ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΣΟΦΙΑ =-.
 ΡΑΔΙΑΙΣΘΗΣΙΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 5
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
xmen
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2015, 11:47:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xmen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δούλεψε με "μάρτυρα" και προσηλώσου σε αυτόν. Διοχέτευσε την συναισθηματική σου ενέργεια εκεί.

Εναλλακτικά μπορείς να δοκιμάσεις με βέργες Γ τότε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2015, 12:47:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ξεθάβω το θέμα μιας και δεν βρήκα κάτι πιο πρόσφατο.
Έχω αρχίσει εδώ και λίγο καιρό να ασχολούμαι με το εκκρεμές μου, δυστυχώς δεν μπορώ να εξασκούμαι καθημερινά αλλά πιστεύω πως είμαι σε καλό δρόμο. Όπως καταλαβαίνεται είμαι αρχάρια. Δεν έχω διαβάσει κάποιο βιβλίο και δεν σκοπεύω να το κάνω άμεσα γιατί πιστεύω ότι θα επηρεαστώ και θα περιμένω συγκεκριμένα αποτελέσματα. Όπως οι κινήσεις πιστεύω πως είναι διαφορετικές για κάθε άνθρωπο και θα πρέπει να τις ανακαλύψει μόνος του.

Η ερώτησή μου είναι αν γνωρίζει κάποιος ή έχει πηγές ή ιδέες (από τους έμπειρους) για το πως μπορώ να παίρνω πιο συγκεκριμένες απαντήσεις. ...


Καλά θα κάνεις να γνωρίσεις ανθρώπους σχετικούς - καλά τα βιβλία αλλά χωρίς άνθρωπο ότι κι αν ανακαλύψεις μόνη σου θα είναι πολύ σχετικό.

...ἐκ γὰρ τοῦ περισσεύματος τῆς καρδίας τὸ στόμα λαλεῖ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALF
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
162 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2022, 20:49:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο τα ποιο ενδιαφερον θεματα που εχω διαβασει στα εσοτερικα φορουμς...
Εχω εκκρεμες παρα πολλα χρονια (20)αλλα δεν του ειχα δωσει την πρεπουσα σημασια που σημανει οτι δεν το χρησιμοποιουσα .
Ειναι ενα εργαλειο κατα την γνωμη μου το οποιο καλο ειναι να το ποιανουμε για σημαντικους λογους οταν υπαρχει αναγκη να παρουμε καποια αποφαση και χριαζομαστε βοηθεια .
θυμαμαι τις οδηγιες που μου εδωσε ο διδακτωρ για το εκκρεμες που θα αγοραζα : να ειναι διαφανο κρισταλο με σχημα ομοιομορφο χωρις ραγιζματα και ατελειες να το εχω σε ελευθερο χωρο και οχι μεσα σε κουτι κατι με ενεργιες μου επισιμανε και να το χρησιμοποιω για να με βοηθαει οταν εχω αναγκη !!!
αγορασα τελικα ενα ανταλακτικο πολυέλαιου τοτε και αυτο ειναι το δικο μου εκκρεμες .
Θα αγορασω καποιο βιβλιο πανο στο θεμα να πω την αληθεια το ψαχνω με τα βιβλια εχει παρα πολλα στο ιντερνετ περισοτερα απο οσα ειχα φανταστει .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2022, 08:04:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπάρχει πολύ υλικό στο ίντερνετ, αλλά ως συνήθως, λίγα είναι τα αξιόλογα. Ρίξε μια ματιά στη δουλειά του Dr. Ibrahim Karim:

www.biogeometry.ca/

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 5 Σελίδες:
  1  2  3  4  5
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy