΜΑ ΠΑΤΕ "ΒΟΛΤΙΤΣΑ" ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΑΝΕΤΗ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΥΠΕΡ:ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΡΑΦΗΣ ΝΕΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΛΟΚΑΡΩ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΓΚΑΖΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2009, 14:00:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλώς ήρθες!

Ούτε κοντή όμως γιατι μπορεί να σκοντάψουμε πουθενά επειδή εγώ το παθαίνω αυτό με κοντά κορίτσια

"..The Matrix can't tell you who you are"
http://www.youtube.com/watch?v=3E4icx7U8Cg
It is not the spoon that bends.. It is yourself.."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

starlight
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2009, 23:09:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους starlight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΧΙ,ΟΧΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!!ΟΥΤΕ ΚΟΝΤΗ ΕΙΜΑΙ
ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΟΤΕ Η ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΠ'ΕΞΩ??????????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Psycho_Daf00
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 00:01:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Psycho_Daf00  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Daf00  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Daf00  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Psycho_Daf00  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Pedia ego tin allh tetarth 8a mpw mesa kai kati filarakia mou ..min fantasthte trela pragmata xalara kana dio fakous o ka8enas kana maxeri min mas ka8arisei kanenas kai tetia.. opoios 8elei erxete alla 8elo na ksero ilikies allios oxi. na einai apo 15 mexri to poli 21. gt alios dn leei dn 8a exoume sinenoish metaksi mas.

dn pisteuw se dinameis satanistes zobi kai tetia apla oti mporei na iparxei kati pou dn ksero akoma.

xaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Psycho_Daf00
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 00:05:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Psycho_Daf00  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Daf00  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Daf00  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Psycho_Daf00  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kai kati teleuteo o pateras enos filou mou pou stin ilikia mou empenan mesa ka8imerina mou eixe pei oti se kapoio simio kai meta dn exei oksigono kai gia anapneoun xrisimopoiousan sbreles apo ta podilata tous ;p. exoun simadepsei to meros pou exoun ftasei me ena x .poio pera dn eiparxei oksigono na pane alla auti einai i mia pleura pou exoun paei oloi.stin sinnexia ektos apo tin proti dixala uparxei kai deteri kai tripi kai pola dramakia dn ta exei akolou8isei kaneis. auta ksero.

Osoi pistoi Prosel8ete!!!

xaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mr Magneto
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 00:17:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mr Magneto  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον φιλοι μου οι στοες που λετε εξερευνηθηκαν...
Δυστυχως, δεν υπαρχει τιποτα το μεταφυσικο εκει μεσα εκτος απο κατσαριδες, και νερα υπονομων.
Μια απο αυτες τις μερες, μπηκαμε μεσα, απο την εισοδο που δειχνεις (σε ευχαριστω για το google earth), μπορεις να μπεις και απο την αλλη που ειναι λιγο πιο δεξια. Αφου σε καλωσορισουν τα ψαρωτικα γκραφιτυ "Hell is here" κλπ συνεχιζεις για κανα χιλιομετρο οπου συναντας να ερχεται απο αριστερα αλλο τουνελ που κατεβαινει απο Καισαριανή. Το τουνελ συνεχιζει και υποθετω οτι καταληγει σε μεγαλυτερο συλλεκτη και μετα ολα μαζι πανε στην θαλασσα.

Tωρα τι ηταν εκει που μπηκατε (και μπηκαμε και εμεις):
Λεγετε αγωγος συλλογης ομβριων υδατων και μαζευει τα νερα της βροχης. Εκει καταληγουν και τα νερα απο τις σχαρες στην ακρη των δρομων. ΔΕΝ πεφτουν βοθροι, αλλα μονο τα βροχονερα.
Στα κομματια που ειδες και ηταν πετρινα, ακριβως απο πανω περναει ο δρομος και ηταν η παλια κατασκευη.

Οι φωνες;;
Kαι βεβαια ακουσαμε φωνες. Πολλες, δυνατες και απο παντού!!!
Ηταν οι περαστικοί απο πανω, απο τον δρομο, οπου οι φωνες τους μεταφερονται απο τους αγωγους παντου, και μαλιστα παραμορφωμενες και φρικιαστικες.

Τα "τυμπανα" τα ακουσαμε και εμεις. Μαλιστα διπλά!
Αυτο "ντουπ ντουπ" που ακουγοταν, ηταν οταν καποιο φορτηγο ή λεωφορειο, παταγε καποια ταπα υπονομου που δεν κανει καλη επαφη και ακουγετε αυτος ο δυνατος ηχος. Απο τα αυτοκινητα ακουγεται και αυτος ο βομβος.

Το επικινδυνο, ειναι οτι σε περιπτωση βροχης και μαλιστα καλοκαιρινης μπορας, μπορει ανετα απο στιγμη σε στιγμη να γεμισει ορμητικα νερα απο παντου εως επανω και τοτε... αντε γεια. Με συννεφιά ή με βροχερο καιρο ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ!
Προσοχη λοιπον στον καιρο!
Γαλοτσα απαραιτητη!!

Α, και κατι αλλο,

Προτεινω, σε τετοιες περιπτωσεις καλυτερα να ειναι μαζι σας καποιος εμπειρος (πχ σπηλαιολογος), ετσι θα νιωθετε ασφαλεια και θα το διασκεδασετε, χωρις να φρικαρετε και χωρις να κινδυνευετε!

Να και μερικες φωτογραφιουλες για να πορωθειτε:

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mr Magneto
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 00:19:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mr Magneto  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον φιλοι μου οι στοες που λετε εξερευνηθηκαν...
Δυστυχως, δεν υπαρχει τιποτα το μεταφυσικο εκει μεσα εκτος απο κατσαριδες, και νερα υπονομων.
Μια απο αυτες τις μερες, μπηκαμε μεσα, απο την εισοδο που δειχνεις (σε ευχαριστω για το google earth), μπορεις να μπεις και απο την αλλη που ειναι λιγο πιο δεξια. Αφου σε καλωσορισουν τα ψαρωτικα γκραφιτυ "Hell is here" κλπ συνεχιζεις για κανα χιλιομετρο οπου συναντας να ερχεται απο αριστερα αλλο τουνελ που κατεβαινει απο Καισαριανή. Το τουνελ συνεχιζει και υποθετω οτι καταληγει σε μεγαλυτερο συλλεκτη και μετα ολα μαζι πανε στην θαλασσα.

Tωρα τι ηταν εκει που μπηκατε (και μπηκαμε και εμεις):
Λεγετε αγωγος συλλογης ομβριων υδατων και μαζευει τα νερα της βροχης. Εκει καταληγουν και τα νερα απο τις σχαρες στην ακρη των δρομων. ΔΕΝ πεφτουν βοθροι, αλλα μονο τα βροχονερα.
Στα κομματια που ειδες και ηταν πετρινα, ακριβως απο πανω περναει ο δρομος και ηταν η παλια κατασκευη.

Οι φωνες;;
Kαι βεβαια ακουσαμε φωνες. Πολλες, δυνατες και απο παντού!!!
Ηταν οι περαστικοί απο πανω, απο τον δρομο, οπου οι φωνες τους μεταφερονται απο τους αγωγους παντου, και μαλιστα παραμορφωμενες και φρικιαστικες.

Τα "τυμπανα" τα ακουσαμε και εμεις. Μαλιστα διπλά!
Αυτο "ντουπ ντουπ" που ακουγοταν, ηταν οταν καποιο φορτηγο ή λεωφορειο, παταγε καποια ταπα υπονομου που δεν κανει καλη επαφη και ακουγετε αυτος ο δυνατος ηχος. Απο τα αυτοκινητα ακουγεται και αυτος ο βομβος.

Το επικινδυνο, ειναι οτι σε περιπτωση βροχης και μαλιστα καλοκαιρινης μπορας, μπορει ανετα απο στιγμη σε στιγμη να γεμισει ορμητικα νερα απο παντου εως επανω και τοτε... αντε γεια. Με συννεφιά ή με βροχερο καιρο ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ!
Προσοχη λοιπον στον καιρο!
Γαλοτσα απαραιτητη!!

Α, και κατι αλλο,

Προτεινω, σε τετοιες περιπτωσεις καλυτερα να ειναι μαζι σας καποιος εμπειρος (πχ σπηλαιολογος), ετσι θα νιωθετε ασφαλεια και θα το διασκεδασετε, χωρις να φρικαρετε και χωρις να κινδυνευετε!

Να και μερικες φωτογραφιουλες για να πορωθειτε:

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

starlight
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 02:30:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους starlight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MR MAGNETO ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΑΛΑΣΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ-ΟΡΘΟΤΑΤΕΣ-ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΟΥ,ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΣΗΜΕΙΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΛΙΓΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ.

ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ,ΜΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΑΠΡΑΓΟΣ ΚΑΙ ΕΨΑΞΕ...

ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ.ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΚΑΜΙΑ ΟΡΔΗ ΑΠΟ ΥΠΟΧΘΟΝΙΑ ΤΕΡΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ.

ΥΓ:ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΚΔΡΟΜΗ ΕΕΕΕ???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mr Magneto
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 11:05:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mr Magneto  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Starlight, ισα ισα, τωρα ειναι που πρεπει να γινει η εκδρομή!!

Το να χωθει καποιος μεσα εκει, ειναι μια πολυ καλη περιπετεια απο μονη της, δεν χρειαζεται να αγχωνεται και με φωνες και διαφορους ηχους που ακουγονται απο παντού!!!

Να πάτε, (μερα καλυτερα, να βλεπετε και το φως που μπαινει απο καποια σημεια απεξω). Μονο παρτε Γαλοτσες ή παλια παπουτσια για πεταμα!

Aντε, περιμενω νεα και φωτογραφιες...

Edited by - Mr Magneto on 29/06/2009 11:20:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

starlight
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 13:55:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους starlight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ,ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ "ΧΑΛΑΣΤΕΙ" ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ "ΠΕΡΙΕΡΓΟ" ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΕΙ.(ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΠ'ΕΞΩ,ΨΟΦΑΩ ΓΙΑ PARANORMAL,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?)

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ,ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ?

Δεν εχει σημασια τι θα βρεις.Σημασια εχει οτι εψαξες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mr Magneto
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 14:36:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mr Magneto  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχως, τιποτα paranormal δεν εγινε (τουλαχιστον σε μενα, εκεινη την ωρα, στα σημεια που πηγαμε) ισως καποιοι αλλοι ειναι πιο τυχεροί!!

Παντως το ολο θεμα δεν εχει κλεισει, γιατι δεν συνεχισαμε πιο κατω απο την διασταυρωση, ειχε αρκετα νερα (και απ'εξω ετοιμαζοταν για καταιγιδα).

Πολυ πιθανο στη συνεχεια του τουνελ, καποια διασταυρωση να οδηγει καπου αλλου!

Επισης, αυτη την ιστορια που λετε για μια στοα στο Γουδι περι Γερμανων και στη συνεχεια για στρατιωτικη χρηση, την εχω ακουσει και εγω και την ψαχνω αρκετο καιρο!
Μαλιστα νομιζα οτι ειναι αυτη! Η αναζητηση συνεχιζεται...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Psycho_Daf00
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 20:52:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Psycho_Daf00  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Daf00  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Daf00  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Psycho_Daf00  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
loipon pedia poioi 8a er8oun se deytero peripato ekei mesa? MR MAGNETO 8a mou ekanes tin timh an erxosouna mazi mou. opote 8eleis sou dino to msn mou

xaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 21:12:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Psycho_Daf00 θα σε παρακαλέσω αν μπορείς να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες και όχι με greeklish .

Σ’ ευχαριστώ .


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mr Magneto
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 22:55:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mr Magneto  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κανονιστε εσεις, και εγω ειμαι μεσα!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Psycho_Daf00
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 23:27:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Psycho_Daf00  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Daf00  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Daf00  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Psycho_Daf00  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
man ego gia tetarth eimai mesa

xaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Psycho_Daf00
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 23:28:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Psycho_Daf00  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Daf00  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Psycho_Daf00  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Psycho_Daf00  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
sorry "elo" ma den ksero or8ografia

xaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy