ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 KAI H ΓΗ ΒΟΥΛΙΑΖΕΙ !!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 01:29:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΩΣ ΛΕΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΓΥΡΙΖΕΙ?
ΗΘΕΛΑ ΝΑ'ΞΕΡΑ ,ΕΧΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΕΩΛΟΓΟΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ? Ή' ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΟΛΑ?
ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ???? ΚΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΟΟΟΥ!!!

*ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΕΩΛΟΓΟΣ???
**ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ?
***ΦΙΛΙΑ!!

ITNOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 01:45:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ITNOS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ITNOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mh fobase!Apla einai oti h Ellada bouliazei mono kai mono epeidh einai gemath me...."trypes"!Enow sphlies kai tounel pou poly ligoi mporoun na kanoun eikasies gia to pou odigoun!Mhpws kserei kaneis?Mhpws kaneis exei paei kapou?Ayto prepei na rwtas!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 17:11:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάντως αυτό που ξέρω είναι ότι είχαμε μια μεγάαααααλη γλάστρα στην αυλή, κι ένα πρωί χάθηκε. Στη θέση της έχασκε μια τρύπα, και η γλάστρα μας χαιρέταγε 3 μέτρα πιο κάτω...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 18:45:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ/Η cassiopeia ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΠΟΥ Η ΓΗ ΒΟΥΛΙΑΖΕΙ.
ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ: ΜΑΛΛΟΝ ΝΑΙ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΤΕΚΤΟΝΙΚΩΝ ΚΙΝΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΛΙΩΣΙΜΟ ΤΩΝ ΠΑΓΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΟΛΟΥΣ. ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΣΟΥΗΔΙΑ Π.Χ. Η ΓΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΟΥΛΙΑΖΕΙ ΑΝΥΨΩΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΣΟ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΕΚΑΤΟΣΤΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ. ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΑΓΕΤΩΝΕΣ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΑΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΙΑ ΠΙΕΣΑΝ ΚΑΤΩ ΤΗΝ ΓΗ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΝΥΨΩΝΕΤΑΙ.

ΟΥΤΕ ΤΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΑ ΟΥΤΕ Η ΑΝΥΨΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΑΠΛΩΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΛΟΜΑΣΤΕ...

"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Skies tou Fegariou
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
306 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 19:01:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Skies tou Fegariou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
8A SYMFONISO ME TIN SILVERWOLF.

DEN INE KE KATI PU VLEPUME PROTI FORA.OMOS INE KATI PU DEN GINETE SIXNA.AUTO PREPI NA MAS ANISIXI!TO FENOMENO AUTO SIMVENI PADU KE KA8IMERINA STIN GI.ALU IPSONODE KE ALU BULIAZUN.OMOS TIN ATAXIA AUTI, ERXETE PADA NA KALIPSI I TAXI, KE TO ADI8ETO!

FILIKA

AGAPA GIA NA MIN MISIS.

Leonardo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:22:22  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και να ηταν μόνο η γή που βούλιαζε ....καλά θα ταν..
Εδώ ολο το σύστημα βουλίάζει ..!!!!!!!!!!!!

και που εισαι ακόμα !!!!!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:23:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΑΛΙΣΤΑ...
ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Η ΓΗ ΚΙΝΕΙΤΑΙ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:38:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ:1, cassiopeia is a girl

xixixixiixxi.....
ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ, ΕΔΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΤΟ ΜΙΣΟ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!

ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΤΡΥΠΕΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ??????????????

'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:39:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AMAN!!!!!!!!!!!!
ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ! ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ Ο indigo_boy!!!!
ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ Η ΓΗ ΚΙΝΕΙΤΑΙ!
ΕΚΕΙ ΝΑ ΚΑΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ... ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΘΡΑΣΟΣ!!!

"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:40:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ indigo_boy

"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:42:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΠΑΛΙ λεγω....: ΚΑΝΕΝας Γεωλόγος???, καλέ όχι για μένα! Για την μαμά μου που ανησυχεί!!!

'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:42:38  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοίτα να δεις τι μαθαίνει κανείς τέτοιες ωρες !!!!!!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:46:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΜΜΜΜ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!! ΠΡΙΝ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΦΑΚΙ Η ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΚΙΣΣΗΣ ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟΠΟΝΤΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΤΥΡΑΚΙ!!!

'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:46:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟ ΦΙΛΗ cassiopeia ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΟΣΟΥΝ.
ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΑΘΡΩΣΗ ΤΟΥ ΥΠΕΔΑΦΟΥΣ. ΙΣΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΥΠΟΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΙ ΠΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΚΑΒΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ, Η ΙΣΩΣ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΠΗΛΙΑ ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ Η ΣΚΕΠΗ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΥΠΟΧΩΡΕΙ, ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΑΣΤΑΘΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΒΑΘΕΙΑ ΘΕΜΕΛΙΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΕΙΡΑ ΙΣΩΣ. ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΝΟ ΑΟΡΙΣΤΕΣ ΕΙΚΑΣΙΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.

"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:48:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΓΡΑΨΕΣ 2-3!

"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"


Edited by - Silverwolf on 23/02/2003 23:49:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:50:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Silverwolf ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ
ΦΙΛΗ cassiopeia ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΗΝ ΚΑΘΙΖΗΣΗ ΤΟΥ ΕΔΑΦΟΣ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ?ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΕΙΧΕ ΠΡΙΝ ΔΕΝΤΡΑ Η ΗΤΑΝ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΝΤΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΤΑΜΟΣ Η ΥΠΟΓΕΙΑ ΡΕΥΜΑΤΑ? ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ
ΔΟΣΜΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:53:12  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
΄Καλά ρε παιδιά, ολόκληρη Βουλιαγμένη ειναι κτισμένη πάνω σε σπηλιά ...ειναι ολοι τρύπια από κάτω.....και αντί να πέσει αυτή που την περιμένουν και ολας ...
πέφτουν τα σημεία που θεωρούσαμε τόσο καιρό σίγουρα ...?

τι αλλο θα δούν τά μάτια μας !!!!!!!!!!


και εδώ πάει το

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:53:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΡΥΠΕΣ ,ΠΟΤΑΜΙΑ ,ΒΑΘΡΑΚΟΙ..
ΟΛΟΙ ΒΟΥΛΙΑΖΟΥΜΕ...
ΒΟΥΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ Η ΓΗ,
ΣΑΥΡΕΣ ,ΣΚΟΥΛΗΚΑΚΙΑ, ΠΟΝΤΙΚΑΚΙΑ ΠΑΡΔΑΛΑ
ΕΞΩ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ,ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΧΑ!

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ,ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ!!!

'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:55:33  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μόνο που αμα μάθεις ...κοίτα να μήν εισαι και εσυ μαζί με το σπίτι σου παρέα εκείνη την στιγμή ...!!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:56:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΣΕ ΜΙΣΟ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΔΟΝΥΦΤΗ! Ν.ΙΩΝΙΑ ΜΕΝΩ... ΛΕΕΙ ΠΑΛΙΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΑΝ ΚΑΙ ΕΠΛΕΝΑΝ ΦΛΟΚΑΤΕΣ!
ΤΩΡΑ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ? ΔΡΟΜΟΣ!!

ΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΑΠΟ ΚΕΙ!

'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 00:14:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΞΟΥ ΧΙΟΥΝΙΖΕΙ!!! ΚΑΙ Η ΓΗ ΓΥΡΙΖΕΙ. . . . . .
ΗΕΛΛΟ Indigo!

ΝΑ ΜΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ, ΠΟΥ ΦΥΓΑΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΜΑ ΑΦΗΣΑΤΕ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!


'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 00:16:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΗ cassiopeia Ο ΠΟΔΟΝΥΦΤΗΣ
ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ
ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΕΜΕΛΙΟΝΥΦΤΗΣ........
ΑΥΤΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ Ο Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΤΑΝ
ΕΠΕΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΦΥΣΗ ΑΣΣΥΛΟΓΙΣΤΑ
ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΓΝΩΣΗ....
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 00:37:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΜΩΣ.. ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΡΟΥΧΑ ΣΤΗ ΣΚΑΦΗ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟ!

ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ!!
ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΟΥΝΑΛΑΚΙ.. ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟΥΡΚΟΒΟΥΝΙ!
ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΝΤΑΜΑΡΙ.. ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑΛΑΚΙ , ΧΑΡΗ ΣΤΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΜΟΙΟΜΟΡΦΟ!

ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ?

ΓΙΑΝΝΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΑΣΚΑΛΑΚΙ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΒΟΥΝΑΛΑΚΙ

'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'

Edited by - cassiopeia on 24/02/2003 00:38:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 00:48:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΙ ΠΑΛΙ λεγω....: ΚΑΝΕΝας Γεωλόγος???, καλέ όχι για μένα! Για την μαμά μου που ανησυχεί!!!


Ιατρική συνταγή:
να της πεις να βγάλει την πρίζα από την τηλεόραση και θα πάψει να ανησυχεί...
και σε περίπτωση που επιμένουν τα συμπτώματα, τρεις φορές ημερησίως πριν το γεύμα να τσεκάρει, ότι όντως η τηλεόραση δεν τροφοδοτείται με ηλεκτρικό ρεύμα.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 00:50:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'

ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ ΓΙΑΤΙ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΔΟΝΥΦΤΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΦΩΣ

Edited by - indigo_boy on 24/02/2003 00:52:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 01:01:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΡΙΖΩ ΣΠΙΤΙ!
.......................
ΤΟ ΔΙΝΩ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΟ!
ΠΛΗΝ ΑΠΟ ΤΟ LAPTOP MOY! ... ,ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ?

'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 01:04:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΝΑ ΦΩΛΙΑΣΩ

ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΤΑ ΝΤΑΒΕΛΗ ΜΕΡΙΑ? ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ!

'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Skies tou Fegariou
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
306 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 01:07:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Skies tou Fegariou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CASSIOPEIA?(EXIS MOBILE COPMUTER?)

GEOLOGO 8ELIS?KE XARIZIS KE SPITI?POPO PRIKA.

EXUME XEFIGI OREEEEEEEEEEEE!!!EDO DEN INE ESOTERICA EDO INE TA "ESOTERIKA" TOU KA8E ENOS.

XORIS PAREXIGISI!

FILIKA

AGAPA GIA NA MIN MISIS.

Leonardo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Skies tou Fegariou
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
306 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 01:08:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Skies tou Fegariou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"COPMUTER"....:d LA8OS .....

Leonardo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 01:11:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ???
quote:

CASSIOPEIA?(EXIS MOBILE COPMUTER?)

XORIS PAREXIGISI!

FILIKA

AGAPA GIA NA MIN MISIS.

Leonardo



'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 01:16:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ
ΟΛΗ Η ΓΗ......
ΑΚΟΜΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ
ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΤΟ
ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ ΟΛΗ
Η ΔΙΜΙΟΥΡΓΙΑ
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy