ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 ...3D ... ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 04:14:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΣ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ Μ'ΕΝΑΝ ΚΥΒΟ..ΣΕ ΑΝΟΜΟΙΟΓΕΝΗ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ...


"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 04:16:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΣΦΑΙΡΑ

Edited by - ΑΤΜΑ on 25/03/2003 17:18:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 04:18:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ...

Edited by - ΑΤΜΑ on 25/03/2003 17:19:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 04:21:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΧΜ!...ΕΥΚΟΛΟ...


"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 04:29:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Edited by - ΑΤΜΑ on 25/03/2003 17:31:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 04:30:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΖΩΑΚΙΑ...

Edited by - ΑΤΜΑ on 25/03/2003 17:36:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 04:32:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΕΛΕΦΑΝΤΑΚΙΑ...

Edited by - ΑΤΜΑ on 25/03/2003 17:37:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 04:40:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Edited by - ΑΤΜΑ on 25/03/2003 18:09:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 04:46:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

..Εκπληξη!!!!ενα υπεροχο λινκ....μπειτε ειναι ολα τρισδιαστατα χρωματισταααααα!!!!

http://www.colorstereo.com/

'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 05/03/2003 01:51:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 11:08:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΤΜΑ μου, το El Salvador εμπνέει! Έχω χαθεί στην 3η διάσταση...

Α! Και να τα εκατονταχιλιάσεις σύντομα!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Edited by - ananasss on 26/03/2003 13:47:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 11:58:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
ΕΨΑΧΝΑ ΕΝΑ ΣΤΕΡΕΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΑΝΑΝΑ,ΑΛΛΑ ΣΤΑΘΗΚΕ ΑΔΥΝΑΤΟ!...ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ....ΑΣ ΑΡΚΕΣΤΟΥΜΕ Σ'ΑΥΤΑ...
ΟΣΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΡΑΤΟΤΗΤΟΣ(!)ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΟΥΝ ΣΕ ΜΕΙΛ,ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ...

ΧΑΡΑΑΑΑΑ,ΑΤΜΑ


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 00:53:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου ατμα και συγχαρητήρια για τις πολύ ωραίες στερεογραφίες. Αν και δε μπόρεσα να τις αποκρυπτογραφήσω, (μάλλον κάτι θα έχουν πάθει τα μάτια μου), είμαι σίγουρος πως πρόκειται για κάτι το πολύ καλό, επειδή πάντα αυτά που μας προσφέρεις στα φορουμς είναι πολύ καλά.
Αν θελήσεις να προσθέσεις κι άλλες, θα σε παρακαλούσα να προσέξεις η οριζόντια μορφή της εικόνας να μην ξεπερνά τα 800 εικονοστοιχεία.
Και τέλος αν σου είναι εύκολο να επιλέγεις όσο το δυνατόν εικόνες που να έχουν λιγότερα “kb” για την γρηγορότερη εμφάνιση τους.
Φιλικά Νότης.


Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Anathema
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 17:45:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anathema  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Anathema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε συ, ΑΤΜΑ.. έχει καιρό που προσπαθώ να δω τι κρύβεται σε τέτοιες εικόνες, αλλά πάντα τζίφος. Έχει κανένα τρικ?
Που ακριβώς πρέπει να πέφτει το μάτι στην εικόνα?

Ένας φίλος μου που ασχολείται με αυτά, έφτιαξε μια φωτογραφία του δωματίου του και την έχει καδρώσει, κι όποτε τον επισκευτώ τη κοιτάω μα πάλι τίποτα. Έχει βάλει κιόλας 2 τελείες που βοηθούν αλλά και μ' αυτές δε τα καταφέρνω.

Κι ο μεγαλύτερος μου φόβος, φοβάται.. μην και δεν τον φοβηθώΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 21:18:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου Anathema. Στο ερώτημα σου, για το πώς μπορεί κάποιος να δει ένα στερεόγραμμα, υπαρχουν κάποιες απαντήσεις στο θέμα οφθαλμαπάτη στην δεύτερη σελίδα.
Πάντως καλό θα ήταν, όσοι φίλοι θέλουν να μας πουν τον δικό τους τρόπο να παρατηρούν στερεογραμματα, ας το κάνουν για να βοηθήσουν αυτούς που δεν ξέρουν.


Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Edited by - notis_29 on 24/02/2003 21:20:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 23:56:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜ!ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ....ΠΟΣΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΕΙΔΑΝ...!?
ΟΚ...ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΑΝ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ...ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ...ΜΕΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑΣ...



'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 00:06:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ...
....

ΑΝ ΕΣΤΙΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ...ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ..
+ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟ ΦΟΝΤΟ...


ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ!...


'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 25/02/2003 00:07:55Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anathema
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 11:43:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anathema  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Anathema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έϊ
Νομίζω το 'πιασα.
Μαγικό..
Αν και περίμενα κάτι περισσότερο απ' αυτά
Σας ευχαριστώ ΑΤΜΑ και Νότη

Κι ο μεγαλύτερος μου φόβος, φοβάται.. μην και δεν τον φοβηθώΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anathema
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 16:57:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anathema  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Anathema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

για 3D μιλάμε?

Edited by - Anathema on 27/03/2003 01:11:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anathema
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 01:13:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anathema  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Anathema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρήκα αυτό εν τω μεταξύ και το θεωρώ καταπληκτικό (!)

Σ' ευχαριστώ ΑΤΜΑ που μου τα 'μαθες


Κι ο μεγαλύτερος μου φόβος, φοβάται.. μην και δεν τον φοβηθώΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 01:27:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΤΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΕΝΟΣ ΜΕΤΡΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ........
ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΜΙΟΥΡΓΟ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣΑΥΤΑ
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 12:52:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΩΩΩΩ!ΥΠΕΡΟΧΑ ...ΑΓΟΡΙΑ!...ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ..ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ....!ΤΗΣ ΠΙΟ ΜΑΓΙΚΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ...
+... ΙΣΩΣ ΑΦΗΣΩ ΜΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ....ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΔΙΚΑ ΣΑΣ...ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΤΕ ΗΔΗ(!)

'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 25/03/2003 17:14:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 20:49:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Στο ερώτημα σου, για το πώς μπορεί κάποιος να δει ένα στερεόγραμμα, υπαρχουν κάποιες απαντήσεις στο θέμα οφθαλμαπάτη στην δεύτερη σελίδα.
Πάντως καλό θα ήταν, όσοι φίλοι θέλουν να μας πουν τον δικό τους τρόπο να παρατηρούν στερεογραμματα, ας το κάνουν για να βοηθήσουν αυτούς που δεν ξέρουν.




Είναι πραγματικά πολύ ωραίο την πρώτη φορά που διακρίνεις τι υπάρζει στην εικόνα . πριν ένα περιπου χρδόνο που έπεσε ένα στερεόγραμα στα χέρια μου και καθόμουν μισή ώρα προσπαθώντας να το δω . όταν τελικά το είδα αν ήσασταν εκεί θα βλεπατε ένα τεράστιο χαμόγελο μέχρι τα αυτιά . αν πιάσεις το κόλπο είναι εύκολο. εγώ λίγο εξασκήθηκα και τώρα πλέον σε 4 δευτερόλεπτα και χωρίς να πλησια΄σω πολύ στη ν εικόνα μπορώ να δω το κρυμένο. βασικά δεν ξέρω αν υπάρχουν και άλλοι τρόποι . τις πρώτες φορές για να το καταφέρει κάποιος κάνει το εξής :
κολάσει το χαρτί ( ήτην οθόνη ) στην μούρη του και κοιτάει έτσι ώστε να είναι θολό το χαρτί μπροστά του και να έχει βλέμα σαν να κοιτάει από μέσα του και να αγναντεύει κάπου μακριά , σαν να χαλαρώνουν τα μάτια . σιγά σιγά λοιπόν στην αρχή αρχίζεςι και απομακρύνεις το χαρτί από τη μούρη σου προσπαθώντας να κρατήσεις το ίδιο βλέμα , δηλαδή να μη βλεπεις σε ένα συγκεκριμένο σημείο του χαρτιού αλλά να κοιτάς σαν να βλέπεις κάτι πίσω από αυτό .στην αρχή είναι λίγο δύσκολο , όποτε βλέεπεις ότι πάς να ξεφύγεις και να εστιάσεις σε κάποιο σημείο , σταματάς και ρποσπαθείς να ξαναπιάσεις αυτό το βλέμα . σε κάποια συγκεκριμένη απόσταση λοιπόν ( κάπου στα 20 εκατοστα΄) κοιτάζοντας στο χαρτί με αυτόν τον τρόπο αρχίζει να ξεπροβάλει η εικόνα μπροστά σου . το θε΄μα εδώ είναι η μη εστίαση . βλέπουμε ότι βλέπουομε γιατί το καθε μάτι κοιτάει ίσα στη μεριά του ενώ όταν κοιτάμε κανονικά και τα δύο μάτια εστιάζουν στο ίδιο σημείο . οι δύο διαφορετικές οπτικές γωνίες λοιπόν φαίνονται ταυτόχρονα και είναι έτσι κατασκευασμένα τα στερεογράματα ώστε να σου δίνουν την ψευδαίσθηση του βάθους. περιμένω την απάντησή σας. υπάρχι και άλλος τρόπος να το δεις ?. στην αρχή είναι δύσκολο . μετά είνα ι πανεύκολο .

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anathema
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 22:21:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anathema  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Anathema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ το είδα με άλλο τρόπο, όπως είπε κάποιος άλλος σε άλλο topic..
Τα είδα αλοιθωρίζοντας...
Και πιο συγκεκριμμένα, καθώς αλοιθωρίζω (και εστιάζω ταυτόχρονα, πως κάνουν zoom in και out οι κάμερες?)
προσπαθώ να ενώνω τελείες (αν υπάρχουν)

πχ σ' αυτό με τα αρκουδάκια, ενώνω τα μάτια ώστε από 5, να τα βλέπω τελικά 6 και να σου η εικόνα μπροστά μου.

και πραγματικά μαγικο.. ευχαριστώ ξανά ΑΤΜΑ

(εν τω μεταξύ, δεν εμφανίζονται πλέον οι εικόνες .... γιατί?)


Κι ο πιο μεγάλος φόβος μου,
φοβάται.. μην και δεν τον φοβηθώ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2003, 00:32:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΩΩΩΩ! ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.....
ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ....ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΑΛΛΑΞΑΝ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ...
ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΑΝΕΩΣΩ...!
ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΛΟΙΠΟΝ... ΤΟ ΣΕΡΦΦΦΦΙΝΝΝ"...

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2003, 20:34:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mα αγαπητέ-η μου φίλε-η το ίδιο πράγμα λέμε . όταν λέω ότι το κάθε μάτι πρέπει να κοιτάει στη δικια του περιοχή και τα ματια σου να χαλαρώνουν ουσιαστικά είναι να αληθωρίζεις .

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2003, 20:36:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως όπως και να έχει είναι πολύ εντυπωσιακές κάποιες από αυτές τις εικόνες . αλήθεια μήπως ξέρετε που στο ιντερνετ μπορούμε να φτιάζνουμε δικές μας εικόνες τέτοιες?

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2003, 03:01:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.aolej.com/

ελπιζω να σας συναρπασει...σαν αρχη!...

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2003, 18:39:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΝΑ ΛΙΝΚ ΑΠ'ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ ΤΟ "3DMiracle 1.71"
http://www.softandco.com/Multimedia/Graphics/3D/a/5955/3DMiracle.html

ΚΑΙ ΜΙΑ ..ΒΟΗΘΗΤΙΚΗ ΣΕΛΙΔΟΥΛΑ...ΓΙΑ ΟΣΑ ΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΑΚΟΜΗ...ΝΑ ΔΟΥΝ...
http://pages.slc.edu/~ebj/sight_mind/stereo/free_fusion.html

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2003, 15:24:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Double Reach


Shell Shocked

Sands of Time


καντε κλικ ...για να δειτε τις εικονες σε μεγαλυτερο μεγεθος
(Αdminnnnnn!!!τα καταφερα!!!!)


'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 26/03/2003 15:40:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2003, 16:26:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
... maremaid......butterflies...magik carpet...


...French Alps......Gold Eye Sky......village...

...κανοντας κλικ στις "αορατες" εικονες ...εμφανιζονται μαγικες,χρωματιστες και τρισδιαστατες!...


φωςςςςςςς
Ατμα

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2003, 18:21:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ETHERIA ATMA,SYMPATHA ME,ALA...DEN VLEPW KAMIA FOTOGRAFIA EDO....
H KAPIO PROVLIMATAKI ME TO LINKING,H O BROWSER MOU ETHELOTIFLEI....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy