ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ =-.
 Ψωριαση
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pezonaftis
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2007, 12:45:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pezonaftis
Αγαπητε allzzaro
Ειμαι καινουργιο μελος στο forum.Διαβασα με πολυ ενδιαφερον οσα περισσοτερα μπορεσα απο αυτα που λες με ολα τα παιδια στο forum.
Θα ηθελα να σε ρωτησω αν ξερεις καποιο καλο σαμπουαν με δενδρολιβανο.
Εχω απο μικρο παιδι προβλημα με ψωριαση την οποια για καλη μου τυχη εχω ψιλοαντιμετωπιση με την βοηθεια ενος παππου απο την Τριπολη ο οποιος με ενα φαρμακο δικο του αλλα και με ειδικη διατροφη που μου εδωσε μπορεσα σχεδον να το ξεπερασω(σε βαθμο να μην φαινετε καθολου)Βεβαια την διατροφη που μου εδωσε οσο ημουν μικρος την ακολουθουσα ευλαβικα.Τωρα λογο χρονου οικογενειας τα εχω φορτωσει λιγο στον κοκκορα και εχει αρχισει και μου εμφανιζετε παλι.Το σαμπουαν το ρωταω γιατι μεσα στην θεραπεια ηταν να κανω ολοκληρος μπανιο με δενρολιβανο.Επειδη τωρα δεν μπορω να κανω ολη αυτη τη διαδικασια γι΄αυτο ζηταω το σαμπουαν
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2007, 17:29:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ pezonaftis, καλώς ήλθες κοντά μας!

Εφόσον απευθύνεσαι στο μέλος allzzaro ώστε να σου δώσει κάποια συμβουλή για την ψωρίαση, θα μπορούσες να θέσεις το ερώτημα σου στο θέμα του (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

Bότανα - Διατροφή - Υγεία - fitness physical

Επίσης, θα μπορούσες να κοιτάξεις κι ένα παλιότερο σχετικό θέμα:

Ξέρει κανείς; (Σχετικά με την ψωρίαση)

Το θέμα αυτό λοιπόν απενεργοποιείται.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy