ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΞΩΤΙΚΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 11
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 15:13:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΗΣΥΧΑ ΜΥΑΛΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΞΩΤΙΚΑ,ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΓΗΘΕΙ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΞΩΤΙΚΑ.ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ site.

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 17:49:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε Glorfindel στο περιοδικο <<ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ>> του ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ υπαρχουν μαρτυριες για νεραιδες.Η ιστορια διαδραματιζεται στους προποδες ενος βουνου.Του βουνου <<ΠΕΡΑΤΗ>>.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 18:37:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΡΑΙΑ!!!...
ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΕΣΥ.. ΝΑ ΞΕΤΥΛΙΞΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΒΑΡΙ ΠΟΥ 'ΦΕΡΕΙΣ'...ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ...
ΠΟΥ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ...
'Η ΕΝΑ ΚΑΛΑΘΙ ΑΠΟ ΑΛΛΑ...ΚΟΥΒΑΡΙΑ...!

ΧΜ!

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 18:51:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΑΠΕΥΘΗΝΕΣΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ?

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 00:04:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΡΧΙΚΑ ΕΣΕΙΣ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΞΩΤΙΚΩΝ.ΤΙ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ;ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΑΟΥΜ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΞΩΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΕΓΩΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΡΟΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΟΝΟ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΚΟΣΜΟΙ;ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΞΩΤΙΚΩΝ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΦΗΓΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ <<ΑΝΑΜΕΣΑ>> ΜΑΣ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΥΠΑΡΞΗ ΤΩΝ ΞΩΤΙΚΩΝ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΣΕ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΗ ΒΑΣΗ,ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΟΥ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:09:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οταν λετε ξοτικα τα ενοιτε οπος και ο Τολκιεν στα βιβλια του? για να λεμ την αληθεια δεν θα μου εκανε και εντυποση να ειπαρχουν οντος, για σκεφτητε οτι ο Τολκιεν μεσα απο τα βιβλια του εχει δοσει την γλωσσα των ξωτικων, δεν ειναι λιγο περιργο να μπορεσε να φτιαξει μια τοσο τελια γλωσσα? μηπος ο Τολκιεν ειχε καταφερει να ανακαλυψει τον κοσμο των ξοτικων? μηπος μεσα απο το θαυμαστα του εργα προσπαθει να μας οδειγησει?



The n00b in Magic but soon a Great Mage of Wisdom!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:19:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΤΟΛΚΙΝ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΣΥΝΟΛΟ ΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ ΔΙΑΛΕΚΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΕ ΓΙΑ ΚΑΠΡΙΤΣΙΟ ΤΟΥ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΤΟΛΚΙΝ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΩΝ ΞΩΤΙΚΩΝ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΑΓΓΙΞΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΝ ΜΕΡΕΙ.ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ,ΑΚΟΥΣΕΙ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΝ ΣΗΜΑΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΕ ΜΕ ΤΟΞΑ,ΒΕΛΗ,ΠΑΝΟΠΛΙΕΣ.ΟΠΟΤΕ ΟΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΞΩΤΙΚΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟΥ ΤΟΛΚΙΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:26:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και πια ειναι η αληθια που δεν αγγιξε δηλαδη? μιλας σαν να ξερεις συγκεκριμενα πραματα και με τοση σιγουργια που θα ελεγε κανεις οτι εχεις δει των κοσμο των ξοτικων. μηπος θα βοηθαγε να μας ελεγες τι γνωριζεις? (πες μας αλλιος θα σε ανακρινουμε )



The n00b in Magic but soon a Great Mage of Wisdom!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:28:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
λοιπον glorfindel καλοσηρθες στο esoterica.
λεω να κανω την αρχη γραφοντας δυο ιστοριες.

την πρωτη μου τη διηγηθηκε μια φιλη και μου ειπε οτι συνεβηκε αυτο η το προηγουμενο καλοκαιρι στην ευβοια και το ακουσε απο κοσμο στο χωριο που εγινε.
ενας χωρικος 75-80 χρονων, σοβαρος ανθρωπος, μετρημενος κλπ. πηγαινε στο χωραφι του, και κατω απο ενα δεντρο ειδε 3 μικρα ανθρωπακια -υψους περιπου το 1/3 απο ενος κανονικου ανθρωπου που ηταν και ντυμενα με ρουχα. εφυγε τρεχοντας -φανταστειτε οτι ηταν 75 χρονων- και πηγε στο καφενειο του χωριου, οπου και λυποθυμησε. οταν συνηλθε ηταν καταχλωμος και ειπε στους παρεβρισκομενους την ιστορια. επειδη ηταν γενικα μετρημενος και δεν πιστευε σε φαντασματα τον πιστεψανε αμεσως. νομιζω οτι εχει γραψει και κατι η τοπικη εφημεριδα.

η δευτερη ιστορια εχει για πρωταγωνιστρια εμενα. συνεβει ενα καλοκαιρι στην ιρλανδια, συγκεκριμενα σε ενα μικρο νησακι του ατλαντικου στα παραλια της ιρλανδιας με καπως αποκοσμη ατμοσφαιρα. αν κανεις ξερει για την ιστορια των νησιων αυτων -των κελτων- θα ξερει τι εννοω. λοιπον, ειναι βραδυ, γυρω στις 2, στο νησι δεν υπαρχουν παρα 8 σπιτια και φυσικα ουτε φωτισμος ουτε τιποτε παρομοιο, οποτε οι 2 μοναδικοι χωματοδρομοι του νησιου ειναι θεοσκοτεινοι. επισης ειχε βρεξει και μολις ειχε σταματησει η βροχη. ειναι λοιπον 2 το βραδυ και εχω βγει μοναχη μου και περπατω στο ενα δρομακι. στα δεξια και αριστερα του δρομου ειναι κατι δεντρα και απο πισω κατι σαν χαραδρα -δηλαδη δεν υπηρχε περιπτωση να περπαταει καποιος πισω απο τα δεντρα. εκει που περπαταω με την ακρη του ματιου μου βλεπω μια ασπρη, ομιχλωδη παρουσια, κατι σαν λευκη σκια πισω απο τα δεντρα να με ακολουθει. αυτο εγινε για καμμια 200 μετρα, και μετα επειδη ειχα καπως τρομαξει προσπαθουσα να μη βλεπω και γυρισα στο σπιτι που εμενα. παντως, εκτος απο την οπτικη αισθηση ειχα και μια εντονη αισθηση μιας παρουσιας που δεν ηταν οπτικη. οταν ρωτησα καποιους απο εκει, μου ειπανε οτι ισως ηταν καποιο ξωτικο της βροχης, που εμφανιζεται συνηθως μετα τη βροχη και οτι ειναι ακινδυνο.

αυτα απο μενα
καλυνυχτα


λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:31:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΑΠΕΥΘΗΝΕΣΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ?

Loucas!ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ...ΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ...
ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ...

ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ... ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟΠΟ...
ΣΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΟΥ ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ...ΔΙΕΚΡΙΝΑ ΜΙΑΝ ΔΥΣΠΙΣΤΙΑ (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΟ...)ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΠΑΡΑΞΕΝΩΝ...

ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ Η ΑΤΜΑ?...
ΧΜ...ΣΑΝ 'ΠΑΙΔΙ' ΒΛΕΠΩ ΑΚΟΜΗ ...ΚΑΘΑΡΑ...ΤΑ ΠΑΝΤΑ...

'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 03/03/2003 12:10:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:31:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α! και τωρα που το θυμηθηκα
αν σας αρεσει το διαβασμα,
στο βιβλιο του γιαννοπουλου "μυστικη αθηνα" περιγραφει καποιες ιστοριες για ανθρωπους που εχουν δει ξωτικα η για τοποθεσιες που λεγεται οτι αυτα συνηθως εμφανιζονται.
τιποτε αλλο
ευχαριστω


λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:40:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλη λιλιθ απο οτι ξερω η ιρλανδια ειναι η χωρα των ξωτικων, και ειπαρχει και μια αναλογη ταινια με ξωτικα και νεραιδες που αντιμαχοντε εκει, θα ξανα θεσω την απορια που εχω θεσει και σε αλλο θεμα , μηπος οι ταινιες εχουν βαθητερο νοημα λοιπον απο αυτο που διχνουν?



The n00b in Magic but soon a Great Mage of Wisdom!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:42:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΙΛΙΘ ΟΙ ΔΥΟ ΣΟΥ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ.ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙ΄ΑΥΤΑ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΠΡΟΚΕΙΤΟ ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΞΩΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΞΩΤΙΚΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕΣ,ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ!ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΠΙΑ ΤΗΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑΣ.ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΑΠΟ ΞΩΤΙΚΟ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΙ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΝΤΟΠΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΞΩΤΙΚΟ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:45:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΞΩΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΠΝΟΣ.Η ΦΩΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΥΤΕΡΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΓΙΞΕ Ο ΤΟΛΚΙΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΞΩΤΙΚΩΝ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ,ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ,ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:49:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε Glorfindel δεν καταλαβενω σε τι μπορει να χρησημευσει ενας σταυρος. αν το ατομο που ερθει σε επαφη δεν ειναι χριστιανος τι θα κανει? εχω την εντυποση οτι τελικα ολα αυτα τα κολπα των θρυσκιων (οπως οι σταυροι και αλλα συμβολα) το μονο που κανουν ειναι μεσο της πιστης μας να μας γεμιζουν με ενεργεια η οποια μας βαηθαει να αντισταθουμε σε κατι.

quote:
και πια ειναι η αληθια που δεν αγγιξε δηλαδη? μιλας σαν να ξερεις συγκεκριμενα πραματα και με τοση σιγουργια που θα ελεγε κανεις οτι εχεις δει των κοσμο των ξοτικων. μηπος θα βοηθαγε να μας ελεγες τι γνωριζεις?

ακομα περιμενο απαντηση για το παραπανω.



The n00b in Magic but soon a Great Mage of Wisdom!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:54:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα ξωτικά που περιγράφεις λιλιθ μου, που ειναι το 1/3 του ανθρώπου υπάρχουν και μάλιστα είχαμε δει 1 με μια παρέα μου όταν είχαμε πάει για δυήμερο σε ένα σπιτι φίλου στην Ευβοια(δεν θέλω να αναφερθώ συγκεκριμένα)..ήταν κοντο καπου 70 πόντους και ,μόλις το είδαμε έξαφανιστηκε πίσω από θάμνους...μάλιστα περιμέναμε μέχρι να ξαναβγέι(σ'ένα μερος οπου ήταν ανοιχτό και θα το βλέπαμε αμα εφευγε)!Αλλα τελικα σαν να το καταπιε η γη..εμείς πιστεψαμε οτι θα ηταν κανενα μικρο που μας έκανε πλακα.. αλλα όταν καταλάβαμε οτι είχε εξαφανιστει απο έναν ακάλυπτο χωρο, το ξανασκεφθήκαμε...

Πιστευω ότι εκει στην ευβοια πρέπει να υπάρχουν και άλλα!

'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:58:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΣΕ ΥΠΑΡΞΗ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΙ ΤΕΡΑΤΩΝ.ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΝΩΣΤΑ.ΑΝ ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΚΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΙ.ΣΟΥ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΓΙΑ ΓΡΑΦΗ,ΒΙΒΛΟ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΣΥΜΒΟΛΟ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΣΠΙΔΑ ΤΟΥ ΠΙΣΤΟΥ!ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΝΙΤΡΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ;ΧΜΜΜ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Edited by - Glorfindel on 26/02/2003 01:59:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 02:00:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
στην τελεφτεα μου απαντηση δεν ειχα δει την τελεφτεα δικια σου φιλε Glorfindel. θελω να πω οτι που ξερεις οτι δεν ειναι ετσι οπως ο Τολκιεν τον παρουσιαζει τον κοσμο των ξωτικων?
εχεις καποιες μαρτυριες?
καποια στοιχεια τελοσπαντων?
ο τολκιεν δεν τα παρουσιαζει σαν πολεμιστες αλλα σαν τους δημιουργους του κοσμου που τον παρεδοσαν στους κοινους θνητους. απλος στο εργο φανερονοντε και ως πολεμηστες για να ειπερασπηστουν τις δυναμεις του καλου απο τις δυναμεις του κακου. δεν ξερω ποσο βαθεια εχεις ψαξει τα γραφομενα του τολκιεν, αλλα και απο την αλλη και εγω μολις προσφατα αρχησα να μπενω στα "βαθεια" νερα του κοσμου του τολκιεν (τα οποια εκτηνοντε περα απο τις ταινιες) οποτε μπορει να μην εχω λαβει υποψην μου καποιες λεπτομαιριες.



The n00b in Magic but soon a Great Mage of Wisdom!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 02:05:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΠΟΥ ΒΑΣΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΠΟΥ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΛΕΚΤΗΣ ΜΕ ΞΩΤΙΚΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΟΧΙ ΚΑΤΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ.ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!


Edited by - Glorfindel on 26/02/2003 02:06:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 02:09:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ CASSIOPEIA ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΓΙΝΑΤΕ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ <<ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΥ>> ΞΩΤΙΚΟΥ ΑΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ!ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ,ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 10:44:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το να πλησιάσεις ένα ξωτικό δεν είναι εύκολη υπόθεση. Διαβάστε μέσα από τα άρθρα του Esoterica κάποιες συμβουλές που μας έδωσε ένας φίλος μας.

Πώς να πλησιάσετε ένα "Στοιχειό"

http://www.esoterica.gr/articles/occult/astoixeio/astoixeio.htm

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 13:12:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
thoth ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ Η ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΩΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ site!
ΛΙΛΙΘ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΦΙΛΩΝ!


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 13:25:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αγαπητε Glorfindel
δυστυχώς δεν έχω φωτογραφίες γιατί όταν είχα πάει σε αυτά τα νησάκια -γιά ένα summer camp- είχα αναλάβει τη ζωγραφική αποτύπωση των νησιών. μετά που έφυγα, μάλλον ξεχάστηκα με άλλες ασχολίες και δεν προσπάθησα να ζητήσω αντίγραφα. έχω όμως πολλά σκίτσα -ασπρόμαυρα- που έκανα στα νησιά που αν μη τι άλλο δείχνουν την ατμόσφαιρα, που είναι πολύ μεταφυσική. αν θές μπορώ να σου στείλω στο email σου -στο forum δυσκολεύομαι να καταλάβω τη διαδικασία αποστολής εικόνας. αν θες, μπορείς να τις στείλεις εσύ μετά στο forum.

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 13:29:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
έπίσης το νησάκι που είχαμε τη βάση μας σαν ομάδα και είναι το μεγαλύτερο του συμπλέγματος λέγεται Claire Island, απέναντι στο λιμάνι Westport, οπότε με αυτό το keyword μπορεί να υπάρχουν φωτογραφίες στο internet -ίσως και από τη μελέτη μας, αν τη δημοσιεύσανε στο internet.

http://westport.mayo-ireland.ie/MOS2.htm

επίσης κάτι άλλο που έχω να συμφωνήσω και εγώ είναι ότι υπάρχουν συγκεκριμένα μέρη που νιώθεις περισσότερο την παρουσία τέτοιων πλασμάτων. λέγεται ότι τα ξωτικά αγαπούν τα νερά και το πράσινο.

λιλιθ -η πρωτη γυναικα

Edited by - λίλιθ on 26/02/2003 14:35:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 17:53:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΟΧΙ ΚΑΤΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ.ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ!

ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ
ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΦΥΓΑΝΕ ΤΑ ΠΕΡΡΙΣΟΤΕΡΑ ΞΩΤΙΚΑ....ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΟΥΣΑΝ.ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑΝΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΛΜΑ!
ΦΙΛΙΚΑ


Υ.Γ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΧΟΛΙΑ.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 19:52:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...[Εκείνος που μπόρεσε να ανοίξει τα μάτια του στη Ζωή, την αντιλαμβάνεται παντού.]....

'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 03/03/2003 12:08:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Never-b
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 20:00:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Never-b  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ την παρέα και συγχαίρω την επιλογή του θέματος.
Προσωπικά είχα κάποιες εμπειρίες με φυσικά στοιχεία αλλά όχι τόσο οπτικά όσο εγκεφαλικά.σε κανα δυό φίλους μου που ανέφερα τα γεγονότα με ονομάσαν αλαφροίσκιωτο ελπίζω να μην παραξηγηθώ και από τους διαδικτυακούς φίλους μας.
Η πρώτη και πιο σημαντική ήταν πριν δύο καλοκαίρια όπου είχα πάει σε ένα κάμπινγκ με δύο φίλους μου. Το βράδυ και ενώ οι άλλοι κοιμόντουσαν εγώ σηκώθηκα για να ικανοποιήσω τις βιολογικές μου ανάγκες. Βγαίνοντας από την σκηνή παρατήρησα κίνηση μέσα στο δάσος που εκτεινόταν πίσω μας. Τρομοκρατήθηκα οφείλω να ομολογήσω γιατί διαπίστωσα πως κανένας από τους φίλους μου δεν ήταν εκτός σκηνής.Παρόλαυτά κινήθηκα προς το μέρος όπου είχα παρατηρήση την κίνηση χωρίς όμως να πλησιάσω πολύ. Τότε παρατήρησα κάτι γύρω στο ένα με ενάμησι μέτρο να στέκεται ακίνητο. Δεν μπρούσα να διακρίνω χαρακτηριστικά. Ψιλοθόλωσα (αναφορικά δεν είχα κάνει χρήση καμίας ουσίας...) αλλά τότε άκουσα και το ορκίζομαι πως άκουσα μια φωνή μέσα στο μυαλό μου να λέει πλησίασε. Έκανα ένα βήμα μπροστά αρκετά φοβισμένος αλλά ένιωθα, δεν ξέρω γιατί, και μια συγκίνηση να με διακατέχει. Το πλάσμα κινήθηκε προς το μέρος μου και εγώ πήγα προς τα πίσω. Τότε εξαφανίστηκε,και εγώ κοκκαλωμένος προσπαθούσα να συνειδητοποιήσω αν αυτό που συνέβη ήταν αλήθεια.

ΠΑΝ-ΧΘΩΝ
Γ.Μ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Never-b
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 20:12:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Never-b  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η άλλη εμπειρία μου ήταν στο σπίτι μου, πριν από κανένα μήνα.
Γενικότερα νιώθω συχνά την παρουσία κάποιου μέσα στο σπίτι αν και μένω μόνος. Ήμουν ξαπλωμένος στο κρεβάτι μου όταν ένιωσα πάλι κάποιον να με κοιτάζει επίμονα. δεν έδωσα σημασία γιατί αυτό είχε ξανασυμβεί. Τότε έπεσε πίσω μου ένα φύλλο χαρτί, από το δεύτερο κρεβάτι που βρίσκεται ψηλότερα από αυτό που καθόμουν(πάνω από το μπάνιο, σαν δώμα).Γύρισα και είδα το χαρτί να πέφτει και τότε πέρασε κάτι από δίπλα μου(ένιωσα τον αέρα αλλά δεν το είδα). Προσπάθησα να μιλήσω και τότε γέμισαν τα μάτια μου δάκρυα και ένιωθα λες και κύμματα ενέργειας διαπερνούσαν το σώμα μου.Όταν κατάφερα να σηκωθώ και να ανάψω το φως δεν είδα τίποτα. Το παράξενο ήταν πως δε φοβήθηκα καθόλου εκείνη τη στιγμή που έγινε το συμβάν.
Μου χουν συμβει και άλλα παράξενα αλλά αυτά ήταν τα πιο αξιοσημείωτα...

ΠΑΝ-ΧΘΩΝ
Γ.Μ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 20:15:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
indigo boy ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΛΜΑ,ΕΤΣΙ ΒΡΙΚΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!
never b ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΟ ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΕΜΑ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ,ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΣΑ ΞΕΡΩ,ΕΙΝΑΙ Ο ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΟΣ ΤΩΝ ΞΩΤΙΚΩΝ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΑΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΣΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕΣ!ΛΙΛΙΘ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΑ ΣΚΙΤΣΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Ε ΜΑΙL ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ATTACH ΠOY BRIΣΚΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ E MAIL!


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 20:21:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
never b ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΜΥΣΤΗΡΕΥΕΣΑΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ.ΘΑ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΑ ΑΛΦΡΟΙΣΚΙΩΤΟ ΑΛΛΑ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΟΜΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΝΜ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ!ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΚΕΝΤΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΩΝ ΞΩΤΙΚΩΝ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΥΒΟΥΝ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΥΣ ΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ!


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 21:55:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΝΑ ΣΥΝΔΕΟΥΜΕ ΟΠΟΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΜΟΡΦΗ ΒΛΕΠΟΥΜΕ
ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ ΜΕ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ.......
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ..........
ΕΠΙΣΗΣ ΦΙΛΕ NEVER-B ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ
ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΞΩΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ......
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 11 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy