ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ο αριθμος 13
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
altheliel
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2007, 10:08:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους altheliel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημερα σε ολους και καλως σας βρηκα... πριν αναφερθω στο θεμα μου, να κανω καποιες απαραιτητες συστασεις για τον εαυτο μου. Δεν πιστευω στα υπερκοσμικα και μεταφυσικα, αλλα -οπως ολοι οι ανθρωποι φανταζομαι- εχω βρεθει σε καταστασεις "ανεξηγητες" τροπον τινα, οι οποιες κατορθωνουν και ανοιγουν εκεινη την πορτουλα της μεταφυσικης εξηγησης στο μυαλο, που οπως και να το κανουμε παντοτε υπαρχει (εστω και αν πολλοι απο εμας τις εχουμε βαλει χιλιες δυο κλειδαριες ασφαλειας για να μην ανοιξει ποτε)
Θεωρησα απαραιτητη την αυτοσυσταση αυτη, διοτι αυτο που θα σας διηγηθω, περασε εξαρχης απο ανελεητο λογικο φιλτραρισμα μεσα στο μυαλο μου. Δεν ειμαι θρησκοληπτη, γενικα δεν εχω εμμονες (ή τουλαχιστον κατι το extrordinary σε σχεση με τους αλλους ανθρωπους),δεν αγγελοκρουομαι, δεν ακουω φωνες, δεν βλεπω νεκρους... :p Το οτι βρισκομαι εδω -σε ενα φορουμ σχετικα με το υπερφυσικο, οφειλεται στην επιμονη και διαρκεια εμφανισης του συγκεκριμενου θεματος που με προβληματιζει, γεγονος που ισως να μου εχει σπασει μια απο τις πολλες κλειδαριες εκεινης της πορτουλας που σας προαναεφερα.

Στο προκειμενο λοιπον.
Απο την αρχη του ετους (αν μπορω να το προσδιορισω, μαλλον απο το Φεβρουαριο) μου εχει σφηνωθει στο μυαλο ο αριθμος 13.
Ξεκινησα να το παρατηρω εντελως τυχαια, και συντομα ανακαλυψα πως ολο και περισσοτερο πυκνωναν οι συμπτωσεις που το εφερναν μπροστα μου. Στην αρχη το πηρα για πλακα. "Θα το παιξω τζοκερ, στο ΠΡΟΠΟ ή θα παω στο καζινο" ελεγα. Αλλα σιγα-σιγα, μια ανησυχια αρχισε να με περιβαλλει. Το εκλογικευσα πλειστακις. "Αυτοχαστουκιστηκα" γιατι πιθανοτατα υπεβαλα τον εαυτο μου στο να το βλεπει παντου. Το ανησυχητικο ειναι πως ποτε οικεια βουλησει, δεν επιδιωκα να το βλεπω... Ειναι περισσοτερο σαν να μου παρουσιαζοταν το ιδιο. Δεν το εψαχνα, δεν με ενοιαζε ποτε ο συγκεκριμενος αριθμος, δεν εχω ψυχολογικα τραυματα που να σχετιζονται με αυτον. Δεν τον θεωρουσα καν γρουσουζια, οπως οι περισσοτεροι.

Συγκεκριμενα:
-Οποτε κοιταζω την ωρα, αρκετες φορες πεφτω πανω του (πχ. 8:13, 10:13, 13:13 (!)_κτλ... )
λογικη εξηγηση: μπορει και μεσω της αυθυποβολης, να εχω "κουρδισει" πλεον τον εαυτο μου να κοιταζει το ρολοι τις συγκεκριμενες ωρες, αλλα τι στο καλο τετοια ακριβεια λεπτου ουτε το Μπιγκ Μπεν να ημουν... )
-λογαριασμοι απο εξοδους ή ΔΕΚΟ, εχουν μεσα τους τον αριθμο 13.
- πινακιδες αυτοκινητων που ληγουν σε 13
- προχωρωντας τυχαια στο δρομο και κοιταζοντας βιτρινες, το βλεπω τυχαια μπροστα μου σε τιμες προιοντων, σε stickers, σε τοιχους, σε βιβλια μαγαζιων, σε αριθμους δρομων.
- στο ραδιοφωνο του αυτοκινητου οποτε ανεβαζω ή χαμηλωνω την ενταση αναλογα, σχεδον παντα και ενω δεν εχω την προσοχη μου στην οθονη του ψηφιακου ραδιοφωνου καθως οδηγω (γιατι υπαρχει και ο νεος ΚΟΚ μην ξεχνιομαστε), αργοτερα παρατηρω οτι το εχω παει ασυνειδητα στο 13.
- οι διακοπες μου προγραμματιστηκαν 8 - 13 Αυγουστου
- ο φιλος μου φευγει επαγγελματικο ταξιδι και γυριζει στις 13 Ιουλιου
- στην αδερφη μου συνεβη κατι δυσαρεστο στις 13 Ιουνιου

Υπαρχουν και αλλες περιπτωσεις τις οποιες δε θυμαμαι, γι΄αυτο και δεν αναφερω μη θελουσα να γραψω ευφανταστες μεν, ψευδεις δε "σαλτσες". Το σιγουρο, ειναι πως πια παιζει και μια μικρη "αυθυποβολη". Παρολα αυτα, η εξαρχης εμφανιση του ειναι ανεξηγητη σε εμενα. Για καλο και για κακο, εχω το νου μου (ουναγκι- οποιος βλεπει Friends θα καταλαβει) καθε φορα που ερχομαι αντιμετωπη μαζι του. Δεν εχω καποια ιδιαιτερη αρνητικη αισθηση για την παρουσια του, οσο μια περιεργεια για ποιο λογο συνεχιζει και μου εμφανιζεται.

Θα εκτιμουσα πολυ τις αποψεις σας...

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2007, 11:28:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή altheliel, καλώς ήλθες κοντά μας!
Σου εύχομαι καλή συνέχεια.

Σχετικά με τον αριθμό 13, ο οποίος σου έχει προκαλέσει έκπληξη, υπάρχει ήδη ένα παλιότερο θέμα μας, από το οποίο θα μπορούσες να αντλήσεις κάποιες πληροφορίες αλλά και να διαβάσεις τις απόψεις κάποιων συνανθρώπων σου για αυτό το θέμα (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

ΑΡΙΘΜΟΣ 13

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DiogenisM
Νέο Μέλος

Falkland Islands
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2007, 08:39:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DiogenisM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απλά θέλω να προσσθέσω, ότι συμβαίνει και σε μένα το ίδιο, μόνο που με χαρακτηρίζει ο αριμθός 20!
ίσως αν προσέξουμε όλοι τότε θα δούμε ή θα παρατηρήσουμε τον ανάλογο αριθμό για μάς! Παρατηρητικότητα χρειάζεται...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2007, 09:40:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φιλοι καλημέρα...
κατ' αρχήν να χαιρετήσω τους φίλους athleliel και DiogenisM και να τους καλοσορίσω στην κοινότητά μας. Νομίζω αγαπητοί φίλοι ότι έχετε να πάρετε πολλά πράγματα απο εδω. Κρατήστε τα καλά και πετάξτε αυτά που δεν σας ταιριάζουν.
Μου έκανε εντύπωση το θέμα γιατί τον τελευταίο καιρό έχω αρχίσει να παρατηρώ πιο προσεκτικά το θέμα των αριθμών. Έχω μάλιστα ένα φίλο ο οποίος έχει εμβαθύνει πάρα πολύ και ανάλογα με τους αριθμούς που έχει ο καθένας προσδιορίζει κάποια του χαρακτηριστικά και τι γενική κατάσταση θα υπάρχει στην ζωή του.
Μου έκανε εντύπωση αγαπητέ Διογένη το μήνυμά σου, γιατί τυχαίνει να έχω ένα πολύ αγαπημένο μου πρόσωπο το οποίο παίζει πολύ με τον αριθμό 20. Αυτό που ήθελα να σε ρωτήσω απο την προσωπική σου εμπειρία είναι αν θεωρείς ότι το νούμερο αυτό γενικά σου ορίζει κάτι καλό. Συνέβει πρόσφατα να κάνω βάσει του αριθμού αυτού μια επιλογή σε σχέση με το άτομο που αγαπώ και έχω μεγάλη αγωνία αν είναι για καλό. Θα ήθελα την προσωπική σου εμπειρία επ' αυτού.
Ο δικός μου φίλος ο οποίος ασχολείται με τα νούμερα μου έλεγε ότι όσοι έχουν τον αριθμό 20 έχουν γενικά καλή τύχη ειδικά στον οικονομικό τομέα.
Θα με ενδιέφερε η γνωμη σου επ' αυτού είτε απο εδω είτε και με προσωπικό μήνυμα αν υπάρχει κάτι που δεν μπορεί να είναι κοινοποιήσιμο απο το φόρουμ.
Περιμένω με αγωνία την απάντησή σου...
Φιλικά...

"ΚΥΚΛΟΥ ΛΗΞΑΙ"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DiogenisM
Νέο Μέλος

Falkland Islands
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2007, 18:03:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DiogenisM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα Απέριττε, σε ευχαριστούμε για το καλοσώρισμα.
Το Νο 20 , μου έχει φέρει και πολύ καλά και πολύ κακά γεγονότα στην ζωή μου. Αναλόγως την χρονιά.
Για τον οικονομικό τομέα νομίζω ότι πάω όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, μία πάνω μία κάτω.
Δεν ξέρω αν μπόρεσα να σου λύσω κάποιες απορίες σου,
σε ευχαριστώ πολύ,
DiogenisM.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2007, 18:38:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟ 2 ΚΑΙ ΤΟ 22 ΘΑ ΑΠΟΔΕΧΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΝ ΤΑ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΑΥΤΑ!.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2007, 06:09:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα Διογένη...
δεν νομίζω ότι με βοήθησες και πάρα πολύ. Θα ήμουν πιο ευχαριστημένος αν είχε να κάνει μόνο με καλά!!!
Τέλος πάντων. Ευχαριστώ που απάντησες και αφού είναι έτσι τουλάχιστον να μου ευχηθείς να πάνε όλα καλά...
Και με την ευκαιρία... εξήγησέ μου λίγο το μότο σου... γιατί συνήθως λέμε... δεν μασάω... τι εννοείς;
Φιλικά...
ΥΓ: το είδα σε κάτι άλλα μηνύματα που έχεις βάλει...

"ΚΥΚΛΟΥ ΛΗΞΑΙ"

Edited by - Απέριττος on 22/06/2007 06:11:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DiogenisM
Νέο Μέλος

Falkland Islands
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2007, 18:30:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DiogenisM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οι βίαιες αποφάσεις αγαπημένε μου και καλέ μου φίλε Απέριττε, ποτέ δεν οφέλησαν κανέναν, έστω και αν έγινε προσπάθεια να επιβληθούν με το ζόρι, οπότε στην ουσία γίνεται εκμετάλευση συναισθημάτων.
Ολόψυχα σου εύχομαι καλή τύχη σε ότι θελήσεις στην ζωή σου.
Όσο για το μότο μου , η εξήγηση έρχεται από μόνη της.
Καλύτερα να μιλάς, να εκφράζεσαι, να κλαις, να πονάς αλλά να λυτρώνεσαι , παρά να μασάς στην εκμετάλευση.
Σε ευχαριστώ πολύ.

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΑΣΑΣ

Edited by - DiogenisM on 22/06/2007 18:33:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2007, 21:24:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ σωστό... και ξέρεις... η εκμετάλλευση έχει πολλές μορφές.. πόλλές φορές καλύπτεται με τον μανδύα της αγάπης...

"ΚΥΚΛΟΥ ΛΗΞΑΙ"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2007, 21:40:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=9290

"ΚΥΚΛΟΥ ΛΗΞΑΙ"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GRIGORIANOS
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
445 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2007, 22:41:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GRIGORIANOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΤΟ 13 ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΣ ΕΝΑΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΦΟΒΟ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΤΑ ΠΑΡΔΟΞΟ ΤΡΟΠΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΙΕΡΟΣ.

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΑΙΤΙΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΦΟΒΙΑΣ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΕΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΤΡΕΞΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ.

ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΤΩΝ ΛΑΩΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ 13 ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΟΥΝ ΩΣ ΑΠΛΕΣ ΜΟΝΟ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ ΑΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΑΝΑΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΟΙΝΕΣ ΜΥΘΟΛΟΓΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ 13 ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ.

ΤΟ 13 ΣΧΕΤΙΖΕΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ.
ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΑΟΥΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΩΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΥ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ. ΑΥΤΗ Η 'ΠΙΣΤΗ' ΣΤΟ 13 ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΧΑΙΟΙΤΕΡΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΤΗΣ ΓΗΣ ΤΟΥΣ ΣΟΥΜΕΡΙΟΥΣ.
ΟΙ ΣΟΥΜΕΡΙΟΙ ΕΖΗΣΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 4000 Π.Χ. - 3000 Π.Χ. ΠΕΡΙΠΟΥ.
Ο ΠΛΙΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΙΛΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΒΑΒΥΛΩΝΙΑΚΟ (ΠΕΡΣΙΚΟ) ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΣΣΥΡΙΑΚΟ ΠΟΛΙΤΣΜΟ. ΟΙ ΔΥΟ ΑΥΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΕΙΧΑΝ ΑΜΕΣΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΑΜΠΑΔΕΥΣΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΟΥΜΕΡΙΩΝ.

ΕΤΣΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΑΤΟΛΙΤΙΚΟΙ ΛΑΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΠΕΚΤΗΣΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ 'ΠΙΣΤΗ' ΣΤΗΝ ΚΑΚΗ ΦΥΣΗ ΤΟΥ 13. ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ ΔΙΑΤΗΡΗΘΗΚΕ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ Η 'ΠΙΣΤΗ' ΑΥΤΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΑΝ ΜΥΘΟΣ ΠΑΡΑ ΣΑΝ ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.

ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΥΣ ΣΟΥΜΕΡΙΟΥΣ ΝΑ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΤΟ 13?

ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΟΥΜΕΡΙΟΥΣ ΤΟ ΗΛΙΑΚΟ ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΕΙΧΕ 12 'ΘΕΟΥΣ'. ΩΣ ΘΕΟΥΣ ΟΙ ΣΟΥΜΕΡΙΟΙ ΛΑΤΡΕΥΑΝ ΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΚΕΙΝΑ ΣΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΠΗΡΕΑΖΑΝ ΑΜΕΣΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΓΗ, ΣΥΝΕΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ.
ΟΙ ΘΕΟΙ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ, ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΤΗ ΣΕΛΗΝΗ, 12 ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ.
ΟΙ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΣΟΥΜΕΡΙΩΝ ΗΤΑΝ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ.
ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΣΜΟΓΟΝΙΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟΥΣ 12 ΑΥΤΟΥΣ ΘΕΟΥΣ ΕΝΑΝ ΠΡΟΣ ΕΝΑΝ.
1ος Ο ΗΛΙΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ)
2ος Ο ΕΡΜΗΣ
3η Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ
4η Η ΓΗ (ΔΗΜΗΤΡΑ)
5η Η ΣΕΛΗΝΗ (Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΓΗ ΠΟΥ ΤΗ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΑΜΕΣΑ)
6ος Ο ΑΡΗΣ
-------
8ος Ο ΔΙΑΣ
9ος Ο ΚΡΟΝΟΣ
10ος Ο ΟΥΡΑΝΟΣ
11ος Ο ΠΩΣΕΙΔΩΝΑΣ
12ος Ο ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ

ΣΤΗΝ 7η ΘΕΣΗ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑΣ ΘΥΛΗΚΟΣ ΘΕΟΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΤΩΝ ΘΕΩΝ, ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΟΥΜΕ ΗΡΑ.

ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΘΕΩΝ ΟΙ ΣΟΥΜΕΡΙΟΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΓΛΩΣΣΑ ΟΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΕΣ ΤΟΥΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΒΑΣΙΖΟΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΟΙ ΘΕΟΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑΚΟΥ ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΗΤΑΝ ΔΩΔΕΚΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΡΑ.

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΜΩΣ ΕΝΑΣ 13ος ΘΕΟΣ-ΠΛΑΝΗΤΗΣ, Ο ΝΙΜΠΙΡΟΥ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ Ή ΠΛΑΝΗΤΗΣ Χ, ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΙΕΡΟ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΟ 12, Ή ΣΤΟ ΗΛΙΑΚΟ ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ ΓΙΑ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ, ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΑΝΗΚΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΗΛΙΑΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΛΑΝΩΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ, ΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΗΛΙΑΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΞΗ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ ΣΕ ΤΡΟΧΙΑ.

ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ Χ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΘΕΤΑ ΤΙΣ ΤΡΟΧΙΕΣ ΤΩΝ ΑΠΛΑΝΗΤΩΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΗΛΙΟ, ΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΟΜΩΣ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑ ΕΦΤΑΝΕ ΤΟΝ 7ο ΠΛΑΝΗΤΗ ΤΗΝ ΗΡΑ, Η ΗΡΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΕΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΟΧΙΑ ΤΗΣ, ΠΕΡΝΩΤΑΣ ΕΤΣΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ, ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 4 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ-ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ ΤΟΥ 13ου ΠΛΑΝΗΤΗ ΝΑ ΤΗΝ ΕΜΒΟΛΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΘΡΥΜΑΤΙΣΕΙ, ΑΦΗΝΩΝΤΑΣ ΟΜΩΣ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΕ ΤΡΟΧΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΗ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΟΙ ΑΣΤΡΟΝΟΜΟΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΖΩΝΗ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΟΕΙΔΩΝ ΥΠΟΛΕΙΜΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ.
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΡΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΗ ΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΕΛΗΝΗ ΠΡΟΚΑΛΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΤΟΥ ΕΛΞΗ ΑΝΟΔΟ ΤΗΣ ΣΤΑΘΜΗΣ ΤΩΝ ΝΕΡΩΝ ΣΤΟ ΕΝΑ ΗΜΙΣΦΑΙΡΙΟ (ΚΑΤΑΚΛΥΣΜΟΣ) ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΥΣ ΣΕΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΓΗ ΜΕ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΝ ΜΑΓΝΗΤΙΚΩΝ ΠΟΛΩΝ ΤΗΣ ΓΗΣ.
ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΗ ΦΤΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΠΟΥ Η ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΕΛΞΗ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΗΝ ΤΡΟΧΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΦΥΓΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΞΩ ΠΛΑΝΗΤΕΣ. ΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΟΜΩΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ ΣΤΗΝ ΓΗ ΜΠΟΚΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΞΟΝΑ ΤΗΣ, ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΦΟΡΑ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗΣ....

Η ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ/ΙΣΤΟΡΙΑ/ΚΟΣΜΟΓΟΝΙΑ ΤΩΝ ΟΥΜΕΡΙΩΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΤΑ ΔΩΔΕΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΗ, ΚΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΗΜΙΘΕΩΝ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.

ΤΗΝ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΑΥΤΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΗΣΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΛΑΟΙ.
ΕΙΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΙΤΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΗΣ.

ΤΟ ΟΛΟ ΟΜΩΣ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΕΙΣ ...
12 ΘΕΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΝΑΣ 13ος ΚΑΙ ΚΑΘΑΙΡΕΙ ΕΝΑΝ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΡΟΚΑΛΩΝΤΑΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ.

ΑΥΤΗ ΤΗΝ 'ΠΙΣΤΗ' ΗΡΘΕ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝΙΚΑΤΕΣΤΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΠΙΣΤΗ ΟΤΙ Η ΘΕΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΠΕΛΕΞΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΑΝ ΥΙΟΣ ΘΕΟΥ 12 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΛΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ, ΕΝΩ Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ / ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΔΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΥΛΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΗΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΣΤΟ 12ΘΕΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΕΟ ΠΛΑΝΗΤΗ ΔΙΟΝΥΣΟ Ή ΝΙΜΠΙΡΟΥ Ή ΠΛΑΝΗΤΗ Χ.

ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΤΟΥ 12 ΜΕ ΤΟ 13 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΓΗΣ ΣΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΟΠΟΥ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΕΤΡΑΤΑΙ ΣΕ 13ΔΕΣ ΟΠΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ 13η ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ, ΚΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝΙΖΕΙ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΩΣ ΚΑΤΑΤΑΣΤΡΟΦΟΛΑΤΡΕΣ ΘΥΣΙΑΖΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΝ ΤΟ ΚΑΚΟ.

ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ 12 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ 12ΟΥ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝΙΖΕΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ 13η ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΠΟ ΦΟΒΟ ΜΗΝ ΦΕΡΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ,
ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΕΛΗΝΙΑΚΟ ΕΤΟΣ ΕΧΕΙ 13 ΜΗΝΕΣ ΤΩΝ 28 ΗΜΕΡΩΝ 13Χ28=364 ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ 12ΜΗΝΟ ΕΤΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΜΙΑ ΕΧΟΥΝ 30 ΜΙΑ 31 ΚΑΙ ΜΙΑ 28 Ή 29 ΗΜΕΡΕΣ.

ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ 12 ΚΑΙ ΤΟΥ 13 ΔΙΑΤΗΡΗΘΗΚΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ 12-ΔΙΚΟ ΜΕΤΡΗΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΦΟΥ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΧΟΥΝ 10 ΔΑΧΤΥΛΑ ΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΟ 10-ΔΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΛΛΥΤΕΡΑ, ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ Η ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ ΕΚΑΝΕ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΙΩΝΑ ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΙΕΡΟ 12-ΔΙΚΟ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ.

ΑΝ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΚΛΙΜΑΚΑΣ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ 2η ΑΛΩΣΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ Ή ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑ ΜΑΓΙΣΤΡΟΥ ΤΩΝ ΝΑΙΤΩΝ Ή ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ (Ή ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΒΑΤΕΡΛΩ?? ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ) ΤΟΤΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΝΕΟΤΕΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΘΕΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΣΥΣΧΕΤΙΖΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΤΗΝ 'ΠΙΣΤΗ' ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ 13.


ΣΙΓΟΥΡΑ (ΓΙΑΤΙ ΜΑΚΡΥΓΟΡΩ) ΤΟ 13 ΕΧΕΙ ΑΜΕΣΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΑΜΕΣΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ/ΘΕΪΚΟ 12 ΣΑΝ ΑΜΕΣΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ.

ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΑΠΟ ΚΑΚΟ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΩΣ Ή ΠΡΟΜΥΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟ 13 ΠΑΝΤΑ ΜΑΣ ΓΟΗΤΕΥΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΓΟΗΤΕΥΕΙ,
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.... Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..
........
......
....
..
.


ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑ, ΕΙΔΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy