ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Το παράπονο του γηγενή!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
el.elyon
Πλήρες Μέλος


1310 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2007, 10:32:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους el.elyon
Καλημέρα σας.

Έλαβα το παρακάτω μήνυμα από το μέλος γηγενή.

«el.elyon καλησπερα
θα μου εκανες μεγαλη χαρη αν εβαζες αυτο το μηνυμα σαν θεμα στο εσωτερικα
το θεμα ονομασε το λασπολογια απο την αμαλια στον γηγενη

καταρχην θελω η αμαλια ναμην τημωρησει τον μεταφορεα του μηνυματος αυτου
δευτερον
απο που και ως που αμαλια διαβαλεις εμενα λεγοντας οτι εκανα δευτερο λογαργιασμο (διαγαλαξιακος)
με ποιο δικαιωμα αμαλια;;;

νομηζεις οτι αλλη δουλεια δεν εχω απο το να κανω διπλους λογαργιασμους;;;

εχεις καμια αποδηξη οτι εγω εφτιαξα τον λογαργιασμο;;;
το μηνυμα αυτο θα το στειλω σε ολα τα μελη και θα ταπαρακαλεσω να το ποσταρουν στο εσωτερικα μεχρι να διαγραψεις το αισχρο σου ψεμα και την λασπη που πεταξες επανω μου και να ζητησεις δημοσια συγνωμη
αν δεν το κανεις θα ακολουθησω την μονη οδο που εσυ θα με εχεις οδηγησει
αυτα τα λιγα αμαλια»


Tο μήνυμα είναι στην διάθεση του ESOTERICA. Σαν μέλος του φόρουμ θεώρησα ότι έπρεπε να παρουσιάσω το παράπονο του γηγενή αλλά μόνο αυτό. Απέχω από τα λεγόμενα του γηγενή και από την κόντρα του με την Amalia.

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ el.elyon.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

ΟΚΤΙΝΟΜΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


283 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2007, 22:27:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΟΚΤΙΝΟΜΟΣ
Έλαβα κι εγώ το mail του γηγενή. Δεν με ενδιαφέρουν οι προσωπικές κόντρες μεταξύ των μελών και υπό άλλες συνθήκες δεν θα με απασχολούσε. Πιστεύω όμως ότι στην συγκεκριμένη περίπτωση πρέπει να δωθεί μια απάντηση από την Αμαλία, καθώς επανέρχεται για μια ακόμη φορά ο έλεγχος των ταυτοτήτων των μελών. Το ότι ο Γηγενής έστειλε το mail του επώνυμα, δείχνει ότι δεν κρύβεται πίσω από μια IP και ισχυροποιεί τα λεγόμενα του.
Ελπίζω (και θέλω να πιστεύω) ότι η Αμαλία έδρασε καλοπροαίρετα για τη διασφάλιση της καλής λειτουργίας του Φόρουμ. Θα ήθελα πάντως να ακούσω και την άποψη του κατηγορούμενου. Και τέλος πάντων ο ΔΙΑΓΑΛΑΞΙΑΚΟΣ μπορεί πάντα να κάνει login ως "ΔΙΑΓΑΛΑΞΙΑΚΟΣ Νο2" και να εκφέρει τις όποιες αντιρήσεις του.





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
eidos
Μέλος 3ης Βαθμίδας


642 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2007, 23:31:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους eidos
επιβεβαιωνω τη ληψη του μυνηματος απο τον γηγενη. δεν μπορω να παρω θεση στο ζητημα, ευχομαι να λυθει γρηγορα, και χωρις απωλειες.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/08/2007, 01:40:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris
Φίλη Αμαλία , και κατά την δική μου γνώμη , το ότι ο gigenis , μου έστειλε επώνυμο Ε Mail συνηγορεί στην αθωότητά του , και δικαιολογεί την αγανάκτησή του .
Πιστεύω κι εγώ όπως και ο φίλος ΟΚΤΙΝΟΜΟΣ , ότι ενήργησες καλοπροαίρετα , αλλά κάπως βιαστικά και αδόκιμα , αν δεν είχες απτές αποδείξεις για τον δεύτερο λογαριασμό του .
Πιστεύω επίσης ότι για να λυθή μιά για πάντα η διπλή εγγραφή μελών ίσως θα πρέπη να καθιερωθή η υποχρεωτική κατάθεση των στοιχείων τους , τα οποία κατόπιν αιτήσεώς τους θα μπορούν να παραμένουν απόρητα για τα υπόλοιπα μέλη .
Ελπίζω ότι μία συγνώμη , αν όχι δημοσία τουλάχιστον ιδιωτική στο Ε Mail του φίλου gigenis , θα έλυνε οριστικά την παρεξήγηση .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/08/2007, 03:25:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Το παρόν topic απενεργοποιείται.

Για οτιδήποτε σχετικό, μπορεί κάποιος να μπει στο παρακάτω topic (κλίκαρε στον τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

Μαζική αποστολή e-mails σε μέλη...


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy