ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
OMADOPOIOS
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 21:57:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OMADOPOIOS
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙ ΣΥΛΟΓΗ ΣΤΟΙΧΟΙΩΝ
ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ

ΜΕ ΑΓΑΠΗ Ο OMADOPOIOS.

sofia7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 22:28:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sofia7
Φίλε Ομαδοποιέ,

εξήγησε και σε εμάς τους ανίδεους σαν τι στοιχεία ζητάς και ποιά είναι για σένα τα παράξενα φαινόμενα;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OMADOPOIOS
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 20:22:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OMADOPOIOS
ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΛΗΘΗΝΑ Η ΣΕ ΜΥΘΟΥΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΕΙΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΙΤΑΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΙΔΕΗ ΑΓΑΠΙΤΗ SOFIA7
Π.Χ.ΤΑ ΧΑΜΟΔΡΑΚΙΑ ΕΙΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΜΥΘΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΙΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ, ΑΠΟ ΕΙΔΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΕΧΕΤΑΙ ΥΛΙΚΟ ΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΜΟΔΡΑΚΙΑ ΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΡΠΟΥΣΕΣ ΣΚΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΣΧΕΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΥΠΕΡΦΙΣΙΚΟ.

ΜΕ ΑΓΑΠΗ OMADOPOIOS.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PrometheuS
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 20:31:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PrometheuS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος PrometheuS  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος PrometheuS  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PrometheuS
Ενδιαφερον θεμα βλεπουν τα ματια μου.
Δυστυχως, συνταξιδιωτη ομαδοποιε, εγω δεν μπορω να σε διαφωτισω πανω στο θεμα.
Με ανυπομονησια ομως, θα περιμενω και εγω να δω thread για "ερπουσες σκιες" ...

Να ειστε παντα δυνατοι !!!

30 gold coins for a story
All my guts for all your glory !Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 20:42:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Καλωσόρισες Προμηθέα.

Μα... υπάρχει τέτοιο topic, για την έρπουσα σκιά, φρέσκο και λαχταριστό.

Δες...
topic.asp?TOPIC_ID=906

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
OMADOPOIOS
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 21:01:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OMADOPOIOS
quote:

ΦΙΛΕ ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΑΠΟ'ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΙΣΤΕΥΩ
ΓΙΑ ΤΗΣ ΕΡΠΟΥΣΕΣ ΣΚΙΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΦΥΣΕΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΧΝΑ ΟΝ-LINE ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΣΥΝΤΑΞΙΔΙΟΤΗ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΔΟΣΕ ΜΑΣ,ΟΤΙ ΦΥΣΗΣ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΕΧΕΙΣ, ΕΤΣΙ ΟΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΝΟΥΜΕ ΟΣΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΟΣΟΥΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ.


ΜΕ ΑΓΑΠΗ OMADOPOIOS.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PrometheuS
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 21:45:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PrometheuS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος PrometheuS  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος PrometheuS  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PrometheuS
Καταρχας (θελω να πιστευω) οτι οι "ερπουσες σκιες" ειναι με αλλα λογια τα "βολαδόρες" του καστανιεντα (του Δον Χουαν για να ειμαστε απολυτα ακριβεις...)
Παραλληλα φημες ακουγονται για τους εσοχθονιους (βλ. προσφατες τηλ εκπομπες) αλλα δεν μου γαργαλουν τα αυτια για να σου πω την αληθεια.

Ακουω αποψεις και συνεχιζω αν ειναι επιθυμητο...

thoth > Καλως σε βρισκω και εσενα και ολους στο forum...


" Να είστε πάντα δυνατοί! "

30 gold coins for a story
All my guts for all your glory !Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OMADOPOIOS
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2003, 19:19:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OMADOPOIOS
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 00:18:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel
OMADOPOIE ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ,ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΗΣ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΒΟΡΑ!Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PrometheuS
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2003, 18:40:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PrometheuS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος PrometheuS  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος PrometheuS  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PrometheuS
Ομαδοποιε ???? γιατι κοκκινισες και μετα πρασινισες ????

" Να είστε πάντα δυνατοί! "

30 gold coins for a story
All my guts for all your glory !Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2003, 14:11:14  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ OMADOPOIΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΩΣ ΕΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΑΣ.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΗΘΩΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΔΩ...
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OMADOPOIOS
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2003, 18:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OMADOPOIOS
ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΤΣΙ ΟΣΤΕ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΙΝΗ ΣΤΗΥΝ ΕΡΕΥΝΑ ΜΟΥ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΒΟΡΑ Η ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΑΠΛΕΤΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΔΙΑΝΙΣΩ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΗ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΝΟΗΤΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΗ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΟΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΗΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΗΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΜΠΛΑΚΑΟΥΤ.

ALOHA ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,
ΜΕ ΑΓΑΠΗ OMADOPOIOS.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy